Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:) ja co się zbieram do pisania to ktoś, zazwyczaj Iza mi przeszkadza a potem milin rzeczy do zrobienia:P u nas Dzień Kobiet niezwykły -tak rozpalałam w piecu ze mi zgasło i już nie mogłam rozpalić a po 2 wychodzimy na spacer, Iza w wózku i coś krzywo stoi-flak w 1 kole. Także niespodzianek w bród;)
My mamy tylko 2zeby i czasem je woda i ta szczoteczką na palec przetrę. Regularnie to nie pamiętam. Podziwiam że czyścice te ząbki:)
Idziemy zaraz robic jak mówi mój Tata "pizze dla ubogich" czyli chleb w jajku:p mojego wieczorka!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Od dwóch dni zabieram się za pisanie i jakoś nie miałam weny.
Dw wracaj bo forum umiera bez Ciebie;-)
Spotkanie z Wisienką i Olą1981 super jak zawsze. Dziewczynki na Kubę napadły w ten dzień kobiet a on biedny sam bezbronny:-) Wisienka nam taką pyszną pizzę przygotowała i inne rarytaski, że śmiało można powiedzieć, że śwętowałyśmy ten dzień z rozmachem;-)
Co do sikania na placu zabaw to słaba akcja, też bym się oburzyła, przecież tam się potem bawią dzieci.
Rusanka u mnie też nerwy to codzienność, święto to jak mam dobry humor i jestem miła, zwykle warczę;-p
Szczęśliwa mamusiu trzymaj się, wiem, że łatwo mówić, ale moja w wieku 10 miesięcy już się buntuje i aż strach pomyśleć co będzie potem.
H-M szkoda, że taki paprak Wam się trafił...
Frankamama to mąż miał gest...
Emagdallenka zdrówka dla Klaudii, a te zęby to czyste szaleństwo, u nas 7 w drodze... Albo i już się przebił, nie wiem.
My we wtorek byłyśmy na szczepieniu, fartem się udało zdobyć szczepionkę w przychodni, ostatnią bo matka sklerotyczka zapomniała zamówić. Waga 8930 g i 75 cm. Przybrała tylko 55 g w 6 tygodni, ale za to urosła 4 cm. Musimy się bardziej spiąć z jedzeniem, ale już teraz mam nadzieję, że nie będzie tyle stresów co w ostatnim czasie i Lenka zacznie troszkę więcej przybierać, choć ja się nie martwię narazie jakoś bardzo bo i tak jesteśmy w 50 centylu więc spoko, stres zrobił swoje, nie tylko z moją wagą. Ważne też, że nie spadła z wagi, ale cokolwiek przybiera.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dupa :/ buty dziś idę kupić, bo wczoraj się nie zeszło.
Hanka - ja kiedyś w CCC kupiłam i się rozleciały :( dlatego już nie kupuję u nich ani za 30 zł ani za 400 zł. Mam jakieś felerne stopy chyba :/

Mamy dwójkę drugą. Wyrżnęła się :D także u nas jeszcze ze 2 dni do wyjścia całości i będzie spokój.

Majka ma teraz taki lęk separacyjny, że szok. Niby wyskoczę sama do sklepu itp, ale np w domu nie mogę czasem do łazienki iść, bo okropnie płacze. Mąż jej uśpić nie może, jeśli ja jestem w domu.

Byle do ciepłego. Wtedy bierzemy koc, jakieś żarło i będziemy się piknikować całe dnie ♡♡♡

Udanego dnia Mamusie :*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ja mam dzień świstaka...noc ciężka, otwieram oczy i dopiero 7 i znowu leje...codziennie to samo :/
Hanka a wiesz że przed pójściem do żłobka wskazane i refundowane jest szczepienie na ospę? Teraz podobno sezon na tą chorobę.
Mam pytanie dajecie ser żółty maluchom? Dziś Kuba mi się dobierał do kanapki i tak zaczęłam się zastanawiać??!!
Emagdalenka to wy już na ząbkowym półmetku, zazdroszczę, u nas 6zębów i na tym skoczymy roczek chyba

