Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)
Asik gratulacje!! Cudnego Masz Synka!! Chlop na schwał!! A Ty Jesteś bardzo Dzielna - tyle godzin czekać! Tez bym wyła na tej sali jak szalona- ba! Bać sie jest rzeczą ludzka i juz:) a jak tam wstawanie poszlo?
Ucaluj Nataniela od Nas mocno:* Marysia oszaleje ze szczęścia jak Braciszka zobaczy:):)
Ela forum to moja misja:D Ale sama bym nie dala rady- Wszystkie Jesteśmy Boskie, co nie?:):)
Iza tez może leżeć i leżeć ( bo je tylko na lezaco, ale obok mnie) a ma mnie przecuez 24h. No jak nic cycoholiczka::P koniecznie jakiś klub Anonimowych Cycoholikow założymy dla Naszych Maluchów. ;)
U nas ani "tak" ani "acha nie ma:p tylko kręcenie głową na " nie i tak"- i tak znaczenia myli to trzeba zgadywac co ma na myśli nasza Istotka w danej chwili:P
My dzis bylysmy u mojej Siostry i graliśmy tzn tańczyliśmy ( gra z konsoli) no i potwierdził sie mój brak kondycji - najpierw ledwo sie wczlapalam na 3pietro a teraz po tych tańcach mam zakwasy:D:D
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza
Gość Panifiona

Asik wielkie gratulacje !
My wlasnie w pociagu, jedziemy do gdańska. Dawid zostal z tesciowa.... boze jak ja tesknie juz. Jedziemy od polnocy a tam bedziemy przed 8. Cale szczescie Justyna spi jak zabita xD
Jak bede ma miejscu napisze wiecej :)

Odnośnik do komentarza

Dziekuje dziewczyny. Mały jest kochany strasznie dużo je i muszę go mm dokarmiać bo doji cyce non stop i nadal jest głodny. Doradca laktacyjny mówi że pokarm jest ale za mało dla takiego gnoma. Muszę wam tez przyznać że bardzo tęsknie za moją córeczka i bardzo mi bez niej źle.
Panifiona trzymamy kciuki. Napisz cos więcej jak znajdziesz chwilę.
Pola wstawanie nie najgorzej jak trzeba się zając dzieckiem to człowiek ma dodatkową motywację żeby się podnieść.

Odnośnik do komentarza

asik866
Oto mój maly

Och ach! <3 <3 jaki cudowny człowieczek!!!!! Boziu jak Ci zazdroszczę ze już możesz Natanielka tulic :-* :-* :-* zbierajcie siły i lecce do domku :D wycaluj go całego ode mnie :-* :-* :-* :-* :-* <br />
Panifiona- powodzenia! Dawidek chłopak zuch to poćwiczy babcie ;-) a ty skup się na Justynce-ona teraz cie bardzo potrzebuje. Obie jestescie bardzo dzielne i na pewno wszystko sie super uda!
Daj znac po :-* :-*

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Panifiona powodzenia Dziewczyny!! Czas szybko minie i Wrócicie do Waszego Maleństwa!:) Justynkę Utul mocno od forumowych Ciotek!!:)
Asik apetyt jest i bardzo dobrze :) zaraz Ci sie laktacja rozkręci na dobre to może maly Głodomorek będzie najedzony:) z ta motywacja Masz świętą rację- siły z niewiadomo skąd sie biorą :) jutro Wychodzicie? Mam nadzieje ze tak i juz Utulisz Marysię do snu:)
U nas dzis w końcu pojawiać zaczęli sie słoneczko :) od razu przyjemniej :) byłyśmy dzis z Iza u sąsiadów - to mi dopiero na drzemkę padla po 16:-o dosłownie padła - P tylko zapiął pasy w foteliku, ja sie obejrzałam a Iza juz spi:P jutro mamy zamiar iść na spacer- to może być dopiero przeprawa:D
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Panifiona trzymamy kciuki! W ktorym szpitalu jesteście?
Asik nim się obejrzysz a będziesz w domu, zobaczysz od razu że córeczka byla bardzo dzielna.
A tak mi się przypomniało że ja wróciliśmy ze szpitala z naszym okruszkiem to córka wydawała mi się taka duża hehe tak aż dziwnie.
Pola to Iza się wybawiła.
Pogoda piękna a my siedzimy w domu, cd.chorób...ble

