Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

MISIACZEK no jak bez wkładek :) Ty to jak weteranka kp już :) Uy mnie jak karmię z jednej to z drugiej leci i wkładki po dniu mam mokre po nocy też. Oczywiście nie tak bardzo mokre jak na początku ale jednak zawsze.

Ja moja dzisiaj włożyłam w fotelik i dawalam wodę łyżeczka :) nawet troszkę lykla. Trzesla się ogromnie nad łyżeczka bo taka ładna różowa i ciągle mi ja lapala. Jak u Was to wygląda? Bo już się boję karmienia bo mi będzie łyżkę łapać zamiast jeść :/

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez używam jeszcze wkladek bo jak z jednej ciągnie to z drugiej leci :)
Misiaczek usmialam sie z tego wodospadu u mnie podobnie jak syn zassie i puści pierś to robi sie mleczna kraina wokół mnie.

U nas gorszy dzień nie wiem moze to skok bo dziasla syn ma nieobolale ani zaczerwienione, placz i placz dopiero na spacerze usnął.
Piszecie ze wasze dzieci sa absorbujące, ja ostatnio uslyszalam ze rozpiescilam syna i dlatego on tak placze i ja będę zalowac bo nic nie będę mogla zrobić w domu. To moje pierwsze dziecko i staram sie z nim po pierwsze ćwiczyć bo mamy zlecenia od rehabilitanta i tez bawić i poświęcać mu czas, dom ogarniam w czasie jego drzemki. Czy można za dużo czasu poświęcić swojemu dziecku?

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fp07wfgo3xo9c.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny, uspokoilyscie mnie z tym ibuprofenem.
Aneta moglabys wyslac linka do tego artykulu?na pewno taki spis jest przydatny, bo jak widac wpadlam w panike pomimo przeczytanej ulotki, eh matka-panikara ;p

Bashia tak moja E ma tez te szare kaciki, pediatry zapytam najpiersw, ale do okulisty tez chce isc, nie pokoi mnje to, moze panika ale to tez moje pierwsze dziecko wiec wole dmuchac na zimne ;p

Ja uzywam wkladek laktacyjnych bo czasem cos poleci a czasem nie, czuje sie spokojniejsza jak je mam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/wwgzflw15us22nvf.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ck6nlftdt53wm.png

Odnośnik do komentarza

karolek_sz ja jak słyszę że rozpiescilam Ewę to mnie trafia i zawsze wtedy mówię że to moje dziecko i nikt inny nie musi jej nosić itp. A poza tym powiem Ci ze widzę plusy tego ze dziecko jest bardzo absorbujace. Koleżanki córka (2m-ce młodsza) nie robi jeszcze połowy tych rzeczy co Ewa bo ona prawie tylko śpi i je. Ewa była o wiele bardziej rozgarnieta Bo śpiewaliśmy jej, bawiliśmy się z nią itp. Oni za to się cieszą ze ich dziecko śpi bo mają czas wolny :-\

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)
Mama Ewy, Karolek, ja dziś usłyszałam od koleżanki że jestem nienormalna, że w czasie kiedy moje dziecko nie śpi pochłania całą moją uwagę. Ale ja tak chcę, Bartek może nie śpiąc leżeć w leżaczku czy na macie, ale bez mojej ingerencji w zabawę cóż on z tego wyciągnie, a tak śpiewamy, mówimy wierszyki i jest fajnie. Ja się do niczego nie zmuszam, ale rozumiem też że można nie mieć siły i marzyć tylko o tym, żeby dziecko kilka minut zajęło się sobą- tyle, że ja staram się nie krytykować...

Miałam jeszcze odnieść się do rozmowy o "nowych " na forum- przyznam, że ja też od jakiegoś czasu dziwnie się tu czuję i zastanawiam się czy tu pasuję, ale dobra już milknę bo wątek się urwał :)

U mnie od wczoraj króluje pasternak na talerzu Bartka i świetnie się przyjął a miałam obawy...

