Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

joasiaG
Dziewczynki kochane trzymajcie się w tych sprawach mieszkaniowych, dacie radę.
Asia pamiętaj żeby zachować spokój ( o ile to możliwe w takiej sytuacji). Jutro idź do sądu i walcz o swoje:)

Mam wrażenie że mój brzuch to tylko na zdjęciach taki mały wychodzi ale dziękuję:)

Wczoraj odebrałam zamówienie z apteki, wszystko super tylko...no właśnie zamówiłam majciochy jednorazowe rozmiar M, bo takie noszę i kurcze za małe. Te siateczkowe są ok bo fajnie się naciągają takze luz ale jednorazówki muszę kupić conajmniej L. Chociaż nie wiem czy nie zrezygnuje z nich bo materiał jakiś taki denerwujący.

U nas właśnie pada, za chwilę zbieram się na SR, dziś będzie teoria i praktyka na temat kąpieli noworodka. A później migiem do teściów bo az mi ślinka leci na tego rocznicowego torta:)

a propos tych majtek, to wybierajcie takie, które są takie siateczkowe. Położna ostatnio polecała na SR (kupiłam wielorazowe i właśnie takie są).

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

Wspołczuje tych perturbacji mieszkaniowych. Trzymam kciuki za to, zeby joanna89 - została tam, gdzie mieszka.. I zeby sad przychylnie spojrzał, chocby na brzuch!
Susu- a Tobie zycze, zebyscie znalezli jakas super swieza oferte i wynajeli nowe gniazdko, moze lepsze, albo tansze? Najlepiej, przed porodem.. bo z małym bąblem to juz ciezko..
julita1987 - Ale piekna kreacja! Super :D

Piekne brzuchy, zgrabne, kształtne :) Juz niedlugo wygluja sie z nich dorodne bezzebne ssaki :D

Ja bylam na cwiczeniach, a pozniej dostałam info, ze mam jechac do swojej pracy, bo jest dla mnie paczka z przydziałem kosmetyków :D :D :D Nie dosc, ze dostałam prezenty, to jeszcze posmiałam sie w pracy z dziewczynami, nasłuchałam komplementow, dostalam milion buziaków, wymiziały mi moją Pole.. I od razu lepiej! :D hihi
Dziewczyny, ponawiam pytanie.. Bo nie wiem czy ze mna cos nie tak, czy to norma.. Czujecie sie gorzej wieczorem? Ze cos boli, cos ciągnie, brzuch robi sie ciezszy.. ?
Ja z tym staram sie walczyc, zeby nie stekac mojemu facetowi.. Ale po godz 20 mam zjazd formy,ze nic tylko do kąpieli, albo wyra. :/
magda.lena28- Sliczny wozek. Uwielbiam motywy marinistyczne! :D Ekstra :D
Ja zjadlam obiadek, nektarynke i probuje sie zmobilizowac do wystawienia aukcji na olx. MAm tyle pieknych rzeczy po Młodym, ciuchow, zabawek, butów! Espadryle, crocksy, tomsy.. I kisi sie to w szafie.. Szkoda miejsca na te graty. Uff. Do roboty!

Odnośnik do komentarza

Joanana
Ja też trzymam kciuki za sprawy związane z mieszkaniem, oby wszystko dobrze się skończyło :)

wrócę do mojego pytania… nikt nie ma lub nie zamierza kupować nawilżacza powietrza? :( zupełnie nie wiem jaki wybrać :(

Zimą to chyba najlepszy jest mokry ręcznik położony na kaloryfer :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

just.jot
...Dziewczyny, ponawiam pytanie.. Bo nie wiem czy ze mna cos nie tak, czy to norma.. Czujecie sie gorzej wieczorem? Ze cos boli, cos ciągnie, brzuch robi sie ciezszy.. ?
Ja z tym staram sie walczyc, zeby nie stekac mojemu facetowi.. Ale po godz 20 mam zjazd formy,ze nic tylko do kąpieli, albo wyra. :/

just.jot ja tak mam, jak poszaleję z aktywnością w ciągu dnia, a że Ty kochana szalejesz na codzień, to taki już Twój urok, że wieczorem sił Ci brak :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza
Gość margiim

