Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Kolezanka ma podejrzenje wyroska,gdyz gin stwierdzil ze z jego strony czysto! Dzis ja troche popuscilo,ze da rady chodzic. No coz,oby bylo lepiej:-)
Dominika,choinka the best:-) my mamy weza switlnego pod sufitem,i tyle ze swiat:-)
Daduska wspolczuje. Wiem,jak mnie bolalo ale dalam rady chodzic...wracaj szybko do zdrowia:-)!!!
Ah. No i my dzis pobudki co poltorej godz. Masakra.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

Dominika-pokazalam malzowi Lenke i byl w szoku :D nawet do mojej mamy przezywal ze ona na prawde sama stoi ;-)
Co do maszyny to zepsula sie cala ta czesc co trzyma igle :-\ tzn skrzywila sie i nie idzie szyc! Chyba trza nowa :-(
Ola-dzieki za link. No pocieszajace to nie jest, ale przynajmniej wiadono ze to jakas norma ;-) i jednak nie ma zaburzen snu :-P
Ewek-kurde z wyrostkiem to nie powinna tak chodzic bo jak zrobi sie stan ostry to moze dojsc do ogolnoustrojowego zakazenia :-\
Daduska-wspolczuje! Od razu mi sie mohje nerki przypomnily-brrrr!
H-M- kumulacja jak w totku!
Zielona- odzywaj sie maupo czesciej!!! No i napisz cos wiecej co ram Tygrys kombinuje w wolnej chwili ;-)
Anela a co u Was?

My bylismy z Odsetka w Pszczynie w parku-kurde 3 godz spala!!!! A pogoda byla jak we wrzesniu. I kupilismy jej pare rzeczy do zabawy, bo jakos malo ma :-P

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Ciężkie czasy nastały, dzieci nam dają popalic ;)
Ale kto jak nie my? Ja sobie myślę zawsze " zrobie wszystko żeby Filip mógł kiedyś powiedzieć ze ZAWSZE mógł na mnie liczyć " i juz zawsze będzie mógł na mnie liczyć ;)

Tajger w te noc co godzinę musiał czuć Cyc w buzi ;) poza tym pelznie do tylu a jak jest na kocu to się Turla do celu . jest cudny ;) śpi w swoim lozeczku w swoim pokoju i ja chodze cala noc do niego haha

Dziewczyny, wszystko czytam ale nie odpowiadam bo mi dnia brakuje !! Dzieci sliczne mamy i madre ze hoho!
Hm wylecz sikulca bo to idzie na głowę dostać AJ nol...
Elżbieta? Jak sprzęt Wiktorka?

Laski! Zdrowia dla dzidzioli i całych Waszych rodzin!!!

Emagdalenka, nie pieniaj! Przygoda Was czeka! Zazdroszcze ;)

Dobranooooooc !!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane staram się czytać ale na pisanie ostatnio Czasu brak...wszyscy przeziębieni ja na antybiotyku na szczęście katar Oliwki tyci mniejszy.jeszcze raz chce Wam dziewczyny podziękować za Wasze dobre serduszka :) jesteście kochane ale i tak jak pomyślę o świętach to...

Zielonna ja bym nie dała rady całą noc latać... Padam bo Oli całą noc się budzi u mnie a co dopiero w innym pokoju..

Ola u mnie też wstyd się przyznać ale jak coś muszę zrobić to tv Oli puszczam.

Mi też Oli do tyłu pełza po całym pokoju i co chwila krzyczy bo albo pod stołem się znajdzie albo w łóżko wchodzi....

Daduska i jak??? oby było lepiej...

Elżbieta nie wiesz czy coś nowego w sprawie tego tys zł co ma być do ukończenia rz ??

