Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

dzasti

Pracowałam w drogerii kiedyś i mialam przeroznych klientow z przeróżnymi problemami i sprawami. I też mialam kobiety w ciąży. Co prawda ta substancja jak i jej nazwa nie jest bardzo mi teraz znana. Nie pamietam po prostu juz wszystkich tych "trudnych slow" ale najlepszym rozwiazaniem to wybrac sie do drogerii, zapisac na karteczce i po prostu poprosic by konsultantka pomogla Wam rozszyfrowac czy dany samoopalacz jest bezpieczny czy nie. Polecam Drogerie Natura czy Hebe. Chyba, ze jestes z wiekszego miasta to bardziej renomiwane. A napewno Ci doradza.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3k0s37l6kb4bn.png

Odnośnik do komentarza

julita1987 - Ja Ci polecam mousse Clarinsa. Samoopalacz. Mozna go spokojnie uzywac w ciazy, jest przebadany i lekarz to potwierdził. Nadaje spokojna, ladna opalenizne, jest wlasnie taki dla bladziochów. Mozesz do tego dokupic rekawice do samoopalaczy z Saint Tropez - nie bedzie smug i nierownosci, no i zoltych rączek ;)
Ja jestem wizazystka i siedze w tych kosmetykach po uszy, wiec mam wszystko w małym paluszku hihi.

Odnośnik do komentarza

rozi śliczna córeczka, takie ma włoski kręcone jak moja młodsza siostra jak była właśnie taka mała. Widać że wyrośnie z niej piękność.

A my wyglądamy dziś tak. Boję się co będzie za 3 msc :D Glukoza mnie wymęczyła więc kładę się spać a potem usg i obiadek. Dziś ryż z truskawkami :)

monthly_2015_05/wrzesniowki-2015_30147.jpg

Odnośnik do komentarza

just.jot

JA sobie mysle, ze faceci z nami tez nie maja lekko. Nagle nie mamy sił, jest ciezko, cos boli, cos dokucza.. Stajemy sie jeczace i narzekajace.. Raz na jakis czas kazdy ma prawo, ale czasem warto powalczyc ze soba troche. Czesto to, ze oni uciekają i nie maja ochoty spedzac z nami czasu wynika z naszego zachowania. Niestety.
Jak moja przyjaciolka byla w ciazy rok temu, myslalam, ze ja zabije. Pamietam ze przyjechalismy do niej w ferie zimowe na kilka dni.. Uciekalismy po 2 czy 3, nie dało sie tego sluchac. Wiecznie sapała, narzekała, krzywiła sie.. Jej facet wychodził z pokoju i robił do nas smieszne miny, bo juz nie dawał rady. Myslalam, ze ja udusze! Wczesniej tez straciła fasolke i ciaza byla niby spelnieniem jej marzen!
Zawsze jak mam gorszy dzien i chce mi sie tak jeczec, to sobie ją przypominam i od razu sie mobilizuje.
W koncu wiekszosc z nas chciała byc w ciazy! Bedzie jeszcze gorzej :P A potem pojdzie w zapomnienie!
Trochę pozytywów i dystansu! ;)

Jak ja się z Tobą zgadzam :) Dlatego jest mi przykro że się nieraz niepotrzebnie rzucam. Bo trzeba się czasami postawić w miejsce tej drugiej osoby, my w tej chwili rzeczywistość i nasze fochy widzimy zupełnie inaczej, mamy skrzywiony obraz tego jak nas postrzegają ludzie z boku.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

just.jot
julita1987 - Ja Ci polecam mousse Clarinsa. Samoopalacz. Mozna go spokojnie uzywac w ciazy, jest przebadany i lekarz to potwierdził. Nadaje spokojna, ladna opalenizne, jest wlasnie taki dla bladziochów. Mozesz do tego dokupic rekawice do samoopalaczy z Saint Tropez - nie bedzie smug i nierownosci, no i zoltych rączek ;)
Ja jestem wizazystka i siedze w tych kosmetykach po uszy, wiec mam wszystko w małym paluszku hihi.

SUPER dzieki :):) poszukam poczytam a ja własnie taki bladzioch jestem

Odnośnik do komentarza

Nieesia

A my wyglądamy dziś tak. Boję się co będzie za 3 msc :D Glukoza mnie wymęczyła więc kładę się spać a potem usg i obiadek. Dziś ryż z truskawkami :)

Piękności, jak tak patrzę na te zdjęcia co wrzucacie, to myślę sobie, że same ładne mamusie :D Dzisiaj jak siedzialam w laboratorium to przewinęło się kilka ciężarnych i ja na nie patrzyłam takim rozanielonym i rozmarzonym wzrokiem. A i z nutka zazdrości, że tak pięknie wyglądają, jak i wy :)))
Swoją drogą, wiecie jak się dzieci pyta kim chciałyby zostać w przyszłości, to ja nigdy nie wiedziałam jaki zawód chcę wykonywać, wiedziałam natomiast, że chcę być mamą...i tak też odpowiadałam na te pytania :)
- Kim chciałabyś być w przyszłości?
- Mamą