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki :)

Coś dawno mnie tu nie było :/ Nie radzę sobie z organizacją czasu, ciągle tyle rzeczy planuję zrobić i prawie nic mi z tych planów nie wychodzi, a i tak wiecznie chodzę niewyspana. Ale już mi głupio, że tak długo się nie odzywałam.

Asik, gratuluję i cieszę się Twoim szczęściem. Śliczny synek, dzielna Ty! Życzę Wam szybkiego powrotu do domu i samych szczęśliwych chwil z dzieciaczkami. No i pozazdrościć teściowej, taka jak Twoja to skarb. Moja też niby zawsze chętna do pomocy, ale znając jej radosne pomysły, dziwne fochy, intryganctwo i ślepe uwielbienie synka, wolę trzymać ją na dystans.

Pola, ja też Cię kocham za wytrwałość, pracowitość i pozytywną energię. Chciałabym tu na miejscu mieć taką przyjaciółkę :) Dzielnie walczysz o nocnikowanie, też się za to niedługo wezmę, tylko czekam na przypływ energii, może podeślesz trochę swojej. A ja Ci przesyłam z naszego bieguna ciepła wiosenne powiewy i mnóstwo słońca, żeby roztopiło to Wasze zamarznięte jezioro :)

Panifiona, trzymam kciuki za Justynkę, za udaną i owocną podróż i bezbolesną rozłąkę z Dawidkiem, oby babcia się dobrze spisała. Czekamy na wieści.

U nas kwitnie miłość Martynki do żab, od kuzynki dostała kilka z jej kolekcji, w tym jedną olbrzymią. Ja rozwijam swój "talent" rysownika i codziennie nowa żabka narysowana musi być :) Z przyjemnością przypomniałam sobie, że lubiłam plastykę. I przeszukuję internet w poszukiwaniu książeczek o żabkach, już mamy sporą kolekcję i kilka upatrzonych do kupienia po kolejnej wypłacie. Pasja mojego dziecka to moja pasja :)
Z mową też u nas brak postępów, zaparła się i nie chce powtarzać nowych słówek, ale się nie stresuję, jeszcze zatęsknię za tym jej milczeniem ;)
Postaram się częściej odzywać.

Miłego wtorku Mamuśki, chyba że znowu pomyliły mi się dni :)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Jetta oj wybawiła, wybawiła. Dzis spacerem umeczyła sie to padła na drzemkę już po "ludzku" po 13;) ja tez padam bo Obu Panienkom sie chodzic nie chciało wózki były 2 a jeden zajety przez maluszka wiec występowałam dziś w roli tragarza:D:D
u nas dziś uwaga !!! 12 stopni!! ale żeby nie było - jezioro nadal pod lodową pokrywą, ale sie powoli poddaje;) Amellek więcej słońca proszę!!!:)
Amellek no pewnie, że wiem:D i vice versa:) Uciekajcie z tego Wrocławia i juz do nas na Mazury- wolne chaty są;);) Tylko najpierw Wygrajcie w Totka bo z pracą to nieciekawie. Także Czekam na Waszą wygrana:):) Ach zagadałabym Cie na śmierć:;););)
Z tym nocnikowaniem to tylko na forum tak wyglada ze pilna jestem- ja tylko jak mam zryw to opisuję, na codzień to jestesmy z Izą lenie patentowane i żadna nauka nam nie w głowie:D:D Także jak bedzie kolejny zryw to energii Wam podeślę, spokojnie;)
Z organizacją u mnie słabo też, mój P na mnie burczy "blablabla cos tam mówi... tylko wieczorami Majóweczki i Majóweczki! do męża bys sie przytuliła' :D:D ostatnio mi przez ramie czytał a myslałam ze śpi!! oszust jeden:P:P
Martynka słodka jak zawsze;* żabki też przeurocze i jak ich dużo:) Czy ta żabka sama noge na noge zakłada czy inwencja Mamy?:D:D Czemu moja Iza nie ma takich pieknych jasnych włosków??? No cudne, cudne!!!! Chyba Izę czeka farbowanie:P:P
Moj talent malarski tez sie ujawnia coraz mocniej!!mówie :Iza co Mama narysowała??? Iza ze to hauhauhau... a na rysunku krowa...przynajmniej wg mnie:D:D
Miłego pieknego popołudnia:):)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Czesc ciotki!!!!