Emagdallenka weź mnie ze sobą będę grzeczna. .. :)

Odnośnik do komentarza

Zielona no wlasnie pieniam. Przygoda pewnie troche tak. To juz nie pierwsza wizyta u tesciow, ale pierwszy raz z dziecmi. Sama wiem jak mi ciezko przezyc podroz a takiego samolotu nie da sie zatrzymac wysiasc i odpoczac a moje dziecko moze tego glosno zadac ;-)
Boje sie tez malarii i innego dziadostwa ktore mozna tam zlapac.
Ale staram sie nie nakrecac...damy rade! ;-)

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Ja też się melduję, że czytam, ale nastroju i weny na pisanie brak. Po przedwczorajszej nocy z dwiema pobudkami, wczoraj częstotliwość co godz. Masakra. Dzis już 2 zaliczone. Nie wiem, co z tymi naszymi dziećmi. Ale i tak są kochane. Filip miał dzisiaj bunta na jedzenie. Poza poranną kaszką, wszystki musiałam na siłę dawać. Nawet obiadek nie smakowal.
Emagdalenka, zazdroszczę podróży. Zawsze marzyłam o podróży do Afryki i pewnie na marzeniach się skończy.
Zmykam do łazienki i spać. Dobranoc.
Ps. Najlepsze zyczenia dla miesięcznych jubilatow.

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Hej dziewczyny! Ja sobie codziennie obiecuję ze sie wcześniej poloze spać, ale dnia brakuje żeby wszystko zrobić..
I ja zwykle sie klade okolo północy..
Daduska współczuję bólu, mam nadzieję że może już trochę lepiej??
Emagdalenka będzie dobrze, dzieci dobrze zniosą podróż, zobaczysz :) moge sobie tylko wyobrazić te wszystkie przygotowania, pakowanie, itp. Trzymam kciuki żeby wszystko sie udało.
HM jesteś the best z tym balkonem!
Ola, Sylwunia a ja wam sie przyznam że prawie wcale nie włączam tv. Włączam tylko wieczorem jak juz Hania śpi, albo jak ją karmię a ona siedzi/leży w krzesełku daleko od tv i odwrócona tyłem tak ze nic nie widzi. Pilnowalam tego od początku i jakos tak wyszło:)
Ewek zdrowka dla koleżanki.
Dominika choinka cudo!
A Lenka wszystkie nasze maluszki przebija!
Szczęśliwa mamusiu zdrówka wam życzę, oby te wszystkie chorobska juz sobie poszły. Moja Hania tez pelza po calym salonie i tylko co chwila marudzi jak wejdzie gdzies i nie moze sie wydostać:)
Dobra wróżko fajnie ze Odsetce spodobało sie w parku:) widac dobre fluidy tam były że tak pięknie pospala. Moze różdżka coś pomoże na tą maszyne?
Ela jak u Was nocki? Cos lepiej?
My dzis byłyśmy na kontroli bioderek. Wszystko dobrze, kolejna wizyta jak Hania zacznie chodzić-tak 2-3 miesiące od tego momentu.
Wzięłam się dzis wieczorem za pakowanie prezentów i juz wszystkie mam przygotowane, na dwie przesyłki jeszcze czekam i święta mogą być. Juz sie nie mogę doczekać, jeszcze tylko musimy kupić i ubrac choinkę i będzie fantastycznie:) szkoda tylko ze pewnie znowu nie będzie śniegu..
Dobrej nocki!

Odnośnik do komentarza

Hejka. Dawno nie pisalam, ale czytam caly czas :)

Co do spania to nie pomoge zadna rada bo mi się akurat trafil spioch ( tfu tfu oby nie zapeszyc) jedyne co moge zaproponowac to zamiane z którąś niewyspana na dzidziolki na jedna noc :)

emagdalenka fajnie Ci z ta podróżą ale rzeczywiście z dziećmi to juz wyyyprawa na maxa ;) trzymam kciuki.

Dzwonilam dzisiaj do przychodni zeby zaszczepić małą a tu termin za 2 tyg dopiero bo dzieciaki ze szkoły maja czas do konca roku na szczepienia i okupuja przychodnie :)

U nas zębów ani widu ani slychu ;)

Wiecie co przez to ze ściągam pokarm to niestety jest go coraz mniej :( bo nie ma kto pobudzać. Reczne ciągnięcie to jednak nie buźka z języczkiem dzidzi. Jest mi tak przykro z tego powodu :( Ale cycole dają rade juz 7 miesiecy to moze jeszcze trochę pociągna, mam nadzieje :(

