Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwiunia, odezwę się niepytana :) ja skończyłam karmić syna po 10 miesiącach i dawalam mu mm do 2 lat rano po spaniu i wieczorem tuż przed. Ale wydaje mi się, że można zamiast tego dawać coś innego, kaszki, kleiki, kwestia wyboru :)
Dominika, a gdzie twe rodzinne strony?
Anela, patrząc na zdjęcie można tylko pozazdrościć przespanych calutkich nocy, w ogóle nie widac zmęczenia. A Zuzia śliczna.

I ja czuje, ze zaniedbuje synka... Strasznie mi z tym źle, wraca ze szkoły po 15, a ja nie mogę znaleźć czasu i chęci, żeby się z nim pobawić. Niedługo skończy 5 lat, jest jeszcze mały. I ciągle teraz pada, w chałupie siedzimy caly czas, czasami się denerwuję, ze dokazuje, a jemu po prostu się nudzi....

Odnośnik do komentarza

Witamy się z rana, ja już dziś kawał dobrej roboty odwaliłam, czas się brać za szycie. Całe mieszkanie już wysprzątane a moja gaduła coraz śmieszniej gada sobie:-)
Dziękujemy za życzenia:-)
Patka myślę, że może być ciekawie w te święta, Lena też wszystko musi dotknąć, zobaczyć, szuflady też już otwiera, o właśnie otworzyła i walnęła się nią w głowę:-/ bardziej jednak mnie martwią gniazda elektryczne, koniecznie już natychmiast musimy kupić jakieś zabezpieczenia antydzieciowe bo już ją bardzo interesują. Słoiki, które mi ostatnio przestawiała w kuchni dziś ustawiłam na wyższej półce:-)
Aż mi się nie chce robić sobie śniadania, tak czysto i zaraz pobałaganię;-p

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

My sie witamy po ciężkiej nocy. Przed północą Hania sie obudziła, wzielam do nas do łóżka, i oczywiście zasnęłyśmy. A tak bardzo chciałam ja odłożyć zeby choć trochę sie przespać na spokojnie, no ale nie było szans. Padłam i tak do 6 mała wisiała na mnie. Cyce wymęczone. Od 6 do 7 zabawa plus wielka kupa, potem jeszcze na chwile przysnelysmy, a ja wstałam ze strasznym bólem głowy.. Miałam tez dzis ogarnąć mieszkanie ale nie dałam rady, a juz musieliśmy wyjsc z domu.
Padam na twarz, kolejny dzien.
Dominika przesyłamy spóźnione życzenia dla cudnej Lenki od zaslinionej Hanusi i jej mamy ;)

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my . noc mierna. Do północy mała się budziła i kwilila potem wstała z płaczem o 2 dalam jej cyca i spalysmy razem do 6 . czegoś się bala ale czego ? Aktualnie się karmimy i może spać będziemy bo niby śpiącą ale ciepie się przy cycu :-D
A matka musi jeszcze " wyszorowac klozet i obiad uwazyc mezulkowi " . taki cytat. Planuje jeszcze głowę umyć bo później w gości jedziemy .. Kiedy ja sie wyrobie ? Miłego dnia !!

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Jestem jestem... ale ledwo żyję :( całą noc lunatykowałam z Odsetką na rękach :/ głowa mi pęka!
Do tego jakieś mega-niedogadanie z M: ma pierwszą wolną od budowy sobotę od kwietnia, ale nie od roboty :/ właśnie poszedł na 2 zmianę :(

attka-mi udało się kupić Calcium bez smakowe i bez cukru. Za 5zł :D
kwaśna- ty mi tu nie ściemniaj! Jak taka słodka uśmiechnięta mordeczka może być niegrzeczna? i te włoski jego <3 Buzial :******************<br /> Linczuję Dominikę!! Proszę się poprawić :P No i gratuluję 5 :D moja krew ;) :D A Lenka NIESAMOWITA!!! Muszę pokazać to mojej Sis - bo ona też chce Lenka dać małej. Może wszystkie Lenki tak mają? :)
Kasia- co do jedzenie to ja nie pomogę bo kp, ale do wolnych rąk polecam chustę - of kors :D
Rusanka- dobrze wychować sobie teściową to podstawa :D Powiedz jej, że jeszcze jeden taki numer i będzie miała ze mną do czynienia ;) BTW to temu Antosia nie je Twojego jedzonka-na babcie patrzeć nie może, a nie że nie smaczne :P
Patka-no właśnie tego się obawiamy i pies (owczarek niemiecki-ju noł :D ) miał stać na straży, ale teraz bez ogrodzenia sprawa się rypła :/ Właśnie- jak w pracy?

