Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś po 2 nocnych karmieniach, ale byle jakich, tzn. pocmokiwuje tego sutka, kilka minut i koniec. Dobrze, że nie ma tego wrzasku, bo to bardzo stresujące, ale martwię się, że się nie najada.

Catarisa, mycha i wszystkie Kasie - moc uśmiechów dla Was. :-)
I taka refleksja, jak przy Aniach - mało tych najmniejszych Kasieniek. Dawno nie słyszałam tego imienia.
monikalina myślę, że masz rację z ząbkowaniem, bo 2-3 miesiąc to mimo wszystko wcześnie, a teraz dużo dzieci zaczęło mieć te same objawy. To chyba jakiś taki etap rozwojowy.
ewella a czym karmisz? Piersią czy mm? Bo jak mm to może chodziło o to, że przekarmiasz? A jak to wygląda na siatce centylowej, bo może on tak po prostu ma.

Zielona kupa się zdarza i to może nie mieć nic wspólnego z jedzeniem. Raz po nocy w pieluszce były 2 kupki: jedna zielona, jedna żółta. A przecież to było po jednym i tym samym karmieniu.
U nas to już najdziwniejsze kolory były, ale to od żelaza, które Wituś musi brać. No i kupa tak śmierdzi żelazem, aż mnie skręca :) a mąż mówi, że ładnie ;) przynajmniej wiem, że się przyjmuje.

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Kasie Kasiulki Katarzyny wszystkiego co piękne i przyjemne ! :)

blanka1212szczerze nie lubię kwiatów ciętych wole jak rosną w ogródku :) kupuje jedynie doniczkowe :p i to zazwyczaj sama :D
Co do Zielonej kupy - u nas tez wczoraj zieleni zna . Ale nie wiem po czym..to była jedyną kupa wczoraj wiec może zgarowana. A poważnie to nie wiem. Na ząbki tez może być zielona :)

ewella mój Wituś : urodzenia 35020 po dwóch tygodniach miał 4 kg po następnych dwóch tygodniach miał 4800 .po następnych 10 dniach 5200 a teraz 19 miał 5600 :)/ 13 dni po ostatnim wazeniu

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

Dziękuję ślicznie za życzenia :-*

Ząbki mogą się pojawić dopiero za miesiąc a już dziąsełka zaczynają boleć. Jaguś piąstki sobie wkładała do buzi już od ponad tygodnia ale nigdy tak jak wczoraj z taką złością je gryzła aż czerwone miała. Gryzak jej nie przypasił muszę kupić inny bo ten kształt kotka jest za duży do jej buziuni i nie może sama sobie go wsadzić.
Co do gryzaków to czytałam by ich nie zamrażać tylko w lodówce trzymać bo mogą podrażnić delikatną śluzówkę.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Moje cudo niedawno byl marudny. Polozylam go do lozeczka przytulilam pielusie do buzi owinelam w rozek dalam smoczek. Jeszcze nie skonczylam zasuwac mu daszku nad glowa a juz zamknal oczka i sam zasnal. Czy tam nie moze byc zawsze?

szusterka mi moj kupil doniczkowych kilka to wszystkie skonczyly w koszu bo nie umiem sie nimi zajmowac dlatego wole ciete:)

ewella moj urodzil sie mial ok 3500. A teraz tydzien temu w ciuszkach wazyl 6900. Wiec ja bym sie tam nie przrjmowala.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

wszystkim Kasiom - wszystkiego najlepszego!

z tym ślinieniem... już też o swoim dawno pisałam.. chyba z 1,5 miesiąca temu Młody się zaczął ślinić bardzo... czy to objaw ząbkowania? Się okaże! Na razie nie ma co panikować. Chyba jakoś to przetrwamy :D

u nas temp w okolicach 0stopni i ubieram w body, bluzka, rajstopy, cienkie spodnie, na to kombinezon misiowy z bawełnianą podszewką i śpiworek (pokrycia wózka jeszcze nie noszę, czekam na większe mrozy:D). I też jest cieplutki jak go wyjmuję więc chyba ok.

dzisiaj noc mieliśmy nieciekawą. Budził się co chwila i co chwila trzeba było dawać mu smoczek, bo chyba wcale by nie zasnął. karmienie udało się o normalnej porze czyli 3.30, ale spanie marne!! w dodatku popłakiwał przez sen. nie wiem, może to ten słynny skok rozwojowy, bo w ciągu dnia też marudny.
najgorzej tylko, że z tym kp jest coraz gorzej!! strasznie mi to ciąży, bo nie chciałabym kończyć, ale Młody nie chce ssać piersi. Dziś rano był płacz i histeria podczas przystawiania. No i poddałam się, dałam butelkę i zjadł ze smakiem :( jestem załamana. serio.

Stasiu, 27 sierpnia 2015r., 54cm, 3300g

Odnośnik do komentarza

blanka, dziękuję za wsparcie. wiem, że karmienie mm to nic złego, tylko muszę sobie to przetrawić i poukładać w głowie. ale jeszcze się nie poddam, może to chwilowy kryzys. oby.
ach... i Twój wcale nie jest takim leniuszkiem!! u mnie też były dni, w których nastąpił wręcz regres w podnoszeniu główki, a teraz ładnie ją już zadziera :)

Stasiu, 27 sierpnia 2015r., 54cm, 3300g

Odnośnik do komentarza

Blanka jakie Sebciu ma sliczne włoski, ja to mogę o takich tylko pomarzyć bo Szymek chyba odxiedziczył włosy po tatusiu.

U nas temperatura około 19-22 stopnie. Z tym że te 22 to tak do kąpania i tylko w miejscu kąpieli.

Malutka a te płatki to zagotować, przestudzić i na głowę? Mam wrażenie że ten płyn co mam to o kant stołu rozbić, zużyłam cały a ciemieniucha jak była tak jest.

Weronika my na początku podkładaliśmy poduchę, później pieluszkę a teraz mały radzi sobie bez pomagania tylko musi mieć trochę twardsze podłoże bo np. na naszym łóżku za bardzo się zapada.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Catarisa
weronika tak ja dawałam fotkę Jagusi na brzusiu z podusią. Pisałam że nie lubiła leżeć na brzuchu odrazu był ryk a jak podłożyłam podusię to było jej łatwiej trzymać główkę i do tego zobaczyła jak to fajnie można obserwować świat z tej pozycji. Teraz już poducha nam niepotrzebna :)

No ja wlasnie śmiałam się z małego bo taka zdziwiona mine zrobil. Chyba mu sie spodobalo :) wiec dziękuję Ci bardzo za pomysł z poduszka, może w końcu mu sie spodoba leżenie na brzuchu :d

Odnośnik do komentarza

Malutka1989, u nas ok 20 stopni i reguralnie wietrzę w ciągu dnia.

KolczykM, kilka dni temu pisałyśmy, że nasze dzieciaki nie chcą butli, otóż dziś udało mi się 'zaaplikować' mojej młodej butlę, podpasowała Tommee Tippee, taka szeroka, i dziś poszło 90ml. Dodam, że wcześniej, na samym początku, piła z każdej butli czy to Avent czy Nuk czy właśnie TT, potem tylko cyc.

09.2015 córeczka:)
08.2014 aniołek...
08.2013 córeczka:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...