Odnośnik do komentarza

Kochane wreszcie wyszłam do pracy to mogę coś napisać bo tak to w domu zero czasu. Zuzienka zaczęła pokasływać rano więc teraz musimy się inhalować 2* dziennie i drosetux pić. U nas pogoda piękna była więc dużo na dworze a dzisiaj już brzydko więc w domku bo dr zajazał kontaktu z wirusami przy tym doleczaniu.
Sylwiunia możesz mu troszkę tego serka dać na kanapce myślę że nic mu nie będzie ja już Zuzi daję to i owo i jest git. I tak najlepiej smakują jej wszystkie paprochy z podłogi( codziennie musowo odkurzanie) a i tak coś znajdzie.
Marti jak kupisz to poka ja to od ciąży tylko przez neta wszystko kupuję czasem muszę odsyłać ale szkoda mi czasu na zakupy:)
Też racuszki z manny smakowały ale już babeczki bananowe były ble. Pies zjadł ale szału nie było.
Dominika zazdraszczam ponownie spotkania to fajny miałyście dzień kobiet:) U mnie zwyczajowo kwiaty od chłopaków i tyle.
Szczęśliwa mamusiu taka kolej rzeczy musimy te pyskowanie przetrwać. Jest ciężko nie powiem u mnie jeden już się uspokaja za to drugi zaczyna. OMG!!!!
Emagdalenka o jacie ale macie garnitur zębowy super!!!!
Hanka idź idż napewno wyjdzie super i oczywiście fotkę wstaw:)
My koszmar zębowy przeżywamy Zuzia tak cierpi w nocy jest płacz i cycuś nie pomaga. Na noc czopki viburcol i też nic to nie daje a nie chcę jej faszerować przeciwbólowymi bo podczas choroby już się tego najadła za dużo.
Zieloona ta baba jakaś nie teges pewnie dziewczynce przeziębiła pusie. Ja to zawsze szykałam żeby gdzieś w pomieszczeniu jednak sklalep czy restauracja. Latem to co innego ale też nie po świńsku że za ławeczką no:(
Nie wiem co tam jeszcze miałam napisać

monthly_2016_03/majoweczki-2015_44965.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Cześć!
HM przetrwaj jeszcze chwilę i za moment będziesz cieszyła pięknym gniazdkiem. W sumie to Ci bardzo zazdroszcze remontu;),bo jesteś o krok, a ja muszę się rozeznać w osiedlach,kupić mieszkanie i dopieroje wykończyć...Długa droga.

Frankamama super prezent na Dzień Kobiet:)

Dobra Wrozko tesknimy z Oskarkiem... Zregeneruj sie porządnie i wracaj.

Sylwiunia moj chłopczyk mały tak jak Zuzia Aneli próbuje sobie różne rzeczy i jest zachwycony nawet jeśli nie są zgodne z tabela zywienia. Nie dostaje za dużo, ale raczej na próbę;)
Swoją droga Kubuś to już jest duży chłopak, śliczny:*

Dominika Twoja Lenka ma turbo spalanie:)nie dziw się, że nie przybiera:)

Hanka i jak Twoje nastawienie do żłobka? Napisz proszę coś budującego,bo ja staje przed tym samym problemem. Bo niby zlozylam wniosek u siebie w pracy wLublinie o przeniesienie do siedziby w Gdańsku, ale chce tu tez rozejrzec za pracą. Może uda się coś zmienić,ale aby udać się na rozmowę w sprawie pracy, to muszę znaleźć jakiś klubik malucha by podrzucic go na godzinę czy dwie...Powoli chcę go przyzwyczajać do takich miejsc.

Marti i Hm slyszalyscie może o takich zaufanych klubikach?

Co u Attki??hej kochana?

Emka??

U nas zęby przestały dokuczać,ale mój mały spryciarz zaczął się bardzo często budzić w nocy i by przynieść mu ulgę bralam go do nas. Tym sposobem przyzwyczail się za bardzo... Powoli wracamy do spania samodzielnego w łozeczku, ale chwilę to potrwa...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Też mi brakowało jakoś weny ostatnio by się odezwać a próbowałam kilka razy a jak już minie za dużo czasu to nie pamiętam wielu wątków.
Frankamama super prezent to ja się podzielę moja smutna historia :p Wspominałam kiedyś że dostaliśmy z mężem w prezencie masaż dla dwojga i po długich oczekiwaniach w końcu udało się wyrwać. Jesteśmy na miejscu, karty do podpisania a tam jako jedno z pierwszych przeciwwskazań wymieniona laktacja..Tym sposobem miałam mikrodermabrazje ;p Też fajnie ale byłam nastawiona na masaż. Tak, wiem, problemy pierwszego świata; )
Coś bym chciała każdej odpisać ale tak jak wspomniałam, wiele nie pamiętam..
Tyle że emagdalenki mała to połowę zębów ma, zazdro! Nam w końcu trzeci wyszedł..Dużo bólu i marudy.
Mam pytanko, dalej w tematach pielęgnacyjnych, może któraś ma doświadczenie. Czy pedicure to tylko robienie paznokci czy też np zluszczanie naskórka ze stóp itp? Dzięki za podpowiedzi :)
Odnośnie siusiania na dowrze, ja jako dziecko nagminnie to uprawiałam pod wszelkimi krzaczkami, bo szkoda mi było czasu żeby iść do domu jak trzeba się w chowanego bawić ;) Świetne czasy :)

