Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

No i przebudzona w srodku nocy,i pierwsza mysl czas wejsc na forum :) to chyba nalog :)))
Emilka ja na te hemoroidy slyszalam tez o tym miodzie, i problem tez mnie dotyczy wiec juz z tym miodem probuje, zobaczymy ale probowac trzeba wszystkiego:)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny czytam forum widze ze macie problemy z hemoroidami dobrze ze ja tego nie mam w sobote bylam na usg stwierdzono ze Lilianka moze szybciej sie pojawic do terminu mam jeszcze. 2 tyg ale cos czuje ze moze byc za niedlugo mala juz wazy 27500 wiec jest malutka zreszta ja tez podobna wage mialam jak sie urodzilam wiec tak sie spodziewalam ze tyle moze wazyc przytylam tylko 8 kg :) praktycznie tylko brzyszek nam co i tak ludzie sie pytaja ktory miesiac jak mowie ze za chwile rodze to oczy robia hyhyhy ciraz gorzej.mi sie ruszac ale staram sie duzo spacerowac i tak samo nie ryzygnuje z sexsu tym.bardziej ze mezus zachwycony jest wiec czego nie korzystac juz sie nie moge doczekac malenstwa tym bardziej ze juz wszystko mam kupione teraz tylko czekac

Odnośnik do komentarza

Na nogach od 3. Masakra, spać nie można. Krocze boli, kręgosłup nie pozostaje dłużny. O 7 pralka i odkurzacz w ruch. Trzymam kciuki za rozpakowujące się już teraz.

Kupiłam sobie 2 letnie sukienki na pocieszenie. Ciekawe czy bedą poasowały?

Moj tata mnie wczoraj zaskoczył pytaniem. Czy moja teściowa nie sprawia nam problemów? Wydaje mi sie ze znów dzwoniła do moich rodziców żeby sie pożalić ze jej nie słucham.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8u699f9zczgi.png

Odnośnik do komentarza

Myszeczko Wielkie gratulacje dla Was i ogromne buziaki. Marti śliczny chłopczyk. U mnie dziś śliczna pogoda się zapowiada. Noc minęła ciężko spać nie mogłam i co chwila siku. Koszmar jakiś. A wstawanie najgorsze bo wszystko boli całe spojenie nie mówiąc o przywróceniu się z boku na bok też tak macie? Teraz leżę i myślę co by ma obiad zrobić ♡ chętnie przyjmę jakieś propozycje ♡pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza

Myszeczka super gratulujemy że ci tak świetnie poszło i buziaczki dla maleńkiej kruszynki: ):):)
Marti słodki ten bobasek kuzynki pulpecik mały*
U mnie noc rewelka spałam jak zabita do 6 tej. Trochę się zregenerowałam po porzedniej nieprzespanej nocy. Piękne słonko ale 3 C tylko. Jest nadzieja że dzisiaj zaczniemy ustawiać mebelki u zuzi w pokoiku. Zaraz zabieram się za sprzątanie po malowaniu.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...