Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Kowalska super, ze jest poprawa :-) Na pewno ulga ogromna!!! U nas katarek też jakby przeszedł, ale podobnie jak u Inez (śliczna Maleńka!) coś tam jeszcze w nosku słychać.... zwłaszcza jak płacze, czy np. poleży na brzuszku.

Dziewczyny, to ja mam luksus u siebie. Obiadków nie gotuje, bo zazwyczaj robi to moja mama, choć też nie codziennie, bo my z mężem za obiadkami nie jesteśmy zbytnio :-) Co do sprzątania, to mam obecnie burdel w dwóch pokojach, ale ruszę go dopiero wieczorkiem jak mąż będzie zajmował się synkiem. Jemu bałagan nie przeszkadza, mi bardziej, ale jak mu powiem, to posprząta :D no i poza tym, to naprawdę sprawdza się bardzo dobrze!!! Czasami działa mi na nerwy, ale ja jemu pewnie też, hihi.

Dobra, lecę, bo słyszę małego Skorpuka mojego, budzi się :-) A Skorupek, bo ma ciemieniuszkę i walczymy z nią :0)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie chcę zapeszać, ale jest poprawa u nas z kupką. mam nadzieje, że ta zmiana mleka pomogła i już będzie tylko lepiej!
Mój Oluś uwielbia jak się go nosi na rękach żeby mógł cały dom oglądać, aaa i tv! no jest tak zainteresowany tv , że jak mu teściowa zabrania patrzeć to płacze. I nie lubi duże grupy osób w domu, wczoraj mieliśmy gości i w pewnym momencie przestraszony się rozpłakał, bo wszyscy na raz coś mówili, ale jest gościnny poszedł spać jak wszyscy pojechali.
wychodziliście już gdzieś z partnerami sami na "noc"? my planujemy gdzieś z m się wybrać żeby "odreagować" i Olusia dać teściowej, ale wiem że nie będę mogła się na niczym skupić bo będę myślała co On robi. i tak się waham.

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny.

Nie wiem czy pomogę, ale mój mały też jak kiedyś pisałam rzucał się przy piersi. Zapytałam o to położną i według niej było to spowodowane gazami. Poleciła mi te niemieckie kropelki Sab Simplex i odkąd je podaję mały już się tak nie rzuca i w ogóle łatwiej przychodzą mu sprawy kupkowe. A co do ulewania, to u nas jest to bardzo rzadkie. Raz tylko ulewało mu się przez dwa dni prawie po każdym posiłku, ale to było po tym jak zjadłam pomidora. Widocznie ma na niego alergie, bo i kupki były po nim rzadkie i zielonkawe.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eabcsdhra.png

Odnośnik do komentarza

My byliśmy na weselu a mały został
z moją mamą i siostrami i miał super opiekę. Bardzo się bałam go zostawić i niepotrzebnie. Uwierzcie mi dziewczyny myślami byliśmy z malym ale psychicznie się mega odstresowalam. I teraz raz w miesiącu oddajemy małego do którejś z moich sióstr a mam 3 i ten wieczór spędzamy poza domem ciotki maluszka kochają i każda chętna z nim zostać tym bardziej ze to jedyny szkrab w rodzinie z mojej strony najstarsza siostra ma co prawda syna ale ma 13 lat i sam chętnie chce opiekować się Michałem więc jak tylko możecie podrzucajcie dziecieczki i odpoczywajcie bo szczesliwi rodzice to szczęśliwe dziecko.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5em1exb2q0.png

Odnośnik do komentarza

Ewulka my w weekend mieliśmy imprezkę i jak wyszliśmy o 14stej, to wróciliśmy o 4 nad ranem :) Wcześniej myślałam, że tego nie przeżyję, że będę chciała co chwilkę jeździć do małego, ale..... w ten dzień rozmawiałam z fryzjerką, u której się czesałam, i ona powiedziała: no co ty!!! wyrwiesz się trochę, dziecku krzywda się nie dzieje!!! itp., itd. i jakoś mnie tak nastawiła, że bawiliśmy się super, wiadomo - często zerkałam na telefon, pisałam smski, czy wszystko ok, ale wyluzowałam i naprawdę fajnie spędziliśmy czas, bez większego stresu, a i synuś był grzeczniutki, więc widać, że towarzystwo mu pasowało :-) Nie bój się, wyjdźcie razem, to Wam bardzo dobrze zrobi :-) a na jakie mleczko zmieniłaś? na hippa?

