Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie leżę ( z Zuzią oczywiście i cycem) i tak sobie myślę rodzina to całe moje życie. Piotra urodziłam jak miałam 23 lata wiedziałam że chce być matką stworzyć dziecku prawdziwy dom taki jak ja miałam. A póżniej urodził się kacperek fajnie nam się żyło a teraz zuzia i też jest fajnie. To cały mój świat. Więc dlaczego czasem człowiek patrząc na innych mam tu na myśli mojego brata ( jest w związku od 10 lat nie mają dzieci i nie zamierzają mieć prowadzą beztroskie życie od wyprawy do wycieczki od wyjazdu do imprezy) to mu zadroszczeeeeeeę. Wiem wiem że kiedyś zostaną sami na starość teraz mają po 33 lata. Nie chcę marudzić tak mnie naszło bo ja w domu jola w szpitalu mama w nerwach a ten o tak właśnie spędza czas we Włoszech.....

monthly_2016_01/majoweczki-2015_43010.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Anela to musi byc dopiero oczekiwanie i nerwowka. Ale jak sie przytuli takie dziecko... nie zapomne tego uczucia jak mi Franka od razu dali na brzuch jak urodzilam :) super to bylo poglaskalam tylko i powiedzialam Franek, Franek i od razu cisza i przestal plakac :) a pozniej jak mnie szyli i tak lezal kolo mnie i sie na siebie patrzylismy to juz zapomnialam 18 godzin skurczy i chociaz czulam szycie to juz mi bylo wszystko jedno bo patrzylam na te jego slodkie minki ;-) to ziewanie tymi malymi usteczkami, te oczka malutkie i te maciupenkie raczki... ehh.. tak mi sie wspomnialo ;)

Matko jak on uwielbia piosenke 'ona czuje we mnie piniadz'! Od razu smiech i daje reke zeby z nim tanczyc :D

Sylwiunia fajnie ze powiedzialas trza sie wybrac ale mam 20 km :/

A i Anela: ja dzisiaj sobie tak pomyslalam ze poleniuchowalabym sobie tak beztrosko z mezem przed tv polezala a tu ten szkrab maly nie pozwala ;) ale jak sobie pomyslalam ze moglabym go nie miec to nie, nie. Kocham go nad zycie :) kurcze dziewczyny wasze dzieci tez tak Was wzruszaja? On sie usmiecha a ja od razu mam lzy w oczach az czasem sie odwracam zeby mąż nie widzial ;) zawsze chcialam miec synka Franka i ubierac go w dzinsy :D wybaczcie ale jakos tak mnie naszlo ;-)

Odnośnik do komentarza

Boziuuu,
mało brakowało a bym wystawiła J. na allegro..

Anela, ja też zawsze marzyłam o rodzinie, dużo dzieci, jak u mnie i w ogole oh i ah.. a teraz czasem takie myśli dzikie mi przychodzą.. Żałuje że mam założoną rodzine i w ogole, bym zmieniła wszystko!!! A potem przychodzi chwila ze nie zamieniłabym tego co mam na nic innego..
Chyba to normalne. ale tak czy owak. Jakis reset i odpoczynek nam się należą!!! (ale to chyba się uda dopiero na innym świecie..)

Zielona kusi kisielami i ciastkami a ja zjadłam homostraciatella - w sklepie na kartce byłó :Promocja na "homo" :D to kupiłam i se żrę.

GRATULUJĘ ZĘBUSIÓW!!!!

pis joł

ps. dziś się urżnę a jak. Tylko musze wyskoczyc do sklepu po boskie karmi z piękną penelopą na obrazku!!! ah!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Hmm... A mnie denerwuje moja zmywarka... Tzn teraz już mniej, ale był czas, że jej wcale nie używałam, przez jakieś pół roku chyba, ale M powiedział, że jak nie używam to lepiej wyrzucić i szafki zrobić i znowu zaczęłam używać;-D
Wisienka trzymam kciuki za Nianię:-) a to jakaś starsza Pani czy młoda?
Pola88 powiem Ci, że nie jest teraz tak źle jak Lenka już panuje nad tym co robi, najgorszy był ten etap kiedy zaczęła stawać i poruszać się przy meblach, milion upadków itd a teraz jest naprawdę spoko, dwa tygodnie był ten najgorszy etap a potem już coraz lepiej.
Panifiona a może to problemy z sercem... Oby nie... Ale lepiej się skonsultować... Dla Justynki, swoją drogą... Wiem, że to wiesz, ale ona jest piękna!!!:-)
Zieloona przybijam piątkę, przerzuciło i mi się gówno na zatoki, pierwszy raz w życiu!
Ela Lenka uwielbia się kręcić przy tej zmywarce, zawsze tam ze mną urzęduje:-)

Mam pytanie: za który rok muszę wziąć zaświadczenie z US do becikowego? Bo jutro bym chciała tam jechać...

