Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze widze ze wszystkich stąd wywialo pewnie na fb. Wiruska Joanna 89 just jot itp. Szkoda... Ja jednak mam sentyment do forum.
Blanka Twój starszak ewidentnie stara się zwrócić na siebie uwagę moja też niby nie jest zazdrosna ale zach coraz gorsze.
Slyszalyscie dziewczyny o tym ze dziecko może być przesunięte? Bo moj ryczy całymi dniami i tak mi ktoś zasugerował. Lekarze o tym nie mówią i sama nie wiem co myśleć.

Odnośnik do komentarza

Ja się napisałam, a wszystko mi skasowało...
Piszecie, że mały tu ruch, a na tej grupie na fb jest większy? Tam uciekła aktywność? Nie mam podglądu, to nie wiem.
Właśnie się obudziłam i muszę się brać za Małego :) miałam podziałać z laktatorem, ale przespałam moją porę. W poniedziałek idę do dentysty i kazał mi ściągnąć mleko, bo czeka mnie znieczulenie.

Z ciekawych historii, to dziś - właściwie już wczoraj - dowiedziałam się, że bank, w którym mam konto, zbankrutował. Mam nadzieję, że zadziałają rzeczywiście te gwarancje i to szybko, bo miałam odłożone pieniądze właśnie na dentystę i ortodontę i dla Witusia :( nawet to do mnie nie dociera, że mogłoby to przepaść! Dziwna sytuacja.

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Sebus wczoraj zasnal po 22.20. Teraz pierwsze karmienie.

emiska z tym usypianiem na rekach to niektorzy nie zdaja sobie sprawy z tego ze robia krzywde dziecku i mamie.

cantedeskia pomysl hustawki z hamakiem w domu jest super.

ciemieniucha ja tez wykorzystalam probki z ziajki na ciemieniuche. Cos tam dziala alw szalu nie ma.

rozi mnie tez zabkowanie przeraza...

kasiatko przeciez ja starszemu poswiecam duzo uwagi. Jak jest grzeczny tez bo gramy w rozne gry typu karty szachy i planszowki. Myslisz ze to po urodzeniu braciszka? Jeszcze u nas zgralo sie to z pojsciem do szkoly...

szusterka czy ja dobrze nadrobilam forum ze chcesz sie rozwodzic ze swoim niemezem?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Spokojnie dziewczyny tam raczej więcej zdjęć i filmów niż długich postów.
Co do przesunięcia czy przełamania dzieci.. Mój ł. Nasluchal się o tym od swoich rodziców...i bal się wziąć dziecko na ręce przez to do czasu aż na niego się nie wydarłam. Wracają do sedna w związku z tym że był tak przejęty tym co mu na gadaliśmy kiedy byliśmy na usg bioderek zapytał lekarza czy to prawda.
To on do niego tak ;Wie Pan, nie jest Pan pierwszy który o to pyta ale powiem szczerze to są wierzenia ludowe czy cos w tym stylu.. Później jeszcze dodał Że specjalnie musieli niby coś wymyślić Aby sprawdzić Czy z dziećmi jest ok bo ludzie wieszali na nich psy i nie wierzyli Że nie ma takiej przypadłości :-) ale się naprodukowałam:-)
Kurde 3 godzina a ja spać nie mogę chyba na prawdę zaczynam cierpieć na bezsenność. :( a To moja kruszynka :D po wczorajszym myju myju :)

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39744.jpg

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. I my meldujemy sie po nocnym karmieniu.
Wróciłam do domu ok 18. Mały grzeczny. Moja mama się nin zajmowała cały czas. Mąż oczywiście zajęty. Ale raz dał jeść.
Co do wychodnego to super spędzić taki dzień. Choć czas strasznie zapierdzielał. Zjadłam 3 batoniki, wypiłam Radlerka. I uwaga - zapaliłAm papierosa (rzuciłam rok przed zajściem w ciążę).
Pisałam i usnęłam..m post był 3 o:)b

