Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć piątkowo;)dzięki dziewczyny za info dotyczące przebudzeń nocnych. Robię tam jak Wy mniej więcej i moje chłopisko budzi mega często.. Tak mniej więcej jak Odsetka...Ostatnio jest jednak krok do przodu.Robię bardzo dużo notatek z życia małego i przez pewien czas(bo gdzieś tak wyczytalam)ostatnia drzemka kończyła się max o 16:30...przypadkowo jednak spał kiedyś do17:30...i wiecie że zaczął mi troszkę lepiej spać..przez ostatnie dni staram się go tak ustawiać...i ciut lepiej...gdyby może jeszcze nie ten wypadający smok...:)Elżbieta jak dojde o co choo...naszym smarkommmm dam znać:)jak nie będzie znacznej poprawy do 6 miecha to zdaje się na pomoc tej zaklinaczki...:)

Sylwiunia nasz Świdnik nie za duży więc już pewnie nie raz się zlapałyśmy;)

Dobra Wróżki,a tym co ten płot Tobie to nogi z d.. Powyrywać..

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim. Na początek Ela, super, że mogłaś zostawić Wiktorka z dziadkiem na tak dlugo i taki był dzielny:-). Ja się nie mogę odważyć. Chyba jestem jakaś nienormalna, ale mam wyrzuty sumiennia nawet jak wyjdę do sklepu a mały zostaje z tatą.
Ktoś pytał o ilość posiłków poza mlekiem. Tu też jestem do tyłu, bo ja na razie tylko obiadki warzywne daję. Przymierzam się do jakiejś kaszki z owocami.
No ichyba znowu będzie jednak przeziębienie, bo oprócz pokasływania, Filip zaczyna kichać coraz częściej. Może macie jakiś sposób, zeby to nie poszło dalej?

Odnośnik do komentarza

hejka:)
póki pamiętam - ewelina bombka super!!!

Ola, Asia - częściej zapraszamy ;)

Dobra Wróżko - co za ludzie - brak słów!

Zakatarzonym szybkiego powrotu do zdrowia!

Ela - brawo Dziadek :D częściej Wiktorka tam podrzucaj :) czyli można żyć bez cyca? :)

My wczoraj byliśmy na wizycie w poradni patologii noworodków - Kacperek waży 6500g. Pani Dr stwierdziła że się dobrze rozwija i nas już wypisali także nie musimy już chodzić na kontrole :)

Ja się dziś mega nie wyspałam. Łobuz poszedł spać standardowo po 19. O 22 pobudka i zabawa do 1. POspał do 6 (tak wiem 5 godzin ciągiem to dużo) ale od 6 już nie śpi. Przepraszam zasnął o 8:15 i o 8:30 już jęczał.

Dziewczyny po dzisiejszej nocy zrozumiałam że to będzie ten typ co gryzie, płacze, krzyczy a swojego dopnie :/ żebyście widziały jak On na mnie cyca wymuszał...szok. Ciemka mi ręke, krzyczy, szarpie za koszulkę. Powiem Wam że sie poważnie zastanawiam czy go na dobre nie odstawić (bo myślałam wcześniej o karmieniu mieszanym) bo boje się że jak będzie straszy to będzie jeszcze gorzej :( tylko chyba najpierw muszę go nauczyć zasypiać bez cyca :/ zresztą widzę że cyca traktuje coraz bardziej jak smoczek niż źródło pożywienia. Wręcz się czasem wkurza że mu mleko leci...ehhh. I nie wiem może ja jestem jakaś wrażliwa ale mnie naprawde sutki bolą jak On pół nocy ciamka!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Obiecuje bywać częściej,bo tu jest tak miło:)

Sylwiunia,
no to musza chłopaki pogadać!
współczuje wszystkim ,którym dzieciaki nie śpią w ciągu dnia,miałam tak z moją córką,ona sypiała po 15 min w ciągu dnia,a w nocy budziła się co godzinę przy dobrych wiatrach:( było tragicznie,normalnie w horrorze mogłam zombie zagrać.
Mój Kuba to wymarzone dziecko,pogodne,uśmiechnięte,lubi galerie i zakupy:D wszędzie go targam ze sobą:) wsiadamy w samochód i sie szwędamy:D noce kiepskie,ale nie można mieć wszystkiego;)
A tak apropos zostawiania go z kimkolwiek,to też tak ,jak któraś pisała,mam wyrzuty sumienia i bardzo rzadko,prawie wcale nie zostaje z nikim,tzn, z tata:D
Chyba ,że idę na siłownie z Dominiką:Da to mi się tak rzadko udaje:(ale obiecuje poprawe!