Podbijam pytanie Sylwuni i dalsze karmienie mlekiem po zakończeniu kp?

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Ucina mi posty jak pisze z fona aaaaaaaa i jak tu mam come back zrobić jak takie rzeczy się dzieją!!!!!!!

Po kolei ........

Dominika właśnie tak się zastanawiam żeby zamienić jedne mleko na owoce to wtedy będzię 4x mleko 1x obiad 1x deser

Mały jak się nie obudzi o 6.00 sama go budzę, aby zjadł i pospał jeszcze, Kiedyś zawsze działało i spał to ok 9.00 obecnie jest ciężko. W planach mam zebranie się w sobie i sprawdzenie o której będzie się budził sam bez mamy pomocy :) wtedy pewnie 7.00 i koniec spania. Kolejna rewolucja się szykuje w naszym życiu i zmiany grafiku jedzenia i spania.

A co do mojego synka wampirka to hmmmmm najukochańszy łobuz ale tak wymęczy, że naprawde czasem mam dość!!
Cholernie podziwiam matki które radzą sobie same bez pomocy ojców lub kogoś z rodziny :) Ja na rodzinę raczej liczyć nie mogę, nie lubię się prosić, a sami myślą, że tej pomocy nie potrzebuje i jak będę potrzebować to powiem, a ja nie lubię się jak już mówiłam prosić i koło się zamyka.
Ale mój MĄŻ on tak daje radę w 100% tu mogę powiedzieć nie mogłam wbrać lepszego ojca dla mego dziecia :) Co do męża to hmmm mało czuły, mało pomysłowy, mało romantyczny raczej dupy nie urywa, ale jako ojciec i jego opieka jest super Ogarnia dużo sam i nie słyszę Magda trzeba mu pampersa zmienic, z nosa ściągnąć, wody dać On jak widzi, że coś nie tak sam to robi, ale oczywiście i tak się kłócimy żeby nie pyła, aż tak słodko nam kobietom nigdy sie nie dogodzi :)

Dziś mąż miał dyżur w nocy, aż 3x Oli wstawał nie wiem dlaczego :/

Cześć Panifionu :) :) :) jak skończysz wpadaj do mnie ja dzieci popilnuje, a ty ogarniesz mi mieszkanie naprawde tylko 36m więc co to dla Ciebie kochana, za tydzień wymiana :)

Miło widzieć znowu nicki Rusanka, Elżbietta, Wisienka, Dominika, patka, anela i reszta :* :* :*

Dominika co wy szyjecie, gdzie kupujecie materiały?? Ja trochę coś tam uszyje, ale małyu średnio pozwala, a ja lubię skupienie podczas robótek ręcznych :)
Ale pokaże wam później co zrobiłam do sypialni i na balkon jestem z siebie mega dumna :)

Dominika my sąsiadki jesteśmy, dlaczego ja nie wiedziałam ja jestem z Płocka :) Bywasz w Płocku?

Zjadłam dziś całą czekoladę i dopiero się przyznam ważę 80kg maaaaasakra!!!!!

Proszę o zdjęcia Waszych maluszków :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/rgtacd3.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Elzbieta tak co noc cyc w mordce do ukonczenia 12 msc! Przy czym 4 ostatnie pracujac i chodzac jak lunatyk. Karmilabym dalej ale fizycznie nie dalam rady. Oduczanie trwalo 2 noce :-) Mama wyprowadzila sie z sypialni i spala w salonie. Tatus przejal wladze ;-) dziec ani nie zajeczal. Jesli sie obudzila dostawala wode do picia I bez awantur szla spac bo nikt nie smierdzial jej mleczkiem!
W ciagu dnia po pracy musialam byc twarda, tlumaczylam ze cycus chory i mleczka nie ma.
Co do diety po kp. Moja pierworodna mm nie chciala nawet powachac. Butelek i niekapkow nie akceptowala. Pila z normalnego kubka lub bidonu z rurka. Po roku jadla juz obiady z nami, w wiekszosci chyba ze bylo cos nie dla dzieci :-) Mleko krowie i wszelkie kaszki i platki na nim, mleko sojowe, jogurt naturalny, ser zolty wiec zrodel wapnia sporo.