A ja dzis juz wszystko popralam dla mojej kruszynki i to recznie teraz leze do gory brzuchem;)Nam brakuje tylko materaca do lozeczka bedziemy kupowac pijankowy taki mielismy przy synku.Dziewczyny z podejzeniem cholestazy ciazowej z tym sie da zyc niestety ciezko ale da i dzidzia rodzi sie w 100% zdrowa wiem to z wlasnego doswiadczenia a tak do lagodzenia swedzebia mozna sie myc w zelu mietowym:))

Odnośnik do komentarza

Kuki ja właśnie kupiłam siateczkowe wielorazowe i te drugie jednorazowe. Ubierałam je żeby wiedzieć czy w ogóle dam radę w nich chodzić. No i te siateczkowe są super, nie czuję ich na sobie a te jednorazowe są z jakiegoś dziwnego materiału jakby flizelina i żle się w nich czuję. Także chyba tylko wezmę do szpitala te siateczkowe.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza
Gość echeveria

hej,
u nas wszystko ok. w 33tyg Julka wazy 1950g, jest w polozeniu miednicowym poki co i raczej ciezko bedzie sie jej odwrocic bo mam dosc malo wod plodowych (API 7). Jak sie nie odwroci to umawiamy cesarke na ostatni tydzien sierpnia (termin z om 01.09). Bylam na skole rodzenia w pigulce (3h spotkanie z polozna ) i rodzic chce w Gliwicach w Szpitalu wielospecjalistycznym wiec moze spotkamy sie z Joanna 89a ;)
mamy juz prawie cala wyprawke- zamowilam od uzytkownika allegro Swiat____Dziecka (tanio, ale dosc dlugi termin realizacji). reszte kupilam w aptece Gemini. zostały mi do kupienia staniki i monitor oddechu (ja jestem za ;) ). Ja nadal pracuje (ale mniej godzinowo) jedyne co mi doskwiera to zgaga. Codziennie chodze z psem na 8km spacery- w zolwim tempie ;) no i mam juz 12kg na plusie.

Czy ktoras z Was moglaby mi przypomniec przepis na ciasto sierpniowek? bo szukam wstecz i znalezc nie moge (tak szybko stron przybywa),a chcialabym jutro upiec...
pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

just.jot. mam podobnie, od kilku dni zbieram się do zrobienia sesji zdjęciowej a że u nas ciemno się robi dopiero koło 22 a zasłon w oknach nie mam to muszę czekać aż całkiem słońce zajdzie ale wtedy na nic już nie mam siły
w ogóle rozregulował mi się cykl dnia, rano mam siłę, koło południa zjazd, chwila regeneracji i znów w dół...
dodać do tego temperatury, spuchnięte nogi i już w ogóle się odechciewa
dlatego właśnie się wybieram na drzemkę a wieczorem focę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nhdge4c9yyzh3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8dd3m1ocra.png

Odnośnik do komentarza

JoasiaG bylam rano na badaniu, wyniki beda wieczorem, zobaczymy czy wszystko ok czy to jakas reakcja na kosmetyki, chociaz nic nie zmienialam. Dam znac.
Julita świetna sukienka super w niej wyglądasz.
Kuki z luxmedem juz tak od dawna jest ze terminy bardzo odlegle, chociaz jak wczoraj zadzwonilam z podejrzeniem cholestazy wizyta sie znalazla za 2 godziny, ale z usg juz gorzej, dlatego te wazniejsze badania robie w BabcaMedica i jestem mega zadowolona.
magdalena piękny ten wózek, ja czekam na mój seledynowy, uwielbiam takie pastelowe kolory.

Zastanawiam się nad akwarelkami do pokoju Julii za jakiś czas. Takie ilustracje bardzo mi sie podobają. Widzialam na Pinterest śliczne pokoiki z takimi obrazeczkami i zakochałam się, tylko nie wiem gdzie mozna je dostać.

Jeśli chodzi o nawilżacz mamy juz taki w kształcie kuli i póki co dobrze się sprawdzał dla nas, ma opcje jonizacji powietrza i to w nim lubię bo w domu pachnie świeżym powietrzem jak po letnim deszczu.

