Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

28 dz
To jeszcze gratulacje dla Was Kamyczku. Obyście jak najszybciej wyszli ze szpitala:)

No faktycznie nas, czyli mam w dwupaku zostało już chyba tylko kilka, bo jeszcze nie wszystkie dziewczyny powiedziały nam o narodzinach:)

Chyba złapałam jakąś infekcję:(
Nie wiem jeszcze czy to pęcherz, czy też intymnie, ale swędzi mnie od zewnątrz. Posmarowałam się maścią, wzięłam ziołową tabletkę na zakwaszenie i piję wodę. Mam nadzieję, że pomoże.

Odnośnik do komentarza

23 N:)

Ja dalej w dwupaku...czekam na weekend, bo Lila urodziła się w sobotę, Namir w piątek popołudniu, więc może i ta dzidzia chce zachować tradycję:) Choć wolałabym przyszły weekend, bo po wizycie na SOR-ze z Namciem okazało się, że ma anginę. Strasznie wyczerpany był przez te dwa dni gorączki podchodzącej pod 40 stopni, ale już jest troszkę lepiej. Także lepiej, żeby się dobrze wykurował nim się rozpakuję, choć coś czuję. że już niedużo czasu w dwupaku pozostało.

Dziewczyny, dziękuję za wsparcie, jeśli chodzi o męża. Tetide miałaś rację to na szczęście było chyba zwykłe przemęczenie, bo rezonans głowy wyszedł wręcz idealnie, a i z oczami wszystko ok.

Emilusia, Emlia, Aguska, aniaradzia nasza dzielno i silno mamo, kamyczek ogromne gratulacje dla Was! Niech dzieciaczki rosną zdrowe i silne, a Wy wyciskajcie z macierzyństwa tyle, ile tylko się da:)

Tetide, ewcikk super, że Wasi mężowie już w domach. To teraz można już rodzić na spokojnie:)

monis i co, i co??? Tulisz już swoje maleństwo? Chłopiec czy dziewczynka??

kinia powodzenia jutro! Trzymaj się dzielnie.

ewab trzymam kciuki, żeby u Was niedługo wszystko wróciło do normy. Musi być dobrze!

tina mój maluch wypina się zazwyczaj tak po lewej stronie...ale coraz rzadziej i już dużo nie zostało czasu na takie wypychanie się:)

La mariposa gratuluję pani doktorantko! Super, że synek poczekał grzecznie w brzuszku. A Ty ambitna jesteś:)

justi a u Ciebie jak?:)

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

aaa i migotka się dawno nie odzywała. Walczycie dalej z urządzaniem domku, czy maluszek już z Wami i zabiera cały wolny czas?

o gorzkiej czekoladzie już nie wspomnę, ale było już przywoływana, więc mam nadzieję, że niedługo się odezwie!

Liika na znak od Ciebie też czekamy! Jak Lawinia??

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

19ch

Emiilusia7 gratuluję :) mimo początkowych problemów teraz będzie już tylko lepiej :)

Pozostałym mamom które urodziły rownież gratuluję ;)

Gosia 1 czerwcowa nic dziwnego że dostałaś taki tytuł bo jak tyle czekałaś na swojego skarba to żaden ból nie był straszny i pewnie cieszyłaś się jak głupia że już rodzisz mimo bóli :)

Tetide cieszę się że mąż już poskładany :) będzie dobrze :)

aniaradzia gratuluję :) dobrze że znaleźli przyczynę złej morfologii

~Darka554 cieszę się że u Ciebie już lepiej :) a będzie jeszcze lepiej :)

La mariposa gratuluję :) no to teraz możesz rodzić :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3qzk9fgf5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

dziewczyny żeby było nam łatwiej zapamiętać które z nas już urodziły w tabelce dopisałam jedną kolumnę gdzie wstawiajmy plusiki u tych osob które już urodziły :) mam nadzieję że Wam to nie przeszkadza. A jeżeli ktoś jeszcze się nie wpisął do tabelki to czas się wpisać :) dla ttch które nie wiedzą to tabelka jest w suwaczku aniradzi

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3qzk9fgf5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

evcik, gratuluję powrotu męża - mój też już w domu zdrutowany :)
Na nogę uważać musicie 6 tygodni, szczególnie jeśli to drut, a nie blaszki. Nie zapominajcie o biernych ćwiczeniach, bo w nodze mięsień zanika po tygodniu, a później ciężko go odbudować, a po zdjęciu gipsu potrzebna jest masa mięśniowa jeszcze bardziej, żeby stabilizować nogę - taki mały paradoks: jak trzeba to wtedy ich nie ma :)
Mój mąż nie będzie mógł nawet wziąć dziecka na ręce, absolutnie, nawet 1 kg nie wolno mu wziąć na rękę przez 3 tyg, później może powoli lekko obciążać, ale zostaję sama ze wszystkim :(... nawet takie prozaiczne rzeczy jak wylanie wody z wanienki, czy przyniesienie Malucha do karmienia...

