Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Daniela, witaj:)
RudąMarudę mozesz jeszcze zobaczyć:)
Ja mam coś problem z wejściem na priv. Ale jak mi się uda, bardzo chętnie:)

Coś miałam jeszcze napisać...
A... Mmadzia, ja kąpie codziennie, przede wszystkim
dlatego, że to nasz taki rytuał przed snem. Mam wrażenie, że Hania lepiej śpi, a juz na pewno wie, że zbliża się noc i nie ma drzemania, a spanie:)
Dłuuuugie spanie:)
Cóż jeszcze? Hania bardzo lubi się kąpać:-)

Odnośnik do komentarza

Daniela z Twoim wyobrażeniem o Rudamaruda to strzał w 10:)

Kurczę, wczoraj tyle sie napisałam i odniosłam do wcześniejszych wątków i mi sie skasowało wszystko:( Juz nie napisze drugi raz bo nawet watki juz przeterminowane:P

W każdym razie ostatnie 2 dni miałam mega stres bo jedna pierś mi sie popsuła i mleka nie produkowała. Toska nie chciała z niej jeść a jak odciągalam laktatorem to mleko było ale produkcja sie nie zaczęła. Cały czas taka mała i miękka w porównaniu do tej drugiej. Oczywiscie miałam juz czarne wizje. Ale nagle wczoraj wieczorem wszystko wróciło do normy. Bylismy z Tosia na zakupach w Krakowie i przespała całe od 14 do 19:) Jeden wniosek:
Skok sie skończył:D Naumiala sie piszczeć, dotykać przedmioty i wiele nowych "słów":) Tym samym odszedł kryzys laktacyjny. A ja sie zaopatrzyłam juz w femalktiker:) No nic, przyda sie a na pewno nie zaszkodzi:)

Ja tez Mmadzia kapie codziennie indokladnie z tych samych powodów co rewolucja. Moja Tosia tez kocha kapiel:) A co do zmiany czasu to my tez kapiemy 19/20 a ostatnio robimy wszystko by przedłużać bliżej 20:)

Dla wszystkich chorych maluszków życzymy z Tosia duzo duzo zdrówka!! Trzymamy kciuki i przesyłamy buziaki:*:*:*

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny. Bylam dzisiaj z mala w walk in centre sie naczekalam jak glupia tylr ludzi w kolejce no ale coz w szpitalu poeiedzieli ze tam mam sie udac... Zbadali mala od stop do glow jak in o tym powiedzialam . a poszlam tam dlatego ze dzisiaj zaczela zwracac po jedzeniu i sie wystraszylam... Tam zbadali mala od stop do glow powiedzieli mj ze to moze byc wirus ze mam jej mierzyc temperature co 3 godziny, sprawdzac ciemiaczko no i ogolnie obserwowac jezeli cos bedzie nie tak musi ja jeszcze raz ktos zobaczyc.. Troche sie boje, bo nie chce zeby jej cos bylo ... Wiem, glupia jestem ze z nia tam siedzialam i nie ma zadnego tlumaczenia. Glupia ja...

Odnośnik do komentarza

Ja już klasycznie odpisuję kilka dni ;)

Też mam leżaczek 3w1 Fisher Price ale Toś leży w nim około 15 minut - w kuchni żebym mogła sobie rano śniadanie zrobić. Ogólnie nie jest jego fanką, wibracje też nie specjalnie na nią działają uspokajająco :P

Mmadzia mam nadzieję, że Agatce szybko przejdzie ten wstrętny katar. Sama bym się przeraziła słysząc te ostrzeżenia od pediatry. Pamiętam jak przed szczepieniem mówiła mi, żeby jechać do szpitala jak dziecko będzie "lecieć przez ręce", myślałam że się rozlecę :/

Ania te pampersy z kartą clubcard są po 69 zł więc jeszcze lepiej wychodzą ;) chociaż te z promo w Auchanie wychodziły taniej.

