Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martula32

Ja mam mdłości codziennie przez cały dzień tylko o różnym nasileniu w nocy też jak się przebudzę i zmęczona jestem cały dzień w pierwszej ciąży tak nie miałam a co do bóli to czasami zakluje mnie podbrzusze ale to jest podobno normalne

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jestem po wizycie jest wszystko ok rosnie sobie ładnie co prawda nie ma jeszcze serduszka ale lekarz powiedział że nie ma sie czym przejmowac poniewaz skoro @ byla 22 list to do zaplodniednia doszlo ok 12 grudnia ale rosnie prawidlowo nastepna wizyta za tydzien i wtedy juz bedzie serduszko i załozymy karte ciazy na bol brzucha i te lekkie plamienia dostałam duphastan magne B6 i na silne bóle nospa w pierwsze ciazy miałam identycznie wiec nie zamartwiam się na zapas

Odnośnik do komentarza

drogie Panie, a czy którejś z was drętwieją ręce? np. jak teraz pisze na laptopie to prawa ręka mi cierpnie i nie wiem czy to efekt braku jakiś witamin czy tak ma być? biorę tylko Pregna Plus (dopóki 5.01 nie pójdę do lekarza) bo nie chce nic na własną rękę brać żeby nie zaszkodzić maluchowi

Odnośnik do komentarza

patulekk mi też mąż wmawia że będzie chłopak, a mi cos mówi że dziewczynka... :)
Chociaż coraz częściej mi przychodzą na myśl bliźniaki - ale by było! Na pierwszym USG byl tylko pęcherzyk, wszystko się okaże 7.01, na wizycie.
A no właśnie - muszę do tego czasu zrobić wyniki krwi- czy mogę na NFZ jesli mam kierowanie od prywatnego lekarza? Czy któraś z Was wie jak to jest?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

ale musisz zrobić beta hcg? w moim miescie prywatnie w medisie to kosztuje 25 zł, tsh ok.20 i progestron jak robiłam to chyba 19zł płaciłam. a jak masz skierowanie od lekarza rodzinnego to w swojej przychodni chyba mogłabyś wykonać za free te badania, tak mi się przynajmniej wydaje

Odnośnik do komentarza

no właśnie ja nie potrafię spać na lewym boku bo całe życie spałam na brzuchu i na prawym boku ale odkąd wiem, że w brzuchu ktoś siedzi to śpie na lewym, przynajmniej do ok.3 ww nocy bo później koniec spania przez ssący głód i siku ;)

a orientujecie się może jak to jest ze zwierzątkami?mam świnkę morską od roku i nie wiem czy mogę ją zatrzymać czy będę zmuszona ją oddac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...