Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

basiatko witaj na naszym forum :) Od początku przybyło nas tak dużo ! Jest co czytać a im nas więcej tym lepiej :)
JusiSia ja też planuję być przez rok na macierzyńskim a potem jeśli się uda od razu drugie dziecko :) :) mój mąż tak bardzo zmienił zdanie na temat drugiego dziecka że aż mi dech zapiera :) wcześniej mówił że wolałby tylko jedno a teraz jak tylko zaszłam w tą ciążę od razu chce drugie :)

Odnośnik do komentarza

Ja w temacie planowania drugiego dziecka to mam dość spore doświadczenie; pierwsze mieliśmy z doś dużym trudem jak miałam 20 lat. I potem zrobiliśmy sobie 10 lat przerwy - bo praca; kupno mieszkania i inne takie przyziemne sprawy. No i takim sposobem skończyłam trzydzieści lat i pomyślałam że chciałabym drugie dziecko. Od razu zaczęliśmy się starać, ale niestety nie dane mi było tak od razu zajść w ciążę, choć badania wraz z mężem przeszliśmy wzorowo. Lekarz mnie pocieszał, że wszystko w swoim czasie , ale mnie wykańczało to życie od miesiączki do miesiączki. W końcu powiedzieliśmy dość, ja zaczęłam kolejne studia i nagle okazało się , że jestem w ciąży. Szok i niedowierzanie! Teraz za chwilę kończę 35 lat i jestem najszczęśliwsza na świecie, bo we wrześniu urodzi się moje drugie dziecko! Jak to los przedziwne układa nasze życie.

Odnośnik do komentarza

Ja planuję starać się o drugie dziecko jak najszybciej, póki jeszcze będę mogła zajść w ciążę. Mam do wyboru albo starać się od razu, albo zacząć brać leki na endometriozę, co właściwie oznacza hormonalną antykoncepcję.
Tym razem udało mi się zajść w ciążę od razu, w miesiąc po usunięciu torbieli jajnika.
Kiedyś, jak byłam młodsza planowałam urodzić dwójkę dzieci przed 30-tką, ale tego po prostu się nie da zaplanować.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

Miałam tyle szczęścia że i pierwsze dziecko i drugie udalo się począć za pierwszym razem. Dlugo nie byłam gotowa na to drugie. Bylo troche problemów rodzinnych. Jesli chodzi o urlop macierzyński to rok jest wystarczający. Potem trzeba pójść do pracy i się odmóżdżyc od domu oraz zmęczyć się praca i z ochota znowu wracać do domu. Ja tak mam. Jestem domatorką ale jak zbyt długo siedzę w moim królestwie to mnie trafia :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

Witam, ja również chce złożyć wszystkim mamusiom najlepsze życzenia świąteczne, spokoju, odpoczynku w gronie rodzinnym, aby już każda z was mogła odczuć ruchy maluszka;-), ją dziś przy sprzątaniu dostałam dwa kopniaczki aż się wyprostowalam, ale uczucie cudowne;-). Tak więc jeszcze raz Wesołych Świąt;-).

Odnośnik do komentarza

Maminka_2015
Klarita to wiadro jajek to dla mnie? Spełniło by się życzenie mojego lekarza :-) Wesołych Świąt kochane:-)
A piersi już większych nie chcę ;-)

Tak tak kochana pamiętałam. To szczególna dedykacja dla Ciebie i tych wszystkich, które marzą już o większych brzuszkach :))))))
Jak nie cycki to sama wybierz gdzie ma wejść i tego Ci życzę

http://s4.suwaczek.com/201509236851.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...