Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

anela78
Elżbieta my też kupiliśmy Nan1 ale mała nie chce wcale i już paczkę wyrzuciłam o!
Mój M. jutro niesie wszystkie papiery do mopsu mam nadzieję że to już finał. Elżbieta. a ty się orientujesz moja droga czy przyznają również drugie becikowe skoro ktoś ma rodzinne? Koleżanka mi dzisiaj powiedziała że kilka lat temu dostała 2 razy tj. jedno tak jak wszyscy a drugie bo miała niski dochód. Nie wiem bo mamy tylko 1 wniosek. Dzięki za inf.

Jesli macie prawo do rodzinnego to skladasz kolejny wniosek na rodzinne tam dopisujesz najmlodsze dziecko + dodatek z tytułu urodzenia dziecka ( kolejny 1000) I jak się nie mylę to twoje 3 dziecko wiec + dodatek z tytułu wielodzietnosci ( 80 zl miesięcznie ). Tylko musisz złożyć wniosek. Dochody takie jak do becika.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Myszeczka u Amelki zależy jaki ma humor, czasami się wscieka a czasami sobie leży i patrzy grzecznie przed siebie.
Nam się już w maju udało załatwić wszystko z becikowym i tydzień później były już pieniążki.
Marti nie da się wszystkiego robić idealnie nawet jakbyśmy bardzo chciały, czasami trzeba dać za wygraną dla dobra ogółu. Jak pomaga ten bobotic to dawaj bo obie się wykończycie.
Moja niunia zasnęła wczoraj po kąpieli na godzinie i obudziła się ze strasznym płaczem musiałam ja wziasc do siebie bo by się nie uspokoiła. I takbsobie lezalysmy u nas w łóżku i pół godziny przed karmieniem wszyscy zasnelismy i mała obudziła się dopiero chwile przed 3 na karmienie, później o 5, 8 i dalej śpi. Wasze dzieciaczki jak jest brzydka pogoda tak ponuro to też śpią cały dzień

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli pozwólcie to podziel się z wami moimi troskach, bo moje kwietniowki coś ucichly ostatnio:(
Wczoraj jak malutka zasnęła.na noc czuli o 21, tak się położyłam odrazu spać. Otwieram oko a tu jasno!!!! zerwałam się jak przerażona ze 5 rano a ona śpi!!!! Ale oddycha wiec Przygotowałam mleczko i ja obudziłam. Kurcze jak nie śpi to modlę się aby wkoncu zasnęła a jak śpi za dlugo to wszystkie najgorsze myśli przychodzą do głowy!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730o15ssba.png

Odnośnik do komentarza

Pacia mam to samo. Kacperek raz przespał 4,5 godziny w nocy a ja obudziłam się po 3 godzinach i zamiast spa to co 5 min zaglądałam do łóżeczka. Dziś Małego chyba bolał brzuszek bo też wścieklizna od rana. W końcu z płaczu usnął - tak mi go szkoda :(
myszeczka jak Go kłade na brzuchu to czasem od razu się wścieka a czasem po 2 minutach :p

Powiem Wam że jest mi dziś mega przykro. Wczoraj biegałam po urzędach złożyć papery do becikowego, rano była położna więc musiałam wstać wcześniej i posprzątać, do tego Mały był jakiś niespokojny. Padłam na łóżko w ubraniu o 21 i zasnęłam. Mój T. się coś kręcił, nie wiem nawet o której poszedł spać. Wstawałam na karmienia i za każdym razem przysięgałam że jak Mały skończy jeść to idę się umyć i przebrać w koszule nocną. Udało mi się to dopiero o wpół do 3. Wcześniej byłam tak zmęczona że nawet nie pamiętałam czy go do łóżeczka odłożyłam :/ i wyobraźcie sobie że Mały płacze o 4:50, słysze ale nie mogę się obudzić i nagle czuje jak mnie mój T. nogą szturcha. Wstaje nieprzytomna, przebieram pieluche biore go do karmienia a u T. dzwoni budzik bo 5:10. Jakby kur... nie mógł wstać te 20 min przed budzikiem i przebrać Małego i mi podać, jeszcze mnie kur...nogą szturcha! I oczywiście wstaje rano a w mieszkaniu sajgon, nawet naczynia nie pochowane do zmywarki, nie tknął nic! Mały dziś od 7 nie spał, padł dopiero przed 10. A na 12 idziemy do lekarza :/ zamiast jeść śniadanie to prasowałam bodziaki bo ma sobie ostatnie czyste, a mówiłam wczoraj T. że nie mam w co dziecka ubrać do lekarza :( dobrze że jest forum i można sobie ponarzekać, mam dość :(

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

ma_górka
~Dobra Wrozka
Dziewczyny szyte - czy te rozpuszczalne szwy 'wychodzą' na zewnątrz?! Bo wcześniej 3 a teraz 2 kolejne znalazłam na wkładce i lekka panika mnie bierze :(

Tak "wychodza" takie krotkie czarne niteczki. Więc spokojnie.


o fuck :/ mi wychodzą takie kremowe sznurki! Wyglądają trochę jak małe robaczki. Myślicie że są różne rodzaje tych szwów? Trochę się stresuję :(
--
co do smoczków - u nas chyba wszystkie firmy leżą, na widok każdego Dorotka dostawała szału. A zwykły kauczokowy z rossamana zaskoczył :D
Nasza Mała lubi i często leży na brzuszku- na początku była to tylko chwila i płacz, a teraz widać że lubi :) A i beknąć przy tym umie porządnie! ale nie ulewa się jej (może w sumie raz się zdarzyło)

Kurde - nie idzie mi wiązane chusty :( Korzystam z >>TEJ STRONY<< ale jakoś pokracznie wychodzi :/ Macie jakieś inne instrukcje (ta dołączona do chusty to w ogóle kosmos!)?

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Dobra Wróżka bez stresu, mi też wychodzą żółte robaczki takie jakby gumowe dwucentymetrowe :)
Wpisz na youtube "chustowanie kieszonka" i wybierz film z naturalnej mamy. Mnie to nauczyło, super wychodzi :) kangurka na razie nie próbuje bo to mi się podoba i szybko się wiąże :)

Odnośnik do komentarza

Zielona jak zawsze z nieba mi spadasz!! :* :* :* A że tak spytam - ile ci wypezło? bo mi prócz wspomnianych 5, kolejne 2 po nocy :/ I boję się że to dopiero początek :( Chyba mam sitko w środku :(
Właśnie patrzę naturalną mamę (ale szybko jej idzie :O ). Zaczynam ćwiczyć na poduszce ;)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...