Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Cześć Cześć :-)
Sto lat Sto lat niech żyją żyją nam. Życzenia dla wszystkich Solenizantow.
A teraz zdrowia zdrowia zdrowia dla chorujacych, kichajacych i sraczkujacych malcow. A dla mam wytrwałości. To wszystko kiedyś minie.
O facetach to szkoda słów. Na mojego nie narzekam bo ostatnio ma dobry czas ale nie piszę żeby nie zapeszac ;-)
Zielona napiszę ci tylko OJ OJ OJ,NIEŁADNIE.
Dobra wróżko, poka poka wynik. Nie trzymaj nas w niepewności. (Ps : my też porzucilismy wszelkie zabezpieczenia ;-) ale za wcześnie na test).
Kurcze i znów mam pustkę co miałam dalej napisać. Więc poprobuje wrzucić fotkę.

A myszeczka, Ustronie pozdrowone i prawie ucalowane bo prawie orła wywinelam na oblodzonym chodniku. I dziękujemy za życzenia dobrego wypoczynku. Korzystamy z czego się da. Nawet wczoraj pierwszy raz Alicja weszła do basenu i nawet jej się podobało. Szkoda że tak późno zaczynamy bo zatracila już odruch pływania

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżko to teraz tu umrzemy z ciekawości do wieczora!!!:-D Ale jestem ciekawa:-)
Emka co za widok;-) szkoda, że tak szybko kończą się te wypady...
Chodźcie kupimy jakieś mieszkanie nad morzem, gdzie będziemy mogły wszystkie zawsze pojechać i się spotkać itd:-) to by była nieruchomość, która ma najwięcej współwłaścicieli na kuli ziemskiej;-p
Attka spóźnione też przyjmujemy:-)
Panifiona nie stresuj się za wczasu, będzie dobrze, Justynka to dzielna dziewczynka:-*
Ela nic nie doradzę, ale trzymaj się:-) i oby u nas już zawsze było super jak wczoraj...:-)
Frankamama ja bym nie odmówiła, a jak powiesz właścicielom pokoju czy to w hotelu czy pensjonacie o co chodzi to pewnie Was wpuszczą wcześniej, my zawsze jesteśmy przed czasem i nigdy nie było problemu, raz tylko chwilę musieliśmy poczekać bo jeszcze pani sprzątała pokój, ale naprawdę chwilę.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

w 3city spadł śnieg. Nie żeby nas zasypało ale jest cieplej i ładniej :)

DW!!! MÓW NATYCHMIAST CO Z SIKÓW WYWRÓŻYŁAŚ!!!!

Ela, ja polecam skarpetki z grzechotką, Panifiona my mamy w kotki z soxo i mała je kocha <3 ;)<br />
Dominika u mnie wieksza masakra i na podłodze i szafach i nei moge zwalic bałaganu na dziecko bo nei raczkuje nie chodzi :/
Byłyśmy se na spacerze na rąsiach bo w gondoli ciasno a w spacerówce ryk.. :/

Nie wiem co na obiad zrobic :/

No i sie grzeje!!! zaraz sobie zrobie kawke z kakaukiem i cynamonem i tyyyyyyyyyyle mleka o. :D

Pjontek pjontunio! Chłop w dom, hałs menadzer pojdzie se w miasto sie odchamic!!! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

DW - jak możesz? karmi sie chłodzi - zekam na wieści :)
Ela - jak cos wymyślisz daj znać. U nas przez to choróbsko znów się laktacja rozbujała bo jak nic nie chce jeść to cyca daje a chłop to chłop - cyca nie odmawia :D

Frankamamka - śmigaj na snowbord! Zazdroszcze. Ja od lat marze o nartach ale albo brak kasy albo czasu. Na pewno nie będzie problemu jak będziecie godzinkę wcześniej :)

Emka
- dzięki za zdjęcie morza! Ahhh fajnie tak na wyjazdach :)

U nas też zębów brak choć na górze czerwone dziąsełka. BYliśmy dzis na kontroli u lekarza. Mam mu podawać lekkostrawne jedzonko bo kupki śmierdziuszki są i wybrać leki do końca te które mamy.

