Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Rusanka to Cię mąż zalatwil. Daj
Cynk jak wybrnelas;)chlop to jednak chlop;)

Ola podbijam Hankę wrzuc przepis na ciacho;)

Anela super wygladasz!ja nie pamietam kiedy bylam u fryzjera czy kosmetyczki,czy nawet na zakupach.Zmobilizowałas mnie;)

Hanka faktycznie slabawy dzien...no ale jutro będzie lepiej;)

Napiszcie mi czy Wasze dzieciaki maja stałe pory drzemek i w jakich one są godzinach?

Wiecie gdyby nie to,że Oskarek nie śpi to miałabym idealne dziecko.Jest bardzo pogodny,możnaby powiedzieć śmieszek. Bardzo duzo sam się bawi,praktycznie jestem mu potrZebna do zmiany pieluchy,jedzenia,położenia spać..cały czas wynajduje sobie rzeczy do bawienia..Ostatnio interesują go słuchawki,ładowarki,koło od wozka...kocham go,ale tak mocno wkurza mnie jego nie spanie...

Odnośnik do komentarza

Rusanka wakacje z tesciowa OMG! U nas by to nie przeszlo bo Hania nie toleruje tesciowej wiec T nie wpadł by na taki pomysl. Już sobie to wyobrażam ryk ryk i ryk małej.

Daduska zycze szybkiego powrotu do domku :)

Hania ma raczej stale pory snu:
wstaje o 8
10.30-12 drzemka
14.30-16 drzemka
20-sen na noc, ale mi sie trafił sipoch :)
Jesli jest na dworzu to jeszcze ma drzemke ok 13-14 i wtedy trzecia przesuwa sie na 17-18.

Wisienka podbijam prośbę o przepis chociaz ja jestem antytalent jesli chodzi o pieczenie, ale zawsze warto spróbować a nóż moze sie uda :)

Anela super brwi. Ja tez myślałam zeby sobie zrobic ale się boje jakos ze mi sie odmieni kształt albo cos ale to w sumie raczej nie mozliwe więc nadal bede o tym myśleć :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Melduje sie jak zawsze w poniedzialek. Weekend masakryczny pod znakiem pakowania i ogarniania wszystkiego w domu. Dzieci lobuzowaly a my z malz probowalismy upchnac wszystko w 4 walizy.
Klaudia wyprodukowala zeba nr 4. Ta wysypka o ktorej wam pisalam to byl ewidentny efekt zabkowania bo trwala 2 doby prawie i zniknela jak zab wyszedl.
U nas nie ma zadnych stalych drzemek. Mala wstaje ok 8, spi najczesciej 2 razy po 30 min ok 11.30 i 15.30. Bywa ze usnie na spacerze i chrapie 2h ale to rzadkosc. Pieknie przesypia noce od 20-21 do 8 rano. Miewa gorsze nocki jsk rodzi kupe lub produkuje uzebienie ale da sie zyc. Starsza za to pakuje nam sie do lozka codziennie ok 3 w nocy.

Anela piekne brwi. Tez kiedys o tym myslalam ale sie boje. Ostatnio mam ochote przedluzyc rzesy 1:1. Ma ktoras??

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Daduska trzymajcie się ciepło! Dzielna mama jestes!!

Elżbieta, ha ha! Kask mu tez ukulam jak juz będzie raczkowal hahaha

Olka! Ty tu rzadziej niż ja ! A Kubol taki grzeczny!! Pozdrawiamy :*

Teraz kiedy jestem mega ruda kita to nie idzie zdjęć wygrywać! Ale dol!!

Chustowe mamy, nosicie na plecach? Ja się przymierza do zarzucenia tygrysa na plecak prosty ale się boje bo niema kto nas asekurowac!!!