Odnośnik do komentarza

tanna - powoli się przyzwyczajam do tej myśli. W sobote jest dzień otwarty -idziemy zobaczyć. A później chłopaki do domu a ja do fryzjera ;)

Dominika,Ola, Wisienka
- zazdroszcze spotkania! :)

Planowałam od weekendu rozpocząć naukę zasypiania ale zaczęłam wczoraj. Szale goryczy przelało to że jak byłam we wtorek w pracy to Kapcerek płakał mojej mamie ponad godzinę, właściwie się darł i moja mama się z tego wszystkiego popłakała :( postanowiłam że na razie jeszcze nie odstawiam od cyca co by za dużego szoku nie było. Wieczorem nie było źle. Usypiał jakieś 1,5 godziny ale była w tym zabawa, wstawania, gadanie. Czytałam, śpiewałam, brałam na ręce, siedziałam na podłodze przy łóżeczku. Spał do północy. Tu już było gorzej.Był mocno zmęczony, chciał spać więc i płakał więcej i głośniej.Większość czasu był u mnie na kolanach. O 1:30 dałam cyca ale nie pozwoliłam zasnąć. Zasnął sam w łóżeczku przed 2. i spał do 7 - takich rzeczy nie było od kilku miesięcy. W dzień pierwsza drzemka to też walka-ale w końcu usnął w łóżeczku. Druga drzemka spacer. No i kolejna noc przed nami. A ja za chwile dostane okres i ciągle chce mi się płakać :/

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia a czy wasz fotelik mozna rozlozyc troche na drzemke? Kuba jaki dumny z fotelika ;-) Ser mozesz spokojnie dawac. Moj Franek probuje takich rzeczy ze bys sie za glowe zlapala i jest ok ;-) dzisiaj robilam te placki z kaszy manny z bananem z tego alaantkowe blw i wsunal 3. Matko moje dziecko to taki zarłok... dzisiaj robilam smalec z fasoli i tak samo nie przepuscil. Widzi ze ktos je to tak targa za reke ze trzeba mu dac i koniec i niewazne ze 5 minut temu zjadl 2 cyki i jeszcze od kogos cos skubnal ;-)

Marti gratuluje nowych zebow u nas dalej 2 ale bardzo mu dokuczaja gorne i codziennie bardziej je widac.
Ale musisz sie bac o meza, gdzie tam Miami...
Emagdallenka- Twoja corka pobila rekord zebow ;-) a Wy jaki macie fotelik?
Pola to mialas dzien kobiet... moj na poczatku tez sie fajny nie zapowiadal a Franek jeszcze mial 10 miesiecy i taki prezeng mi zrobil ze byl mega marudnik. Chleb w jajku - pyyycha ;-)
Dominika- ja zawsze wagowo rownam Twoja Lenke z Frankiem bo tylko 2 dni roznicy miedzy nimi ;-) moj jest na 25 centylu a jeszcze niedawno na 10. Waga super ale niski jest podobno.
Anela- Zuzia jaka dorosla :-)
Tanna to masz cwaniaka ;-)
Ola nie robilam nigdy w salonie pedicure wiec nie wiem :-/
Hanka- to mieliscie przeboje ze spaniem. Ale mysle ze sie nauczy szybko :-) stresujesz sie fryzjerem? ;-)

Dziewczyny widzialyscie przerobke 'Mam te moc'? Wpiszcie w youtube kraina głodu. To hymn matek karmiacych ;-) ja mam depresje bo mam jutro urodziny i jakos dobija mnie to ze znowu starsza :-/ zawsze tak mam w urodziny. Tzn.odkad skonczylam 18 ;-) a wczesniej tak sie chcialo miec te 18... ehh jak czas zapiernicza. A dzisiaj ide z Frankiem na spacer i tyle co wyszlam z domu +6 stopni on rekawiczek nie ma bo bawil sie miskiem a idzie 80 letnia babka : 'on nie ma rekawiczek?! Jakie on ma raczki czerwone! Musisz mu zalozyc rekawiczki! Tak przeciez nie wolno! Raczki mu zmarzly!' A ja spojrzalam sie na nia, zrobilam glupia mine,odwrocilam sie na piecie i poszlam. Jeszcze raz to jej cos nagadam bo do trzech razy sztuka. Ostatnio tez nas widziala i ' jejku on ma nosek czerwony! Zmarznie przeciez!' To co ja mu mam kominiarke zlodziejska zakladac i opatulac pierzynami?! Brak słów.

