Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Kati A bierzecie probiotyk?antybiotyk wyjalawia i odbudowa prawidłowej flory bakteryjnej trwa naprawdę bardzo długo.tego dicopegu się nie bój jak widzisz że jej kupki są lepsze to podawaj on nie uzależnia.działa w świetle jelita nie wchłania się.są jeszcze podobno dobre mikrowlewki doobytnicze melilax.Ale drogą podania może mało komfortowa.pamiętaj żeby obserwować dziecko jak dana postać leku lepiej toleruje to pozostać przy tym nic na siłę.no i dużo cierpliwości.wiem że się denerwujesz i w tyłek byś wsadzila żeby tylko coś zjadła Ale wyluzuj póki co.parę dni poobserwuj nic jej nie będzie.pamiętaj o piciu.myślę że będzie wszystko dobrze głowa do góry.za chwilę odzyskasz glodomorka.Ale probiotyk konieczny.

Odnośnik do komentarza

Hej. Ale sie tu zadziało. Emka gratulacje. Czekamy na fotkę Jeremiego. Panifiona trzymam kciuki 28. I super ze pogodzilas sie z przyjaciółką. Ale nas teraz nie opuszczaj :-) i pisz koniecznie co i jak. Dobra wrózko staraj sie leżeć kiedy tylko możesz. I kontroluj szyjkę i wszystko będzie ok. Pola ale te dwa tygodnie zlecialy. Chyba mnie tyle tu nie bylo bo dopiero pisalas ze mama przyjeżdża a tu juz odjeżdża . Emagdalenka czekamy na słodką focie. Kati nie wiem jak ci pomoc. Może zróbcie usg , jakies badania na pasożyty ??? Ale priobotyk jak najbardziej. Na kupki spróbuj suszoną śliwkę ( chyba z gerbera w słoiczku ) u nas pomagała przy zaparciach. Juli jak fajnie ze jesteś. Bo chciałam zapytać o Julka i cycochowanie. Czy cos wymysliłas na oduczenie ? Bo u mnie jest tragedia. Maly cycochowy narkoman mi wyrósł.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hej, hej samochód juz jest w Poznaniu. O dziwo wcale nie było tak źle tylko jechałam w takiej troche półleżącej pozycji.
Muszę się wam przyznać że liczyłam że po powrocie nastąpi jakiś przełom sama nie wiem ze zmęczenia i stresu że urodzę. A tu nic byłam wczoraj u lekarza i dosłownie cytuje ktg wzorcowe, nieporodowe. Wczoraj z mężem zastosowaliśmy plan B a w zasadzie S i zobaczymy czy cos się zadzieje. Z Marysią nie pomagało bo ciąże i tak przeniosłam ale przynajmniej miałam frajdę:)
Dziś zaczął się 39 tydzień czyli do terminu jeszcze dwa, ale jeśli się nic nie zadzieje to za tydzień bedzie planowane cc. Tak się boje pobytu w szpitalu że czasami aż brak mi tchu ze zdenerwowania.
Przepraszam że tylko o sobie ale cos ostatnio trudno mi się skupić.

Kati ja bym tylko dodała dużo picia i to letniej wody bo to pomaga przynajmniej u nas i zrobiła badania morfologię i poziom żelaza. Oczywiście potwierdzam żeby z probiotyków nie rezygnować bo one nie szkodzą ale żeby pomogły to trzeba stosować je dłużej niż tydzień.
A i czy przypadkiem dziecko się nie zagrzybiło bo po antybiotyku grzybica może powstać u dziewczynki w pochwie i tak było u nas lub w JELITACH i w tedy są właśnie duże problemy z bólem brzucha niejedzeniem itp. U nas w rodzinie był taki przypadek także koniecznie zapytaj o taka ewentualność lekarza.

Odnośnik do komentarza

Elżbieta Julek ciągle cycuje.nie mam pomysłu czekam do lata.on jest uzależniony.na inny rodzaj mleka ma odruch wymiotny.nie wiem co ja mam w tych cyckach.musi być dobre;)a Mery się sama odstawila koło roku.w ogóle wysnuwam teorie ze chłopcy są bardziej wymagający w obsludze.A Ty ich miałaś 3!!!zasługujesz na medal!
Asik wszystko będzie dobrze.Ale wiem co czujesz bo ja przed drugim porodem też baaardzo się bałam.