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Blanka faktycznie współczuję tego karmienia. Moj jak usnął o 22.00 to wstał teraz (6.00). Co do zazdrości moja też niby ok zakochana w bracie ale ye dzieci chyba maja dość pyt "Jak braciszek?" Albo takich stwierdzeń uśpię /nakarmię brata i idę do Ciebie. Moja celowo zaczynała piszczeć, biegać po mieszkaniu, wygłupiać się. Kilka razy zrobiliśmy/kupiliśmy coś z braciszkiem specjalnie dla niej. Jest trochę lepiej ale dzieciom jednak trudno to ogarnąć. A no i w przedszkolu też się nie tak zach.
Wracam do tego przesunięcia. Wczoraj u teściów byli goście i taka babka słyszała jak młody wyje i akurat jadł nerwowo i powiedziała że to objaw przesunięcia i ona to jutro chce sprawdzić. Nie wiem czy coś takiego jest możliwe? Czy mam uciekać z młodym gdzie pieprz rośnie :)

Odnośnik do komentarza

No, jednak zasnęłam po tym karmieniu :)
charming Maks to bardzo w Ciebie, super zdjęcia! :)
chani gratuluję wychodnego. Ja chyba nie miałabym z kim wyjść nawet...
kasiatko teraz kojarzę, że słyszałam o czymś takim, jak przesunięcie, ale na czym to polega i tym bardziej, jak to naprawiają, to nie nie wiem. Jakby co, to mój też raczej z tych przesuniętych :) do spokojnych i niepłaczliwych to on nie należy...
A co do rodzeństwa, to u znajomych 3 letni synek, dziecko bardzo grzeczne i rezolutne, zaczął dostawać ataków szału ni z tego, ni z owego (łącznie z tłuczeniem głową w ścianę). Właśnie w reakcji na siostrę. Więc wszystko jest możliwe.
Ja sama nie pamiętam, jakI był mój stan świadomości na urodzenie brata (6 lat różnicy), ale pamiętam, jak mu zabierałam butelkę, by płakał ;) albo chciałam też pić z butelki. Innych grzechów nie pamiętam :)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Joasiag ją wczoraj zastosowała sachol zielony bo tylko to miałam w domu i lekarz wyraził zgodę dzisiaj mąż pojedzie kupić coś do dzieci to ci napisze czy pomaga bo jest kilka rodzaj

Emiska moja starszą miała 3 miesiące i tydzień ale u niej tak jak piszesz bez większych objawów się obyło i co najsmieszniejsze pierwszy ząbek wypaczył wuja ja nawet nie przypuszczała że już go może mieć ale dzieci zostają żeby między 4 a 6 miesiącem z reguły wiadomo każde dziecko inne

Charming śliczny ten twój synus

Blanka moja niby cieszy się z siostry itd ale zauwazylam że jak by się cofla w rozwoju ubierała się już prawie sama piłą z kupka a teraz nagle nawet nie umie pociągnąć sobie majtek pić chce z butelki i najczęściej jest to wtedy kiedy karmie lub kąpie mała i raz ją ugruzla z złości w nogę od początku była kochana każdy mówił JK to fajnie przyjęła opiekowała się monia siedziała koło niej ale ostatni miesiąc to jakąś masakra

Chani i wszystkim dziewczyna które maja możliwość wychodnego zazdroszcze ja nawet wczoraj się nie wykapalam mój poszedł że starszą spać a jak mu zanioslam mała i że chce chociaż trochę odpocząć od płaczu i noszenia to się poklocilismy bo on zmęczony po pracy i na końcu wyszło że ją siedze bo obiad nie byl zrobiony i do końca pospezatane ale co miałam zrobić z mała jak wszystko co zrobilam to z nią na rękach bo się taila jak ją odlozylam.chwilą spokoju była na dworze

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

A ja miałam nadzieję po przebojach z zoltaczka,katarem,kaszlem bede mogla chociaż trochę odpocząć bo teraz to w sumie jest cały czas czuwanie a nie sen bo gdy hy coś się działo aby być w gotowości to teraz zaczął się ból na ząbkowanie i nie wiadomo jak długo potrwa bo pierwszy ząb może się wychodzić kilka dni tygodni a nawet miesięcy a gdzie reszta ząbków jeszcze.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Blanka nie jestes sama- u nas tez podobne pory karmienia zasnęła o 22, a juz o 22:50 była pobudka, pózniej o 2:30, 5 i teraz o 8..i znow zasnęła. Marzy mi sie przespanie ciągiem 8h, gdyby nie makijaż to juz dawno bym wygladała jak zombiak..