Attka może Lence by się przydało takie gruntowne mycie i wyparzanie w zmywarce...;-p to mój mały kochany brudasek:-)
Anela kciuki dla siostry, będzie dobrze! A brat no cóż tak wybrał, ja nie uważam, że każdy musi a tym bardziej powinien mieć dzieci. Jeżeli mieliby być kiepskimi rodzicami tylko dlatego, że zdecydują się na dziecko bo wszyscy mają i przez presję otoczenia to lepiej jak nimi nie będą w ogóle, ale to tylko moje zdanie. Gryzie mnie akurat ten temat bo boli mnie jak słyszę o tych biednych dzieciach niekochanych itd i uważam, że nie każdy powinien mieć dzieci.
Frankamama ja odkąd zaszłam w ciążę to mnie wszystko wzrusza, strasznie mi się pozmieniało, wcześniej zimna suka a teraz nie mogę oglądać filmów z udziałem dzieci, którym dzieje sié jakaś krzywda.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

jestem jestem- z dziurą zamiast mózgu :P

Dorotka osiągnęła nowy-wyższy level w marudzeniu :/ może w końcu te zęby?! Zobaczymy rano...

Dominika - to TAK się dzieci myje?! A ja głupia do wanienki wkładam :P Słodziak szalony z tej Lenki <3 Oj brakowało tu jej wyczynów :***<br /> Panifiona - Justynka ma oczka jak lalka- no cudoooooo!! MUSISZ iść do lekarza bo się rozłożysz na maxa!!
House M - jak następnym razem najdzie Cię taka myśl- to daj znak!!!! Wyślę Ci adres -biorę J do kompletu :D za każdą cenę :D
Zielona - poka ponczosa!!!! Spełnia swe zadanie? Gdzie dają takie markizy?! Ja też chce-wymienię na wino :D
Hanka - ja na razie nie daję więc nie pomogę. Ale pewnie są na necie przepisy - ja nie mam piekarnika :( U nas jest taki sklep Przystanek Zdrowia może tam poszukam czy jakieś mają ;)
Attka - Odsetka opanowała siedzenie do perfekcji :D ale tylko siedzenie! I dziś chciała się położyć i nie wymierzyła... jak grzmotnęła głową w swoj ulubiony bębenek to tylko zahuczało :( i przestał być ulubiony :P
Wisienka - gratki :D mam nadzieję, że będziecie zadowoleni! Moja Rodzicielka zajmuje się dziećmi. Ma już 11 na koncie (prócz nas!). I one wszystkie cały czas ją odwiedzają, dzwonią itd. W święta non stop ktoś ja odwiedza ;) Super to jest :) Teraz ma takiego słodziaka od kilku lat i mówi, że to jego Babcia. Na dzień babci tylko ją zaprosił, bo ta jest najlepsza :D czasem jestem zazdrosna, że ktoś może moją mamusię kochać tak samo jak ja :P
Anela - trzymam kciuki za Siostrę i Gabrysia!!!! Jednak wolę akcję porodową z zaskoczenia ;) Taki stres...
Co do Brata i różnych myśli... My z M żyliśmy podobnie - szybko, szalenie, spontanicznie i z dnia na dzień. Jak wpadł nam do głowy pomysł na wypad - polowaliśmy na tani bilet i na weekend w świat! Koncert na końcu Europy-łaj nat? 3 kierunki studiów na raz, praca i imprezy- ja nie dam rady!? Fajnie było, nie powiem. Ale jak patrzę na nasze Dziecko to żałuję, że tyyyle lat tą decyzję odkładaliśmy. Czy jest ciężko-no jasne! Ale jak tylko popatrzę na to małe życie, które ma tylko nas, na ten wspaniały cud który się dzieje każdego dnia- to widzę jak nasze życie było puste! Myśleliśmy, że mamy wszystko, bo mamy siebie a tak na prawdę to była tylko namiastka tego, co mamy teraz! Uważam, że każdy musi swoje poszaleć i sam dojść do wniosku, że czas na zmianę. I nie zazdroszczę życia innym, ani nie rezygnujemy ze swoich planów. Za 2 lata chcemy lecieć do Paragwaju (M wyżłopie całą yerbę, a ja wykupię wszystkie chusty!) - już planujemy :D Dzieci wcale nie są ogranicznikiem - dają nowe możliwości na nowych polach :D :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

kuźwa - się wymądrzyłam! Sory!!