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Czytam Was od rana! takie miałam zaległości.

Póki pamiętam -
Dominika - Lenka mało przybiera bo dużo spala skoro już tak się kręci wierci i szaleje (ale ktos to juz chyba tez pisal) Czekam az moja zacznie spalac bo normalnie jakas masakra jaka ona pampuśna jest.. :/ Próbuje wydluzac przerwy miedzy jedzeniami i ograniczam troche kaszko/kleiki bo mi się roztyło dziecko i umiaru w jedzeniu i piciu nie ma po tym chrzcie. Ciągle chce grzeszyc...

Dobra Wróżko - miło ze mnie przywołujesz! Zatem jestem 4 you! :* :)

Wszystkie Matki umeczone nocami i cyckami - ŁĄCZĘ SIĘ W BUuuuLU.

Tak poza tym to mialam 3dniową migrene. Gości na głowie. Milion papierków do uzupełnienia do bankow bo musimy gdzies ten kredyt w koncu zaklepac.. Mieszkanie za miesiac do obiru a my ani ekipy ani projektu co chcemy zmienic ani nic.... syf i burdel w mieszkaniu, dziecko rozbiące sobie mini drzemki tylko przy cycu (tak, magiczny kombinezon stracił swą moc..), 3 kupy dziennie, przewaznie świeżo po wczeniejszym przewinięciu z sików.. a do tego noce jakies z dupy. Młoda co chwile popłakuje i śpi tylko ze mną w łóżku, a dzieki temu ja nie moge spac.... Dzis chyba jej strzele paracetamol zebysmy sie obie wyspały bo juz dalej nie moge..

Ale 2 ząbek nam idzie!!!

J. dziś pierwszy raz zjadła mięcho! - mini ilość królika

. Mąż prawie obrazony bo pichcił tego krolika i nam na obiad pol dnia, a ja nie zjadlam.. :( nie jem krolikow i małych zwierzątek. mam jakąś taką przypadłość :P Jak widze tusze królika to jakbym mojego kotka miała zjeść!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Nie czytałam 2 dni i nadrobić nie mogę:) zostało mi jeszcze jakieś 5 stron ale już sił nie mam :/

Ola - Kacperek urodził się z wagą 2225 g - okruszek :) a wiecie że ja już nie pamiętam jaki On był mały...jak byliśmy ostatnio w szpitalu to była jakaś mama z taka malutką córeczką - byłam pewna że mój był taki malutki po urodzeniu - pytam ile waży a Pani do mnie że 3500 :) o matko....to jak Kacperek wyglądał. Chciałabym go teraz porównać do takiego malucha żeby zobaczyć różnicę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Ela ja się zębów boje jak ognia :) oby za szybko nie wyszły! A teraz jak Anela napisała że Zuzia gryzie to boję się jeszcze bardziej :p btw Anela cudne Wy!

Asia kucyk cudny! Zazdroszczę mamą dziewczynek shoppingu :) mój niestety charakter ma ojcu - w galerii nie lubi przebywać ;P

Zaległe buziaki dla Lenki z okazji pół roczku :*

patka dziękuję za pamięć. W pracy ok, myślałam że mi tego brakowało ale było jakoś tak obojętnie ;) cały czas mnie ręce świerzbiły żeby zadzwonić do mamy i zapytać o Kacperka ale wiem że bym dostała ochrzan więc udało mi się nie zadzwonić :) T. miał jechać z nami ale w piatek go przeziebienie rozłożyło więc Kacperek był tylko z moja mama ale dali radę ;) a najlepsze że wracałam z pracy jak szalona a On nawet na mnie nie popatrzył bo był zajęty - Łobuziak :) ale jak za pare minut chciał spać to od razu mu się przypomniało gdzie są cycki :p

