Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Olga dlaczego 5 miesiac? Z nowymi wytycznymi matki karmiące mm mogą zacząć rozszerzać dietę od 4 miesiąca.

Mimo wszystko my poczejaliśmy i zaczęłam dawać małemu warzywa 4,5 miesiąca.

Napoczatku marchew, marchew z ziemniakami, marchew z jabluszkiem (owoce powinny być później, ale Oli słabo jadł i musieliśmy potrenować jedzenie łyżeczką) zupka jarzynowa, groszek, kalafior itd

Ja zakładałem, że podaje jedno warzywo 2 dni później jeden dzień przerwy, a podawałam chyba 4 dni marchew

http://fajnamama.pl/suwaczki/rgtacd3.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Julia cieszę się bardzo. Moje można myć od nowa po tym deszczu co trochę ale daje spokój na jakiś miesiąc. Może tylko kuchnia jak trzeba będzie wcześniej.
Dzięki za podpowiedzi co do brokułow.
Kurcze czy któras z was miała taką sytuację? Tymcio wykąpany i karmimy się cycem do spania. Pociumkal jakieś 5 min, odwrócił głowę w drugą stronę. Myślałam że już się najadł i usypia. A on rzyg, szok. Co zjadł mleczka to chyba wszystko wyrzygal. I od nowa mycie i ubieranie. Nie wiem . Może mąż za dużo mu wcześniej dał obiadu. No ale w sumie mleczko tylko zwrócił. Przegrała go i próbuje dać cyca, niby zjadł ale wydaje mi się mniej niż za pierwszym razem. Mam nadzieję że nie powtórzy nam się już to.
Przez ten @ nic mi się nie chce. A mąż jutro chciał na jakieś zakupy jechać. Może jutro będzie lepszy humor.
Miłej nocki

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5euum8xcey.png

Odnośnik do komentarza

kinia ja tak miałam kilka razy tylko bez wymiotów. Daje małej cyca jak zawsze ona pije chwile potem płacz że nie da się utulic cyca juz nie chce. Moja mama mówi że mogła się piersią urazić w dziąsła a nam górne jedynki idą. Inaczej nie wiem od czego.

Odnośnik do komentarza

Ale tu cisza. . OLIWKA mi się zepsuła jadła za dwóch ale chyba zeby się wybijaja bo prócz cyca i wody z kubka nie chce nic, od trzech dni na całego trze oczy i uszy nie można jej nawet dziąseł dotknąć.mam nadzieję że miło spędzacie weekend bo ja niestety nie :( jestem coraz Bliżej podjęcia najważniejszej życiowej decyzji...wczoraj koleżanka z mężem chcieli wejść na kawę to ten taka awanturę mi zrobił jak bym nie wiadomo co robiła.powiedział że nie życzy sobie nikogo jak chce to ja mam sobie do nich iść a nie ze moi znajomi tu przychodzą.. Senk w tym że nikt tu nie przychodzi jak ob jest bo to mruk i moje dwie aż znajome przychodzą mi raz na miesiąc i to jak jego nie ma.zaczął krzyczeć że teraz do niego z najomi będą przychodzić że co sobotę on będzie wychodził i na żadną terapię nie będzie chodził.moje życie ogranicza się do siedzenia samemu w domu bo nawet gości nie można mieć.przepraszam ale tylko tu mogę się wyzalic.ale nie odpisujcie na tego posta bo wiecie jak mam.

Elżbieta po Przeczytaniu tego artykułu zbladlam fakt ja gotuje sama ale zdarza mi się dać słoiczek i właśnie moja firma był hipp soki obiadki deserki no i kaszka to tylko ta..

Odnośnik do komentarza

Panifiona wspolczuje nocy, mam nadzieje ze jednak jeszcze trochę pospalyscie nad ranem?
Szczęśliwa mamusiu współczuje Ci, to nie jest normalna sytuacja. Wierze ze podejmiesz dobra decyzja. Trzymam mocno kciuki.
Nasza noc dzis w miarę dobra, szału nie było ale trochę z przerwami pospalam.
My dzis mamy wychodne - jestesmy wlasnie w kinie na Bondzie;) czekamy aż sie zacznie, szwagierka została z Hanusia, mieszka blisko kina.
Juz nie pamietam kiedy ja byłam w kinie, i w ogole kiedy na tak długo wyszłam z domu, do tego z mezem :) mam nadzieje ze moje dziecko bedzie grzeczne ;)

Odnośnik do komentarza

Wisienka dołączam do dziewczyn udanej randki :) swoją drogą zazdroszczę Wam dziewczyny że macie wspólne zainteresowania tematy itp z mezami... Ja przy trójce dzieci nawet nie będę nigdy nikogo szukać bo żaden normalny facet nie wziął by kobiety z trójka dzieci. A na prawdę chciała bym być szczęśliwa kochana przez kogoś i gdy dzieci śpią mieć się do kogo przytulić z kim porozmawiać... A tu nic go nie obchodze wie ze nie mam nawet co normalnego na siebie założyć bo kurteczke mam z zeszłego roku ale mała to mi powiedział schudnij to ja założysz... Po nowym roku składam papiery rozwodowe... Ciężko mi będzie i już się boję ale nie ma co się łudzić lepiej nie będzie a Wręcz gorzej...

