Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Kobietki świetne zdjęcia, jesteście piękne :)
W zasadzie każda kobieta w ciąży jest piękna, nawet jeśli jej skóra się pogorszyła, jeśli przybrała o x kilogramów za dużo, jeśli ma większy/mniejszy brzuszek, każda z nas jest piękna! Nie wiem jak Wy ale ja widząc kobietę w ciąży zawsze widziałam ten wzrok, skupiony i zatroskany o życie które się w niej rozwija, ten subtelny uśmiech, tą radość którą jaśniała. Od kobiet z brzuszkami bije siła i energia nawet jeśli one czują że mają gorszy dzień. I najważniejsze jest to, byśmy same siebie akceptowały i czuły się pięknie z brzuszkami i dochodzącymi kilogramami :)
Sunshine bardzo mi przykro. Kogoś tu chyba mocno boli wizyta bez pieniążków do ręki. Musisz to przełknąć i olać bo szkoda tylko Twoich nerwów na człowieka który z cechami ludzkimi niewiele ma wspólnego.
Monikalina tak to w większości szpitali wygląda niestety. Ja albo mam wielkie szczęście rodzić w wyjątkowym szpitalu, albo trafiłam na wyjątkowego lekarza, który w 13-tym tygodniu przy bólach z powodu których tam trafiłam zrobił mi dokładne badanie, usg gdzie tak ułożył sprzęt bym wszystko widziała, dokładnie pokazał maluszka ze wszystkich stron, po czym zapytał czy chcę zdjęcie z usg. Byłam w ogromnym szoku.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

sunshine rozumiem cię doskonale dlatego własnie postanowiłam się przenieść prywanie bo nic nie wiedziałam i teraz jestem bardzo zadowolona a mój chyba był nawet wzruszony po pociągał nosem a wtedy był pierwszy raz przy moim usg i nawet jak gin pow. ze wszyscy faceci to pizdy bo zaden by dziecka nie urodził i dlatego powinni doceniac kobiety i ze powinnien rzucic palenie a za kase z fajek wziąść mnie na pozadne wakacje... to nawet wtedy się do niego nie zraził

Odnośnik do komentarza

dzieki dziewczyny za pomoc. kupilam Eucerin bo w Super Pharm sa teraz 2 w cenie 1 , zaplacilam 52 zl. a Palmers okropnie pachnie :( oliwka w zelu z J§J juz stosowana od 2 miesiecy ,ale teraz bede ja stosowac na rece i nogi a eucerin typowo na biust i brzuch,bo po dziziejszej wizycie czuje sie przez moja gin. jak wieloryb:(

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza
Gość Molly32

Mój Mąż byłby skłonny zapłacić nawet w Salve za poród żebym tylko chciała mieć to drugie dziecko;) ale wolałam szpital gdzie "w razie czego" będzie pełna opieka dla dzidziola. Nie wyobrażam sobie żeby dziecko zabrali np.do Matki Polki a ja zostanę gdzie indziej.
A tak przy okazji: czytałam w postach że lekarka opierniczała za przyrost wagi tylko 1,5 kg.Nie ma się co przejmować.Z córką w ciąży do 8 miesiąca schudłam prawie 8 kg i nie miałam wymiotów.Potem przybył mi chyba kilogram.Urodziłam zdrową pannę 3740. Teraz też ubyło mi ponad 3 kg od początku i wszystko jest w normie. Kwestia jest tego że w ciąży wreszcie mam czas na racjonalne żywienie a normalnie jadam w biegu,w pracy byle co.Więc nie przejmujcie się Drogie Panie jeśli lekarz się czepia.Każda ciąża jest inna :)

Odnośnik do komentarza

Kurczę dziewczyny ale sie dziś fatalnie czułam popołudniu. Zaczęło sie zaraz po obiedzie o 14 brzuch twardnial bolał kłuł w nadbrzuszu i ciągnol do dołu nie mogłam stać wyprostowana i złapać tchu. Mięta zaparzona nieprzeszlo, leżenie tez nic nie dało i po 2 godz pojechałam do naszej wiejskiej przychodni do ginekologa .... A tam dostałam opieprz ze po co przyszłam do niej jak sie u niej nie leczę i do swojego lekarza proszę ale mój nie przyjmował dziś :/ a wolałam sprawdzić co sue dzieje na miejscu niż jechać do szpitala sama autem do miasta 20km :/ zdenerwowałam sie bardziej i wybiegłam z płaczem, ona za mną żebym sie nue wygłupiala bo mnie zbada .... I wszystko jest ok dostałam większa dawkę magnezu i do szpitala w razie jak sie nue poprawi, ale juz puszcza wiec sie nie martwię i wychodzą ze mnie straszne gazy wiec moze to od tłustego obiadu. Sorki ze tyle napisałam ale chciałam sie wyżalić, jak ona mogła tak postąpić... Owszem nue jestem jej pacjentka ale jak jest złe to i tak odeśle do szpitala, ale to wlasnie ginekolog na NFZ jyz wiem dlaczego chodzę prywatnie ...

http://www.suwaczki.com/tickers/piu3w1d3i0x0ppiy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

joanna89a
Anett ja mialam kiedys taki atak! Az z bolu plakalam...okazalo sie ze pomoglo mi wyproznienie , wiec moze i u ciebie to bylo powodem..

Weronika niestety juz nie mieszkam w kato to nie orientuje sie ,gdzie by to mozna bylo.zrobic. Ale moze na necie poczytaj ;)

Ale w ciązy miałaś też taki atak? Ja przed ciążą miewałam tak czasem ale teraz dodatkowo się zestresowałam że może przez forsowne ćwiczenia itp zaszkodziłam maleństwu.. teraz leże i już nic nie czuje chyba jest ok, ale jak wstane to jeszcze czuje że mam brzuch chyba poprostu dodatkowo rośnie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/piu3w1d3i0x0ppiy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Banana
Ja wyobrazalam sobie Catarise jako spora babke z "doswiadczeniem" czyli pare extra lat tobie dodalam i kilogramow tez hehe :) super !

Hahaha dobre spora babka z doświadczeniem :) 34 w sierpniu skończę :)
Kurczę myślałam że mnie tak nie widać na tej fotce bo Tel. Buźkę zasłoniłam a Wy takie spostrzegawcze hehehe.

Edytka no z Ciebie śliczna dziewczyna jest :)

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...