Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

To jak tak wspominałyście o górach to ja dołoze swoje-w połowie września byliśmy w Zakopcu, okres sie spoźniał, brzuch bolał ale poszliśmy nad morskie oko na pieszo w obie strony. jak juz wracalismy czułam sie coraz gorzej mąz mowił jesteś w ciązy a ja nie i nie az w końcu kupilismy na krupowkach test i były dwie upragnione kreseczki rano dla potwierdzenia kolejny test :-) :-)

Odnośnik do komentarza

Ewek i Karinka- ja też podobnie jak Wy jestem świeżo upieczona mężatka i mamusia :) ślub miałam 16 sierpnia i nasza malutka prawdopodobnie poczeta w noc poślubna :D
Natasha- wielkie gratulacje!! :) odpoczywajcie obie kobietki
Leila- nie denerwuj się, dobrze ze jedziesz do szpitala tam się Wami zajmą. Z jednej strony to Ci zazdroszczę:) A saczyly Ci się czy chlusnely nagle?

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20558[/quote]

Odnośnik do komentarza

Leila
Wody mi chyba odeszły o.O
Jadę z mamą do szpitala i zobaczymy co dalej
Zaraz dostanę zawału tak się denerwuje bo termin mam na 26.05
Leila pisz koniecznie co i jak bo ja mam termin na 24.05 a dzis ta rwa kulszowa, goście i cale zamieszanie przerodzily sie w taki ucisk na spojenie ze mam wrażenie ze jak wstane to mi dziecko wypadnie. Normalnie takie uczucie ze aż sie boje wstac z łóżka. Na szczęście goście juz wyszli wiec mogę poleżeć

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Nadrobiłam wpisy od rana. Cały dzień spędziłam na wsi u cioci i mamuśki i nie czytałam na bieżąco. Teraz mam mętlik w głowie i nie pamiętam wszystkich wątków. Przepraszam.
Natasha, gratuluję córeczki. Wygląda bosko.
Ewelina, urocza rodzinka.
Joanna, dobrze słyszeć że tak dobrze się czujesz. Jesteś moim chodzącym przykładem i nadzieją że poród nie musi być straszny :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

naatashaa Zosia jak marzenie - do tulenia i całowania. Mi aż łezka poleciała :D
mamusiu współczuję - życzę by wszystko potoczyło się po Twojej myśli!
Elżbietta czytam o tej suszarce i aż mnie zabolało na myśl jaki to ból musi być! Może jakiś masaż albo coś - nawet sobie nie wyobrażam takiego bólu :(
Leila głowa do góry -pamiętaj o pozytywnym nastawieniu a na pewno będzie dobrze :D

Co do historii - my poczeliśmy nasze Maleństwo na wyjeździe po Serbii, Bośni, Czarnogórze i Albanii. Luby się śmieje ze międzynarodowy Dzieć :D Wyjazd trwał dość długo (wszędzie autem) i w drodze powrotnej mnie na wymioty ciągło i senność nie do opanowania - myślałam że choroba lokomocyjna wraca, a tu dzieciątko :D po zobaczeniu dwóch kresek płakaliśmy jak bobry ze szczęścia :)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...