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Jak tam Dziewczyny Walentynki- Obchodziłyscie?:) u nas impereza na całego! Iza poszła spać to my szybko nas ulubiony serial i czipsiory :D romantyzm na maksa....:D:D Żeby nie było ,że ni krzty romantyczności- świeczki przy kolacji i kwiatki tez były;)
Ela to ja juz treraz wiem, czemu mi ten czas tak szybko zapierdziela!! Musisz czesciej na forum wpadać, to wtedy może zwolni:D:D próbujemy???:D
A czy oprócz miłości przy podwójnych i potrójnych Bejbikach mnoży sie też czas i siły?:D:D Skłam, że tak- bedzie mi miło:D co do wspolnych zabaw dzieciecych - np ba! ja do tej pory pamietam jak z Siostra przebierałysmy Brata za taka czarodziejkę mała:D:D do tej pory jakos za bardzo sie stroi...;);) aaa i jeszcze a propo dzielenia miłości pomiedzy dzieci- ja i tak zawsze Rodzeństwu mówie, że ja jestem najbardziej kochana bo najdłużej:D:D:P;P
U nas Iza też cycochuje na maksa. Teraz przez te trójki to i zdarzało się co godzinę;-0 w dzień, bo w nocy 2-3 pobudki. ale w dzień rekordy. wczoraj i dzis dużo lepiej, moze zęby mniej dokuczaja, ale jeszcze przed nami 3 na dole i wszystkie 5 ;-0;-0 ale damy radę:D
Asik wiedziałam, że Dacie sobie swietnie rade:) Super! plan S zawsze jest dobry:D
Spróbuj nie myśleć o tym pobycie w szpitalu! łatwo mi pisać, bo sama pewnie wpadałbym w histerię. Po prostu może na czym innym uwage skupiaj, byleby to widmo szpitala daleko zostało. Bedzie dobrze!
Amellek, Tanna ??co u Was?
Milego popołudnia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Pola u nas lipa wczoraj mały postanowił zastrajkować i nie ruszał się cały wieczór. Ja szalałam ze strachu jadłam czekoladę i robiłam wszystko co piszą w Internecie i nic. Dopiero około 9 zaczął delikatnie fikać:/ ja juz byłam tak zmęczona i zestresowana że poszłam spać. A dziś mały łobuz rano przez godzine koziołki fikał. Była położna i mówi że tentno ok i w ogóle. Także taki element mi się trafił matke od początku straszy. I powiem szczerze z każdym dniem boje się i martwię coraz bardziej. A oznak porodu brak.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny!
Pola dzieki za przywołanie do porządku:)zaglądam na forum,ale aby usiąść i napisać to już ciężej. Słabo jakoś nadążam że wszystkim. Ogólnie u nas Oskar chorował od 6stycznia był katar,zapalenie oskrzeli, jelitowka,katar, prawie anemia aż do teraz prawie. Na szczęście już jest lepiej, a mały był mega dzielny. Jestem z niego mega dumna, bo coraz więcej zaczyna mówić, pięknie je i pije. Dużo się sam sobą zajmuje. Fajny chłopak. W między czasie ja miałam krwawieni a i bardzo martwilam o naszą małą kruszyne w brzuchu, ale dajemy radę. W sierpniu będzie najprawdopodobniej córeczka:)
No to napisałam elaborat o naszej sytuacji:)
Oczywiście ściskam mamy i forumowych cycochow:). Panifiona trzymam kciuki za Justynke 28. A i witamy małego Jeremiego:)

Wisienka, hey ho???

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny!
Pola dzieki za przywołanie do porządku:)zaglądam na forum,ale aby usiąść i napisać to już ciężej. Słabo jakoś nadążam że wszystkim. Ogólnie u nas Oskar chorował od 6stycznia był katar,zapalenie oskrzeli, jelitowka,katar, prawie anemia aż do teraz prawie. Na szczęście już jest lepiej, a mały był mega dzielny. Jestem z niego mega dumna, bo coraz więcej zaczyna mówić, pięknie je i pije. Dużo się sam sobą zajmuje. Fajny chłopak. W między czasie ja miałam krwawieni a i bardzo martwilam o naszą małą kruszyne w brzuchu, ale dajemy radę. W sierpniu będzie najprawdopodobniej córeczka:)
No to napisałam elaborat o naszej sytuacji:)
Oczywiście ściskam mamy i forumowych cycochow:). Panifiona trzymam kciuki za Justynke 28. A i witamy małego Jeremiego:)

Wisienka, hey ho???