Odnośnik do komentarza

Frankamamka - fryzjerem się tak stresuje że aż głupio - wcziąż się zastanawiam czy iść :p ale masz osiedlowe wsparcie :)

emagdalenka - z tymi ząbkami szok :)))) super że już tyle macie za sobą. U nas tylko 2 :) a fotelika też jestem ciekawa.

Kacperek dziś też jadł racuchy ale z innego przepisu. Zjadł 3 i przegryzł bananem :)
Wieczorne zasypianie bez płaczu...jupi! :)

Dziewczyny podrzućcie pomysł na zupkę dla malucha.Ja tylko gotuje dyniową, burakową, i warzywną typu marchew,ziemniak, fasola szparagowa,brokuł. Ile można :/

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia, ją żółtego sera jeszcze nie dawałam. Zresztą jak wielu innych rzeczy. Tak mi się wydaje, że strasznie monotonne menu serwuje mojej pannie. Yyyyy, pora się trochę bardziej postarać??!
Mam pytanie do dziewczyn, które podają różne placuszki (racuszki, z manny, itp,). Czy wy je smażycie na oleju? To nie za ciężkie dla małego brzuszka? Gdy ja spróbowałam zrobić placuszki z przepisu z alaantkowego blw - smażylam bez oleju. Wyszło tragicznie. Jak Wy to robicie?

Anela, współczuje zebolowych nocy. A Zuzia to dzielna dziewczyna! I taka śliczna!!! My też uwielbiany plac zabaw i huśtawki ;)

Frankamama, u nas już jest piątek, dlatego składam Ci najlepsze życzenia urodzinowe! Niech Franus każdego dnia dostarcza Ci wielu powodów do radości i dumy!!!!
Ja też od 18 urodzin jakoś średnio cieszę się na tę uroczystość. Raczej łapie dola. Czas zdecydowanie zbyt szybko za..przemija.
A babciami się nie przejmuj. Ja też już słyszałam, jak to wykrzywiam dziecku kręgosłup w chuście ;) oczywiście nigdy nie odpowiedzialam na "zaczepki". Mądra jestem po fakcie :/

Hanka, dzień drugi zakończony sukcesem! Brawo! Kacperek szybko załapuje, czego mama od niego oczekuje! Mądry chłopak! I w sobotę nie strachaj się! Fryzura na Kożuchowska vel Attke!
Na marginesie- Attka, jesteś?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

oczywiście zapomniałam napisać, co u nas ;)
Bylyśmy dziś na mierzeniu, ważeniu i szczepieniu. No więc - 10,49 kg i 75 cm. Przez trzy miesiące Antoninka przybrała 1,6 kg. Już 4,5 razy zwiekszylysmy wagę urodzeniową. Jest moc ;) po szczepieniu myślałam, że Mała padnie i trochę pospi, a jej chyba motorek się włączył w pupie- zaczęła raczkowac po domu jak błyskawica.... I tak przez półtorej godziny, aż w końcu padła ;) chyba nie najgorzej zareagowała na szczepienie, bo nawet nie skoczyła jej temperatura. Mam nadzieję, że jutro też będzie ok... Aaaaaaa i mamy 6 i 7 zęba. Nie wychodziły tak bezbolesnie jak poprzednie, ale dalysmy radę. Ufffff

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Hanka kochany kacperek oby pospał do ranka:)
Frankamama wszystkiego najlepszego już dzisiaj bo jutro jest opcja że zapomnę:)
Rusanka w tym przepisie jest roztopione masło bodajże 1 łyżka robiłam je raz i już nie kojarzę. Patelnia musi być dobra wtedy nie przywierają i łopatka przewracasz. Nie są tłuste. Zuzia tak fajnie je jadła wszystko rozkruszała i w sumie może z jeden zjadła.
Jejku dziewczyny jaki ze mnie bałwan od 2 tyg bolało mnie gardło non stop w dzień i w nocy . Psikałam coś tam brałam nurofen nic nie pomagało. Wczoraj poprosiłam m. Żeby mi zajrzał do gardła a tam czop to samo co u Zuzi było angina ropna. Póżno już było i do dr nie pojechałam zaparzyłam szałwie i płukałam wczoraj i dzisiaj i przeszło a tyle czasu bolalo. Brawo ja