Wieczorami nie odczuwam szczegolnego spadku formy ale za to ostatnio rano po źle przespanej nocy jestem jak zombie, okropnosc, na szczescie maz juz wtedy jest w pracy wiec nie mam komu marudzic, i dobrze.

Odnośnik do komentarza

JoasiaG jeszcze słowo w sprawie tych majteczek. U nas na SR polożna grzmiała ze absolutnie NIE WOLNO używać tych fizelinowych bo one nie przepuszczają powietrza sa malo rozciagliwe i podowuja ze krocze jest narazone na infekcje i otarcia. Także jeśli masz siateczkowe lepiej używaj tylko ich, polozna mowila ze mozna je szybko przeprac i wcale nie są aż tak jednorazowe.

Odnośnik do komentarza

nie było mnie kilka godzin i już 5 stron do nadrobienia... :) byłam dziś na zakupach, od 12 dopiero teraz się zwlekłam do domu i padam na pyszczek.. właściwie nie wiele kupiłam 3 bodziaki, 3 pajacyki, kaftanik, i śliczną sukienkę, 2 kocyki i 7 pieluch w tym 2 kolorowe, więcej po spacerowałam, byłam w pracy z L4 wipiłam z dziewczynami kawe przez 2 godz i tyle było po liście z zakupami ... reszte rzeczy zamawiam przez internet:) a jutro mam nadzieje że przyjdzie moja piłka do ćwiczeń... korzystcie może z takiej?

któraś z was pytała o bóle i zmeczenie wieczorem... też tak mam cały dzień się, plątam i mam siłe na wszystko i już sobie w głowie układam w co "ciekawego" będe się bawić z mężem kiedy wróci z popołudniowej zmiany... i co, i dupa godzina 21-22 chce się tylko położyć, brzuch boli a raczej miednica trzaska, a Kornelcia zaczyna swoje życie nocne po całym brzuchu:)

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxgskjouii3drdm.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ibm28iikre36uzpi.png

Odnośnik do komentarza

Ewelajka, ja bujam się na piłce, codziennie po kilka minut krecę biodrami i jakieś tam inne bujanie się, ale najbardziej przydała mi się na pierwszą fazę porodu, gdy skurcze jeszcze nie były takie mocne, to dało się, potem już nie dałam rady;)

Co od majteczek, ja tez będę używała zwykłych bawełnianych, nie takich najlepszych i najładniejszych, ale grunt żeby były miękkie i beż żadnych koronek i innych... W domu jak najwięcej bez bielizny, tu przydadzą się podkłady takie Seni czy inne.

09.2015 córeczka:)
08.2014 aniołek...
08.2013 córeczka:)

Odnośnik do komentarza

Zresztą..głupoty już mi w głowie siedzą
Za dużo już na głowie.
Dziś / Przed chwilą dostałam.wiadomość od lekarza że jest po konsultacji z panią profesor i mam się pokazać za tydzień na kolejne badanie jeśli obraz będzie wykazywał nieprawidłowośc napewno czekają nas jeszcze bardziej szczegółowe badania jak np echo serduszka
No zobaczymy

Odnośnik do komentarza

emimilka ja też sobie oparzyłam brzuch kiedyś ale to był w tedy chyba 4 mies. podczas odcedzania ziemniaków, dotknełam troche garnek:( mam nadzieje nie nie bardzo oparzyłaś, posmaruj panthenolem jesli masz, albo schładzaj zimna wodą, albo kostką lodu. a co do znamion to myśle tak jak wiruśka znamiona sa albo ich nie ma, jeśli ktoś ma tendencje do pieprzyków to je będzie miał, podobnie jest z piegami... słyszałam o różnych przesądach... podobno moja siostra jest tego przykładem, od urodzenia na głowie po wyżej skroni, symetrycznie po obu stronach, w miejscu gdzie powinny byc włosy ma łyse placki wilkość 2cm... mama twierdzi, że nikt jej nie macał po brzuchu, ani nigdzie się nie dotknela, tak ma i tyle... jak się z nią spotkam wyśle wam zdjecie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxgskjouii3drdm.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ibm28iikre36uzpi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...