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Asik mały Psotnik Ci rośnie w brzuszku, wie jak Mamusi cisnienie podnieść!! Juz niedługo bedzie łobuzować za zewnatrz:):) I jeszcze raz napiszę : bedzie dobrze!!:) Musi być:) Spróbuj sie nie denerwować, Pokaż mi ( najwiekszemu panikarzowi w PL) , że mozna!!:)
Tanna. polecam sie na przyszłośc;) Mówisz, może być Panienka? Trzymam kciuki w takim razie- będzie słodka parka:)
Oskar, co to za chorowanie? Juz w tym roku limit wyczerpany! Teraz siły Zbieraj na pomaganie Mamusi w opiece nad Maleństwem;)
Iza ani pięknie nie je, nie pije, ani pięknie nie mówi, ani nie zajmuje się soba za długo ( no chyba, że akurat śpi:D)- jak nic potrzebne jej Oskarkowe korepetycje!!:)
Emagdallenka jak Ty masz Cuda w domu, to Ty w ogóle ogladasz TV albo internety?:D toz to mozna tylko patrzeć i patrzeć....:)
Ślicznej Laurze spełnienia marzeń i dużo dużo zdrówka życzymy z Izabelcią i ślemy urodzinowe słoneczne buziaczki;*:* i zazdrościmy tych boskich włosów........!!:):)
U nas dziś piękne słońce, temperatura troche wyższa ale śniegu jeszcze co nie miara, wiec wiosny jeszcze nie czuć -czekamy czekamy spokojnie:D Iza sie umęczyła chodzeniem po tej brei sniegowej to i na drzemke wczesniej poszła:D wczoraj miałam któras z kolei probe nocnikowania - efekt - siku na fotelu 2 razy, na dywanie, na spodniach mamy, na łóżku a w nocniku NIC! Iza bedzie w pampresie do 18 chodzić, bo nie podołam:P Twarda sztuka mi sie trafiła:P Czekam do wiosny albo lata:P
Miłego popołudnia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Emagdallenka ja zawsze chciałam mieć kręcone włosy a mam proste druty także zazdraszczam jak nie wiem co i opalenizny tez bo obecnie to mogę za córkę młynarza robić.

Pola dziś mój mały łobuz grzecznie fika pana doktora sie wystraszył. Bo pan doktor zapytał rodzimy w tą czy następną sobotę? Ale zajrzał gdzie trzeba i mówi że oznak porodu brak także cesarkę mam umówioną na przyszłą sobote. Mam się stawić o 10 a o 15 bedzie już po. Taki jest plan a zobaczymy czy coś szybciej nie bedzie. Najważniejsze że skierowanie juz mam

Odnośnik do komentarza

Asik loki i naturalna opalenizna po tatusiu. Moje dziewczyny to mulatki.
Pola czasu to ja mam niewiele jak dziewczyny w domu bo to dwa potwory mega aktywne! Skacza po wszystkim, biegaja jak nakrecona a nadal nie moge znalezc gdzie sie im te baterie wyjmuje.

U nas przygotowania do jutrzejszej imprezy. Najpierw nalot 4 i 5 latek a wieczorem znajomi z dziecmi.
Milego dnia majoweczki!