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Anela, jednak nie bałwan, bo udało Ci się wyleczyć, dzieki Bogu, bo i tak długo się męczyłaś. Maja ma taką wagę jak Zuzia, miesiąc temu ważyła 8510 g, teraz pewnie troszkę więcej.
Rusanka, ależ Antoninka pięknie waży. Dobrze, że nie było dolegliwości po szczepieniu. No i fajnie, że i Was wszystko dobrze ;)
Frankamamka, samych cudowności i radości z macierzyństwa. Ja też czuje upływający czas. Może nie konkretnie na sobie, ale widzę głównie po dzieciach. A propos urodzin, mąż w poniedziałek kończy 30 lat i w sobotę robimy małą imprezkę. Fajnie, w końcu okazja świętowania, spotkania z ludzmi i ubrania sukienki :D
Hanka, jesteś najlepsza :) tak się martwiłaś, a z tego co widzę całkiem dobrze Wam idzie. Ja nie gotuje nic Mai, czasami dam jej to co my jemy, ale ona chyba juz się do słoiczków przyzwyczaiła. Muszę ją zacząć przestawiać na inne jedzenie.
Ola, dobra i mikrodermabrazja, fajnie pójść sobie do salonu i się zrelaksować.
Ajj, i nie wiem co jeszcze.
Fotelika też jeszcze nie mamy, mam zamiar zmienić razem z wózkiem w okolicach roczku. Dostaliśmy list z zaproszeniem na bilans roczniaka, w końcu, bo od momentu skończenia 6 tygodni żaden lekarz Mai nie oglądał. Zaczęłam naukę picia czegokolwiek poza cyckiem i nasz dzisiejszy wynik to 25 ml soku z niekapka. Dobre i to na początek. Martwię się, żeby się nie odwodniła, cycka pije tylko dwa razy, bo więcej nie chce i to wszystko. A, no i nie chwaliłam się jeszcze na forum, dwa dni temu Maja miała TEN dzień, zaczęła raczkować, powiedziała głośno i wyraźnie MAMA i wstala kilka razy na nóżki ;)

Odnośnik do komentarza

Czesc. Jestem , zyje. Ale u nas teraz choroby jak u Aneli. Wiktorek ma katar do tego chyba górne jedynki idą i jest masakra. Noce nieprzespane a rano do pracy. Ledwo cipie.
Frankamama wszystkiego naj !!!
Hanka pochwal się fryzurą. Ja tez tesknie do krótkich wloskow. Ale tyle zapuszczalam ze jeszcze sobie z rok pochodzę :)
Kamila mój tez nic nie pije oprócz cyca. No troche babcia mu wciska łyżeczką. Gratyluje postępów.
Anela ja tez gardło leczylam szałwią, sodą i solą. Ogólnie mi tez pomogl prenamen.
Emagdalenka ale macie zebolów !!!
Tak sobie mysle ze chyba u was niedługo juz roczek ?
Pierwsza z nas to chyba patka była ( dobrze pamiętam ? ) Pierwszy dzidziuś majowy urodził się w marcu ? Ciekawe co tam u nich.
W ogóle sporo dziewczyn zniknelo.
Ulana, Tytka, Beciunia ...ciekawe jak chłopaki wyglądają...
No dobra...bo budzik zadzwonił...lece do pracy bo przygotowania do wypłat 500+ pełną parą :-)
A!!! Zapomniałam. Zuzia jaka dorosła na tym zdjęciu .
Attka odezwij się !!! Przyjdzie wiosna i wszystkie smutki miną !!! Zobaczysz !!!
Dominika, Ola, Wisienka ale wam fajnie :-)))
Do mnie do pracy dzis przychodzi dziewczyna która urodziła w marcu w zeszłym roku to może tez w będzie z kim na spacerki chodzić. Bo niestety ale koleżanki w moim wieku to juz na role babci się szykują. Buuuu.... Nie rozumiem tego bo w tym wieku dziecko daje tyle Energi i radości. W pracy dziewczyny mi mówią ze po powrocie z macierzyńskiego ubylo mi z 10 lat. Chyba chcą być miłe ....
Pa! Caluski.
Maratonka.......