Zielona - nie wiem czy znasz - ale mi się dziś przypomniała piosenka o tygrysku jak śpiewałam Małemu. A więc:

Ma Tygrys powody do dumy
i cenę swą dobrze zna!
Bo całe ciało ma z gumy
sprężyny na dole ma!
Skacze, bryka i wiruje,
braknie mu aż tchu
Skacze bez końca bo widzi i czuje
że nie ma równych mu
uhuhuhuhuu!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hmmm... Czy to juz wieczór ??? Dobra wróżko takie napięcie !!!!
H-M ja chyba tez musze gdzies wyjść i sie odchamic. W poniedziałek mam urodziny ( uwagaaaa!!! 41 !!!!! Szok !!!!) a czuje sie nadal na 18 :-)))) ha!ha! I tak planuje choc na troche wyskoczyć z kumpelami na pizze. Na razie bez piwka ale może zeszmace sie karmi :-)))) jak to chyba Hanka w Sylwestra :-)?
U mnie na razie zabawki na swoim miejscu bo leniuszek nie raczkuje nie siedzi ogolnie jeszcze nie mobilny.
Emka super tak zobaczyć morze nawet zimą ;-)
Juz nie mogę sie doczekać fotek emagdalenki to będzie jazda !!!!
Jaby co to ja się pisze na wspołudziały w domu wczasowym nad morzem ;-)
Frankamama a ja bym chyba skorzystała z propozycji. Jesli babcia ma dobry kontakt z Franiem i czujesz ze jest gotowy na to żeby zostac z kimś to jedzcie na romantyczne dwa dni. Odpoczniesz troche od codzienności.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hanka- wlasnie pieniadze to zawsze problem jest... jakby sie fajnie zylo jak wszystko byloby za free albo w tyłkach by sie poprzewracalo ;-) maz wlasnie juz dawno odkladal i taka niespodzianke mi zaproponowal :-)
Ela- jak sie czujesz na 18 to masz 18!
Babcia ma b.dobry kontakt ale zle sie bede tak czula jak juz pisalam jakbym byla zla matka. Nie wiem moze przesadzam? Wam pewnie tez tak ciezko byloby zostawic? Zobaczymy jak to wyjdzie :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

DW ale zbudowalas dzis napiecie i podkrecilas nasza ciekawość. Czekam na dobre info ; )

Frankamama przesyłamy Wam jednego ząbka albo dużo dobrych myśli żeby Wam wyszły od razu dwie jedynki, bezbolesnie. I udanego szusowania.

Dużo zdrowia dla chorowitkow.

U nas gorączka od wczoraj. I w sumie bez przyczyny:(. W nocy spi słabo jak on zawsze spał w swoim łóżeczku to teraz tylko ze mną. Byliśmy dziś u lekarza osłuchowo czysto, zębów ma 6 i na razie innych nie widać. Badanie moczu wyszło dobrze. Gardło zdrowe. Jak go łapie gorączka to 38-39,5 i trudno zbić. Wczoraj w nocy nurofen i po półtorej godziny czopek bo temp. nie spadała. Dziś po południu to samo ale w okresach kiedy nie ma gorączki bawi się ładnie. Mam nadzieję ze to trzydniowka. Jutro sie okaze. Hanka A jak Kacperek? Mam wrażenie ze u nas ta gorączka przebiega podobnie. Ale do 40 nie dochodzila.
Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko!!!!!! dobra wróżko!!!!!!kibicuję i czekam dawaj nam tu tego newsa:-))
Frankamama ja to kwoka jestem i bym z małym pojechała. Jedzenie ci wszędzie podgrzeją wszędzie są krzesełka do karmienia a jak ci się po drodze wyśpi to może mu się drzemka przesunie. Skoro masz opiekę na czas wyjazdu to korzystaj pojeżdzisz i wrócisz do hotelu. Cały dzień bez przerwy nie dasz rady uwierz. Ja jak się uczyłam na desce kilka lat temu to póżniej na dupe siadać nie mogłam tak se obiłam a teraz 2 lata przerwy i pewnie będę musiała znowu się uczyć.
Ela należy ci się wypad jeszcze w urodziny muuusowo.
Ja też się jutro wybieram z siostrą cioteczną na ploty do knajpy ale zobaczymy czy się uda. Musze mamusie poprosić bo jak m. zostawie z zuzią to zaraz będzie wydzwaniał że płacze albo coś.
Emka morze super ale aż mi się zimno zrobiło brrryy.
Dominika kupujmy mój m. jest na bierząco z cenami bo on też chce kupić mieszkanie w gdyni już od kilku lat i tak jakoś mu schodzi to my pierwsze będziemy.
U nas reż wszędzie walają się gadżety panienki . No niby nie chodzi i nie raczkuje ale jak coś weżmie to nie chce oddać gdzieś idziemy to jej spada i już inne coś ją interesuje i takim sposobem zabawki są wszędzie.
Panifioono jak Justynka po szczepieniu?
A i jeszcze Ela no może on cię tak bardzo kocha i dlatego chce żebyś się zrelaksowała w dzień leżąc z nim. Albo faktycznie czuje twój stres.
Hanka u nas też laktacja rozbujana że chyba znowu zacznę wkładek używać bo mi z drugiego leci. Jak kacperek?

