Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Kiniaczek mój synuś często budzi się z płaczem, może nie jakoś ogromnym, to zależy od dnia :) czasem delikatnie popłakuje, czasem tylko się powierci, a czasem porządnie da głos.
Bashia Wow!! Lenka pięknie przybiera :-) domyślam się jak Wam ciężko, nie zazdroszczę. Musicie być silni, bo w to, że dacie radę, to nikt nie wątpi, Wy mam nadzieję, że też nie! Choć ciężko, to byle do przodu :) Buziaki dla Lenki:*

Odnośnik do komentarza

Silv śliczne jesteście!
Olciak cudowne dzieciaczki!
Joanna a może Twój jednak wziął ze sobą coś więcej- może jakieś małe pudełeczko z pięknym czymś? :-)
Bashia super wieści! Ps wywoływanie na forum skutkuje ;-) Kiniaczek Ewa też czasem budzi się z wynikiem ale to tylko w dzień się zdarza i na szczęście bardzo rzadko.

Widzę że dzisiaj tematy typowo kulinarne. Ja nic od siebie na temat nie powiem bo jedynie za pomoc kuchenna robię.
My smoczek mamy 0-3, Ewa większego nie chce więc pewnie jeszcze nam posłuży.
Ja kp i jem dosłownie wszystko oprócz kapusty i fasoli ale ostatnio moja mama robiła pierogi z kapustą i zjadłam 2 i małej nic nie było. Tak więc w święta też zamierzam kilka zjeść.
A ja wczoraj też już wybrałam choinkę. Nigdy wcześniej nie lubiłam tego robić Ale teraz miałam motywację śpiąca na rękach u tatusia. A jakie było zdziwienie jak się obudziła :-) jeszcze tylko prezenty trzeba spakować i można święta zaczynać ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Bashia wszystko idzie w dobrym kierunku i Lenka ładnej przybiera oby tak dalej. Mamuska dzieki za przepis na piernik to jutro pieczemy:) co do 3 bita to też myślałam o nim ale my tu zgrane jesteśmy:) Silv no lat to po tobie nie widać pozazdrościć bo ja mam wrażenie że po porodzie się postarzalam:/ dzięki za odpowiedź w sprawie diety a gdzie kupujecie klieik kukurydziany bo tylko ryżowy widziałam? Który lepszy? Ja też miałam dzisiaj pracowity dzień pomylam podłogi i choinka ubralam mała bo metrowa ale żywa i akcent świąteczny jest do tego ślicznie pachnie :) my święta pół na pół u rodziny i u siebie.

http://www.suwaczek.pl/cache/37d48efce6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Agatka jest piękna to fakt, jak wszystkie nasze forumowe dzieciaczki:-) ale ze mną oczywiście przesadzacie:-)
Bashia jesteście dla mnie bohaterkami. Tyle musicie znosić i dajecie radę. Masz w sobie tyle siły!! A nie możecie się jakoś wymieniać w nocy z mężem z podawaniem tych antybiotyków? Jedna przespana noc zregeneruje Ci siły na kilka następnych... Ja cały czas trzymam za Was kciuki:-)
Lolka ja dzisiaj też idę na poszukiwania kleiku kukurydzianego bo mam wrażenie że to po tym ryżowym Agatka robi takie twarde, "dorosłe" kupki:-/ Rewolucja mówiła że to po warzywach ale przypomniało mi się ze one pojawiły się wcześniej, a zanim podałam wazywa podawalam właśnie ten kleik, zobaczymy co będzie jak zmienię. Ja jeszcze gotuje zawiesine z mąki kukurydzianej i dolewam do mleka. To zamiennie z kleikiem.
Co do diety to ja już jadłam wszystko oprócz fasolki po bretonsku:-) pieczarki na pizzy też i małej nic się nie dzieje, cytryne do herbaty daje zawsze, bo inaczej nie wypije, chyba że z sokiem malinowym, ale szczerze mówiąc to nawet nie pomyślałam o niej jako o cytrusie;-) mandarynki też jem, pierogi z kapusta już kiedyś zjadłam 4, ostatnio łazanki i kotleta schabowego też :-)
Choinkę już ubralismy i chciałam jej dokupić jeszcze jakieś inne ozdoby oprócz bombek ale już nie ma gdzie powiesić... Odziedziczyłam po byłej żonie mojego M po prostu piękne bombki bo ona chyba pracowała w jakiejś firmie je produkującej. Chociaż tyle z niej pożytku:-D
Kiniaczek moja Agatka też w ciągu dnia buzi się z płaczem z drzemek. I zasypia też z płaczem:-) jedynie w nocy jest spokój :-)
A jak się robi porzeczkowiec?

