Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zielooona

Ah! Miałam Wam powiedzieć! Przez te zasrane podkłady higieniczne mam pupcie odparzona i podebralam ostatnio Filipowi bepanthen baby extra maść i powiem Wam, ze juz mu nim nic nie posmaruje!!! Tak piekło ze szło oszaleć!! Nie wyobrażam sobie tej delikatnej pupki synka tym swinstwem smarować, musiało go to nieźle Szczypać :( Za to linomag zielony przynosi mega ulgę :)

Dobra Wróżka, robilas juz budyń na mleku kokosowym? Nie jestem pewna czy wyjdzie... na sojowym wychodzi spoko!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, czytam na bieżąco, ale nie mam czasu i siły pisać...
Zieloona bardzo Ci współczuję tego mega bólu na dole, trzymam kciuki żeby gin pomógł.
U nas jakoś powoli się wszystko stabilizuje, dobrze ze jesteście, bo dzięki wam nie spanikowalam, od kilku dni, może tygodnia czułam że mam jakieś puste cycki i już się wystraszylam ze koniec karmienia i przechodzimy na mm, weszłam na forum, czytam i okazuje się ze to dobrze

]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Muszę jeszcze raz napisać bo mi Ucielo, a jest coś co mnie mega dręczy i chcę żebyście mi doradziły. Pediatra podejrzewa u mojego Bartusia skacze białkowa, kazała mi odstawić mleko i nabiał, więc już dwa tygodnie temu odstawiłam, przez co mega cierpię bo uwielbiam nabiał, a mały na buzi tak samo jest zsypany jak i był, poza tym boję się ze przez tą dietę za mało przyjmuje wapnia, mały ciągnie ode mnie a ja będę miała przez to kiedyś osteoporoze. Myślałam o zastąpienie krowiego mleka np kozim albo sojowe, ale one też podobno alergizuja, oszalec od tego można. chciałam spytać czy któraś z was jest w podobnej sytuacji? Podobno coraz częściej u maluszków didiagnozowane są te skazy...

]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Hanka, niebardzo wiem na czym polega skaza bialkowa ale poczytaj na necie o mleku bez laktozy, widziałam takie nawet w biedronce kiedyś, albo właśnie sojowe czy kokosowe, moze znajdziesz alternatywę! A wapno możesz przyjmować nawet w syropie, pogadaj z położna :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wierzycie w takie rzeczy ale juz wiem co dolegalo naszej niuni... po prostu babcia ja przechwalila bo nagadala sasiadkom ze ona taka grzeczna itp pozniej dwa dni mialam z nia urwanie glowy i wczoraj mąż ja" oduroczyl" i zupelnie inne dziecko ! Nie marudzi ladnie je i nawet przy patronazu i kąpieli byl spokój... nie wiem jak wy ale ja w takie rzeczy wierze... moze to glupie.. ale zawsze przy wozku i nosidelku czerwona kokardka wisi..

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Coś malo sie dzisiaj dzieje:)pewno poszalejecie w jakiś kosmicznych godzinach")

Dziewczyny,podaję składniki 'maści noworodkowej',może sie komuś przyda(pediatra może Wam wypisać),ja smaruje Kubę,Karolinę też smarowałam. (tania i moim zdaniem skuteczna)

EUCERINI 24,0
LANOLINI 48,0
1% SOL.AC.BORICI 72,0
PARAFFINI LIG. 40,0

M. f.ung

A ja dzisiaj mam padnięty dzień,mam nadzieję,że jutro będzie lepiej,bo muszę spakować moją ekipe,bo w sobotę wyjeżdzamy:)

Odnośnik do komentarza

Ola a Ty nad morze wyjeżdzasz? Czy coś mi się pomyliło :) my jedziemy na weekend do Poznania do rodziny T. - czeka nas pierwsza noc poza domem :)
ja smarujemy ręce kremem do buzi z serii linomag- najlepszy ;)