mamalino, to super, że z mężem nic poważnego, ale niech już pomyśli trochę o sobie i nie przemęcza tak bardzo, bo trójką dzieci i Tobą ktoś musi się zająć :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

Hej dxiewczynki, melduje sie po pierwszej nocy z Darusiem. O 23 przewiezli mnie na sale normslna i od razu upomnialam sie o syncia. Jadl spbie o spal, a pielegniarki zmienialy tylko pieluchy bo jeszcze wstawac nie moglam. Teraz tez czesciowo uruchomiona jestem, ale jeszcze z cewnikiem wiec za daleko nie pojde;)
Dopiero po 17 mi go usuna to wtedy bede mogla isc pod prysznic;)

Odnośnik do komentarza

Gratulacje mamuśki niech zdrowo wam rosną pociechy!
La mariposa gratulacje- mówiłam, że dziecko poczeka:-)

U nas wczoraj była położna i mały ładnie przybiera waży teraz 4240 więc wrócił do wagi z porodu nawet z plusem:-) już 3 dzień mamy problem z brzuszkiem ale tylko rano od 4-5 do 13-14 - mały zje zaśnie i po 20 minutach pręży się i wygina do tyłu, stęka i krzyczy- zrobię mu masaż i rowerek pójdzie bąk i kupa no i tak w kólko . dwie godziny noszenia i pół spania. Wg położnej musiałam coś źle zjeść - ja już nic prawie nie jem tylko chleb z gotowanym indykiem i ziemniaki zx marchewką i indykiem. Załamka

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd6h1k729o.png

Odnośnik do komentarza

19Ch
Aguska, Kamyczku, Aniuradziu, Agnieszkaimikolaju-gratuluje Wam szczesliwe mamusie! Aniu, to dobrze, ze znalezli przyczyne niedokrwistosci, teraz bedzie juz tylko lepiej!

Ewcik, a co mowi ortopeda? Nie chcialabym wprowadzac Was w blad, na kosciach nie znam sie za dobrze, a zalecenia moga byc rozne w zaleznosci od rodzaju zlamania, dlatego niech maz stosuje sie do tego, co mowil lekarz prowadzacy.

Dzieki za gratulacje, ciesze sie bardzo, to taki nasz maly wspolny sukces z synusiem, ze wspolpraca dobrze sie uklada :) teraz bardzo czekam na niego, chcialabym juz :) moze on czeka az wroci nasza dr z urlopu, bo ja polubil? ;)

Milego dnia Wam zycze, rodzacym lekkich porodow!

Odnośnik do komentarza

Kochane chciałam tylko pogratulować nowym mamusią a czekającym na rozwiązanie życzyc szybkich akcji! przepraszam ale nie nadrobilam Was Jeszcze o całości. Wczoraj był mały kryzys musiałam mieć przetaczana krew bo okazało się że dużo straciłam i prawie w ogóle nie mam hemoglobiny. Jeszcze o malutkia się bałam bo lekarz mnie nastraszyl okołoporodowym niedotlenieniem. do tego emocje, jej płacz i mój, brak pomocy w szpitalu,moje niedoświadczenie i ból spowodowały że Miałam dola. Ale dziś jest nowy dzień i Wszystko widzę inaczej. Odezwe się jak troszkę się ogarniemy.
życzę wszystkim dużo zdrowKa, siły, trzymam kciuki kochane za każda z osobna!!! :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Odnośnik do komentarza

W końcu pochwalę się synkiem, bo jeszcze nie wstawiałam zdjęcia. Nigdy nie chce mi się do komputera człapać:)

Dziewczyny nie przejmujcie się swoją wagą z ciąży ja miałam 18,5 kg na plusie a teraz w sumie nie wiem ile mi zeszło, bo nie mam wagi w domu i nigdy nie będę mieć:) ale to jak ładnie mi schodzi brzuch i reszta jest dobrą motywacją do działania:) czyt. długich spacerów z dzidziolkiem:) a brzuch miałam ogromny

monthly_2015_06/czerwcowe-fasolki_31153.jpg

monthly_2015_06/czerwcowe-fasolki_31154.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd6h1k729o.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...