Hanka,
To Twój słodziak też waga kogucia:D
A ile ważył po urodzeniu?Kubek 2930.
14 pażdziernika 6500,więc teraz myślę,że z 6800,bo mam wrażenie,że po rozszerzeniu diety zaczął przybierać,bo wciąga wszystko jak leci.

Ewelina,
śliczna ta bombka:)

Dobra wrózko,
ja pierd....brak słów....

Ela,
Dziadek the best!może to jest jakieś rozwiązanie na ograniczenie cycusiowania:D

Co do cycków i karmienia,to naprawdę sprawia mi to ogromną radość:) ale chciałam sobie ostatnio coś kupić (mąż mnie porwał na zakupy i kazał kupować:D i...dupa,mam za duże te cyce i nie potrafie sobie nic kupić,przynajmniej w niczym mam wrażenie nie wyglądam dobrze:( w ogóle mam kryzys od jakiś 2 tygodni własnej osoby,nie podobam się sobie,buuuu:(

To se pogadałam:)

Odnośnik do komentarza

Panifionaa
Dobra wrozko od dawna mnie to męczy. Może cos ominelam.
Dlaczego Odsetka ??? :-D :-D

No to po kolei :D

Była taka reklama banku : chcesz przytulić odsetkę? I jakiś czas mi sie wkręciła i małej bardzo się podobało jak ją tak tuliłam i tak wyszło :D
--
A przepraszam - czemu Marti już nie ma? Coś sie stało czy kłótnia? Bo ostatnio o niej myślałam :( Mam nadzieję, że się jeszcze odezwie!!!
(jak obrazek nie czytelny to TU LINK) :D

monthly_2015_11/majoweczki-2015_38717.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

kwasnaa
Dziewczyny wielkie buziaki i uściski od Oliwierka :-)

tak dawno nas tu nie było nie mamy nic na swoje usprawiedliwienie :-/

Dobra Wróżko tak miło Cię ponownie czytać, strasznie się stęskniłam <3

<br />
Jak dobrze Cię widzieć :D :D :D Obiecałaś nie znikać i co?! Proszę o poprawę! Bardzo chętnie przyjmę łapówkę w postaci zdjęcia Oliwierka :D :D :D

Ola, Asia, Milena - super że się odzywacie :D U nas zawsze miło, fajnie i przyjemnie! ZAPRASZAMY CZĘŚCIEJ!!!!

monthly_2015_11/majoweczki-2015_38719.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Kinia - jaki słodziak :D a jak super siedzi!! Extra :D
Dominika - moja siostra miała 9 mcy jak SAMA chodziła więc skoro Lenka się tak super rozwija-wizja spaceru bez wózka na pasterkę całkiem realna :D Powodzenia na szczepieniu!
Asiu- a czy Twoja córa już ma kucyki? Bo pamiętam te je włoski cuuudne <3 Też możesz nas załapówkować jej zdjątkiem ;) Co u Was?<br /> Ewelina - super takie bomby! Jak cudnie musi taka choinka wyglądać :D Ja w tamtym roku robiłam aniołki na szydełku i przy rozbieraniu choinki... kot je pogryzł i popsuł :( menda jedna!
Tanna - wg tej książki T.Hogg to dziecko powinno mieć ok 30-40min drzemkę właśnie ok 17/18. Tak zrobiłam wczoraj Odsetce i nic to nie dało :/ Jak chcesz mogę zrobić parę fot i wrzucić co Zaklinaczka proponuje. Niektóre rzeczy co ona proponuje to takie szkolenie, a inne robi się instynktownie.
Attka - jak małej zaczynało coś być to ją calcium pasłam i pomogło ;)
Hanka - no to Kacperek cudnie przybiera :D A on smoka ciągnie? Może spróbuj, a jak coś to wprowadzaj inne jedzonko-może coś da! oby!!
Zielona poka cyce tu :D :D A Tygrysa w akcji to już na pewno :D

