Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny:-)
Wszystkie mamusie prezentujace brzuszki - śliczne brzusie macie. A jakie duże! :-)
Martyna nie zazdroszczę sytuacji, jesteś w ciąży, piękny czas dla Ciebie a Ty masz takie stresy... :-( ale głowa do góry, co nas nie zabije to nas wzmocni.Rodziny się nie wybiera, A najważniejsze żebyście z Partnerem byli szczęśliwi, niedługo przyjdzie na świat dzidzius i to Wy stworzycie mu dom pełny miłości.
ja dalej w szpitalu, ordynator stwierdził dziś że najpierw muszą ustac całkiem skurcze, W piątek będę badana i zobaczy Czy szyc mnie czy nie. Martwię się o dzidziusia. Jestem dopiero w 26 tygodniu i jeśli mnie mnie zszyja to nie wiem ile moja szyjka wytrzyma. jedden lekarz mi mówił dzisiaj że szycie to zawsze niebezpieczeństwo dla ciąży, bo mogą odejść wody itd. nie wiem co gorsze. eh do luftu że też musiało się tak schrzanic :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Odnośnik do komentarza

Justi, śliczny brzuszek! :D taki zgrabniutki :)

Martyna, ja na waszym miejscu zgłosiłabym fakt wzięcia pożyczki na partnera na policję. Przecież jak to jest możliwe, że on niczego nie podpisywał a na niego figuruje? To mi zakrawa na kryminał. Druga sprawa- mieszkasz w mieście czy na wsi? Musisz udać się do miejscowego Ośrodka Pomocy Społecznej. Poza tym za każdym razem jak jesteś u ginekologa bierz jakieś pieniądze i wstąp sobie do second handu. Powoli kupuj ciuszki. Nie muszą przecież być nowe, a dużo zaoszczędzisz. Może ma ktoś do sprzedania łóżeczko dziecięce? Skoro partner zarabia to na pewno dasz radę jakoś mniejszym kosztem wszystko zaaranżować.
Co do postawy Twojej mamy... Nie wiem, czy wybaczyłabym coś takiego. Nie chcę pisać o swoich relacjach z mamą- bo nie są kolorowe, ale dopiero po kilku latach się ustabilizowały. Skoro Twoja mama faworyzuje jedną córkę, to niech sobie nawet jej w tyłek wejdzie. Postarajcie się sami jakoś sobie poradzić i nie proście jej o pomoc. Może wśród koleżanek znajdą się takie, które mają jakieś akcesoria po dzieciaczkach?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Emiilusia7 Trzymaj się tam, trzymam kciuki za was ! Nie martw się, napewno nic złego się nie stanie.. A mialaś jakieś objawy skracającej się szyjki?

Kati1991 Na wsi mieszkamy.. Co do koleżanek, ja tutaj nie mam nikogo z koleżanek, od sierpnia mieszkamy razem. Moj partner ma koleżankę, ale ona nie chce utrzymywać na razie kontaktu ze mna, bo poroniła niestety, i nie moze patrzeć na kobiety z brzuchem. A inni znajomi, tylko ciuszki nam sprzedali, za 150zł. A łóżeczka itd. Nikt nie da. Niestety.. Wiec patrzę na używane jakies łóżeczka na internecie, na poczatku chciałam kupić takie łóżko z Allegro za 585zl, z materacem, szuflada i 22elementami, w tym rożek, poduszki, poszewki, kołdra, pieluszki flanelowe i tetrowe, myjka, baldachim itd. Ale niestety za pozno to znalazłam, i sie akonczyła sprzedaz. A chciałabym znaleźć chociaz łóżeczko zeby było odrazu z materacem, zeby nie wydawać wiecej pieniedzy osobno za łóżko i za materac...

Odnośnik do komentarza
Gość gorzkaa czekolada

Hej. Mam ponad 100stron do nadrobienia na dodatek pisze z tel i nie moge sie zalogowac. Przeprowadzilam sie:-) mam kupe pracy ale jestem happy. Bruno tez ma sie dobrze. Czas tak szybko leci. buziaki dziewczyny. Nadrobie z kompa jak sie ogarne

Odnośnik do komentarza

Martyna, na allegro jest mnóstwo sprzedawców, którzy w jednej cenie sprzedadzą łóżeczko z materacem. Polecam kupić raczej oddzielne elementy- będzie taniej (baldachim to tak naprawdę ozdoba a nie konieczny element). Łóżeczko i materac możesz kupić za jakieś 200 zł już z przesyłką, jeśli używane- taniej. Nie wiem, jaki masz budżet, ale lepiej sobie odpuścić drogie łóżeczko na rzecz tańszego, ale w to miejsce kupić sobie kilka innych rzeczy, np. kocyk itp.
Polecam też stronę olx- tam są używane rzeczy z okolicy i możesz zaoszczędzić na przesyłce. W jakiej kwocie planujesz się zmieścić? Postaram się pomóc Ci poszukać czegoś jeśli chcesz.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Emilusia nie martw sie będzie dobrze! Jesteś w szpitalu pod dobrą opieką :*
Kati dziękuję :*
Martynko ja dużo rzeczy będę zamawiać na allegro, chociażby dlatego że jak za długo chodzę to często brzuch mi twardnieje a nie jest to zbyt fajne uczucie. Dlatego zamówię większość i dostanę do domku. Poza tym ceny też są niższe niż w sklepach a że kupuję od jednego sprzedawcy to za przesyłkę zapłacę tylko raz ;) Będę kupować od użytkownika justinex

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5ei6ibpnmb.png

Odnośnik do komentarza

Martynko polecam kupić używane łóżeczko na olx czasami nawet za 50 zł można kupić i do tego nowy materac gryczano kokosowy. Sam piankowy jest za miękki, ale w tej kwestii niech się doświadczone mamy wypowiedzą.
Wózki też można tanio kupić na olx ;) Ja swój tam kupiłam niedrogo i w stanie idealnym !

