Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy mogę do was dołączyć? jestem w 3 dniu 7 tc.,pierwszej ciąży ;) może któraś z Pań również miała okrutne bóle bioder przez które nie można wejść po schodach? nie wiem jak sobie z nimi poradzić...pomożecie?

Odnośnik do komentarza

może za mało napisałam o sobie, do lekarza ide 5.01.2015 i będe wtedy w 8 tc., z objawów ciążowych mam ból piersi, czasami ból brzucha i troche mnie to niepokoi bo przed zajściem w ciąże miałam 3cm torbiela na lewym jajniku ( i on pewnie ciągle tam jest bo miał zostać usunięty laparoskopowo a tu ciąża ;) , oprócz tego budzę się codziennie ok. 3 w nocy na takim ssaniu z głodu, że się kwasami odbija no i na siku i tu już koniec spania bo nie mogę się przez te bolące biodra ułożyć. Więcej dolegliwości mnie narazie nie napada, lubie jeść kwaśne rzeczy ;) mam nadzieje, że ciąża przebiega prawidłowo, progesteron 27.12 (sobota )miałam 28 a beta hcg 1636,000 a był to 1 dzień 7 tc.

Odnośnik do komentarza
Gość Alexheaven

Witam Was kochane :) Przyłączam się do was , termin z miesiączki 14.08 , z USG 16.08 :) to nasze pierwsze dziecko więc jak wiadomo każdy sygnał ze strony mojego ciała nie przechodzi obojętnie, ogólne objawy to wstręt do niektórych potraw, które uwielbiałam wcześniej , bóle piersi w nocy i bóle podbrzusza, serduszko biło mojemu maleństwu już w 6 tyg. 1 dniu :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość amelia189

Hej dziewczyny ja juz po wizycie. Lekarz założył kartę ciąży zaświadczenie o ciąży tez wypisal bez problemu. Dwa serduszka biją bliźnięta są dwujajowe mają osobne owodnie i kosmowki. Termin wstępnie na 8 sierpnia bo podobno ciążę bliźniacze lubią się rozwiązać przed terminem. Bardzo się ciesze ale jednocześnie się martwię to moja pierwsza ciaza i póki co wszystko jest dla mnie nowe i niepokojące zarazem.

Odnośnik do komentarza
Gość martula32

Amelia189 GRATULUJĘ podwójne szczęście superrrr . Olka1995 i Alexheaven również gratuluje . Witam wszystkie nowe mamusie życzę wam spokoju i spokoju no i mało mdłości . Ja jutro mam wizytę już nie mogę się doczekać

Odnośnik do komentarza

Amelia189 no gratuluję bliźniaków wierzylam ze zobaczysz serduszka;). Owszem pewnie szybciej urodzisz bo bliźniaki zazwyczaj rodzą się przed cc
Olka1995 no napewno jestes z nami w ciazy
magdzia ja mam takie bole bioder ale ja mam to przez stawy tzn czesto mi sie przedstawiają (o ile mozna to tak nazwac) mialam miec robione badania w tym kierunku na zapalenie stawów zaszlam w pierwsza ciaze i nie mialam możliwości bo badania wychodza niie wiarygodne pozniej przy malej jakos czasu brakowalo no i teraz znow musze przełożyć badania.
Alexheven no to milo nam ze ty spedzisz również te miesiace;)

Ja właśnie dzis zdarzylan sie z rzeczywistością każdy mówił w Niemczech super dobra opieka bedzie taaa jasne. Myslam ze 15.01 bede miala peziernosc karkowa a tu dupa oni nie refunduja badania koszt od 100 do 250 euro zależy od przychodni. Toxo tez teraz musze zrobić platnie. I wogole jak spojrzalam na wykaz badan to głównie podsawowe morfologie mocz oni pokrywaja a reszte trzeba placic. A ceny badan takie ze do polski chyba bede jeździć. ... bo maz tylko pracuje przez agencję a ja jedynie dorabiam opiekujac sie chłopcem 5letnim. Wiec kokosow to my tu nie mamy starcza na zycie na normalnym poziomie zr nie musze każdego centa oglądać. A teraz jeszcze 400euro mojego ubezpieczenia trzeba zaplacic to jak mi walną 200euro za przeziernosc za dwa tygodnie to chyba tynk jesc bedziemy... szok

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpje3uct678.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ja o 16.50 mam kolejną wizytę mam nadzieję że już zobaczę serduszko chodz to dopiero 5tydz 3dz
witam nowe mamusie, kolejnej mamcie gratuluję bliżniaków kto wie może i ja będę mieć bliżniaki hehe :D i zachęcam do przyłączenia na fb sierpień 2015 :) myślę że tam będziemy mogły lepiej się poznać :) grupa jest tajna a link już tutaj podawalam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...