Asik ogromne gratulacje!jak się czujecie?co u Was?
Panifiona-myślę dziś o Was!koniecznie daj znać...
Dominika, jaka Lenka duża i śliczna dziewczynka. Oczywiście nie da się oo Was zapomnieć!
Jetta, a Ty przypadkiem nie jesteś z Gdańska czy coś pomieszalam?
Ciocia Pola i ja bym Ciebie na swoją przyjaciółkę mianowala,bo uwielbiam Cię czytać, a i słuchać pewnie bym lubiła:). Pokazywalam mojemu na fejsie jak u Was pięknie. Chętnie byśmy się wybrali,jak kasa wiosna będzie się zgadzała,a Wy będziecie mieli wolne miejsca. Niestety Oskar Cię nie posłuchał i znów coś zlapal, a ja przy nim przy okazji. To są uroki chodzenia do żłobka, co prawda chodzi 3 razy w tygodniu po 3godziny, ale więcej jednak spędza czasu ze mną w domu. Ja już nie mogę doczekać wiosny i przesiadywania z małym w ogródku,który muszę jeszcze zaplanować:).bardzo mi się podoba okolica w której mieszkamy, bo niby wieś, a do Gdańska na rzut beretem.

Odnośnik do komentarza

Amellek, a Twoja mała żabka też cudna. Jak patrzę na te Wasze corcie,to też się cieszę, że w sierpniu będzie mała Igusia:)

Muszę się na poważnie zabrać za naukę nocnikowania z Oskarkiem. Bo on stanie mówi Sisi nim ja dolece z nocnikiem,to już po wszystkim:)parę razy udało się złapać i kupkę, ale to jeszcze nie to. Muszę poczytać jak się do tego zabrać....