Hania oczywiscie ma nadal wstręt do tesciowej. Przychodzi sie z nia zaprzyjazniac co drugi dzień ale nic z tego nie wychodzi i musi uciekać bo jest ryk Nie wiem czemu tak jest bo mała jest otwarta nawet na obcych a tesciowa od małego jest bleee...Trudno sie mówi :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Hej!
Czytam Was kochane ale weny na pisanie nie było. Pogoda ogólnie dołująca więc wiecie.
U nas jakoś leci. Amelcia coraz bardziej nas zadziwia. Biega juz po domu ze ciężko nadążyć, włazi wszędzie, nawet ciemny pokój jej nie straszny, juz stabilnie staje na nogi, tylko podbiega dołożyć czy czegoś tam hop i stoi. Nawet za nogawki od moich spodni się podniesie.
M. miał tydzień urlopu, w niedziele znowu pojechał, ale 15 wraca na stałe. Strasznie mi się dłużej i teraz dopiero mnie dobija ta rozłąke, teraz kiedy za 6 dni wraca.
Moja miesiączka spoznia się 44 dni. 4 testy negatywne,... Czekam na wizytę u giną.
Zębów jak nie było tak niema, za to moje bolą cholernie i teraz dwie dolne ósemki wychodzą i ból straszny :(
Co jeszcze... Juz się nie mogę doczekać aż choinkę ubiore!! :)
Życzę wam zdrowka wszystkim, jubiltom wszystkiego co najpiękniejsze :)
PS. Wstawiam zdjęcie Mikołajoweej :)

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) już choinki,ozdoby? Kurczę, my mamy narazie 1skarpetę świąteczną:P no i nie mamy bombek wiec choinka musi poczekać jeszcze aż podprowadzę troche z domu:D
Daduska- współczuję! Zdrówka:)
Emagdalenka-ja nie zazdroszczę bo mnie silą by do samolotu nie wciągnęli:D podziwiam wszystkich którzy latają :)
Wisienka my tez TV oglądamy dopiero jak Iza śpi bo inaczej radar i odrazu patrzy w ekran.to samo jest z komórka.ech..dzieci 21wieku;)
A nam dzis przełożyli szczepienie na za tydzień.na pewno dowiedzieli się ze z tabelami od Dobrej Wróżki się pojawimy i się przestraszyli:P

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hania jest niezła z ta teściową.zrazila się i nie ma przebacz;)cycki daja rade!podziwiam!!!!jakbym miała w nocy odciagac....brrr jestes dla mnie bohaterka!
Z tv mialam mala batalie jak sie Mery urodziła z moimi tesciami.oni musza miec włączony tv caly czas nawet jak nikogo nie ma w pokoju.no i nauczylam ich ze jak przychodzimy to maja wyłączyć.Julek juz tak kategorycznie nie jest pozbawiony tv bo ma siostre ale ja jestem wielkim przeciwnikiem tv.a najgorsze jest dla mnie takie bierne patrzenie.

