Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa tyle napisałam i mi zeżarło!
To teraz na szybko na razie .
kasiątko ale śliczne masz dzieci. Starsza córa jak z reklamy.
Nooo mąż się postarał. Ja niestety żadnej niespodzianki. Dostałm prezenty które sama wybrałam w necie :P
Blanka trzymaj się jakoś. Przykro mi z powodu choroby taty.
Wiem coś o tym. Od przeszło 10 lat ma nowotwór. Już 3 nawrót.

Janek od chrzestnych dostał lampkę zazu. Fajowa jest!

monthly_2015_12/wrzesniowki-2015_41362.jpg

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Wesołych świat kochane!
U nas nie zabardzo wesolo starszy ma ospe boje sie o mala ze tez zlapie.Siedzimy sami w domu nikt do nas nie przyjedzie bo jak to brat meza powiedzial ze on ospy nie mial i sie boi dluga historia az szkoda gadac tak mi sie przykro zrobilo ale trudno zycie...Goraco Was pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość monikulek

Hej dziewczyny! Czytam na bieżąco ale w tym przedświątecznym zawirowaniu nie było kiedy czytać.
A więc życzę Wam wszystkim wspaniałych i spokojnych świą! Danych cudownych chwil z rodzinką! Dziękuję że jesteście! Ściskam mocno!

Odnośnik do komentarza

Blanka przykro mi ze Twoj tata jest chory. Nawet nie wiem wiecej co napisac!? ;(
Chani chyba oni wszyscy mają cos z mózgami....szkoda gadac. Moja corka starsza to ma dopiero krzywą glowe, w dodatku tez splaszczoną potylice. Teraz ma wloski i juz nie widac jak jej kiteczke wiaze,ale jak byla jeszcze lysa to tez kazdy mi swoje mądrosci przelewal. Spala na rogalach, rondach, i g***o to dalo. Moja jeszcze przez to ze co chwila jakies wałki z pieluch czy poduszek robilam ma odstające uszy!!! Twojemu pewnie sie to wyrowna jak zacznie wiecej siedziec itd. Glowka intensywnie rosnie pierwszy rok zycia. Wiec nie przejmuj sie. Aaaa....Sowa cudo! U mnie tzn. U małej w pokoju motyw przewodni Sowy ;) posciel...naklejki na sciane ;)
kasiątko piekna fotka jak z gazety. Bonu tez zazdroszcze ;)
U mnie wszyscy śpią. Jej paszteciki i pije barszczyk. Dzis caly dzien u tesciow,jutro u mojej mamy. Starsza dzis zostanie na noc,bo mabcia chce,a my odpoczniemy sobie troche od niej ;P
Milego dzionka

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny my rowniez wam zyczymy zdrowych wesolych i spokojnych swiat pelnych milosci.
No ja niestety jestem przeziebiona katar i gardlo meczy.
Oliverek dalej czesto budzi mi sie w nocy teraz srednio co 3 godziny.
A kilka nocy bylo juZ lepiej dokarmial sie o 23-24 i spal do 5-6 rano ale mial chrypke lekki kaszelek i katarek wiec zaczal sie domawiac czesciej i tak znowu zostalo.
Dzis po karmieniu zostawilam go w lozku i spal ze mna bo bylam tak padnieta ze nie mialabym sily co chwila wstawac. A ze niemaz z nami nie spal w pokoju bo sobie troche wypil wiec lozko bylo nasze.
Pozdrawiam

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczynki :)
U nas noc marzenie pobudka o 1-10 min, godzina 5-20 min bo dwa razy pieluszke przebieralam i o 8! Dla nas to mega przelom! Albo tylko prezent od syneczka :)
chani swietna ta lampka, chyba sprawie Antolkowi taka. Wczoraj dostalismy taka ksiazke do uzupelnienia kiedy sie dowiedzielismy o synku, kiedy sie urodzil, pierwszy zabek itd przeogromnie sie wzruszylam. Tak jak just.jot napisala to tez moja najpiekniejsza wigilia i w ogole rok.
Wczoraj, zeby nie bylo za wesolo, kolezanka, ktora rodzila w listopadzie trafila z mala do szpitala bo ulala zywa krwia. Z morfologii, moczu i usg nic nie wyszlo. Spotkalyscie sie kiedy z czyms takim? Aha i to nie byla krew z piersi.
Kochane na te dwa dni swiat jeszcze zycze Wam przede wszystkim spokoju i radosci!