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Kacperek już gorączki nie ma ani stanu podgorączkowego ani wysypki więc to nie trzydniówka. Robi brzydkie śmierdzące kupki i strasznie marudny od rana. Więc chyba już zdrowieje. Nie wiem czy to marudzenie na zęby czy tak po prostu. U lekarza dziś byliśmy i nic nie stwierdziła. Kacperek ma Bactrim to taki lek co to niby nie antybiotyk ale jakby antybiotyk. Ogólnie działa antybakteryjnie i ma szerokie spaktrum zastosowań. Lekarka powiedziała że jak tak wysoko gorączkował to widocznie wirus był bardzo zjadliwy i organizm silnie walczył. U nas gorączka narastała co 4 godz po podaniu leków a że w nocy spalam to minęło 5 godz i pewnie stąd te 40 stopnie - tak czy inaczej - masakra! Ma_górka dużo zdrówka - może to trzydniówka. Ja to w sumie zła jestem że u nas to nie była trzydniówka bo przynajmniej mielibyśmy to z głowy :/

Frankamama - ja chyba też bym na noc nie zostawiła ale na snowbord bym pojechała zabierając Małego i babcie lub kogoś innego do opieki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

łeeee nie było zakładów? Nie liczy się - daję Wam drugą szansę! Czyt: 1 kreska :(

FrankaMamka - pod Częstochową ty? Kiedyś była tu taka Paula z Tymkiem-najmłodszym majóweczkiem stamtąd :D Moi rodzice na Dziurze Krk-Czst mieszkają i nic o śniegu nie mówili?
Wbijaj na snowboard! I nie pieniaj-fajnie bedzie! ZOBACZYSZ!!!
Emka- śnieg, plaża, morze? Co to za fotoszop?! Ale i tak zazdraszczam :** A pływać się nauczy - nawet ja skumałam co i jak :P
Panifiono - no i piona :D Jak po szczepieniu?
Elżbieta NIE PIENIAJ!! Mis czuje że się stresujesz, nie rozumie czym i mu się udziela
Dominika - po co kupować?! Wbijemy wszyscy do Hałs - ona ma nową chate ;) BTW- kiedy byłaś u nas w mieszkaniu że masz zdjęcie?!
House M- zazdroszczę wypadziku! Ja dziś na 30min wyszłam do biedry i małż dzwonił że mam BIEGIEM wracać bo nie ogarnia :D
Hanka - u nas też się z cyca leje, ale akurat to mnie cieszy :P Piosenkę nucę razem razem z tobą :D nieeeee ma równych muuuuu !! uuuhuhuhuhuhuhuhuhuuu!!
Magórka - co to za syf chodzi po tych dzieciach? Odsetka też ostro walczy z wirusem i póki co - jest na prowadzeniu :D mocno ją dopinguję mleczkiem :D Mąż taki kochany i się z nami wszystkim dzieli- nawet wirusami :P
Anela - a jak siostra? Ona jakos teraz ma rodzić nie??
Zielona i jak wyhaczyłaś coś? My złapaliśmy coś-tam-jesień dla M, ale cena dupy nie urywa :/ Bo dziś była mega wyprz na chusty!!

Rusanka co u Antoninki?
Kwaśna-napisz co u Oliwierka słychać? Plissssss!!!!
Emagdalenka kiedy wracacie? Daj znać jak podróż i czy szczęśliwie wylądowaliście!!!!! O fotach nie wspominam bo liczę że pamietasz :D