Odnośnik do komentarza

Żeby nie odstawać , to dzisiaj syn zrobił mi pobudkę , smok ani woda nie pomogły, wiec jadł o 4, pewnie nam sie plan dnia posypie, a ja mam w związku z tym w planach podać dziś kleik kukurydziany.

Wczoraj było skrobane jabłuszko, tez bez szału , dzisiaj powtórzymy

A z drzemek tez sie zdarza obudzić z płaczem , czasami i nie jakiś straszny

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć wstałam z taką energią, że tylko na chwilkę wskoczyłam i chowam laptopa, bo on mi czas zabiera .

Czy wasze dzieciaki jedzą od rana? Mój jak nie zje jeszcze na śpiku to później nie chce jeść, dosłownie napije się mlekiem i tyle.. tak mnie to wkurza, bo myślę czy czasem nic mu nie jest. Nie marudzi itd bawi się i cieszy a jeść nie chce.

Trzy prania zrobiłam, zabieram się za śniadanie w końcu i mam w planach zrobić piernik :D

Odnośnik do komentarza

dzien dobry mamusie :) dziękuję za wszystkie lajki :)
Mój synek dziś spał tak cudownie że aż go pochwalę - od 20 do 4.30, potem mleczko i zasnął, obudził sie o 7 marudzący to zmieniłam mu pieluszkę, zabralam do mojego łóżka i spalismy sobie razem do 8.40 :) czuję się jak młody bóg po takim wyspaniu! I jeszcze piękna pogoda u nas, niebo niebieskie i ciepło, wiec trzeba jakis dobry spacer zrobic!
O tym 3 bicie to zapomnialam ze mozna zrobic ;-) na swieta to juz raczej nie, ale moze na Sylwestra zrobię? To mało pracy - zwłaszca w podanym przepisie gdzie jeste warstwa budyniu - jak zawsze miałam tam krem karpatkowy.

Mój Krzys często w dzien budzi się krzykiem, a raczej krzyczy przez sen bo jak podejde, pogłaszcze albo przytule to sie uspokaja i spi dalej... dlatego jak chce żeby dłużej drzemał to go kłade obok siebie na kapapie żeby był "pod ręką".

lolkaKleiki ja kupowałam w Rossmanie i w Lidlu, podobna cena, Nestle. Nie dawałam jakis czas na noc bo Krzys gorzej spał, ale dzis mam zamiar podac w południe- żeby się bardziej najadł. Ale ja daję z butelki, łyżeczką poki co mój synek gardzi. Ryżowy jest delikatniejszy ale może powodowac zaparcia, u nas nie było problemu.
mmadzia a co się stało z ciasteczkami?:(
bashia cudownie Lenka przybiera! Wiem, że jest ci cięzko, wytrzymaj jeszcze trochę i się sytuacja unormuje, dziewczyny dobrze radzą - może mąż cię wpsomoże bardziej co którąś noc? tak żebyś sił mogła nabrac?
olciak ale fajne szkraby :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

To jutro ja idę szukać kleiku i wstapie do wskazanych sklepów. Mam pytanie po jakim czasie dostalyscie paczkę z hippa? Bo ja już dawno się zarejestrowalam ze 2-3 msc temu moja Hania dzisiaj kończy 4 msc a ja nic nie dostałam:( a koleżanka która miesiąc temu się zapisała a mamy córki z 1 dnia dostała już w zeszłym tygodniu. Czy oni po prostu nie wysyłają do każdego?