Odnośnik do komentarza

Z cyklu Zabijcie moja tesciowa i faceta rowniez. Po wczorajszej wigilii myslalam ze tesciowa sie uspokoila. Nie. Dzisiaj nosila Sebusia i bujala. Mowilam jej kilka razy zeby z nim usiadlai przestala go kolysac. Wrocilamz wc i powtarzam znowu a ona ze jak z nim siada to zaczyna plakac. Powiedzialam ze mam nadzieje ze sie cieszy ze bedzie plakal przez nia jak bede go oduczac a ona ze ja go bede nosic! Posralo ja calkiem. Do tego posprzeczalam sie z moim M bo przez godzine mowilam ze chce wracac i zeby zwrocil uwage swojej mamusi ze mnie nie slucha a on ze przesadzam i zebysmy jeszcze posiedzieli. Nosz kur. .ja tez chce troche swiat spedzic spokojnie w domu!!!
Cantedeskia kreacja super:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

blankawspółczucia, u mnie podobnie tylko se ja mam teściowa codziennie, i też wciąż powtarzam nie nos tyle ale się stara.
Ze świętami też niestety jesteśmy co chwile gdzieś a też bym powiedziała w domu.
Ja troszkę pojadlam,kółek nie było,wysepki też :-)

Odnośnik do komentarza
Gość monikulek

Blanka super wygladacie! Świetna rodzinka :-) moja teściowa też doprowadza mnie do szału i już powoli mam dosyć. .. tylko dla odmiany to ona jest u nas a ja też chciałabym mieć chwilę spokoju dla dzieci itp... nawet jak mleczko ściągam to siedzi, patrzy i komentuje czemu tak mało teraz mam... nosz kurczę też bym chciała wiedzieć. .. A tak poza tym to mały ma katar i wcale apetytu nie ma:-( potrafił już 160 ml wypijac a teraz ledwo 60-70 piec razy w ciągu doby. Troszkę mało ale co zrobić? Siłą mu nie wcisne... dziaselka tez widac mu strasznie dokuczaja...Jak dziewczyny z objadaniem świątecznym bo u mnie tragedia i chyba już od jutra dieta bo jak tak dalej będzie to się w żadne ciuchy nie zmieszcze...

Odnośnik do komentarza

Blanka super ze Sebuś zdobył nowe umiejętności u nas też już trzymanie, chwytanie i przekładanie ok choć długo nie umiał. Męża ustaw od razu po czyjej jest stronie.

Monikulek u nas też katar na całego aż bańki z nosa idą kurczę chyba dluga noc przede mną bo Bartuś bez smoka nie zaśnie a przez katar nie może oddychać. Co tak podać na początek żeby to trochę ustąpiło?

U nas goście już się rozeszli mąż usypia córkę za ścianą a ja się chichrze bo czyta jej bajki i tak wymawia dobitnie wszystkie ć ź i sz bo trochę wypił. A ja męczę się z tym moim usmarkakańcem :)

Odnośnik do komentarza
Gość monikulek

kasiatko nie wiem czy mozna już coś na ten katar dawać. Ja póki co to aplikuje mu sol morska kilka razy dziennie i bez przerwy wyciągam katar Frida... mały jak już mnie widzi to się trzęsie :-) Ale przynajmniej na chwilę ma ulgę
blanka Masz rację powinnam się postawić ale już taka jestem ze dusze w sobie za to jak już miarka się przebierze to wybucham na maxa... strach się bac:-)
Mój mały śpi,starsza też, mleko na rano odciagniete więc mogę iść spać. Mam nadzieję ze mały pospi ładnie do rana:-) dobrej i przespanej nocki :-)

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje rady. Kp i wczoraj poznym wieczorem w lewej piersi obok pachy poczulam taki duzy twardy guz. Jakbym miala tam duzo pokarmu ale nie chcialo to wyjsc. Masowalam ale po karmieniu cala piers pusta a w tym miejscu twardo i boli. Teraz przystawilam Sebusia znowu choc minely dopiero 2 godz. Ale chcialam zeby mi to wyciagnal. Troszke sie poluzowalo ale dalej cholernie boli. Czy to moze byc zapalenie piersi? Zastoj pokarmu spowodowany nowym biustonoszem? Moze ktoras z was miala podobnie i wie jak sobie z tym radzic?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Dawno mnie nie było .najpierw przedświąteczne sprawy a potem święta które nie wyglądają tak jak miały. MAŁY MA problemy z brzuszkiem ciągle płacze do tego dziąseł ka i tragedia gotowa. Choinka nam zemdlala naeet :)
blanka1212 piękna rodzinka !

joasiaG my jesteśmy na święta u mamy tzn dojeżdżają co ale wczoraj jak roi listy zapragnął am dziś juz nie jechać ale dziś odwiedzamy mojego ojca i babci a do tego przyjeżdża moja szwagierka siostra M która teść zaprosił do mojej mamy:/czyli plus 5 osób w ciasnym dwupokojowy mieszkanku :/ juz mam gęsi skórę ... a Witek chyba wyjdzie z siebie.nas jest 7 plus ich 5 w 3 dzieci - oszaleje tym bardziej ze sama ma chatę jak stodoła :/

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...