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny. Nasza coreczka rozwija sie dobrze. Mamy problem z noca. Wymachuje nogami i raczkami tak jakby chciala puscic baczka. Wydaje przy tym odglosy ale nie placze. Martwie sie o nia i przez to to tez nie spie nocami i masuje jej brzuszek. Zdazylo sie to rowniez sporadycznie podczas dnia. Uzywamy sab simplex. Od 5 dni karmie ja mlekiem od hipp. Mialyscie moze takie doswiadczenie. Maja kupke robi raz gora dwa razy dziennie.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh3716qjiyl69.png

Odnośnik do komentarza
Gość czarnamamba008

Hallo Mamuśki ;-) Podczytuje ale jak mały uśnie to oczywiście milion innych rzeczy do zrobienia, teraz np. czeka na mnie pranie do rozwieszenia ale...mam je gdzies :D chwilke dla mnie na kanapie i w końcu cos napisze ;)

Piękne te zdjęcia z sesji ! Ja miałam ciążową i chciałam tez noworodkowa ale u nas przez ta przeprowadzke itd. to ciężko było się zorganizować.. teraz już na spokojnie o tym mysle, maly ma za tydzień 2 miesiące, wiec będzie to sesja niemowleca już chociaż nie wiem bo może lepiej poczekać jak będzie już tak fajnie długo głowke trzymal na brzuszku to by zdj fajnie wyszly bo teraz to leniuszek..;)

Dziewczyny, te z Was które podaja SAB SIMPLEX , ile podajecie ? Nam pediatra zaleciła 3 x 8 kropel. I zastanawiam się jak to jest u Was.

My dalej walczymy z oczkiem, do tego chrostki na buzi i ciemieniucha chyba zaczyna wyłazić. Masakra..
Ale wczoraj okulistka powiedziała mi, zebym zaczela się przyzwyczajać.. ze mam syna i albo mi przyjdzie ze skrecona kostka albo na siatkowce sobie wybije nadgarstek i takie tam..i ze te "problemy" które mamy teraz to pikuś heh :) Ale powiem Wam, ze ja psychicznie wysiadam jak widze ze jemu cos jest, wiem ze to zle ale jestem bardzo przewrażliwiona... Jak on płacze przy kolkach to ja z nim noi bardzo się stresuje tymi dolegliwościami które nas napotykają..
U nas również mega zimno, ale uważam ze chociaż na pół h dobrze jest wyjść z malutkim..tak tez zrobiłam ale zaczal plakac ( pierwszy raz na spacerze!) nie wiem oco mu chodzilo no ale wrocilismy do domku :)
Ostatnio powiedziałam do mojego ze codzienność z moim malutkim skarbkiem to najciezsza praca w jakiej kiedykolwiek " pracowałam " ;) wiadomo ze go kocham i to cudne być z nim na codzien, ale czuje się mega zmeczona i nawet nie chce mi się z koleżankami spotkać itd. chociaż mogłabym zostawić synka z moim bo sam mowi ze chętnie wieczorem po pracy z nim zostanie sam itd. a ja po prostu padam na Ryjek ;) tez tak macie ???
Pozdrawiamyyyy :)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnamamba008

Natalia no to sporo tzn więcej niz mi kazała Dr to moze lepiej więcej tego podawać . A jeszcze chciałam was pytać czy zawsE każda rzecz pracujecie ? Mi sie wstyd przyznać ale przez to ze tyle zużywamy ciuszków mam kupę prania i nie nadążam prasować tzn wiadomo ze prasuje :D ale czasem sie zdarzy ze prosto z prania zakładam synkowi ciuszki :(

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnamamba008

Joanna uff ..:) potrafisz podniesc człowieka na duchu hehe :D moja
Mama mi ciagle mowi ze jak moge dac mu cos nie uprasowane dla niej WSZYstKo musi byc zawsze wyprasowane szczególnie dla dziecka ze go uczuli proszek itp itd ... A ja na prawdę czasem
Nie ogarniam :/

Odnośnik do komentarza

Śliczne macie te sesje:-) Moja miała zaraz po porodzie gdzie na zdjęciach po retuszu wygląda jakby już wtedy miała 2 miesiące:-) ale też ładne zdjęcia wyszły. A druga sesje chce zrobić jak już będzie siadać.
My z ciemieniucha walczylysmy 3 dni. Naoliwilam glowke i po godzinie skrobalam to delikatnie paznokciem. Wiem że tak się nie powinno ale schodzilo super i po 2 dniach zniknęła całkowicie:-)
A my właśnie jesteśmy na IP w związku z tymi ulewaniami. Mała miała usg i wykluczył zwężenie odzwirenika ale zdiagnozowali refluks czyli... Muszę przeprosić się z laktatorem i zagęszczac pokarm:-( nie wiem jak moje piersi to przeżyją:-/

Odnośnik do komentarza

Czarna, ja też nic małej nie prasuje. Tylko jak gdzieś wychodzimy, to na szybko.

Ja nawet nie wiem, czy moja Hania przekłada główkę na boki, bo zanim położę ją na brzuchu, już się drze. Bardzo tego nie lubi.

Mmadzia, Agatka leży na stole?
Jak juz moją probuje kłaść na brzuchu, to właśnie na stole w pokoju, bo tam przynajmniej twardo u łatwiej dziecku podnieść główkę:)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnamamba008

Oj to nie ja sama z tym prasowaniem ;) co do refluksa tez sie zastanawiam bo mały sporo ulewa tzn zauważyłam ze teraz nawet troche mniej niz kiedys ale i tak zawsZe ! Po każdym jedzeniu praktycznie .. Dziewczyny to dawać mu te 3x dziennie ale po 15 kropel ? Tez mi sie wydaje ze 8 to za mało :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...