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Asik ja to i latem niczym mlynarzowe dziecię w mące wytarzane;) ja wychodzę z założenia ze kiedyś szlachta miała jasną karnację:D:D raz w zyciu- w 3liceum - ladnie się opaliłam - ale chyba polowe wakacji na plaży leżałam a ja nie lubię sie opalać:-o takze niestety, wersja szlachecka mi pozostaje albo w paski od szelek ogrodniczek przy malowaniu płotów :D białe ślady wyjątkowo pięknie prezentują sie jak sie idzie tydzień później na wesele:P
Psotnik nie może sie zdecydować kiedy chce wyjść ;) u Mamusi w brzuszku taaaaak przyjemnie :)
Emagdalenka jakie brzydkie foto?!?!?! Where??? Toż to samo piękno - Przekaz Swej Cudnej Latorośli!!!:)
Oooo to mnie z tymi niewyczerpanymi Duracelami nie Pocieszylas:P
Nalot 4 i 5 latek? I Ty to Mówisz z takim spokojem?:P na sama myśl mnie zimne poty zalewają ;);) a tak na serio- udanej zabawy Dziewczyny:)
Ja dzis wykonalam 1 z planów noworocznych - bylam u dermatologa :D
Poza tym u nas dzis kroluje gorączka :| Iza nie chce pic syropu- W nocy jak tylko syrop dalam to zwymiotowala odrazu. W dzień przekupywalam telefonem no ale jak temp 38:8 to mus:/ oby to tylko od zębów a nie jakies przeziębienie albo wirusisko. Taka biedna Marudka Mamusi przez caly dzień:*
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
EweOli takie laptopy bardzo fajne są, wiec pewnie warto:) my mamy taki ponad 10letni , ledwo gra, przerywa ale Iza lubi sobie poprztykać ;)
Emagdallenka jak impreza?:)
Jetta, Amellek? Hej,hej Gdzieście? Juli, Ela? Dobra Wróżko?
My nadal gorączkujemy :| podanie syropu = meczarnia. Jak jutro dalej bedzie gpraczkowac to musimy iść do pediatry i az drżę na myśl o ewentualnym antybiotyku- toż ten mały czort wszystko wypluje:| z cyca to by wypila bez zmrużenia oka;):P ale trzymam sie narazie opcji ze jutro gorączki juz nie ma:)
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Wrr ucięło post.
Pola zdrówka dla Izuni, choć pewnie temperatura przez zęby, jak nie przejdzie to trudno do lekarza idźcie. Mogę polecić metodę podawania leku poprzez moczenie smoczka w skrajnych przypadkach, u nas podziałało jak młody protestował. Za to teraz otwiera dziub aż miło ( poprawa z jedzeniem od momentu wyjścia czwórek, teraz walczymy z ostatnią trojką).
Żeby nie bylo u nas tez chorobowo, więc jutro z dziecmi do lekarza idę.
Emagdalenka śliczna Laura, oj będziesz odganiać chłopaków.
Asik czy Ty jeszcze jesteś 2w1?
Tanna jak się mieszka?

Odnośnik do komentarza

Tak i szczerze juz mnie to wnerwia siku w nocy co godzine wszystko boli a dziś lekarz powiedział że żadnych oznak porodu nie widzi a jutro zaczynamy 40 tydzień. Ale z ciekawostek to nam juz skierowanie na cesarkę i do szpitala idę w sobotę. Żeby nie było w piątek idę do kosmetyczki i fryzjera żeby sobie nastrój poprawić:) jak szaleć to szaleć:) także może juz w niedziele wstawię zdjęcie synka:)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Dzieki Dziewczyny juz jest lepiej :) gorączka ustąpiła :D Izę przeraziła ewentualność antybiotyk albo to była ta druga " trzydniówka" ale tym razem bez kropek czerwonych. Bo jakos zębów oprócz kielkow górnych trojek nie widac;)
Jetta na smoczku też próbowaliśmy ::D jak juz ładnie Iza uwierzyła ze piesek ( takie u nas niegrzeczne pieski a
!;) zabrał smoka to się gorączka przypałętała i smoczek zmartwychwstał :P
A u Was jak z tym lekarzem?
Asik Szalej Dziewczyno, Szalej:) należy sie!! No jak nic w niedzielę Będziemy czekać na fotkę Twojego Kawalera:) w sobotę kciuki zaciskamy na Maksa!!:)
Iza dzis odkrywala uroki plasteliny i stwierdzam ze rzeźbiarką to nie Zostanie:P Macie piasek kinetyczny? Czy jeszcze za wcześnie na takie cuda? Bo plastelina u nas to tylko rwana była to nie wiem czy warto ten pasek kupić:P
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Pola to dobrze że już spadła temperatura, teraz mi się przypomniało że przy infekcjach dróg moczowych jest temp.a my do lekarza to jutro się wybieramy, młoda kaszle przez sen..ehh
Asik to czekamy do soboty razem z Tobą, wiem że trudno w tych ostatnich dniach ciążowych ale dasz rade, ja z małym w ciąży to marzyłam aby dotrwać do 36, i jakiś nie dosyt mam że nie donosiłam go do terminu.
A imię macie już wybrane?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...