Trzymajcie się zdrowo robaczki :*****

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Sorki dziewczyny. Pisałam jeszcze posta ale pod koniec mama do mnie zadzwoniła i później nie miałam kiedy. Tak więc jeszcze raz.
Dominika, ten apartament to super pomysł ale lepszy będzie od razu cały pensjonat żeby całą naszą wesołą gromadke pomieścić.
Frankamama, bierz babcie pod pache pakuj franka i ciesz się wyjazdem. Zawsze przed wyjazdem jest strach i obawa jak to będzie z dzieckiem i jak się zorganizować ale zawsze jakoś się udaje. Jak przytrzymasz synka godz to nic się nie stanie. Daj mu owoc w siateczce na przetrzymanie.
Myszeczka, to drugi raz zatem się uklonie Ustroniu.
Hanka, dobrze że jest poprawa.
Magorka zdrowia.
Anela, ja od kilku lat lubię też zimno ale chyba bardziej jak po mroźnym spacerze wracam do ciepelka :-)
Ela ja myślę że czuje twoje emocje. Moja znajoma miała tak samo z synkiem. I Sto lat! !
DOBRA WRÓŻKO POWIEDZ JUŻ W KOŃCU! !!!!!!

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Cześć dziewczynki, jestem i ja. Doczytałam, ale tyle było tematów ze nie wiem od czego zacząć. Ostatnio mam problemy z pamięcią przez ciagle niewyspanie.
Dobra wróżko - !!! Czy mamy już gratulować???? Mam nadzieje ze tak!
Emka Bałtyk piękny, odpoczywajcie i korzystajcie ile się da. Ja tez uwielbiam polskie morze, szczególnie Sopot, od wielu lat tam jeździmy, zawsze po sezonie, kiedy jest spokój. Czasem tylko na dłuższy weekend. Widoki i klimat bezcenne.
Hanka super ze Kacperek już lepiej.
Ma_gorka - zdrówka dla Was!
Dominika ja tez się pisze na mieszkanko nad morzem, byłoby super!
Ela ja obstawiam zeby. U nas ostatnie tygodnie to każda noc praktycznie z cycem w buzi. Zdarzyły się może ze dwie kiedy Hania pospala 3h pod rząd. To już sukces :) A ostatnie dni to już kumulacja. Od 1-2 do 6-7 cyc musi być, bo jak nie ma - płacz. Dlatego tez ostatnio jestem padnięta, bo nie dość ze to niewyspanie to jeszcze chodzę spać ok 1. Sporo już pracuje w domu, a ze nie mam szans w ciagu dnia to niestety dzieje się to kosztem snu, bo wiadomo ze w domu tez trzeba zrobić milion rzeczy. Przez to tez jestem rozdarta bo chciałabym wszystko pogodzić, ale póki co jest cieżko. Ach..stałe dylematy.
Myśle ze jak pójdę do pracy to będzie lepiej, bo w pracy będzie tylko praca.
Frankamama będzie dobrze, bawcie się dobrze na wyjezdzie! U nas na każdym wyjezdzie wszystko przewraca się do góry nogami ale to tez ma swoje plusy :)
Zielona dostajesz ode mnie sto klapsów w tyłek!!!!!
Dominika, u nas tez zabawki są wszędzie, ponieważ moje dziecko zaczęło ostatnio raczkować. Pędzi po salonie z prędkością światła. Dostała takiej siły, ze wczoraj chwytała i przestawiała mi deskę do prasowania, dzis wdrapywała sie na krzesełko do karmienia i przestawiała sprzęty jak do nich dopełzla.
Ostatnie dni to kolejny przełom:)
No i muszę się pochwalić - od rana mamy pierwszego zęba ! Okupiony bardzo ciężka nocą, z wrzaskiem jakiego do tej pory jeszcze nie było (na szczęście trwał z pół godziny), ale jest. Dolna jedynka. Myśle ze dziś/jutro wyjdzie druga, bo już jest prawie na wierzchu. Pewnie tez przez to jest u nas marudzenie, brak apetytu, buzia zamknięta na kłódkę i otwierana tylko na owoce..:)

