Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Joanna89, alergia w przypadku karmienia to nie wszystko. Ja jem tylko chleb z wedlina, potrawke taka jak piszesz i cienkie zupki. Moje dzieci po czyms innym maja rrwolucje brzuszkowe. Po malym pulpecie i lyzce buraczkow byla doba wrzaskow i podkurczonych nozek. Po kiilku herbatnikach pelnoziarnistych tez bylo ciezko. Niestety nic nie poradze. Przy pierwszej corce po dwoch racuchach wyladowalismy w szpitalu bo nam sie zaczynala dusic od placzu. Nie powiem co bylo po kawalku murzynka domowrgo.

Odnośnik do komentarza

GosiaM bardzo ci współczuje aż ciezko sobie wyobrazić co czujesz i jakim dupkami potrafia być niektórzy faceci ale bądź silna dla synka. Troche się dziwie że nie zatrzymali cie dłużej w szpitalu bo przecież miałaś wczoraj termin porodu.

Ciekawa jestem jak to u mnie w szpitalu wyglada, ile trzeba czekać na wywołanie i na kiedy dostane skierowanie, czy odrazu na środe czy na inny dzień.

http://fajnamama.pl/suwaczki/0fnva1t.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Gosia.m
Zmień go na lepszy model.widac nie zasługuje ani na Ciebie ani na synka !
Trzymaj sie dzielnie kobieto !:*

U mnie nic.lekarza nie było badania nie było .ktg jedynie właśnie a skurcze ... wykład płaski jak równik :/

17 ch sn

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane :) u nas dzisiaj mija tydzień od porodu.. czytam Was regularnie, ale nie mam dosłownie czasu, żeby cokolwiek napisać..
Nowym mamusiom serdecznie gratuluję, a Tym które jeszcze w dwupaczekach życzę cierpliwości, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości :)

Moja Marcysia dawala sie trochę we znaki w szpitalu i w czwartkowa noc-pierwsza w domu, ale myślę że to z nadmiaru wrażeń.. ogólnie wydaje mi się ze jest grzecznym dzieckiem, aczkolwiek poplakac sobie też lubi.. odwiedzila nas położna i była bardzo zaskoczona, że Mała przybrała w 4 dni całe 200 g :)
I ogólnie bardzo mnie zaskoczyła jak powiedziała, że moje szwy z krocza nie są jednak rozpuszczalne jak twierdzili w szpitalu, ale są do zdjęcia.. także za tydzień w poniedziałek się ich pozbęde i dobrze, bo już naprawdę nie daje z nimi powoli rady ;)
Mąż na szczęście bardzo mi pomaga, jest okropnie zakochany w córce, wstaje w nocy jak mała zapłacze, przewija, podaje mi ją do karmienia, a jak mała zje to bierze ją i nosi do odbicia albo usypia jak Mała marudzi.. taki facet to skarb..
Dlatego dziewczyny współczuję tym, które nie mają wsparcia w partnerze, ja nie wiem jakbym dala rade, bo naprawdę jest dla mnie dużym, dużym wsparciem :)

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny na wywoływaniu-jestem z Wami! Pocieszę Was (albo i nie), że czynność skurczowa to jedno, bo ja z balonikiem i po miałam całkiem niezłą, ale jak szyjka niepodatna, to guzik z tego wyjdzie. Ale Wam czop odchodził, to może ta szyja już się ustawiła odpowiednio i zgładziła. Tego Wam życzę!

Co do diety karmiącej, to moja mama strasznie wariuje. Tego nie, tego nie, tamto to też ryzyko. Niby wiem, że nie ma diety matki karmiącej, ale trochę daje to do głowy. Poza tym, słucha mój mąż i potem mnie strofuje. Czuję się trochę jak w więzieniu. A na logikę to w sumie bardzo niezdrowe-żadnych warzyw, bo wszystkie wzdymają.
Mama mi gotuje różne potrawki, więc nie wybrzydzam, ale jakbym miała sama coś zrobić, to chyba chleb z masłem bym jadła. A i to może niezdrowe, bo masło przecież z mleka... Trochę paranoja ;-)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Anno, moja tez sie prezy przy cycu. Nie raz godzine probuje sie przyssac a mnie nerwica bierze. Polozna mi powiwdziala, ze taksie dzieje jak maluszka boli brzuszek, nie moze zrobic kupki albo sie wypierdziec. Wtedy z bolu chce ssac, ale z kolei jak ssa to boli mocniej. U nas sie to sprawdza. Jak zrobi kupe to od razu sie przysysa. No i tak tez cuduje przy mniej lubianej piersi

Odnośnik do komentarza

Ja juz powoli zaczynam wracac do normalnosci i nawet kilka stron forum moglam przeczytac
karolinek JoasiaG maminkaa ślicznych macie chłopców :) Edyta12345 Twoja córcia też przesłodka :) mogę zapytać gdzie takie fajne opaski kupilaś?
szusterka widze ze Ty juz w szpitalu mam nadzieję, że Wituś sie szybko zdecyduje na wyjscie na świat i bedziesz mogla go tulic juz niedlugo!
Gosia.M przykre co piszesz o swoim facecie slow mi brak.
Joanna89a bulam przeziebiona od porodu i akurat i tak musialam brac antybiotyk ze wzgledu na zielone wody ale wszystkie polozbe mowily zeby bardzo duzo wapna pic i witamine C. Miodu podobno nie wolno bo uczula ale ja jadlam miod rzepakowy na kanapkach z twarozkiem i i malej nic nie bylo.
Magdalena moja polozna tez mowila ze mozna jesc wszystko orzechy cytrusy itp jednak odradzala jedzenie swieżego czosnku bo dziecko moze zle zareagowac na smak mleka.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, my dzisiaj pierwszy raz bylismy na kontroli po porodzie i sie zalamaalam maly przez 10 dni nic nie przybral :( do tego lekko zazolkniety jest kazala lekarka dokarmiac mm jesli moj cycek nie daje rady albo po karmieniu odciagac i dawac jeszcze z butli ale niech mi ktoras powie jak mam to zrobic jak on poje 15 min na cycku zasypia i jest kaput:( mozna z nim robiv co sie chcd i zero reakcji a orzy cycku 20 min to jest najpierw walka zeby zaczal ssac nie mam juz sily, dawalismy mu butle po cycku to ile sie musielismy nakombinowac zeby go w koncu obudzic :( jeszcze przez to wszystko dzisiaj jakos mleka mam malo siedze i rycze caly dzien. Wszystko mnie wkurza jeszcze tesciowa sie chce pakowac co drugi dzien do nas jak tak widzialam ja raz na pare miesiecy i bylo ciezko to teraz mnie szlak chce trafic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...