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5ei6ibpnmb.png

Odnośnik do komentarza

Justi A sprawal Ci ginekolog szyjkę? Bo mnie czasem brzuch twardnial i stało się jak się stało.choć nie chce Cie straszyć. nie jest regułą że zawsze przy stawianiu brzucha musi się skrócic szyjka. Ja miałam raczej rzadko twardnienie A dziś lekarz stwierdził że to raczej przez te właśnie skurcze spinajace brzuch szyjka się skraca.
Martyna opócz tego twardnienia nie miałam żadnych innych objawów.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Odnośnik do komentarza

No to ja melduje ze juz odpoczywam. Lazienka ogarnieta i zaczelam druga. Ta druga to straszna jest nie dosc ze mniejsza to tak zarosnieta brudem. Na razie rozlozylam tylko w niej reczniki papierowe z pasta z sody i octu niech zadzialaja do piatku a w piatek bede dzialac dalej. Powiem Wam ze nie jestem jakos bardzo padnieta, wiec jestem z siebie dumna:)

Macie jakis sposob na usuniecie silikonu??? Wolalabym nie szalec ze zmywaczem...

Justynko brzuszek sliczny!!!

Gorzka czekolado gratuluje przeprowadzki!!! Tez chcialabym byc juz po :)

Martyno, nie wiem czy nalezycie pod Krakowski MOPS, jesli tak to na ulicy Stachowicza jest urzad miasta gdzie mozna sie wszystkiego dowiedziec. Na pewno nalezec Wam sie beda podwojne becikowe i zasilek rodzinny 77zl. Zapytajcie o mozliwosc mieszkania socjalnego, ale moze byc z tym problem, bo kolejka spora. Na pewno mozecie poprosic o ustalenie asystenta rodziny, ktory Wam pomoze zorganizowac jakas pomoc lub pomoc w znslezieniu. W krakowie w okolicy ronda matecznego na ul kalwaryjskiej jest sporo SH z ubrankami dzieciecymi.

Pomoc z Caritasu tez dostaniecie, jesli MOPS potwierdzi Wasza kiepska sytuacje finansowa. To sa spore dary zywnosciowe przyznawane co miesiac, tylko trzeba sie po nie zglosic i odebrac wlasnym transportem.

Odnośnik do komentarza

Martyno, poszperaj na olx, wpisz swoją miejscowość i na pewno coś znajdziesz. Łóżeczko kup używane, materac w sklepie wyjdzie tyle samo, co zapłaciłabyś za przesyłkę z allegro. Wózek też możesz kupić używany- są cudne za grosze. Wszystko się da, trzeba tylko się za to wziąć, bo mało czasu zostało. Będziemy Ci pomagać i radzić- tylko musisz zacząć działać :) Będzie dobrze!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Teraz to ja muszę się wygadać. Zadzwoniłam przed chwilą do mojego operatora komórkowego, bo bezprawnie naliczyli mi 50 zł faktury! Ależ się wściekłam... Oczywiście mam rację i mam na to dokumenty, złożyłam reklamację i nie mam zamiaru płacić za czyjeś pomyłki. Niech sobie pilnują swoich interesów a nie oszukują! Niewinny facet z biura obsługi oberwał, ale aż się zagotowałam... Jak można tylko na każdym kroku robić człowieka w bambuko? Dzięki Bogu, że mam wszystko udokumentowane... Dzisiaj trzeba się pilnować na każdym kroku... Ehhh... Szczęście, że przyznali mi rację i anulują mi fakturę.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Surikatka dziękuję - to mi dużo ułatwia.
Swoją drogą muszę powiedzieć, że po raz pierwszy w życiu udzielam się na jakimś forum i to od razu z taką intensywnością i jestem zachwycona, co ja bym zrobiła bez rozmów z Wami - jestem już uzależniona :)

Martyna, strasznie mi przykro, to ciężka sprawa taka teściowa. Bliskiej osobie prędzej byś powiedziała, co o tym myślisz niż obcej kobiecie. Najlepiej jak porozmawiasz o tym z partnerem, może wpłynie na nią, żeby darowała sobie takie rozmowy z Tobą na przyszłość. Skoro nie chce pomóc, to niech chociaż nie przeszkadza i nie dokucza. Sami sobie dobrze poradzicie, jak nie będzie Wam nikt kłód pod nogi rzucał - no i żadnych kredytów już dla niej nie bierzcie.
Dziewczyny tutaj kupowały ubranka na allegro, warto polować na ubranka w Lidlu lub w netto, no i w używanych ubrankach poszukaj. te malutkie tym bardziej warto w używkach, bo dzieciaczek prędko z nich wyrasta.

Dziś w superpharmie trafiłam na promocje całej marki Dermedic - 50% (niestety tylko dziś). Kupiłam dla dzieciaczka krem do ciałka i emulsję do mycia. Te produkty uważam za b. jakościowe - nie mają parafiny - są na oleju migdałowym, no i cena była atrakcyjna :)

supermoniczka-superbrzuszek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...