Ponawiam pytanie czy maratonka jest aktywna na FB?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Witam kobietki, ja również lubię pisać w poniedziałki.
Cały zeszły tydzień upłynął pod znakiem ostatnich zalatwień, kupowania prezentów, a weekend i dzisiejszy dzień podobnie jak u Emagdalenki pakowania. Całą rodzinę musiałam upchnąć w walizę i trzy plecaki. Bylo ciężko. No i jutro w końcu ten dzień, lecimy do Polski, do domu, do rodziny. To muszą być cudne święta.
Maja zrobiła mi dziś prezent i po kilku słabszych nocach spala od 21 do 3 u siebie w łóżeczku, super tak beztrosko sobie pospać:)
Zieloona, Maratonki nie ma na fb, ale Panifiona się udziela, bo o nią chyba też kiedyś pytałaś.
Daduśka, jesteś dzielna w tym szpitalu, oby niunia szybko wyzdrowiała.
Attka, współczuję sytuacji, może jeszcze jest jakaś nadzieja dla Was...
Anela, super laska Ciebie, brwi super, masz z glowy malowanie. Co do rzęs, czy paznokci czy brwi właśnie, nigdy nie miałam, może warto by spróbować skoro to taka fajna sprawa. Ewelusik jak dlugo zajmuje takie doklejenie rzęs?
Tanna, Maja ma pierwszą drzemkę koło 10, spi od 30 min do 2,5 h, różnie, i potem kolo 14 i jak krótko spi to jeszcze kolo 17.
Hanka, oby ten dzień się skończył i juz nie powtórzył, na pewno coś wymyślisz z prezentami.
Rusanka, oby dało rade wycofać sie z wakacji z teściową. A jak się nie uda to odwdzięcz się mężowi i zalatw mu urlop z Twoja mama :D

Odnośnik do komentarza

Hejka:)

Zielona,masz racje,ja tu jakośrzadko ostatnio się udzielam...ale coś mnie jakieś zmęczenie materialu dopadło,moze dlatego,że ja jestem non stop sama:( i Kuba jęczy,Karolina marudzi,pies łazi i żebra o żarcie,a ja...mam ich ochote sprzedać na allegro:D ale nie lubie nudy i dlatego tego nie zrobieDDD
My dzisiaj się ważyliśmy 7300/400g w miesiąc:) dla mnie ok:) a pielęgniarka mi radziła,że może mu kaszke na spaniu dawać,bo by wiecej przybierał....ale nie komentowałam,bo co go będe paść,przecież on nie brojler,czy jakaś gęś,przybiera w dobrym tempie:)
Laseczki jak ja Wam współczuje tych nieśpiących dzieci,wiem,co przeżywacie,to się kurcze można pochlastać,jak się dzieć budzi co pół h:( ja tak miałam z Karoliną ,do 3 lat przespała 1 noc:( i strasznie się tego bałam z Kubkiem jak byłam w ciązy.Ale on śpi,czasami się obudzi raz,czy dwa,ale possie cycka i dalej śpi,a ja nawettego nie rejestruje.No ale spi ze mną i codziennie go planuje do łożeczka wyeksmitować,ale nie potrafię,mój mąż siewyeksmitował spać do gościnnego:P albo śp w salonie,bo jak przyśnie to nie chce wstać:) Daduśka-----ZDRÓWKA!
Attka----- a co tak nagle się pogorszyło? i jeszcze cos chcialam odpisac i zapomniałam:((((

Odnośnik do komentarza

A moje dziecko od niedzieli testuje moja cierpliwość, jak tak dalej pójdzie to do świąt zabiorą mnie w białym kaftanie do wariatkowa. Marudzace dziecko, mąż z problemem egzystencjonalnym, walnięta teściowa i dwa szczekające kundle pod jednym dachem to za dużo ;(
Sorry ze tylko o sobie ale o 5 przeczytałam forum a o 8 już nic nie pamiętam :/
Kamila szczęśliwej podróży i witamy w naszym pięknym kraju, tylko się nie przestrasz jak tv włączysz bo dużo się teraz dzieje :D
Ola tekst z brojlerem mnie zabił hahha :D

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja u mnie też totalne zmęczenie materiału... Od paru dni mi cała noga dretwieje do tego ból...Ola pisała że może od kręgosłupa i chyba ma rację bo parę razy dziennie 4piętro plus dzieć plus zakupy plus gondola to masakra ale nie marudze już.