Czy tylko mnie nie otwierają się zdjęcia i awatary? Od wczoraj właściwie mam błąd z wczytywaniem i żadnego zdjęcia mi nie wczytuje :(

Olga moja mała ma czkawki tak często jak miała w brzuszku więc kilka razy dziennie. Teściowa zawsze ale to zawsze twierdzi wtedy, że jest jej zimno..
My dostałyśmy już jakiś czas temu taką książeczkę, mała się w nią wpatruje dobre pół godziny :)
My już planujemy w sumie drugie dziecko, tak żeby między dzieciakami były 2 lata różnicy, max 3. Daj Boziu żeby zajść w drugą ciążę :)

Daniela haha jestę eksponatę :D można mnie oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 :P
Mega zgrabna to byłam parę lat temu, jak nie miałam czasu jeść za to ruchu mnóstwo. Swoją drogą oglądam swoje zdjęcia sprzed kilku lat i myślę "jej jaka ja byłam chuda" a i tak wtedy myślałam że mogłabym trochę zrzucić.. Kobiecy mózg <3<br />
Justynka hah dziękuję :D :*
dobrze że pierś się naprawiła!

Toś dziś spała 24-5 a po karmieniu do 8. Tak wyspana dawno nie byłam! <3<br />
A jeszcze chciałam uprzedzić, że jeśli któraś kupiła body z Tesco to sprawdźcie czy już są dobre. Ja założyłam małej bo wszystkie z 62 były brudne i okazało się, że 68 z F&F są na już. Swoją drogą mega polecam polować na promocje bo ja dorwałam 5-cio pak za 31 zł a materiał mega!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzcwa1y1ul5yo0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/vpjwxzdvhnaaa3fj.png

Odnośnik do komentarza

daniela fajnie, że się odezwałaś ;)

Co do smoka, ja nie chciałam dawać i żałuję. Jutro M ma kupić, bo jedzie do miasta. Ja tylko kp i nie ma opcji wyjść z domu bez małej. A odkąd Tosia odkryła rączki, jak zasypia (w łóżeczku) wkłada je do buzi. Jak się przebudzi w nocy, to też. A wolałabym oduczać od smoka, niż od palca... mam nadzieje, że zalapie.

Dziewczyny u nas chyba jednak będzie jakaś alergia pokarmowa. Dzisiaj zjadłam jogurt i kupa masakra :/ dajcie znać, co się dowiedzieliscie o kupach.

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kp18m6m7k.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

RUDAMARUDA też mj się nie otwierają zdjęcia. Wywala jakiś błąd. I też nie wiem czemu :/

Padam na twarz jak zwykle. Nawet mi się łóżka nie chce rozebrać :/ A M co? Przyjechał z pracy i oznajmił mi ze wychodzi. No pewnie. Fajnie ma. On nigdy nic robić nie musi. Cały tydzień jak nie więcej ma wszystko w tyłku bo chory i nie sprząta i nic nie robi a dzisiaj jakoś chory nie jest jak trzeba wyjść. E hhh :/

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

My też kąpiemy małą co drugi dzień codziennie jedynie w upały.
Co do kupek u nas są zielono żółte zależy ale jest w nich śluz pytałam dziś panią doktor i kazała jeść lekko mięso gotowane ewentualnie pieczone w rękawie do pieczenia surowe warzywa wykluczyć gotowane jedynie i uważać na nabiał. Jeśli to nie pomoże to wtedy trzeba będzie na mm przejść i obserwować, tego jednak wolałabym uniknąć no ale czas pokaże.
My też chyba skok rozwojowy przechodzimy Lenka pręży się przy jedzeniu i nie chce jeść robi takie alarmy że pielegniarka wpada i patrzy trzy aby nie morduje własnego dziecka ręce opadają. A z przyjemnych rzeczy to dziś pierwszy raz śmiała się w głos na wyglupy tatusia :-)
Co robicie jak wasze dzieci nie chcą cyca?

Odnośnik do komentarza

Izkus ja dzisiaj mialam podobny problem. Mala prezyla sie i darla jak oparzona. Nie bylam w stanie jej podac piersi. Wlaczylan w tel aplikacje z dzwiekami wybralam szum fal i mala w szoku przestala ryczec i chyba zapomniala o co ryczala bo wsluchala sie w dzwiek i pila z piersi.
Tez nie widze avatarow i zdjec :/
Mmadzia no taki to pozyje... ciekawe co zrobilby gdyby wrocil z pracy a Ty czekalabys odstawiona i oznajmila ze wychodzisz!