Masz już wynik Nieesia?
Ja właśnie odczytałam przez internet z Diagnostyki, na czczo 84, po godzinie 97, po dwóch 86.
Jestem zadowolona, bo się trochę obawiałam :)

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

Ufff.. wróciłam :) występy były cudne :) wszystkie dzieci tak wspaniale tańczyły i śpiewały :) świetnie wyglądają takie przedszkolaki w przeróżnych tańcach :) a za godzinkę lecę z powrotem, bo mamy w przedszkolu Dzień Rodziny :) Ciekawa jestem czy Tata przyjedzie na czas... ?
Ja rozumiem to, że my - kobiety w ciąży - marudzimy, mamy focha, nic nam nie pasuje itp. itd. ale najbardziej wkurza mnie to - bynajmniej u mojego męża - że czas dla rodziny znajduje zawsze na końcu.. :/ rozumiem, że trzeba pracować, bo sama przed ciążą pierwszą czy drugą byłam pracoholiczką, nawet teraz na miejscu nie usiedzę, bo poprasować trzeba, ugotować i takie tam, a wiadomo, że nikt tego lepiej ode mnie nie zrobi - w moim mniemaniu ;) ale kurde! Rodzina jest bardzo ważna! ba! najważniejsza! Tym bardziej, że we wrześni znów się wszystko przewróci, bo straszy idzie do pierwszej klasy, urodzi się druga pociecha.. czasu dla siebie przez dłuższy okres praktycznie nie będzie... :/ dlatego wnerwia mnie niesamowicie to jak zamiast spędzić czas z nami siedzi w garażu i coś tam długie, skręca, składa i takie tam :/ ehhhhh :/
http://www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgcqswmcuk.png

Odnośnik do komentarza

Kochane sliczne macie brzuszki ja wogole teraz jestem jakąś przeczulona na.wszystko a wiecie czego się teraz najbardziej boje na sama.myśl ze będę musiała na.czas pobytu w szpitalu mała zostawić z dziadkami a ona nawet nie chce iść spać z mężem to łzy mi same płyną ze będzie nie szczęśliwa i będzie płakać niby maz będzie dojeżdżał po pracy bo wolne.dopiero będzie miał jak.wyjde ze szpitala Abym zas nie została sama odrazu z 2 dzieci sama a prace ma jaka ma. Każdy się śmieje ze ja gorzej zniose ta rozlake z nią niż ona ze mną ale z.mojej obserwacji gdy widzę jak zaczynamy więcej szykować dla malej to ona tym bardziej nie chce odstąpić mnie na krok.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

rozi89 - Nie martw sie. Polecam wspaniały sposob, aby dziecko oswoiło sie z nowa sytuacja i nabrało pozytywnego nastawienia: kupcie Małej prezent od dzidziusia i dajcie jej tuz przed Twoim porodem. Kupcie cos takiego super, zeby Mała wiedziala, ze dzidzius ja kocha i bedzie super, jak juz z nim wrocisz do domu!
U mnie niby Młody jest dosc duzy, ale tez cos dostanie od siostrzyczki na zachete :) Miłe to i symboliczne, a dzieci od razu nabieraja wiecej zaufania.
Ja bym dlatego chciala urodzic przed rozpoczeciem roku szkolnego! Boje sie jak oni to wszystko ogarna.. Szkola, zajecia dodatkowe, treningi, lekcje, pakowanie do szkoły, sniadanie.. No ale coz.. Jakos musza dac rade! :D

Odnośnik do komentarza

joasiaG
Kurcze a u mnie gin powiedział, że skierowanie na glukozę wypisze mi w 28 tygodniu lub wcale, bo waga w normie, glukoza na czczo książkowa itp.
To i my się pokażemy jak dziś wyglądamy:

JoasiaG ja w pierwszej ciąży też miałam wagę ok i cukirr na czczo, a niestety cukrzyca się pojawiła. Nie lekceważylabym tego badania

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqgbj495x7y.png

Odnośnik do komentarza

Joanna89a Zgrabniutko wyglądasz, u Ciebie po rączkach widać, że wcale nie przytyłaś tylko masz śliczny brzuszek . Ale u mnie trochę to wygląda inaczej i wcale mi nie do śmiechu jak widzę przybywające kg. Dziś też rano byłam nie w humorze, ale juz mi powoli przechodzi, bo teraz siedze pod gabinetem usg i czekam na wieści z brzucholandii od mojej córeczki :)
emimilka fajne te Twoje kociaki :)
JoasiaG Ty chudzielcu :)
siwa następne bedzie z większym uśmiechem :) Jablka z cynamonem też za mną chodzą od jakiegoś czasu. A te truskawki juz mi sie śniły jak któraś z Was o nich napisała :D
just.jot dobry patent na drugiego szkraba, wyprobuję za dwa lata byc moze ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...