Odnośnik do komentarza

Hej. Czytam ale jakos brak czasu na odpisywanie. zielona sprzęt Wiktorka ok. Lekarka sprawdziła dokładnie. Ja za słabo sciągalam skórkę, no ale się bałam mocniej.
Szczesliwa mamusiu macierzyńskie te po 1000 zł wchodzi od stycznia, ale znając życie to dopiero w styczniu będą wnioski i cos się ruszy w temacie. Pamiętam o tobie. Takze w kwesti tego przekroczenia dochodu do rodzinnego. ( chyba ze juz dostalas ) od stycznia wchodzi ta ustawa ze jesli ci przekroczy dochód np 20 zł to i tak dostaniesz rodzinne ale pomniejszone o to 20 zł z tym ze do dochodu będzie się doliczac to nowe 1000zl.
Wisienka u nas noce bez zmian, raz lepiej raz gorzej ale do przodu :-)
Anela co z tobą ?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja. U nas wczorajszy wieczór tragedia mała strasznie marudzila tak jak by ją coś bolalo dostała czopka i było potem ok. Noc minęła w miarę dobrze tylko tato mój dał pokaz i za dużo wczoraj wypił i spał w przedpokoju na podłodze bo ja szarpać się z nim nie miałam zamiaru a mąż mój w wojsku dostał wezwanie na ćwiczenia i tak od 3 dni jesteśmy same.
U nas zębów nie widać ale zachowanie dało nam do myślenia że może to było coś takiego bo nawet nie dała sobie dotknąć dziaselek.
Ogólnie to ok. Teraz jest nasza pierwsza drzemka. Wczoraj nagralam filmik jak mała klęczy w łożeczku i krzyczy bababa....ale tak słodko. A jak mąż tylko wróci musimy lozeczko obniżyć i bo chyc za strzebelki i na nogi chcę jest na etapie przyjmowania pozycji do raczkowania i w lozeczku na kolankach się opiera jak i w brodziku.
Jak te dzieci szybko rosną.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Nie było mnie tu baaaardzo długo ale mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie za to. 2 razy próbowałam wrócić do was ale trafiłam na jakieś kłótnie i opuściłam. Ostatnio już podczytuje ale i tak mam sporo do nadrobienia.
Wszystkim mamom i dzieciaczkom ślę calusy i naganiam dobrą energię żeby zdrówko było i dobry nastrój.
Przepraszam ale nie jestem w stanie odnieść się do wszystkiego. Napiszę tylko to co najbardziej pamiętam.
Szczęśliwa mamusiu, tobie szczególnie ślę dobre myśli. Jesteś dzielna i odważna. A to że chcesz odbudować swoje życie i wyjść na prostą to najlepsze co możesz zrobić. Będzie dobrze :-) i nie poddawaj się. I uważam że dla dobra dzieci eliminuje się toksycznych ludzi z otoczenia dzieci, także alkoholików. Spokojny dom to jest dla nich najlepsze co możesz dać.
Maluszkom z problemami intymnymi życzę zdrowia.
Dobra wróżko u nas też był spadek na wadze w okolicach 5, 5 mca. Wazylam w domu. Kryzys laktacyjny. Teraz już przybiera ale powolutku. Waga ok 7500 (ur 3860).
Cycusiowe mamy, przybijam z wami piątkę. U nas nic tylko cycek i w nocy od 3 do 5 razy :-( Ale przynajmniej zasypia samodzielnie

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Dominika, Lenka wymiata :-) i chyba weszła Alicji na ambicje bo goni Lenkę wytrwale od ok mies pelza, 2 tyg temu zaczęła raczkować a tydz temu stanęła na nogi. Teraz nosi ją po całym domu i próbuje wstać wszędzie. Przy fotelach, kanapie krześle łóżku pudle. A ja biegam i ja łapie bo jeszcze traci równowagę. Lub podkładam poduszki jak muszę wyjść do wc. Teraz to już w ogóle nie mam czasu na nic.
Żeby nie było tak kolorowo to jak każdy mamy swoje zmartwienia. Ok 2 mce temu rozpoznali u Alicji AZS. Dostaje pierś więc jestem na diecie. Wielu rzeczy nie jem żeby małej nie wychodziły nowe liszaje albo kupka była ok. Wprowadzanie nowych pokarmow też nie jest łatwe ale dajemy radę. Jeśli jest tu jakaś mama dziecka z azs to chętnie posłucham rad doświadczonej.
Hanka od 1, 5 mca próbuje podać mm i bez sukcesów próbowałam różnych butelek, na głodnego, przez zabawę, na spiocha, różne mleka i nic. Z mm też nie łatwo bo nie ma w sklepach dużego wyboru mm 2 ha. Ale jeszcze dwie firmy mi zostały więc spróbuję. Boję się tylko że któregoś dnia źródeł ko z moim mleczkiem wyscbhnie i będzie problem. Niestety u mnie coraz słabiej z pokarmem i nawet jak zalicze szybszy spacer bo np biegnę gdzieś spozniona to nast dnia mam mniej w cyckach. Dlatego wszystkie ćwiczenia odpadają i powrót do formy musi poczekać. 2 kubki niekapki też próbowałam i z wodą też i z odciagnietym też. I kaszka też jest ble. I inne osoby też próbowały podać mm i też ble. Więc jeśli jeszcze ktoś ma jakieś pomysły to chętnie wyslucham.
Jeszcze myślę o systemie wspomagania karmienia ale to trochę kosztuje.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Cyc spiewa:
Mam te moc! Mam tee mooc! Mam te mooooooooc!!!!!!!

