Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Nieesia super! Gratulacje!
Jak będziesz mogła, to pisz i wklej zdjęcie, oczywiście :)

U nas ta sama pogoda-zimno, wiatr i deszcz. A jeszcze tydzień temu upał. Czy u nas nie może być pogody przejściowej? Nawet nie mam kurtki, w którą mogłabym się zapiąć ;)
Też mnie łapie jakaś deprecha, tym bardziej, że jutro termin, a tu nic! A jak myślę, że coś się może zaczyna, to strach mnie łapie. Coś bym porobiła, ale nie chce mi się.
Głupi stan po prostu! :-)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza
Gość Blanka1212

nieesia gratulacje!
banana jeszcze 2 dni temu myslalam ze tez nie bede miec pokarmu ale teraz laktacja ruszyla porzadnie i musze masowac piersi bo za twarde. Problem z moim ssakiem taki ze nie chce sie odessac. Jeszcze bedziesz miala az zanadto mleka

Odnośnik do komentarza

Gratuluje nieesia zdrowka dla Was;)
Gratuluje tez innym rozpakowanym mamusiom ale jak nie czytam regularnie to juz zgubiłam rachubę.
My z Bartusiem tez się docieramy i idzie coraz lepiej. Niestety musze karmić mm i moje pyt ile jedza wasze maluchy? Wiem ze przy piersi to trudno stwierdzić. Bo mój ma 4 dni i 60 ml co karmienie i jakos dużo mi się to wydaje.

Odnośnik do komentarza

Nieesia gratulacje :)
Kolczyk M co do pogody to tez mnie to trochę wkurza.. najpierw upały, a od razu potem zimno jak nie wiem.. I mam dokładnie to samo co Ty! W żadna kurtkę się zapiąć nie umiem.. a myślałam, że nie będzie tak źle, bo mam taki czerwony płaszczyk na taką właśnie pogodę, który zapinany jest tylko na dwa guziki u góry.. I wychodząc wczoraj nawet nie pomyślałam, że mogę się nie zapiąć.. a tu niespodzianka.. I musiałam pójść w odpietym, na szczęście nie wyglądało to najgorzej, a daleko nie szłam wiec jakoś wytrzymałam ;)
weronika95 a u Ciebie jak tam? Dalej dwupaczek? :) ja dalej, ale od wczoraj mam takie jazdy z brzuchem i plecami, że może jakimś cudem coś się dzieje.. aczkolwiek jak to mówi mój mąż ciągle: 'wolę się nie nastawiać na nic konkretnego' :)
I w ogóle coś paolaa się nie odzywa, a też ma termin na 14 września jak my, odezwij się kochana :)

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Kuki82 dzięki za linka :(

Myślałam, że wniesie jakieś nowe rzeczy, a trochę się zawiodłam.. bo wyszło na to, że mimo, że u nas tylko mąż pracuje to możemy starać się tylko i wyłącznie o becikowe..

jedyne czego nie ma uwzględnionego w tym poście to ten 1000 zł przez rok dla matek bezrobotnych bądź studentek, ale oczywiście mimo że miałam się iść zorientować czy mnie to obejmuje do teraz nie znalazłam czasu.. znaczy.. byłam.. tylko w urzędzie miasta nie wiedzą w ogóle ze takie coś wprowadzono (jak o to zapytałam to padło hasło 'co też pani wymyśla za głupoty?! Jakie 1000 zł?!), a mops nam przenieśli i nie mam gdzie o to spytać, bo nikt nie wie gdzie przeniesiono mops.. cyrk na kółkach, dosłownie..

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Nieesia gratulacje! :-)
Rany juz zgubiłam rachubę ile z nas jest rozpakowanych a ile jeszcze dwupaczkow. Moja corcia uparta i nie chce wcześniej do nas wyjsć :( skurcze męczą i po co juz tak długo jak i tak nic z tego??
Ale musze sie Wam pochwalić! Wczoraj w koncu po kilku latach awansowałam z kryzysowej narzeczonej :D mój mnie zaskoczył nie powiem bo myslalam ze juz nigdy nic nie zabłyśnie na moim palcu Hihi jest taki jaki chciałam! Piekny minimalistyczny :-)
Teraz tylko córci nam brak..

monthly_2015_09/wrzesniowki-2015_35354.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vflw1iunfpt3w.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vyx8dc97rma1e.png

Odnośnik do komentarza

nieesiagratuluję Kochana !

U mnie dalej nic ale skurcze od rana mi dają popalić :p byłam już po wyniki byłam na pobraniu co by iść do porodu ze świeżymi wynikami a na 19 na wizyte jadę o ile dojadę :p

A.pogoda ?! Co to jest toż to jakieś g.wno :/ o kombinezony się nie martwię dla młodego mam chyba z 8 w rozmiarze 0-3 m :p i ja w swój płaszcz się mieszcze bo mam taką bombę i jeszcze chyba 1 b ruch bym tam zmieściło :p

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

Kasiatko mi pani z poradni laktacyjnej powiedziała,że noworodek powinien zjadać 40-60 ml na 0,5 kg masy ciała na dobę podzielone na min 8 karmien. I tak np dziecko urodzone z wagą 2500g ( jak moja): 2,5kg/0,5= 5 wiec 5*40ml/8 karmien= 25ml 5*60ml/8karmien= 37,5ml czyli powinna była jeść między 25-37 ml na karmienie przy karmieniu co 3 h. To dotyczy mleka matki. Nam się sprawdzali przez pierwsze 6 tyg. Wyłączając co tydzień nowe ilości, bo dziecko szybko przybiera.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny moze mnie nie pamietacie ale udzielalam sie na poczatku i caly czas was czytalam. Melduje sie rozpakowana, Oliverek przyszedl na swiat 05.09 o godz. 4.45 rano, waga 4020, 57 cm dlugosci. Porod odbyl sie silami natury korzystalam z gazu potem zastrzyk pethidine a pod koniec znieczulenie zewnatrzoponowe. Mozecie mnie dodac do listy jako rozpakowana. Gratulacje dla wszystkich mam. Pozdrawiam.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom :)
Co do tych lampek z biedronki to mam nadzieję że są fajne bo wysłałam mojego po nie ;) Nam jutro minie tydzień po terminie..
Wczoraj mi w końcu zaczęło się coś dziać,odszedł mi ten cały słynny czop podbarwiony krwią.ale wiem ze to nic nie oznacza bo może to się dziać dwa tygodnie przed porodem a jak wiecie ja juz tyle Czasu nie mam... Narazie czekam na obchod.. NIKOMU ALE TO NIKOMU NIE ŻYCZĘ CZEKANIA W SZPITALU PO TERMINIE..ja juz mam dość psychicznie.. :/

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...