Chciałam tylko dodać, że mam podobnie- Dominika, zawsze potrafiłam zapanować nad emocjami po mistrzowsku. A teraz wszystko mnie wzrusza i powoduje napływ łez.. Ostatnio M namówił mnie na oglądanie filmu Pokój kuźwa jak się upłakałam! aż mi śpiki z nosa leciały :D normalnie czułam wszystkie emocje co główna bohaterka! w połowie zrobiłam przerwę by poprzytulać Odsetkę :) Polecam!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Anela, trzymam kciuki za siostrę i Gabrysia. Twój brat jest w takim wieku, że ja też jeszcze nie chciałam mieć dziecka. Nie miałam go w planach. Dopiero, jak dotarło do mnie, że już ostatni dzwonek może być, to mi się zachciało i oczywiście nie żałuję. Mimo że chciałam córeczkę, to Filipa nie zamieniłabym za nic w świecie.
Dominika, Fifi też taki mały brudasek i jeszcze strasznie nie lubi myć i smarować buzi.
Dziewczyny, współczuję wam tych zatok bolących. Mojego G też coś łapie. Mam nadzieje, że nie zarazi mlodego.

Odnośnik do komentarza

Witam się :)
Ale ładne rzeczy piszecie aż się wzruszyłam :)

Anela Wszystkiego dobrego dla siostry i oczywiście czekamy na zdjecie :)

Dzieki za mile słowa, tesciowa juz w domu( zaslabniecie) natomiast tata cały czas w szpitalu przetaczaja mu krew. Zobaczymy co dalej.

Co do filmów to polecam "Gwiazd naszych wina" leci czasem na Canal + za każdym razem placze :)

Wiecie co aż tak dużo nie noszę Hani bo umie się sama zabawić, ale jak się wieczorem klade to mam wrażenie ze mi kregoslup pęknie MASAKRA!!!

Gratuluję ząbków :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Ja tylko na chwilkę bo idę spać. Noc pewnie znowu ciezka a jutro do pracy. Ja tez na poczatku miałam takie dziwne myśli ze mam juz dzieci odchowane i teraz od nowa w pieluchy, ale co ja bym zrobiła za 5 lat jak by obaj juz wyszli z domu ??? Chyba bym zgłupiała. A tak to przezywam drugą młodość ( pieluchy, później place zabaw, przedszkole , wierszyki, akademie .....) a tak to bym pewnie siedziala i se kolejne choroby wyszukiwała jak niektóre moje rówieśniczki. I teraz nie wyobrażam sobie juz zycia bez Wiktorka. Taki suprajsik :-))))
Dominika pewnie pytanie o dochody bylo do mnie :-))) za 2014 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Anela trzymamy kciuki za siostrę!
Dobra wróżko mam nadzieje ze i mi się trafiła właśnie taka fajna pani :) czas pokaże.
Dominika, pani w tym roku kończy 50 lat, wiec jak dla mnie - w sam raz.
My dziś byliśmy na chrzcinach u mojej siostry, było super, wrażeń dużo, Hania nawet pospala trochę w całym tym hałasie i szumie, a wieczorem padła. Ja musiałam jeszcze teraz zrobić pare rzeczy do pracy, do tego pranie, ogarnąć mieszkanie i już padam.
Dobrej - przespanej - nocy mamusie :)