Kurde - jak płot tak zadziałał to może będę się częściej skarżyła i WSZYSTKIE mamusie wrócą?! :D No i tak: kilka dni temu chwaliłam się że kupiłam tanio super chustę-nie? No i okazało się że to przekręt był :( straciłam 70zł! Ale jest ok 15 osób oszukanych! Więc musze iść na policję zgłosić oszustwo :/ a nie mam z kim dziecka zostawić.. musze wziąć picie bo nie uśmiecha mi się jej na komisariacie karmić :P

monthly_2015_11/majoweczki-2015_38724.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

kwasnaa
Oj Dobra Wróżko wybacz

Zawsze :**** Pisz co u Was :D lecę na pały - później poczytam na poprawę humoru :D

A gdzie się podziała Bliźniaczka?!?!?! Hałs Menadżer łer ar ju?!?!?!?!
Panifiona a jak poszukiwania mieszkanka?
ZIELIZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie:))
Nie udzielam się ale nadal was czytam.Zazdroszcze wam tego zżycia się ze sobą teraz załuje że jeszcze będą w ciąży nie ujawniłam się wtedy było więcej czasu a teraz szybko się przeczyta i już trzeba do dziecka.
Widze że Marti caly czas ma problem z mamami kp.Moze uznacie mnie za głupią ale ja się ciesze że przeszłam na mm karmiłam miesiąc piersią ale od samego początku z problemami już w szpitalu musiałam terroryzować brodawki strzykawką ponieważ były płaskie przez to Emilka nie mogła ich chwycić wieć odciągałam laktatorem gdy już mała załapała jak ssać to przy każdym karmieniu płakałam z bólu bo były już tak obolałe.Póżniej dopadlo mnie zapalenie piersi ból pamiętam do dziś i przy okazji brodawki nie wytrzymały i zaczęło się krwawienie i wszystko zakończyło się tabletkami na zatrzymanie pokarmu.
Bardzo żle wspominam ten czas został mi teraz jakiś uraz i nie boje się następnego porodu ale właśnie kolejnej próby karmienia piersai a tak być przecież nie powinno.
Tak że każdy jest inny i nie kp wiązę się z jakąś historią a nie chodzi tu o wygodę i nie warto wrzucać wszystkich do jednego worka

Odnośnik do komentarza

Tanna a gdzie chodzisz do przychodni? Idę i ja do lekarza mały mi kicha i pokasłuje boję się żeby coś w weekend się nie rozwinęło bo gdzie tu potem szukać pomocy :( także dupa dupa dupa będziemy siedzieć sami w domu z szanowna teściowa i basen już odpada też :/ oby to tylko zwykłe przeziębienie było.
Ewelina też czaiłam się żeby takie bombki robić, w końcu zrobiłam te z kokardek aż zbankrutowałam bo wbrew pozorom te wstążki nie wychodzą tanio. Ale to było w tamtym roku, nie wiem czy teraz Kubcio powoli mi cokolwiek zrobić :/

monthly_2015_11/majoweczki-2015_38731.jpg

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia chodzimy do brzeziny 1...do dr Kasprzak.a gdzie Ty smigasz na basen?

Co do Marti to dobrze zapmietalam ją tylko z jednej akcji..o matkach dajach mm jako trucicielkach.. W sensie że ona by się tak czuła. Wiecie każdy ma rozum i swoje racje.Także każdy ma opinię na czyjś temat...ale swoja droga Marti czasem miała dużo racji i motywowała..a czasem nie można było zrozumieć jej intencji. Mam nadzieję, że wroci do pisania.

Odnośnik do komentarza

I Mamcia...zgadzam się z Tobą w 100%nie na co nikogo w rzucać do jednego worka.Bo nikt nie ma monopolu na rację.

Dobra Wrożko dużo kiepskawych rzeczy Cię spotyka,ale uwielbiam Twój zapał i energię. Oczywiście posty z jajem też. Jak ogarniesz się z tym wszystkim wrzuc proszę fotki tej książki. Ja kupilam książkę tego pana od kokonu...ale hmmmm..moje małe gnomidlo wie swoje. Choć nie powiem,bo kokon to bomba wynalazek..Gdyby któras z Was reflektowala też mogę wrzucić kilka fotek z książki Karpa o najszczęśliwszym spiochu w okolicy...