Ciagle przystawianie do piersi przynioslo rezultat: 300g w tydzien :D Boshee- rozplakalam sie ze szczescia! No ale to i tak dopiero PRAWIE podwojona waga urodzeniowa. Gdzie jej do waszych wag! Ale sie cieszymy!!! :-) :-) :-) :-)

Emka-witaj córo marnotrawna :D tylko juz nas nie opuszczaj :-* buzial dla Alusi <3

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Daduska, jak twoje plecy? Byłaś u lekarza? Miałam kiedyś to samo, zrobiłam prześwietlenie, smarowałam bolące miejsce, po kilku dniach mogłam się wyprostować... ale to było w czasach "przeddzieciowych".
My tv w ogóle nie mamy w domu, więc problem odpada ;-)
Szczęśliwa mamusiu, no najwyższa pora przegonić od was te wszystkie choróbska! A kysz! Życzę dużo zdrówka!
Zielona, jak Tygrys? Ubrałaś i przetransportowalas go do lekarza na śpiocha?
Ewelusik, cyckowa moc niech będzie z tobą! Jeszcze przez długie miesiące!
A my wczoraj byłyśmy na zaległym szczepieniu. Nawet dwóch. Obie nóżki poklute, trochę płaczu. Szybko wróciłyśmy do domu i myślałam, że Antoninka pośpi 2 godziny po takich wrażeniach... pi godzinie jej baterie chyba były pełne, bo mega rzeska obudziła się i jak gdyby nigdy nic bawiła się, zjadła warzywa, potem owoce. Myślę sobie super, żadnych efektów ubocznych! Wieczorem bez kąpieli, bo lekarka w związku ze szczepieniem zabroniła kąpać dwa dni nakarmilam małą... usnęła ok. 21, po pół godzinie płacz... karmimy się znowu... zasypia, ja próbuję wstać z kanapy i odłożyć ją do łóżeczka - budzi się z płaczem... o tak kilka razy... o 23 poddałam się, położyłysmy się i usnęła w naszym łóżku, a ja po cichu wymknelam się do łazienki. Potem pobudki co pół godziny z płaczem... o rety.. dziś też Antoninka jest taka trochę nieswoja, ale temp. 37.8 i na razie nic nie daję. Lekarza kazał interweniować, jeśli będzie 38.5 o wyżej. Siedzimy w domu :-\ i mała dużo śpi, ale tylko na rękach.... ech..

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

My tv malo ogolnie patrzylismy wiec przy przeprowadzce nie zabralismy go ze soba-nie ma problemu! U nas na pewno do 2rż ZERO tv dla dzieci. Pozniej tylko wieczorynka. I jak najdluzej z dala od telefonow, tabletow i innych komputerow!

W ogole to Wam nie pisalam, ale po ostatniej wizycie u pediatry to wyszlam tak zaplakana ze szok! Zupelnie mnie zaskoczyla! Lekarka wydarla sie na mnie ze glodze dziecko, co ze mnie za matka?! Ze na pewno nie mam mleka Itd. Jedyne co byla w stanie mi doradzic to odstawienie od piersi i podawanie mm. Zero pomocy! Dopiero doracdca laktacyjny nam pomogl i znalazl przyczyne problemu, tzn podawanie za duzej ilosci wody. Dzis gotowa na walke z pediatra- bylam aserywna i pewna swego! Powiedzialam jej co mysle i ze rezygnujemy z jej uslug. Powiedziala mi ze jestem uparta-bo inna to by sie poddala i zrezygnowala z kp, a mi sie chcialo po poradniach chodzic!
I to tyle jesli idzie o wsparcie i pomoc dla matek karmiacych.
Dlatego tym bardziej cieszy mnie ze tak ladnie przybrala <3<br />
Rusanka- dziekuje :-*
Karinka-odzywaj sie czesciej!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...