Daduska trzymaj się obyscie szybko wyszli

Ola kubek całą noc śpi??? U nas dziś całą noc co 20 minut ryk :(
Kamila super ze będziesz w Polsce :) rzeczywiście to będą dla Was piękne święta

Emagdallenka gratuluję ząbka i pytam czy masz miejsce dla mnie w walizce?

Attka nic się nie da zrobić? Chociaż z drugiej strony wiem z własnego doświadczenia że faceci zmieniają się na chwilę i sama ostatnio uświadomiłam sobie ze jak się rozstalismy to byłam szczesliwsza

Anela super :) Daduska swetr rewelacja

PANIFIONA zapomniałaś o nas???? Ja chcem zobaczyć Justynke

monthly_2015_12/majoweczki-2015_40867.jpg

monthly_2015_12/majoweczki-2015_40868.jpg

Odnośnik do komentarza

Pustki. Ja co prawda nie z dzieciem ale w pracy. Mam tyle roboty ze biegam, oszaleli z iloscia probek przed swietami!!!!
Szczesliwa mamusiu w torbach moejsca brak...wlasciwie to przydalby sie nadbagaz ale tak go cenia ze mnie nie stac! ;-)
Poza tym uwazaj na siebie. Nie ma zartow z takim bolem kregoslupa zwlaszcza jesli jest jakis ucisk i dretwieje noga. Koniecznie lekarz! Moj malz ma przepukliny na kregoslupie i tez mu noga dretwieje. Doprowadzil sie juz do takiego stanu lekcewazac wszystkie zalecenia ze teraz nawet voltaren nie przynosi ulgi i czeka go operacja.

Ewelusik a jak to wychodzi cenowo? Co ile trzeba nowe rzesy? Nic sie z nimi nie dzieje? Moze sobie zazycze na ur od malzonka ;-)

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my. Rzadko zaglądam ale ostatnio czasu mało. Widzę że temat kosmetyczny się zaczął ja robię paznokcie żelem. Ostatnio korci mnie zrobienie rzęs drogo?
U nas niby ok. Ale nadal nie udało się odkleic warg małej. Natalia nałogowo krzyczy mamą a ja czasami mam już dosyć. Na szczęście Patryk ma 2 tyg urlopu więc często wychodzi z mała na spacery :)

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Dzisiaj zakonczyłam swoje małżeństwo. Odpowiadając na wasze pytania, myślę że nic już się nie dało zrobić. Poprawa, o której pisałam był na bardzo krótką chwilę. Nie pomogły dziesiątki rozmow i propozycji, aby to uratować. Zażądałam więc odpowiedzi wprost, czy widzi dla nas przyszłość. Jak powiedział, że raczej nie, to kazałam mu sie wyprowadzić. Nawet nie spakował rzeczy, bo chyba myślał, że jeszcze odpuszcze. Dodam ze on chciał to jeszcze ciągnąć na święta. Przyznam, ze nie wiem jak sobie poradzę, ale ułożyło mi. Jest mi tylko bardzo przykro, że mój syn będzie się wychowywał w rozbitej rodzinie.

Odnośnik do komentarza

Attka, nawet nie wiem, co mądrego mogłabym napisać. Może rzeczywiście to najlepsza decyzja w waszej sytuacji. A może twój mąż się otrząśnie, zrozumie, co traci i zachowa się jak odpowiedzialny człowiek... nie wiem... strasznie mi przykro, że spotyka Cię to i na domiar złego przed samymi świętami... trzymam kciuki za ciebie i dzieciaczka, żeby nowy rok przyniósł Wam mnóstwo szczęścia, na które zasługujecie!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Emagdallenka to mnie postraszylas teraz tak ze ciśnienie z nerwów do 200 podchodzi tym bardziej żeby się dostać do swojego lekarza to od 6 rano w kolejce i pół dnia... Ale po świętach będę musiała iść bo nie chce na wózku wylądować.