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Dobra wróżko, no nie, nie tak miało być, ale to nic - za miesiąc będzie lepiej :) kciuki zaciśnięte!
Frankamama jeszcze miałam napisać ze ja poleciałam służbowo do Mediolanu z Hania, kiedy ona miała 5 miesięcy i myślałam ze z nerwow i stresu skonam, a okazało się ze było super. Byla bardzo grzeczna, wyspana, uśmiechnięta :) nic jej nie straszne. Nasze dzieci naprawdę potrafią nas zadziwiać pozytywnie :) głowa do góry!
Miałam jeszcze napisać ze dziś miałyśmy dzień lekarski :)
byłyśmy dziś na kontroli u neurologa i pani dr powiedziała ze już nie ma potrzeby żeby do niej chodzić bo wszystko jest superowo:) Hania zdrowa jak ryba, rozwija się bardzo dobrze. Powiedziałam jej ze się martwię ze sama jeszcze nie siedzi, ale mnie uspokoiła ze nic na sile, jak już się podnosi na rękach i pupa w gorze, to lada dzień usiądzie.
Byłyśmy tez dziś u dermatologa i tam nie wszystko super, bo ma strasznie sucha skóre na plecach - aż takie placki, trochę się zaniepokoiła, ale przepisała nam maść, mam nadzieje ze pomoże.
Jutro chyba z tego zmęczenia zostawię wszystko, zapakuje Hanię i pojedziemy na jakieś zakupy. Maz jedzie z tata wymieniać opony (!! W sama porę..), wiec pewnie trochę go nie będzie, a my sobie pojedziemy zobaczymy jakie zaczęły się wyprzedaże. Coś może upolujemy:)

Odnośnik do komentarza

Hanka! Super piosenka, nie znalam ale juz lubię a jutro będziemy śpiewać do inhalatora ( mega go to smieszy) dzięki!!!

Dobra Wróżka, jak na Twoim teście... Nic nowego u mnie ;* trzy mam kciuki!

Frankamama, problem by był gdyby Franek opieki nie miał. A tak to smigaj! Pozjezdzasz na plecach po stoku to sobie przypomnisz jakie macierzyństwo łatwe ;p szerokich stoków!!!!!

Ela, pisalam juz ze Cie podziwiM i jesteś moim motorem napędowym? Lof ju.

Dobrze ze potraficie mnie kopnąć w dupsko. Wręcz dziękuje!

A teraz news. Dzisiejsze zasypia nie? Pff! Pesteczka!!! Cyca nie chciał wiec polozylam go do lozeczka, przykrylam, ucalowalsm, dostał smoka, odpalilam koale cloud-b szumiacego ( urywa dupe, hit hitów!) 15 min pogadal do niego, potulil i... Zasnął!!!!!!!!!!!! I śpi!!!!! Dam koalicji parę dni, próba taka a potem Wam go będę ppolecac ;)
Ide spać! Uhuuuu

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)Tyle czytałam a test Dobrej Wróżki przysłonił mi wszystko;) Kolejny test na bank pokaże 2kreski!:) a może 4 i będą bliźniaki?:P
Anela czyżby u Was otworzyli termy warmińskie?ja nawet na basenie byłam 5lat temu ale warto wiedziec:D jezioro za oknem przecież zamarzlo:P właśnie- widzieć samochód jeżdżący po jeziorze-lepsze niż film akcji:D ale to 2 lata temu-teraz za krótko mróz:Pteraz tylko dzieci latają a mąż się na łyżwy wybiera:P
U nas też bałagan -sam się robi!
Zazdroszczę wszystkich wyjazdów !! I zycze bardzo udanych:)ostatnio wyjazd miałam przed ciaza do Ikei do Warszawy i do Niemiec na rozbiórkę:P szaleństwo :D wizyty olsztyńsko-szpitalne się nie licza:D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko trzymałam kciuki za dwie kreski!!!! Następnym razem będą! Z takim forumowym dopingiem musi się udać!!!
Hanka, podziwiam Cię za mocne nerwy i racjonalne podejście. Gdy moja panna miała temp. 37,8 ja wezwałam lekarza. Rety, aż wstyd się przyznawać... Taki jestem cykor. Teraz już jestem trochę mądrzejsza, nie ukrywam, że również dzięki forum ;)
Anela, zazdroszcze jutrzejszego wypadu. Ja od 8,5 m-ca jestem uwiązana za ręce, nogi, a najbardziej cycki do mojego dziecka. I najgorsze jest to, że mój facet zdaje się nie widzieć problemu. A ja potrzebuje choc chwili dla siebie :/ W ogóle jestem od kilku dni wku*ona na niego i wydaje mi się, że świat bez facetów nie byłby taki zły.
Na domiar złego mamy-26'C i od kilku dni nie wychodzimy z domu. Dostaje szału w czterech ścianach! Ja chcę na spacer! I ogólnie początek stycznia jest do d... Zimowa depresja, czy co? Na szczęście Antoninka nie choruje (tfu tfu), nie smarka itp, więc przynajyw tym temacie jest guuuddd! Czego i wszystkim życzę!

Przepraszam, wszystko mi się zlało,nic więcej nie pamiętam.
Ogarnę się trochę i postaram się napisać bardziej optymistycznego posta.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...