Odnośnik do komentarza

no i dupa blada. zamieszczam te zdjecia i zamieszczam- i nic (chyba). mozecie sprawdzic, czy sie wstawilo?... z drugiej strony, piszecie, ze zdjecia sie nie wstawiaja.. to moze wyjatkowo nie ja cos robie zle?...
a ja dzis juz 3 dzien wieczorem sama z małą siedzę, tatus na wychodnym z przyjaciolmi. wszystko byloby ok, ale akurat te 3 dni beczy.. no nic, wlasnie zasnela, przy voice of Poland. (nie da sie ukryc, Helenka oglada tv)
a tak w ogole to jest kochanym dzieciakiem, poza 2 ostatnumi nocami ladnie spi:) i mialysmy, wlasciwie wszyscy mielismy sesje zdjeciowa i bylo megaaaaaa:) niech to ustrojstwo zacznie dzialac, to pokazemy sie na privie:) chyba, ze cos tam jednak przeszlo, moze ktos prosze sprawdzic?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki!
Zupełnie nie rozumiem dlaczego dopiero teraz odwiedziłam to forum :) czytam, czytam i czuję ulgę.
Jasiek to moje pierwsze dziecko, w dodatku zupełnie nie planowane i wszystko dla mnie jest takie... nowe (szukałam innego określenia, ale nie znalazłam lepszego ;)), Wiadomo że zrobiłabym dla niego wszystko,byle by miał się jak najlepiej. Generalnie mój mały szkrab zaczął mi dokazywać przy wieczornym karmieniu, też się pręży i nie chce piersi. Dosłownie nie chce. Za pierwszym razem kiedy tak zrobił, byłam przerażona, myślałam że odstawia sam pierś, tak się zachowywał, jakby to mleko mu nie smakowało. Był nie do zniesienia, wrzeszczał jak tylko poczuł sutek na policzku. Instynktownie zareagowałam, zaczęłam go uspokajać i po jakimś czasie chwycił pierś i zasnął ale przypuszczam, że bardziej ze zmęczenia tym marudzeniem. No trochę nerwów było ale następnego dnia ogarnął, że ma rączki więc faktycznie takie coś dzieje się przed skokami rozwojowymi :)
Wiecie co, może jestem trochę przewrażliwiona ale czy wy też tak ciężko przeżyłyście pierwsze szczepienie? Chodzi mi o to w którym jesteście obecne, to w ósmym tygodniu? Dla mnie to było najgorsze z wszystkich moich macierzyńskich wrażeń do tej pory. Przysięgam, na następne szczepienie wysyłam męża ;).
Buziaczki dla Was!
Dołączam zdjęcie Jasia :)

monthly_2015_10/fasolki-na-sierpien-2015_37961.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdqps64ja8lucg.png

Odnośnik do komentarza

Daniela, nie dodaja sie zdjęcia na prywatnym. Cos jest nie tak. Ja tez tutaj nie widze ani zdjec ani avatarow. Spróbuje zaraz wrzucić.

Ja jak mi sie Tosia rzucała przy cycu to ja odstawiałam n chwile, ponosiłam i poprzytulalam i na nowo przystwialam aby cokolwiek zjadła. U mnie to ewidentnie przy skokach i juz spokojnie do tego podchodzę bo wiem ze mija. Tak jak przez ostatnie dwa dni cyce jak flaki tak teraz mega balony znow:D

Zmieniamy dzisiaj czas mamuśki:) nie zapomnijcie i nie zdziwcie sie jak maluchy nas dzis obudza godzinę wcześniej:D Ja spodziewam sie ze moja rozpocznie dzien o 7:) boszzzzz...a jutro niedziela:P
Dawno dawno temu...:P w niedziele do południa nie wychodzilam z łóżka:D

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

No ciekawe jak mój synuś jutro, a właściwie dziś się obudzi :-) zapomniałam o tej zmianie czasu... może wieczorkiem wczesniej padnie, bo tak to późnooo chodzi spać. Nie ma co się dziwić, bo mamuśka w ciąży siedziała do 2 zazwyczaj, a spała do południa czasem (jak już do pracy nie chodziłam :) dobrze, że dzidziuś też lubi sobie pospać, choć może nie do południa :P

Rewolucja napisz mi, bardzo proszę, jak zmieniłaś mleczko, to po jakim czasie polepszyły się kupcie?

Ja też nie widzę tutaj zdjęć, a nie wiem, o co chodzi z prywatnym :-)

Izuzyja witaj! :-) na pobieranie krwi wysyłaj też męża... mój miał z żyłki i.....coś okropnego.