Attka współczuję ale jeśli nie ma szans to będziesz szczesliwsza zobaczysz.jak wyrzuciłam mojego z domu to parę dni było dziwnie potem się przyzwyczailam zaczęłam się uśmiechać i wiesz co moje dzieci były tak samo szczęśliwe na prawdę i wstyd przyznać ale brakuje mi tego bo teraz ja nie jestem szczęśliwa a co za tym idzie dzieci wczoraj oglądałam filmiki jak moi chłopcy non stop się śmiali i byli cudowni a teraz są ponurzy, i mam dużo problemów z nimi. Jeśli chcesz zawsze pisz. Znajdziesz na stronie którejś mój nr tel mogę Ci powiedzieć co potrzebne i gdzie to zdobyć. U mnie też najgorsze było że święta spedzalam sama z dziećmi w pustym domu.a może pojdziecie do terapeuty?

Odnośnik do komentarza

Attka dasz radę!najtrudniej jest podjac decyzję.co za debil skończony!przepraszam ale zabilabym gościa!nic mnie gorzej nie wkurza niż tatuś ktory zostawia swoje polroczne dziecko bo zycie go przerosło!no lepiej sobie pozyc bez problemów bez zobowiązań tylko kurwa mać nie mógł pomyśleć zanim oddał nasienie?przepraszam ponioslo mnie!ale tatą niech on sie nie nazywa!i jak zwykle całe zycie spada na nas kobiety bo kto jak nie my ma tyle sily zeby to ogarnąć!bedzie dobrze Attka!tylko on jeszcze wroci i wracac będzie.zycze ci dużo wytrwałości.Sciskam mocno!

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Hej dziewczyny, ja póki co na chwilkę wpadam. U nas wszystko ok poza tym ze noce w dalszym ciagu nieprzespane i pobudki co 2 godziny z zegarkiem w reku.
Dziś byłyśmy na szczepieniu, były dwa. Hania była dzielna, jak wróciłyśmy do domu to padła, wiec szybko ja zapakowałam do wózka i poszłyśmy na spacer. Obudziła się na trochę, teraz znowu śpi, a ja szybko ogarniam mieszkanie i jem obiad.
Attka współczuje sytuacji, nie wyobrażam sobie co czujesz, ale mam nadzieje ze będziecie szczęśliwsi sami. Tego Wam życzę. Żaden facet nie jest wart tego żeby być z nim na sile, trzeba myślec o sobie i swoim życiu.
Dziś pani doktor powiedziała ze Hania się budzi tak często, bo się nie najadą w dzień. Może coś w tym jest, od dziś spróbuje dawać jej więcej i może się polepszy, chociaż jak sama pediatra stwierdziła - cycusiowe dzieciaczki tak maja. Wiec już się z tym pogodziłam. Najgorsze ze od ubiegłego tygodnia odnowiły mi się migreny, które miałam przed ciąża i nie dają mi spokoju, dlatego tez rzadziej pisze, bo po prostu kładę się spać o 19, żeby złapać choć trochę snu w tych nocnych maratonach.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam za wsparcie, to dla mnie bardzo ważne teraz. Szcześliwa mamusiu, mam Twój numer i jesli pozwolisz odezwę się po świętach, jak dojdę do siebie. Terapie proponowałam, nie widzi sensu. Podejrzewam, że za tym jednak ktoś stoi, tylko on nie chce sie przyznać.
Przepraszam, że tylko o sobie, ale bardzo potrzebuję to z siebie wyrzucić.