Zielizka ja też w ciągu tygodnia odwiedzilam ortopede, okuliste i pediatrę i panią w urzędzie od becikowego ;)

Powiedziałam dzisiaj T.że jestem obrażona. Wrócił z pracy, nie odzywal się do mnie, zjadł obiad i jak zaczął sprzątać to cały dom błyszczy :D nawet ubranka Młodego popracowal :p

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

A mnie dzis Janek uraczyl swoim pierwszym usmiechem! Ja myslalam ze nam gbur rosnie a tutaj tak z zaskoczenia i to przy zmianie pieluchy, czego nienawidzi - ale jestem dumna! Zazwyczaj robil cos na ksztalt usmiechu, ale potem przeradzalo sie to w grymas robienia kupy, stwierdzilam ze to ciekawa reakcja na moje usmiechy :D wczoraj przespal pol dnia, karmilam go przez sen ! Moze to ten skok rozwojowy? Kiedy u Was sie pojawil skok Dziewczyny? Sama nie wiem, moze to troche za wczesnie?

My na 9 do poradni chorob zakaznych w zwiazku z podejrzeniem cmv - trzymajcie za mas kciuki!!

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

Hanka dobrze przeczytaj ulotkę Boboticu :) ja też na początku źle przeczytałam i myślałam że można tylko 2 kapsułki na dobę a można 6. Te dwie to w przypadku przygotowania do badań a tam niżej jest napisane ze normalnie to 6 :)

U nas jak była Pani doktor to mowila że zielona kupka jest bo być może malutek złapał troszkę powietrza, nie wiem czy to prawda.
U nas powoli wszystko się normuje chociaż ja czuję się źle bo blizna po nacieciu mnie boli a mały ostatnio źle śpi i budzi się w nocy co godzinę i gdyby nie O który wstaje z nami co noc i robi mleko to byłabym zombie. Olek waży już prawie 5 kg wiec jest co nosić i bardzo lubi swoją karuzele nad lozeczkiem.

monthly_2015_06/majoweczki-2015_31504.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai43r8dz88af3a.png

Odnośnik do komentarza

Anela 78

Dziękujemy,oby nie lało:)
Hanka05,jedziemy jutro do Krynicy Morskiej,nie wiem,jak się zapakujemy,bo mamy duży samochód z małym bagażnikiem,jak zapakujemy wózek,to już nic nie wejdzie:( będę w jednych gaciach chodzić,a co tam!:D
Cieszę się bo mój A,siedzi całymi dniami od 8 do 01,02 w nocy w pracy,a ja z dzieciakami,tak więc trochę mnie odciązy :)

Czekam na nosidełko z chicco
,o takie:
http://allegro.pl/nosidelko-nosidlo-chicco-softdream-3-5-9kg-0-i5312109301.html,
ma któraś z Was jakieś doświadczenia,bo ja nigdy nie używałam.

Zielizka
trzymamy kciuki!

Mój Kuba zasypia ok 23,i budzi się ok 3 i 6.30 i też się juz uśmiecha,ale nie zawsze,jak się do niego szczerze:D
robię taki miny,że jakby nas ktoś nagral,to miałby niezły ubaw:)

Odnośnik do komentarza

Hanka to daj znać co powiedziała położna.
Mnie mam przestraszyła że mały może być przeziębiony. Ale wątpie szczerze mowiąć. To też raczej nic z mojej diety ale juz sama nie wiem...

Dziewczny jak piszecie że dzieciaki się do was śmieją to zazdroszczę. Mój ma miesiąc i nie śmieje się jeszcze świadomie napewno. Oczywiscie usmiecha sie zwłaszcza po jedzeniu ale nie świadomie. Już nie moge się doczekać na ten pierwszy uśmiech.
zauważyłam natomiast że wydaje nowe dzwięki jakby chciał gaworzyć czy coś..
:)
tak wogóle to moja waga stanęła w miejscu.. co znaczy że wciąż mam 10 do przodu bo bardzo duzo przytyłam (25)..

ehh później bede sie tym martwić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...