Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Blanka ile ja już się nasłuchałam że jestem wyrodną matką bo tuczę dziecko....tylko nikt nie spojrzy że mąż ma 2 metry wzrostu,ja 174cm o moim bracie już nawet nie będę wspominać :) a ostatnio jak byłam na szczepieniu to Młody się tak darł o jedzenie że lakarka sama poprosiła żebym go już nakarmiła,a ja na to że według jej wytycznych to powinien jeść dopiero za godz..na co ona że jeżeli on się tak w domu wydziera i domaga jedzenia to ona też by mu szybciej dawała (dodam że Mateusz umie walczyć o swoje i jak robię mu butlę to on ma aż bezdechy od krzyku)

http://www.suwaczek.pl/cache/38411db991.png

Odnośnik do komentarza

TosinaMama Leżaczek Julce się chyba podoba bo lubi patrzec na tego wrobelka i kwiatuszka ostatnio siega do nich raczkami i probuje zlapac a dodatkowo zawiesilam nad nim karuzelke z pozytywka bo jak jestem w kuchni to musze miec wolne rece i jednoczesnie mala na oku, obie jestesmy zadowolone chociaz mam wyrzuty sumienia ze ją tam ciagle wkladam bo raczej powinnam wiecej z nia cwiczyc na brzuszku...hmmm no ale ciezko mi znalezc na to czas bo spi, wlasnie zjadla, idziemy na spacerek, musze zajac sie domem itp.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
meldujemy się już z Francji. Znów się przestawiamy na inną organizację dnia i nocy oraz ogarnięcie otoczenia.
Mała zniosła podróż super. Właściwie przespała ;)
4 starty i na szczęście 4 lądowania :)
postaram się nadrobić przynajmniej ostatnie strony bo ostatnio byłam w temacie zmiany fryzur :)
więc też się pochwalę.

Pozdrawiam po zaśnięciu głodomora.

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39231.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39232.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39233.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nhdge4c9yyzh3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8dd3m1ocra.png

Odnośnik do komentarza

siwa87 bardzo pozytywna zmiana fryzury :) i faktycznie masz małą pyze ale jest słodka.. joanna89a pamiętam jeszcze z początku forum że temat twojej teściowej jędzy już się przewijał..i widzę nic się nie zmieniło, ale dobrze dziewczyny mówią wywal za drzwi :p
Dziewczyny od ponad półtora tygodnia walczę z bólem i rwaniem łopatki (pewnie od garbienia się przy małym) macie jakieś sposoby sprawdzone na ból? Dziś polatałam z odkurzaczem i jest jeszcze gorzej :(

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

Nie udzielam się za często, bo czasu niewiele ale staram się czytać w miarę na bieżąco ;)
Dzieci nam rosną aż miło ;) wszystkim chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrówka i formy :*
My też rośniemy :) Natalia tydzień temu na szczepieniu ważyła ponad 5200 :) jesteśmy tylko na piersi - O dziwo ja,która jeszcze w ciąży była przekonana,że pokarmi Góra miesiąc ;) dziś moje dziecko jest strasznie śpiące - praktycznie budzi się, je cycka, przebieramy pieluche i znów kima.. ogólnie jest dobrze coraz lepiej :) jedynym minusem jest brak laktatora, więc jestem "uziemiona" jak chcę wyjść bez dziecka to muszę się nieźle nagimnastykować, żeby najedzona była ;) mam pytanie czy jest gdzieś utworzona grupa naszych wrześniowych mamusie na fb? Bo chyba gdzieś mi się tu kiedyś coś w oczy rzuciło... dajcie namiary jakby co ;)

Odnośnik do komentarza

O siwa myślałam o Tobie jak tam podróż z małą :) jak zniosła lot samolotem? Musiałaś ja trzymać na rekach czy mogłaś wsadzic do fotelika i przypiąć pasami? Jak ja karmilas? Bo jesteś na mm z tego co pamietam. Chciala bym sie wybrać właśnie z Erykiem samolotem do Polski ale jestem w tym temacie kompletnie zielona jak to wszystko wygląda :) jak znajdziesz troche czasu chetnie dowiem się jak to u was wyglądało i jakimi liniami lecialas :)

Odnośnik do komentarza

siwa witaj z powrotem, jaka Lenka już duża.

ania mamy awaryjne drugie forum, link jest w mojej stopce pod postami.

Asia popieram dziewczyny, niech Twój P. powie im że sorry ale od pewnej godziny nie życzycie sobie wizyt, drzwi na klucz i jak chcą to niech się obrażają. Prawda taka że i wy i Laura później się meczycie przez takie wieczorne naloty.

Szymkowi przeszedł katar ale pojawił się kaszel i chyba jednak pójde do lekarza, bo wolę wyjść na matkę panikarę niż żeby się co gorszego rozwinęło u mojego bąbla.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Siwa, witaj spowrotem :) Lenka piekna i jaka juz jest duza !!! Pulpetek taki slodki z niej ! Mam nadzieje ze urlop w polsce sie udal a ty wygladasz o 10lat mlodziej :)

Ci do pampersow my nosimy 2 imialam juz wczesniej wam pisac, ze dla
Mnie najlepsze pampersy sa z Aldi. Mieciutkie i produkuje je pampers. Nienwiem jak w pl cenowo wychodzi ale u nas 4€ za 44 sztuki. Gdzie pampers 15€
Za 72 szt.