Odnośnik do komentarza

Na temat rzes: najdłużej jest przy zakładaniu ok 2-3 godziny (300zl) . A później uzupelnienie ok 1,5-2 godziny (120zl). To wszystko zalezy jak duzo masz swoich rzęs. Uzupełnienie jest co ok miesiąc. Ja mam dużo swoich wiec zawsze mam na maxa, ale jak Ci zakładają to lezysz z zamknietymi oczami ( u mojej kosmetyczki pod kocem, muzyka w tle- super) to jest chwila mojego relaksu :)
Attka brak mi słów. Jak można zostawić takie małe cudowne stworzenie jak dzidzia, patrze na ta moja perełkę i nie rozumiem. Jednak matka to matka my nigdy bysmy czegos takiego nie zrobiły. Trzymaj sie mocno :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Attka ja też dużo tu się żale i jak widzisz każda tu pomocna :)wyrzucaj z siebie ile chcesz :) a swoją drogą jak kogoś ma to gnoja za jaja bym powiesila a pindzie włosy wyrywala.
Przepraszam za agresywnosc ale uderza mnie to bardzo... Będzie dobrze zobaysz potrzeba Czasu ale znajdziesz kogoś lepszego.łatwo mówię komuś a sama żałuję że wróciłam tzn dzięki temu związkowi mam super dzieci)
..Jak tylko znajdziesz siły pisz ale najpierw powinnaś jak najszybciej złożyć o alimenty bo to różnie bywa ja już po trzech tyg miałam rozprawę

Odnośnik do komentarza

Przez 2 dni nie mogłam się zalogować na forum w tel.
Attka h...mu w d...e. Niech spieprza dziad. Ty pewnie młoda jesteś to jeszcze sobie życie ułożysz i znajdziesz prawdziwego ojca dla małego. Najważniejsze żebyś nie była teraz sama masz jakieś wsparcie rodzice rodzeństwo? To ważne żebyś nie zamknęła się w sobie i nie zaczęła tym wszystkim obwiniać. Pamiętaj to nie twoja wina niestety takich gagadków co się do życia nie nadają jest ogrom. Musisz złożyć pozew o rozwód w sądzie wydz.rodzinny i wnieść opłatę chyba 600zł . Jeśli masz niski dochód to składasz podanie o zwolnienie z kosztów sądowych. Najlepiej zadzwoń do sądu albo sprawdż na stronie co potrzeba napewno akt małżeństwa. Jeśli macie zamiar rozwieżć się polubownie bez ożekania o winie to dobrze. Jeśli będziesz chciała udowodnić mu winę to może być ci potrzebny adwokat. Wtedy on pisze i składa wniosek do sądu. Koszty są różne to zależy od adwokata od 1000 zł w zwyż. Ważne żebyś we wniosku zabezpieczyła sobie alimenty od teraz do chwili zakończenia sprawy dla małego a jeśli nie pracujesz to i dla ciebie. Możesz też iść do adwokata żeby ci tylko napisał pozew to koszt od 100 zł.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Daduśka współczuję wam oby szybciutko minęło to cholerstwo.
Szczęśliwa mamusiu twoje pociechy są super . Ślę im buziole:)
Kamila cieszę się razem z wami
Sylwiunia wytrwałości duuuużo życzę i tobie i sobie.
Ola1981 ja też nie potrafię rozstać się z Zuzią i odłożyć do łóżeczka w nocy. Uwielbiam z nią spać. Tylko mogłaby się wkółko nie budzić. Ja nie wiem co z tym przybieraniem zuzia w 3 mce przybrała 1 kg i dr mówi że ok. Jest zdrowa ma apetyt zjada wszystko co jej podam + cyc często.
Emagdalenka ja też mam rzęsy od 3 mcy i jest super . Wstajesz przeczesujesz szczoteczką i tyle.Ja płaciłam 150 zł za założenie i 100 zł co mc uzupełnienie. Czasowo tak jak Ewelusik ok 2 godz. Trzymam kciuki żeby podróż wam szybko minęła.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...