Ktoś kiedyś pytał o kolejną ciążę.... więc i ja odpowiem (po czasie). Szczerze, to mam tak różne myśli, że sama nie wiem, co będzie. Czas ciąży, to tak jak też ktoś już pisał, był tak niesamowity dla mnie.... choc bałam się o zdrówko dzidziusia, to jednak to uczucie, że nosi się w sobie dziecko...ejjj,ale Wy to wszystko wiecie, nie będę się rozpisywać :-) co do kolejnego, to mieć bym chciała, ale nie wiem, czy się odważę, tak bardzo boję się o zdrówko synusia, o to, by był szczęśliwy i nie wiem, czy podołam psychicznie bać się tak o kolejne dziecko :/ ostatnio dowiedziałam się o dwójce dzieciaczków dalszych znajomych, które są chore i to wszystko wyszło po czasie, że niczego innego nie pragnę jak tego, by synuś dobrze się rozwijał. Wiadomo - jak każda z nas....

Wczoraj chwaliłam męża, a później mnie wkurzył :P ja mu mówię, ze fajne koszule są w lidlu, takie biznesowe (reklama, do lidla mam 50km, więc na oglądaniu reklam się kończy), a on do mnie: a gdzie ty byś w takiej chodziła?! Ojjjj.... no zrobiło mi się przykro!! jak on nieraz coś palnie, to....szkoda słów! Ale spoksik, niech no tylko wyjdę sama z synkiem na spacer, to tak się odstrzelę, że będzie się zastanawiał :P

Dobra, lecę i życzę miłych snów :-) Wcześniej byliśmy rodzinnie na małych zakupkach, potem odwiedzinki u rodzinki, później mega szybkie sprzątanie, pieczenie, bo goście i dopiero teraz chwilka na kompa. Ale mi uciekła ta sobota...i fajnie :-)

Odnośnik do komentarza

No to się cieszę, że nie tylko u mnie zdjęcia nie działają - już przeinstalowałam przeglądarkę i zaczęłam myśleć o reinstalacji systemu (jakiś pretekst by był, bo zasyfiały ten komputer strasznie :P).

Witaj Izuzyja! Ja ryczałam głośniej niż młoda na szczepieniach :D

Mamuśka przestań zakładać że coś będzie nie tak! Pozytywne myślenie przynosi naprawdę znacznie lepsze efekty! Ja np. ciągle powtarzam Tosi, że jest mega piękna i mega mądra i codziennie jak na nią patrzę to mam wrażenie że jest ładniejsza, serio!
Co do mężów i ich taktu to ostatnio wychodziliśmy z moim i pytam czy dobrze mi pasują konkretne buty czy może zmienić na inne a ten do mnie "ale po co Ty się tak starasz? Kto na Ciebie w ogóle zwróci uwagę?" jak zobaczył moją minę to próbował się ratować i dodał "prócz mnie?".. No myślałam że mu je**ę. Tłumaczył się później, że przecież jedziemy do lasu, że tam nikt nie chodzi itp. ale no co powiedział to powiedział. Moja odpowiedź na to mogła być tylko jedna - jak był w pracy na 12h to się odwaliłam - leginsy, szpile, cyc na wierzch, zrobiłam sobie zdjęcie, wysłałam do męża i napisałam że idę na spacer. Dawno tak często do mnie nie dzwonił :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzcwa1y1ul5yo0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/vpjwxzdvhnaaa3fj.png

Odnośnik do komentarza

hej Mamusie! Zacznę patriotycznie: NA WYBORY MARSZ! :)
(może to dziwne ale akurat w tym roku zaangażowałam się trochę w politykę i wybory, to przy małym pozwala mi nie zwariować i utrzymać stały kontakt z dorosłymi, porozmawiać o "dorosłych"rzeczach a nie tylko gugac do synka...)

Kupiłam ten leżaczek 3w1 FP (Safari) i jestem bardzo zadowolona, akurat był na olx używany za 80 zł w super stanie. Małego tam sadzam głownie po jedzeniu na kwadrans, tak nam poradziła lekarka na ulewanie. Potem go zabieram, nie chce by na razie za wiele w tej pozycji spędzał.
Teraz szukam maty edukacyjnej, ale za jakies normalne pieniądze - polecicie cos?
O tym wychodnym to i ja musze pomysleć :) skoro karmię mm to sa jakies plusy...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...