Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Ania 1009 to ze puchną nogi to normalne na tym etapie. Trzeba tylko pilnować żeby nie bylo nadciśnienia i bialka w moczu.

Mariia moze weź nospe forte 3razy dziennie. W ciąży dozwolona (ja mam taka dawkę na codzien żeby mnie skurcze nie lapaly) a wiem że jak kiedys miałam zapalenie pęcherza to tez brałam. Do tego miałam furaginum ale to nie bylo w ciąży.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

Hej!
Wszystkiego najpiekniejszego z okazji NASZEGO ŚWIETA!
Mnie synek przywitał piekna laurką. Z pieknymi błędami ortograficznymi napisał: KOHAM CIE CALYM SERCEM. Mamusiu jestes moim sloneczkiem :)
Od razu cieplo sie na serduchu robi :D
Moj partner jest teraz wspaniały. Tez mielismy kryzys, rok temu. Rozstalismy sie na 2 miesiace. Ale uzmysłowilismy sobie, ze nie umiemy zyc bez siebie. Od tego czasu jest zupelnie inaczej.. Czuje, ze mnie kocha i docenia kazdy dzien razem. Stał sie jeszcze bardziej rodzinny i czuły. Juz wczoraj zapowiedział, ze dostane prezent na Dzien Mamy, takze czekam do wieczora na niespodzianke :)

Mariia - Ja tez mam teraz infekcje. Biore nospe i furagin 3xdziennie. Pomaga!
Joanna89 - No cos Ty, bardzo mily komplement ;) hehe
Wiem, ze troche mam urode dziewczynki ;) Poki co, ciesze sie z tego ;)

Co do rozstepów- ja po pierwszej ciazy, gdzie smarowałam sie intensywnie, popekałam na tyłku i piersiach + jak lekarz wypychał mi łokciem Młodego, zrobiły mi sie 2 małe na brzuchu, wlasnie w tym miejscu.. :/
Teraz juz sa blade i plytsze, ale po porodzie, jak brzuszek opadł, rozstepy były czerwone i okropne.. Teraz smaruje sie Clarinsem, Elancylem, Hippem i poki co nie mam nic nowego. Ale.. Nigdy nie wiadomo. Dopiero pod koniec skóra sie napreza do takich rozmiarów, ze moze puscic.. :/ Robcie peelingi, masaze prysznicem, smarujcie kremem + oliwka na rozstepy.. A jak nie - pozostaje medycyna estetyczna :D

W Gdansku dzis jakos szaro i buro. Kupilam z rana czeresnie, nektarynki i truskawki, popijam kawe na rozruch i chyba gdzies smigne umilic sobie dzien! W koncu dzis trzeba sobie dogadzac! :D

Odnośnik do komentarza

Pięknego dnia dziewczyny Wam życzę, niedługo tego dnia będziemy dostawać laurki od naszych skarbów :)
monikalina jaka fajna ta ilustracja :) rozczuliłam się.
Ja właśnie siedzę w przychodni, wypiłam glukozę, nie było aż takie wstrętne jak się spodziewałam, a pielęgniarka pozwoliła mi wcisnąć całą cytrynę (i na szczęście nie miały drewnianego patyczka do mieszania). Teraz tylko dwie godziny czekania i będę wiedzieć czy przechodzę na dietę czy nie ;)
A potem w prezencie na Dzień Matki jadę podglądać Julcię <3<br />

Odnośnik do komentarza

Catarisa gratuluję tak świetnej wagi, cieszę się że po wizycie wszystko ok :)
charming_mi uważaj na siebie kochana, mam nadzieję że łożysko Ci się podniesie do następnej wizyty.
Mariia piękny masz brzuszek, taki gładziutki, równiusi :) mój to taki mało zgrabny jakiś :P
Durka cała kwitniesz :)
just.jot pięknie razem wyglądacie, wyrośnie Ci z syna łamacz kobiecych serc z tą urodą ;)

Dziewczynki to zaziębienie dzieciaczka od lodów i zimnych napojów to może i by miało jakąkolwiek szansę powodzenia gdyby nasze maluszki w żołądku siedziały...a z tego co na anatomii się uczyłam one w żołądkach nie mieszkają :D zabawne jak ludzie potrafią urozmaicić innym tak normalne czynności jak nawet jedzenie loda :))))

justrysia90 rozstępy mogą Ci wyjść w czasie ciąży ale też po porodzie, nie przejmuj się tak, raczej zaakceptuj fakt że rzadko się zdarza żeby się nie pojawiły, to taka pamiątka po tych cudownych 9-ciu miesiącach która z czasem zblednie a może i zniknie. Na pewno smarowanie nie zaszkodzi, warto się balsamować bo nawet jak wyjdą to może będą dużo mniejsze.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

ania_1009 widzę że mamy podobnie z nastrojami... ja wczoraj też jeszcze miałam do południa mega doła, na szczęście na jakiś czas jest znowu lepiej, jak widzę jak mój się stara żeby było dobrze, mimo że to ja przeważnie ostatnimi czasy wybucham, to aż mi się serce kraje. Jakoś musimy przetrwać te nasze zmienne nastroje, dobrze że jest się komuś wygadać i zawsze znajdzie się ktoś kto zrozumie, pocieszy i zapewni że nie jesteśmy same w tych gorszych chwilach.
Co do puchnięcia nóg to raz zauważyłam że moje kostki poszły chyba na spacer bo ich nie było :P często natomiast nie tak widzę, ale czuję że mam spuchnięte nogi np jak kucam, to mam wrażenie że moje łydki podwoiły swoja objętość i w takiej pozycji wytrzymuję tylko chwilę bo czuję duży nieprzyjemny ucisk i drętwienie.

U mnie leje na maxa, pogoda łóżkowa można by rzec, na pewno wykorzystam ją w celach odpoczynkowo-relaksacyjnych:)
Wczoraj narobiłyście mi ogromnego smaku na arbuza, toteż przedstawiam Wam swoje drugie śniadanie ;)

monthly_2015_05/wrzesniowki-2015_30123.jpg

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Asia JoasiaG Mycha dziękuję.
I wody płodowego mi zmalały wiec już w ogóle szczęśliwa jestem.
A wczoraj wieczorem na złość usmażyłam sobie na kolację naleśniki z serkiem i truskawkami polane sosem truskawkowym hehehe wpiepszalam aż mi się uszy trzęsły a mój M nie wytrzymał i też chciał hihihi

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...