Coś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam :/

Co do butli bo temat się przewijał - mój pije z butelki lovi. Wodę bez problemu - ostatnio coraz częściej ze wzgledu na rozszerzanie diety. Smoka tak trochę - tzn jak już mocno przysypia ale się przebudza to szybko na ręce, smok i przytulam do siebie (czytaj cyca) i często zaśnie z powrotem ale czasem się wścieknie i po spaniu :) ewentualnie smokiem się bawi, albo wali nim po grzechotkach :p

Aaaaaa wczoraj Kacperek po raz pierwszy się obrócił na brzuszek - jak mu zdjęłam pieluszkę bo przebierałam, sięgam bo chusteczki a ten hyc i goła dupą świeci :D dziś już w ubraniu sie udało ;)

no i mnie się katar zaczyna....buuuuu

aaaa Dominika gratki % z angola - Lenka pewnie zdolna po mamusi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Zielona ja tez wczoraj jak zobaczyłam reklamę Roleski to od razu pomyślałam o Tobie ;)
HM gratulujemy drugiego zabka! I trzymamy kciuki za kolejne. No i za mieszkanie!
Kwaśna z tymi ucietymi postami to pewnie kara za rzadkie bywanie u nas! Musisz sie poprawić a od razu bedzie lepiej ;) super ze masz tak fajnego meza, to naprawde bezcenne.
Ja dzis konam z bolu głowy, cały dzien fatalnie sie czuje, myśle ze skumulowało sie zmęczenie materiału, szczególnie po ostatnich nocach i niskie ciśnienie. A ze ja w ogole mam niskie, to dzis prawie go nie miałam ;(
Byliśmy dzis na urodzinach mojej mamy, bylo duzo wrażeń ale moje dziecko nawet w tym całym hałasie zasnęło i spało 1.5h do 17, w szoku byłam ;)
Teraz juz sie usypiamy i ja tez ide spac, mam nadzieje pospać chociaz do polnocy, dobre i 3 godziny. Oby tylko sie udało.
Dobrej nocy mamusie **)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. My już w domu ją byłam już 19:30 i po wszystkim a tak się wkurzylam bo chciałam wrócić ale moja siostra nie chciała zostać mi z mała bo wczoraj mieliśmy kłótnie i za swoje zachowanie i "pysk" zabralam jej telefon który ja jej kupilam i nie ma na nia innego sposobu niż zabranie telefonu.
I za chwilę wrócił i mój mąż też do domu bo trochę za dużo alkoholu wypił i teraz spi tu koło mnie nawalony w trzy dupy. Wiki dziś śpi w lozeczku bo boje się aby dziś spala z nami bo mąż macha łapkami! Ale to nic.

Odnośnik do komentarza

Kwasna ja tez z Płocka;)
Tu na forum sie ujawnilam jak ty miałaś przerwe to pewnie mnie nie kojarzysz.zreszta ostatnio malo pisze bo ciągle coś.
Anela jak zobaczyłam zdjęcie...super laska!gdzie tu zmęczenie...Wogole same ślicze mamusie tu na forum no i dzieci oczywiście.Madzia skradla me serduszko i Zuzi oczy jak dwa jeziora wielkie...nawet jakbym chciała wrxucic swoje zdjecie to bym się nie odważyła.
Anela jak przeczytałam zasrany zalatany to padlam.Moj też.
Dominika wpedzasz mnie w kompleksy-silownia angielski a ja ledwo żyje.kuzwa to chyba starość;)
Dobra wrozko ten płot...współczuję bo wiem co czujesz.my tez juz kazda zlotowke 2 razy oglądamy.nic tylko kasa i ciągły dylemat co najlepiej kupić.my zaczynamy wykanczac ale lekko nie jest.i tez wszystko na dom idzie.i konca nie widac.ale juz nie marudze tyle ze ostatnio ta budowa mnie tak wymeczyla.
Wracajac do dzieci to Julek strasznie mi sie popsuł ale juz wczoraj i dzis lepiej.oby juz lepiej zostalo na dłużej.nie wiem co to było ale tez biore pod uwage ze moj stres tak na niego wpłynął.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...