http://www.suwaczek.pl/cache/37d48efce6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

joanna89a moja Emilka też już od jakiegoś czasu tak wędruje po łóżeczku, teraz już obraca się nawet o 180 stopni!i wkłada stopki między szczebelki, nawet w nocy co mnie trochę przeraża żeby sobie krzywdy nie zrobiła.
moja córa też w sobotę skończyła 16 tygodni i w ogóle nie widzę u niej jako takiego skoku,w ogóle jak do tej pory nie widziałam żadnego skoku, ale to chyba możemy się tylko cieszyc z tego powodu :)

ania125 ja się też pochwalę, córeczka dziś spała od 20:45, jedzonko UWAGA o 6 nad ranem!!i poszła spać dalej do 8:40!Emilka zawsze lubiała spać, ale to co wyczynia ostatnio to przechodzi ludzkie pojęcie, żeby tyle spać!!??

Dziewczyny a jak wasze rozstępy??Smarujecie się czyms?Są efekty?Ja od 3 miesięcy smaruję się Biooilem, ale marne efekty, co mnie bardzo dołuje :(

http://www.suwaczki.com/tickers/wwgzflw15us22nvf.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ck6nlftdt53wm.png

Odnośnik do komentarza

ANIA no ciasto jakieś wyszło chyba dziwne. Pewnie proporcje źle dałam bo wagi kuchennej nie mam. Rozwałkować się nie dało a wykroić i podnieść coś to już z cudem graniczylo. Ale dałam radę i upiekly się i nawet da się zjeść ale to na pewno nie jest to co miało być :/

BASS a ja myślałam ze ten biooil jest rewelacyjny a tu mówisz ze nie bardzo... Ja do moich rozstępów się przyzwyczaiłam i niczym ich nie traktuje. Jakieś okrutnie widoczne nie są na szczęście :)

LOLKA mi przyszło z hippa a się nie zapisywalam nigdzie to chyba to ze szpitala jeszcze co pudła dawali i tam się wypelnialo tak myślę. Przyszła zupka i słoiczek jakiś. Ja narazie nic nie podaje. I łyżeczka była :)

EWULKA moja właśnie najwięcej je rano. Chyba po nocnej dłuższej przerwie nadrabia bo je więcej i częściej.

Ja dzisiaj do dentysty lecę bo mi ząb ulamal. Oj cudnie będzie :/

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

co do rozstępnów też nic nie robię, zaczęłam smarować się maścią z heparyną podobno pomagają, ale posmaraowałam kilka razy i koniec jakoś zapominam o tym, ale muszę ją wyciągnąc na wierzch to będę pamiętać. Też pewnie będę płakać latem i szukać stroju kąpielowego, który je zakryje ;/
Piernik w piekarniku, karkówka się gotuje... chałupa do sprzątnięcia ale mam teraz przerwę :P

Odnośnik do komentarza

REWOLUCJA super! Gratulacje!
Moja koleżanka też urodziła wczoraj chłopca :) trzeciego :) jej mąż już mi proponował wymianę hihi :)

Nie pamiętam kiedy ostatni raz mi się to zdarzyło ale dzisiaj w nocy zasnelam na karmieniu... obudziłam się po pół godzinie a Agatka śpi i ciągnie pierś w najlepsze :) taki smoczek miała :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza
Gość MamaOliwciiKubusia

Czesc dziewczęta :-) ja już posprzatalam mieszkanko na święta, choinka ubrana, pierniczki upieczone i udekorowane :-) wszystko dzięki mojej córeczce kochanej :-)
Co do wypieków to ja będę robiła metrowiec bo mi się przypomniało ostatnio o nim i słynnego tutaj 3-bita :-)
Rozstępy to też moja zmora ale nie ciążowa tylko...po porodzie codzienne pojawiają się nowe...mąż mnie pociesza, że są to blizny szczęścia i miłości :p
Rewolucja super, pogratuluj siostrze od Nas i niech się BOBASEK wspaniałe chowa, dużo zdrówka przede wszystkim :-*
Joanna89 mój Kubuś też się tak przekreca w kółko, a pluje przy tym że szczęścia i się śmieje, niesamowite :-)
Ania125 super blog, skradne przepisy, czytając ślinka mi ciekla :-)
Zmykam do córci na jasełka, debiutuje w roli Roszpunki:-) ach i znów będę ryczec :-)
Miłego :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...