U nas tez od kilku dni zaczęło sie jedzenie piąstek, śliniak mały :-P

A wczoraj była pierwsza rozmowa z mama :D było gruchanie-guganie- nacieszyć sie niemoglam, bajeczny widok :-*

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39750.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39751.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcroeqq9f6vtmz.png

Odnośnik do komentarza

U nas spanie od tej awantury do 1:15 potem do 5 i dziś obyło się bez zabiera do mnie spal do 8:15, ale kupiłam mu delicol i od wieczora daje i rzeczywiście pomogło bo zawsze o tej 5 rano były męki brzusznej.
I nie wiem co się dzieje czy moje dziecko cofnelo się w rozwoju czy co ale mój nie umie jeść z butli? Wczoraj wieczorem musiałam mu wyciągać z buzi z 10 razy bo taki lapczywy to on dawno nie był bokami mu się wylewalo. I normalnie było słychać jak mu wpada mleczko do brzucha, ech. ... aż się boje dzisiejszego wieczoru i usypiania. Ale wiem ze mój mąż nie dostanie dziecka więcej do usypiania.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3upjypj9m4usi.png

Odnośnik do komentarza

charming mi to mnie pocieszylas. Mam nadzieje ze Sebus bedzie jednak budzil sie rzadziej.
chani zazdroszcze wychodnego ale wspolczuje tego papierosa. Rzucalam dwa razy i wiem jak jeden papieros potrafi przywrocic do nalogu.
joanana jakbym miala przez tydzien mieszkac z tesciowa to tez bym spac nie mogla.
rozi takiego chlopa to bym w dupe kopnela. On zmeczony? A Ty co masz powiedziec jak masz prace 24godz na dobe? Tez bym sie wkurzyla.
A moj 6latek wlasnie sie obudzil i mowi guuu guuu jak Sebus. Chyba faktycznie jest zazdrosny choc w ogole tego nie okazuje.
Teraz wszyscy jemy sniadanko.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Boże już ząbkowanie? U nas jeszcze się z brzuszkiem nie unormowało. Jutro magiczne 3 miesiące.

Co do wychodnego to też nie mam z kim. Na szczęcie na wystawie spotkałam mnóstwo "psich znajomych", którzy ostatnio widzieli mnie w lipcu z mega brzuchem. Było dużo pytań, radości i gratulacji. Naszym psom super poszło więc dzień bardzo udany.
Mleka odciągałam bo jak poszłam do kibla żeby to zrobić to mi się odechciało. Jak wróciłam do domu i weszłam pod prysznic to się samo lało strumieniami. Prawa pierś była bardzo twarda ale rozmasowałam, pościągałam i jest ok. Na nocne karmienie o 3 jeszcze poszła butla z odciągniętym. Tak żeby minęło przynajmniej 12 h od tego co mu mogło zaszkodzić.

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny,
A my dzis jedziemy do babci, kolejni goście przychodzą poznać Młodego. Kurcze, denerwuje mnie strasznie, jak ledwo znane mi osoby chcą brać Malego na ręce albo mocno zbliżają swoją twarz do niego jak leży, może to dziwne, ale nie lubię tego. Nawet nie wiem jak reagować żeby nie urazić. .. No nic trzeba będzie przeżyć
Miłego dnia życzę Mamom i Maluszkom, na Pomorzu deszcz i szaro, ale idziemy zaraz na spacerek☺.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71855.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...