Odnośnik do komentarza

Kurde dziewczyny tak was czytam o tym spaniu dzieci i aż obawiam się ze z moim maluchem co nie tak .. my mamy drzemkę ok 14 na 40min i ok 18-19 tez na 40min .. raz na ruski rok pośpi 1,5h ciągiem a idzie spać na noc ok 23:30 i w ciągu nocy tez się nieraz budzi ale nie na jedzenie tylko na jeczenie .. :/ jak patrze na inne dzieci to u nas sen to jakaś abstrakcja ... może za bardzo go stymulujemy ze ma problem z tym spaniem? Ale o taki od początku ...

Odnośnik do komentarza

Poszukiwania mieszkania taaa. Jak ja o tym marzę ! Problem w tym ze pieniądze które mamy albo ladujemy tu, typu prąd, woda itp ( bo w końcu także tu mieszkamy a za darmo umarło ) albo są u mamusi K bo jak zwykle pieniazki poszłyna bbzdury a jak przyjdzie co do czego to pozyczcie. Np Justyna dostała w kopercie od niej 300 zł a dwa dni później prosiła o 300 zł pozyczki... przypadek nie sadze...
A jak juz zaoszczedzimy okazuje się ze cos. Np teraz moja choroba i lekarze.
Się rozpisalam... Przepraszam

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Ale tu gwarno sie zrobiło. Fajnie dziewczyny ze wracacie do nas. Dobra wróżko jak pójdzie fama ze teraz cie na chuście przerobili to może wszystkie wrócą :-))) Nie czytam fejsa ale pewnie cos się tam zadzialo niedobrego. W każdym bądź razie tu u nas jest super.
Co do dziadka to mogę na chwile użyczyć :-) ale tylko na chwile ;-)
Hanka mój dzis w nocy tez ewidentnie mnie podgryzal a nie ssał. A jak będą zęby ?
Tanna witaj w gronie matek zombi.
Dominika napisz jak po szczepieniu.
Juz zapomniałam czyj ten piękny szczypiorek był. Ale slodziutki i jak pięknie siedzi :-)
Sorry ale tyle naprodukowalyscie ze juz nie pamiętam co ktora pisala. Wybaczcie sklerozę.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Dobra wrozko ja mysle, ze to wszystko przez popsuta rozdzke. A ten przekret to koniecznie zglos na policje, co za dranie.
Tanna ja tez ostatnio gdzies wyczytalam ze niemowlaki powinny miec drzemke po poludniu. I powiem Ci ze zaczelam to wprowadzac w zycie. Nie zawsze sie uda, ale czasem tak. Wczoraj np Hania pospala mi od 17.30 do 19. Myslalam ze nie zasnie wieczorem, ale normalnie ja wykapalismy i zasnela bez problemu, nawet przelozylam do lozeczka, pospala do polnocy, dopiero wtedy sie obudzila, dalam cyca i zasnelysmy. A mialam ja odlozyc z powrotem do lozeczka, niestety zasnelam:( i tak spalysmy do 6, z przerwami na cyca..

Odnośnik do komentarza

Wisienka super!Czyli to ma sens!będę tak dalej robiła jak Wy!Z moich notatek wynika,że Oskarek lepiej śpi gdy drzemka kończy się do 17;30/17;40...bo jam wstał po 18 to uhuhuhuhu;)nie muszę Wam pisać:) Marzy mi sie, aby spał od 19;30 do 24 bez przerwy.... Możecie się śmiać,ale w związku z wybrykami mojego syna chodze spać o 20...jak kura...;)

Odnośnik do komentarza

I po szczepieniu... Nareszcie się udało:-) Lenka tylko jęknęła a za chwilę się śmiała, aż Panie pielęgniarki i Pani Dr były w szoku:-) i stwierdziły, że im się kawa teraz należy i poszły na kawę;-p
Mało przybrała, waży 8220 g, to daje 90 g w 3 tygodnie! No cóż, ale raczej nic jej nie dolega więc ważne, że cokolwiek przybiera.
Dobra Wróżko może na pasterkę to jeszcze nie pójdzie bo to będzie niecałe 8 miesięcy;-p ale masz pecha, nieszczęścia chodzą parami czy jak?;-/
2 h skrobałam tego posta...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...