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Eh nic nie pamiętam! Noc była masakra tygrys się ciągle kręcił budził nie chciał cyca smoczka nic! Dzizys!! Dziś tez cały dzień bez cyca nie wiem o co mu znowu chodzi!!

Sezon rolek juz w lutym otwarlam! Haha a co do wózka na rolki to oczywiście ze sportowy wózek jest najlepszy. Ja szukam używki ale słabo mi idzie, do tej pory jeździł w zwykłym to aż nie kupie sportowego to będzie w tym. Do tej pory jak jeszcze w gondoli jeździł to jezdzilismy do skate parku to albo D albo ja z Nim na ławce a drugi rodzic na rampy ;) teraz juz chce wyluzowac i jeździć po parku jak człowiek ;)

U Nas same nowości. Mówi mama tata tatiś ;) wszystkie maskotki są MA. Daje maskotkom, klocka, książka buziacxki a mnie nie..... I gardzi poranna kaszka! Ma być bułka z masłem bo Foch ;/

Laski pomocy. Jutro wieczorem jak uspie Filipka to wybywam na imprezę z pracy. Jak dziś odciagam mleczko to muszę je mrozic czy do jutra nocy w lodowce przetrwa? I czym D ma te mleko dac w razie w jak tygrys tylko z otwartego kubka albo z butelki z wody z dziubkiem ( wiecie te mineralne dla dzieci) ;/ ?!?? Chyba prędzej wrócę niż wybyje ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Zielona mleczko spokojnie przetrwa w lodówce a Tygrys spokojnie przetrwa bez Ciebie :P Też nam się przyda porobić coś fajnego, życzę udanej zabawy i jsk najmniej stresu, myśli o młodym najwyżej raz na 5min :D !
Ela moja mama w podobnym do twojego wieku miała mego brata i 7lat później babcia, także nie wukluczaj połączenia tych ról ;p
Anela dobrze wiedzieć, że u was dobrze/ lepiej.
Lecem do ćwiczeń, buziaki :*

Odnośnik do komentarza

Na wstepie dziekuje Wam bardzo za zyczenia. Oby sie spelnily :-)
Hanka co do zupek moj bardzo lubi lane kluski,ogórkowa,barszcz czerwony, żurek z jajem i rozmoczonym chlebem :-D
Rusanka dziekuje za zyczenia- zlozylas je pierwsza ;-)
Ja tez jestem madra po fakcie co do gadan ludzi ;-) chociaz mam czasem taki dzien ze od razu nagadam ;-) ja smaze na patelni z masełkiem lub dzisiaj robilam kotleciki rybne to posmarowalam cienko olejem patelnie i ok. Wage macie superowa :-) gratuluje nowych zabkow :-)
Anela- to wszystko przez przejecie dziecmi i malo czasu ta Twoja choroba ale dobrze ze juz lepiej :-)
Kamila to Wam sie impreza szykuje :-) gratulacje nowych osiagniec Mai- jest slodka :-)
Elzbietta- fajnie jak bedziesz miala z kim spacerowac :-) co do tych tabletek prenalen to juz mi sie chce haftowac na sama mysl,tak ich nie lubilam w ciazy :-P a fuj.
Zielona- zeby tylko Tygrys nie mial focha caly czas na mleko. Mozesz spokojnie przechowywac w lodowce 2 dni to na bank. Milego wypadu :-) pewnie i tak bedziesz miala glowe zajeta swoimi mezczyznami ;-)
I tez gratulacje osiagniec :-)
Ola1992- to teraz ja lece do cwiczen ;-)
DW- no w koncu odzylas! ;-)

U nas z nowosci Franek czesze sobie wloski i mi tez jak mu powiem, daje mi pić, pokazuje gdzie ma swoja zabawke krowe, autko. Tanczy caly czas i caluje mi juz nawet sciany i wyje przy tym ałuuuu ;-) wczoraj siedzi z babcia bawi sie i byl wlaczony tv i nagle cos zaklocilo sygnal zrobil sie czarny ekran a on spojrzal ze nie ma nic i bez zastanowienia chycil pilot i kieruje na tv zeby wlaczyc ;-) ale sie usmialismy z tego cwaniaka ;-)

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny! Co ja bym bez Was ;)

DW! Co tam? Napis z ze Doris śpi cala noc Cyc jej wpychasz na chama wyszło jej 6 zębów nie wiesz kiedy jest mega grzeczna i dobrze bo Ty musisz się w ciąży oszczędzać ;p i ze masz jeszcze ostatnie kartony do zakończenia przeprowadzki do domu!!! Czekam na potwierdzenie info ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...