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny u nas po próbach różnych dań łaskawie została przyjeta młoda marchewka i mus wieloowocowy ze zbożami i to rossmanowskie. Marchewka innej firmy już nie jest ok. No i dynia którą mam swoją. Musi mieć temp. pokojową bo lekko podgrzane juz nie jest akceptowane. Ale będę próbować żeby nie przyzwyczaił się do jednych smaków. Taki wybredny mój synuś.

Odnośnik do komentarza

Witamy sie i my, w trybie zombi dzis:/ Moja ksiezniczka obudzils sie dzis o 1 i zasnela o 4. Tak przeuroczo nas przy tym zagadywala i usmiechami dzielila ze nawet nie szlo sie na nia gniewac hehehe. Mam nadzieje ze ten skok sie w koncu skonczy. Jak pomysle ze mialabym juz od tygodnia byc w pracy...

Lusia, co za przemila niespodzianka. :) Tez czesto myslalam co tam u was. Wiedzialam ze dzielna kobieta z Ciebie i dajesz rade bo masz dla kogo. Sciskam Kochana i buziaki dla Antosi prosze przekazac.

Ewelajna, dlaczego tak myslisz? Dziewczyny to nie puzzle tylko forum. Nic tu nie musi pasowac :P kazda z nas jest inna, ma inne poglady itp its wiele nas dzieli ale najwazniejsze ze laczy milosc do naszych sierpniowych fasolek :)

Dzieki za wsparcie w diecie dziewczyny. Poki co nie jest zle tylko zakupy zajmuja mi wiecej czasu. Studiuje te etykiety i studiuje...
Kasia, dzieki a info o smietance. Skusze sie bo kawa to podstawa, bez niej ani rusz.

Odnośnik do komentarza

własnie robiłam obiad i myslałam o mamusiach na diecie... moze taki jak u mnie dzis byłby dobry? Faszerowana cukinia z mięskiem i sosem pomidorowym? W wersji błyskawicznej: podsmazam mięso mielone ( z indyka ew. szynka wiep.) dodaję farsz z 2 średnich cukini, które wydłubuję by je pózniej nadziewać, podsmażam wszystko dodaję sos spaghetti z Lidla (bo nie mam dodatków tylko warzywa) i wkładam do cukini i pieke 25 minut, własnie czekam na męza i na obiad :) To taka najprostsza wersja ale nic z nabiałem itd... chude mięsko...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Ania, dzieki za przepis i troske o biedne dietetyczne mamy :) Sprawdzalas na etykiecie czy nie ma zadnych mlecznych skladnikow sos? Ja dzis troche postudiowalam produktow i znajduje mleko w najrozniejszej postaci tam gdzie sie tego zupelnie nie spodziewalam czasami
Agnez, moja cora warzywka lubi cieple a deserki zimne. Wymagajace te nasze dzieciaczki. :)

Odnośnik do komentarza

Olga moj tez lubi sobie poszalec, ostatnio dostal mandat w swoje urodziny, taki prezencik sobie zalatwil:d
Ja spiworki kupilam w lumpku zeby nie zalowac jak by w razie nie chciala w nich spac ale na szczescie nie bylo problemu :)
Inez jak ja szukalam zywnosci bez mleka to tez bylam w szoku, nawet bym sie nie spodziewala w niektorych produktach mlekaa.
Ja tez spedzam duzo czasu z Julka jak nie spi, ja tego potrzebuje moglabym patrzec na nia godzinami a jak widze jak sie usmiecha jak z zaciekawieniem mnie slucha jaka jest szczesliwa to nie mysle o tym ze moge ja rozpiescic tylko ze staram sie nia jak najlepiej opiekowac i wspierac jej rozwoj:)

Odnośnik do komentarza

ania125 mniam mniam! dziękujemy i prosimy o więcej :)
olga1 a nic mi nie mów o mandatach! mój stary to samo. I tłumaczenie, że jak wolno jeździ to się nudzi i może usnąć!

kurcze u nas coś dziś kiepsko, położyłam małego spać ale już się budził 3 razy i widzę, że znów coś się roi. Nie wiem co go męczy :( trze oczka przez sen, ale nie ma jakiś ropiejących czy czerwonych. Może zęby idą, już sama nie wiem. Ale tradycyjnie jak męża nie ma to syn postanawia mi dać popalić w nocy! ehhh

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...