Odnośnik do komentarza
Gość Panifiona

Hej dziewczynki !
Operecja sie udala, jednak byly komplikacje. Wada okazala sie bardzo skomplikowana co oznacza ze i aparat jest duzo bardziej skomplikowany. Doktor ktora operowala stwierdzila ze jeszcze takiego nie zakladala.
Justynka jest bardzo dzielna, nie potrzebuje zadnych srodkow przeciwbólowych, bawi sie , je .. myslalam ze bedzie o wiele gorzej. Widze ze teskni za domem, wola tate, i ze chce bum. Niestety posiedzimy tu troche wlasnie przez ten aparat. Chociaz mam nadzieje poniewaz lekarz powiedzial ze jezeli Justynka bedzie bardzo cierpiec czekamy z nauka do przyszlego tygodnia jesli nie to zaczniemy w tym . A wiadomo a ze czym predzej sie nauczymy tym szybciej wyjdzieny.
Dawid jest grzeczny i jest u niego ok. Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Dominika Jakbyśmy Mogły Was zapomnieć?!?! Nierealne!! Lenka Gwiazdeczka Prześliczna!! Brakuje Was tu- częściej Zapraszamy:)
Tanna ja czasem jestem jak zepsute radio i sie powtarzam albo jestem za głośno albo za cicho;) w pisaniu to mam chwile żeby sie zastanowić :D Jej..dzis sobie myślałam ze jak bym Was Mamusie w realu spotkała to chyba z wrażenia bym ani słowa nie wypowiedziała:D żeby nie bylo na wszelki wypadek ćwiczę różne formy powitań :D to może jednak te " hej" chociaż wydukam:D:D
Tanna dziękujemy i zapraszamy:) Mazury cud natury ;)::D wiosna Wpadajcie -przyda mi się pomoc do grabienia trawnika;) wiosny tez wyczekuję a najbardziej kwitnących na biało drzewek owocowych. I bzów!! Uwielbiam!!
Oskar, Oskar ach...juz teraz nie na żarty!! Nie chorujemy!!:D Zabraniam;)
Fajnie ze te pare godzin w żłobku - kontakt z innymi Maluchami tak ważny jest. Ja sie niesamowicie cieszę ze Iza teraz ma kontakt z inna dziewczynką to chociaż ogłady mi może nabierze;)
Iga- piękne imię!:)
Panifiona ach Wy Dzielne Nasze!!! Justynka Kochana to Nasza Siłaczka:*:* Zdolna jest bardzo wiec na pewno szybciutko wszystko opanuje o szybko Wrócicie do Dawidka:) Ucałuj Królewnę od forumowych Ciotek i Wysciskaj bardzo mocno!:*
Asik Wy juz mam nadzieję w domku?
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Panifiona w weekendy w szpitalu rzeczywiście z nudów mozna paść. Czas jakby jeszcze wolniej leci;/ A jak Justynka? W poniedziałek Zaczniecie naukę czy dopiero po niedzieli sie okaże? Nasza Siłaczka!! ;* Po Mamusi!:) Oby ten weekend jak najszybciej Wam przeleciał!
U nas dzisiaj szaro-buro i ponuro:p zmyło wesołą twórczość mojej Małej Artystki;)
A jak u Was?:D:D
Miłego popołudnia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej
Panifiona bardzo się ciesze ze Justyna dobrze zniosła operacje i wszystko poszło dobrze. My jestesmy z 3 miasta, ale u nas chorobowo w domu, mały jeszcze chory, także raczej odpadamy.
Dominika Lenka jak duża śliczna panna, zmieniła się bardzo.
Martnka i jej żabki przesłodkie!
Iza mała artystka!
Tanna mieszkamy 15 min od Gdańska, z tego co pisałaś kiedyś chyba nie daleko siebie;) gratuluję córeczki, piękne imię wybraliście.

Odnośnik do komentarza

Ciocia Pola...coś nie masz posłuchu u mojego syna, bo niestety zapalenie oskrzeli i skierowanie do badań specjalistycznych. To już kolejny raz na sterydach...:(:(:(niestety mnie też rozlozylo.
Panifiona, my chętnie byśmy wpadli,no ale niestety. Jak u Was?

Jetta, my mieszkamy od strony Pruszcza, a Wy?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. My na razie próbujemy się ogarnąć ze wszystkim. Jest mega dziwnie i cieżko. Trudno ustalić sobie sensowny rytm dnia i nocy:). Dobrze że chociaż Maria dobrze reaguje na brata. W ogóle nie jest zazdrosna, głaszcze go i przytula przynosi mu zabawki, przykrywa kocykiem. Najtrudniej jest ogarnac obowiązki i karmienie cycem. Nie wiem jak poradzę sobie sama jak juz mąż wróci do pracy.

Mam tez pytanie mały przed wyjściem ze szpitala przybrał na wadze a po powrocie do domu w dwa dni spadł 100g. Polozna powiedziała żeby się nie martwić bo pokarm mam mały ładnie ssie i w ogóle ale ja szaleje ze zmartwienia. Dodam że dzidzia ładnie spi i jest spokojna płacze tylko kiedy jest głodna lub ma mokro. Czy któraś z was tak miała?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...