Dominika śpiwór cudoooooo po prostu ją bym nigdy nie umiała tak zrobić. Miłego popołudnia laseczki zaglądam dziś często ale nie ma co czytać cisza...PANIFIONA ja odpuscilam non stop sprzątanie też tak robiłam a teraz mam to wdu...Jak byś chciała pogadać to spisz sobie mój nr i wal śmiało...

Cieszę się że Was mam na prawdę czuje się jak bym wszystkie latami znała

Odnośnik do komentarza

Ale tu dzisiaj cicho, chyba wszyscy odpoczywaja,
Moje dziecko dzis miało leniuszkowy dzien, nawet sporo pospala w dzien, jestem ciekawa jak bedzie wygladała noc.. Teraz sie usypiamy.
Randka z mezem sie udała, Hanusia była z ciocia na spacerze, pospala 2 godziny, potem zabawa, kupa itp ;) ogólnie grzeczna i bezproblemowa. Jestem szczęśliwa bo widze ze mozna ja juz zostawić na nieco dluzej, dzis nie było nas 3,5 godziny. Po takim czasie cycolki sie pięknie napełniły aż Hania dzis nie chciała jeść nic poza moim mleczkiem, jak nigdy.
Wiec nic na sile.
HM współczuje chorego meza. Facet chory to gorzej jak dziecko niestety ;(
Szczęśliwa mamusiu nie masz za co przepraszać. Jestesmy tu po to zeby sie wspierać. Miłego wieczoru dla wszystkich mamuś.

Odnośnik do komentarza

Panifiona odpocznij dziewczyno!!!
Szczesliwa mamusiu nie myśl tak ze z trojka dzieci juz wszystko jest niemożliwe. Ja byłam z dwojka i kogoś poznałam. Pozatym ty jeszcze mlodziutka jesteś i zobaczysz jak szybko ci dzieci dorosną a ty nadal będziesz mloda i pełna życia :-)))
Wisienka fajnie ze się randka udala. Oby teraz nocka była piękna :))
H-m facet nie choruje ;-) facet walczy o życie :) ha! ha! ha!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie się o ja. Tymcio uspany, ale jeszcze cuka cyca. Dzień udany pomimo kiepskiej pogody. Tymon dzisiaj jadł pierwszy raz królika, w sumie ja też. Smakowało bardzo. Mąż zabrał nas na zakupy, takie do domu. A później na chińczyka. Jezu pierwszy raz od porodu jadłam takie pyszności. Tymon był dzisiaj bardzo grzeczny, i Zmeczyl się tymi zakupami. :-)
Miłego wieczoru

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5euum8xcey.png

Odnośnik do komentarza

Dominika szok co twoje dziecko potrafi
szczęśliwa mamusiuto cie zaskocze mam kolegę bardzo przystojnego i sympatycznego, który związał się z kobietą, która miała trójkę dzieci z innym. Jej mąż zmarł na raka. Ona została z trójka maluchów. Teraz jest dla nich ojcem pokochał je jak swoje a z ta kobieta będą mieli 4. Nigdy nie mów nigdy. Życzę Ci szczęścia i wytrwałości w noworocznym postanowieniu.

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja:) w końcu,bo jakoś ciągle coś,albo coś robie,albo gdzieś jeżdzimy,albo po znajomych się włóczymy:)
Podczytuję w miarę regularnie,ale i tak mam pustke ,jak zaczynam odpisywać....

Moje ostatnio zważone dziecko ma kogucią wage 6900:D przez miesia przybrał 400g.Chociaż patrząc,że ważył po urodzeniu 2930,to całkiem nieżle jest:)
Wczoraj miałam kryzys,normalnie miałam ochotę wyskoczyć przez okno...tylko mieszkamy na parterze,a blok ma 2 piętra,więc raczej byłaby kupa śmiechu.
Miałam dość wszystkiego i wszystkich,ale pożniej poszliśmy do sąsiadów i jakoś mi przeszło:)
Moje dziecko nie chce cyca w ciągu dnia!!! wtf?ewentualnie przytulić sie i trochę possać pzred snem w ciągu dnia.
Ale w nocy nie gardzi:)

Wisienka-super gratuluje randki:)
Dominiki Lenke mam dość często LIVE::D niezła z niej akrobatka,ona musi być starsza:))))

Dziecko mi się obudziło i ryczy...

cdn....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...