Joanna89a, ja ostatnio tez mam same problemy z tesciami.
Ostatnio sie dowiedzialam ze do ojca mojego nie mam szacunku i kazdy w rodzinie tak sadzi ( tylko dlatego ze nie pozwolilam zawiesc go do sklepu po piwo od razu tylko musial czekac 5minut.. ) i ostatnio powiedzialam smiejac sie zeby nie urazic zeby mi tesciowammeli na kazdemkwikniecie nie wstawala i jej nie nosila kolyszac bo ja wracam d Domu i do godziny 12 mam przejebane.. To ostatnio daje jej Amelie i mowie " idz do babci " a ona do mnie , nie bo bedzie plakac ja nie chce.. Normalnie mnie zatkalo ale jej dalam . A teraz zaluje bo moglam sie odwrocic i wyjsc .

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

Pierwsze nocne karmienie.
siwa fajnie ze podroz wam sie udala:) fryzurka ci pasuje:)
banana no ja tez sie swiat obawiam ze wzgledu na tesciowa. Mojej mamy i rodzenstwa nie ma bo sa za granica wiec pewnie z tesciami bede musiala swieta spedzac. Przeciez ja tam nie wytrzymam 3 dni a maz bedzie chcial jechac. Chyba udam ze jestem chora i zostaniemy q domu przynajmniej spokojnie bedzie w te swieta.
joasiaGdaj znac po wizycie jak z Szymkiem i co tam wam zalecili na gardlo.
chani no po 1,5 miesiecznej przerwie to chyba bym laskawszym okiem na tesciowa patrzyla. Chociaz nie wiem. Zanim urodzilam to sie cieszylam ze mam ok tesciowa a od porodu ( i tego jak sobie kompletnie nie radzila ze starszym jak u niej byl) tak mnie drazni strasznie ze mam na nia jakas alergie juz.
charming mi nie przeciazaj sie tak kobieto bo co bedzie jak cie bol calkiem sparalizuje? Popytaj w aptece o te zele lagodzace bole stawow i miesni.
gosia83 i najwyrazniej tak Mateuszek bedzie rosl:) i dobrze:) nie sluchaj (nie)zyczliwych i zdaj sie na siebie. W koncu najlepiej wiesz czego potrzeba twojemu skarbowi:) moze bedzie koszykarz z niego:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Blanka dziękuję za słowa pociechy :) nawet nie wiesz jak mi przykro jak większość ludzi patrzy na niego jak na jakiegoś mutanta...a ja już potrafię się śmiać i stwierdzić że przynajmniej szybciej niż inne dzieci będzie dorabiał do budżetu rodzinnego jako 4- letni ochroniarz-bramkarz...a jeżeli odziedziczy zamiłowanie do sportu po tatusiu to zostanie co najwyżej największym szachistą świata. :)

http://www.suwaczek.pl/cache/38411db991.png

Odnośnik do komentarza

gosia83 sliczny Mateuszek:) taki przytulasny:) a jak komus cos nie pasuje to ma pecha:) jest piekny zdrowy i to sa tylko powody do radosci:)

My od godziny nie spimy bo moj maly ksiaze nie moze kupki zrobic i go brzuszek meczy:(
Ale widze ze juz wiekszosc z was nie pisze nocami tzn ze pociechy daja wam pospac:) no nam najwyrazniej nie sa pisane noce bez pobudek na karmienia.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

My właśnie się karmimy
Szymek jak zwykle w dobrym humorze i z bananem nq ustach no ale jednak widać że mu ten spływajacy katar przeszkadza i chyba podrażnia gardło-stąd ten kaszel. No nic zobaczymy co szaman powie.

Gosia słodki Twój bobas, ja tez ciągle po rodzinie slyszę że taki on grubiutki ale mam ich w nosie...co mam dziecko głodzic?

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

siwa pięknie wyglądacie :) Lenka już bardzo urosła, słodziaczek :)
Gosia.83 dzieci rosną w swoim tempie i nie przejmuj sie głupimi komentarzami Mateuszek jest przesłodki :) Jest zdrowym i pogodnym dzieckiem i to jest najważniejsze!
Moja teściowa to tez temat rzeka i tak jak Blanka cieszylam sie ze jest ok dopoki nie zaszlam w ciaze. Teraz wpraszamy sie w swieta, bo rodzina mojego męża jeszcze nie poznala Julki a K. ma dwóch braci w tym bliźniaka. Tesciowa pieprzy zebysmy nie przyjezdzali, a jesli juz to ona nie zaprosi pozostalych synow, bo bedzie za duzo ludzi, a w ogole to przeciez dziecko jest za male zeby 3 godz w aucie spedzic bez przerwy...i wez tu wytrzymaj...tylko ze my zapraszamy rodzine, bo chcemy utrzymywac z nimi kontak mimo odleglosci, a skoro oni nie chca do nas to my musimy do nich.. nie chce potem sluchac ze izoluje wnuczke od babci itp, a z wujkami Julka powinna sie zobaczyc i kropka. Nie wiem po co ta kobieta tak pietrzy trudnosci i wymysla nie wiadomo po co takie glupoty no ale trudno dla mnie teraz wazniejsze jest dobro dziecka i jego kontakty z rodzina niz czyjes fochy.

Odnośnik do komentarza

TosinaMama my tez dokarmiamy sie mm i jak gdzies idziemy to ja zamowilam w aptece kilka sztuk takich gotowych buteleczek mm. Ono ma po 90 ml i wystarczy odkrecic buteleczke i wlac do butli. Mega wygodne:) My u nas w aptece za buteleczke Bebilonu HA zaplacilismy 3 zl.
Joanna89 ja mysle, ze Twoj Piotrek powinien pogadac z tesciami i ustalic zasady odwiedzin. U nas jest tak, ze jak cos nam sie nie podoba w zachowaniu rodzicow/tesciow to kazde mowi swoim. Oczywiscie jak mi na poczatku tesciowa telepala wozkiem zeby Kubus zasnal to ja upomnialam, ze nie ma potrzeby! Ale z nimi tak jest to moga wejsc na glowe, wuec trzrba zawczasu dzialac:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...