Odnośnik do komentarza

Melduje się i ja. Znów spuszczam głowę i przepraszam za niepisanie. Za to czytam co jakiś czas.
U nas ostatnio jakiś dziwny czas nastał. Dni wporzo za to noce to totalna moja porażka mamina. Częste pobudki, bujanie do snu i śpiewanie, problemy z zasypianiem, cyc co pobudka. I oczywiście spanie z mamą. Tak szczerze to nie wiem co się stało i jak. Jeszcze 3 mies zasypiala sama w łóżeczku i tam spała do rana. A teraz? ?? Czuje że coś musi się zmienić ale nie wiem jak to zrobić. Coś ktoś? Jakieś pomysły?
A tak poza tym to mała potrafi sama chwilę ustac, robi miny, bawi się w akuku i w "łap mnie" (patrzy na mnie i jak wolam złapie cie to ucieka kilka kroków i chichocze i znów patrzy).
Przepraszam że tak o sobie tylko ale postaram się jutro poodpiywac trochę. Mój Pączek padł dopiero przed chwila więc i ja padam.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Chyba trochę przesadziłam z tym wywodem na temat mania i nie mania dzieci;-p Anela jeśli Cię uraziłam w jakiś sposób to bardzo przepraszam i absolutnie nie miałam tego w zamiarze. To bardziej tak ogólnie chciałam powiedzieć, absolutnie nie osądzam Twojego brata:-*
Dobra Wróżko no widzisz, kąpiel w wanience pewnie Ci około pół godziny zajmuje a tu wkładasz dziecia, drzwi zamykasz i 3 h z głowy;-p high life;-) co do dziecków to mam identycznie, że wcześniej też żyliśmy "pełnią życia" i nie bardzo sobie wyobrażaliśmy posiadanie dziecka i baliśmy się, że nas ograniczy choć bardzo tego nie chcieliśmy a teraz nie wyobrażamy sobie, że mogłoby jej nie być. Nigdy w życiu nie zaznaliśmy tyle szczęścia co ona nam daje. A film koniecznie muszę obejrzeć.
Attka a Lenka uwielbia myć i smarować buzię, tylko wycierać nie lubi, a najbardziej lubi w myciu to, że może przez chwilę wsadzić rączki do wody i się potrzepać przy okazji:-) ona chyba by mogła 24 na dobę w wannie siedzieć. Jak tylko słyszy, że coś się dzieje w łazience to wrzuca na 6 bieg i po chwili jest na miejscu:-D jak leję wieczorem wodę do wanny to często stoi już i patrzy co się dzieje i czy to już:-) a co do tego rocznego dziecka to też byłam w szoku a my z Olą czasem się podśmiewałyśmy, że te nasze oddamy jak będą marudne i w tym momencie mi się głupio zrobiło, że tak mówiłam.
Ewelusik wiedziałam, że o czymś ważnym zapomniałam. Zdrowia dla taty i teściowej i trzymaj się dzielnie:-*
Ela nie chciałam już tak konkretnie pisać do Ciebie bo pomyślałam, że i tak pewnie nie masz czasu i może któraś z dziewczyn by wiedziała coś:-) ale bardzo dziękuję, jesteś złota kobieta:-) jutro z rana pędzę do US. Wkońcu!;-) dobrej nocy Ci życzę w miarę możliwości...
Wisienka no to tak w sam raz na nianię:-) dobrze, że chrzciny się udały...
A ja chleję Theraflu Zatoki, błagam oby zadziałało.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka
Odsetka właśnie miała jakiś furiacki atak-nie-wiadomo-czego! Przez 15min darła się wniebogłosy! NICZYM nie szło jej uspokoić-nawet cyc nie

Przykro mi. Oby to tylko jednorazowa akcja.

DobraWróżka

Emka - jak sytuacja? Raport plis :D Konie wypuszczone z boxów? ;)
oczywiście :-):-):-):-) przyjemności robimy zadość. Ale z ciekawości sięgnęłam po testhLH i wskazuje że na oprócz przyjemności to na niewiele możemy teraz liczyć. Ale trzymam kciuki za was. Całą siłą woli odganiam od cię @ ;-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Dobijcie mnie ;( leże i płacze z bólu wszystko mnie zawodzi najchętniej zlapalabym te zatoki i wycisnela ;( ja nie wiem jak sobie porad że z tygrysem jutro a jeszcze rejs do przychodni z rana ;( D wolał sprawę i poszedł na noc do pracy dodatkowo i zjebalo mu się auto i wróci nie wiem jak i kiedy bo ma ostro daleko ;( kule w łeb proszę ;(

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Hanka nie stresuj się u nas tez usypianie z cycem, co pobudka to cyc. Tez nie mam pojecia kiedy to minie.
Zielona a próbowałaś woreczkiem z solą rozgrzaną kompresy na te zatoki ? I może jakies inhalacje .
Dominika od stycznia nie trzeba juz do US teraz mopsy same weryfikują dochody w US przez system Emp@tia. Ale kiepsko to działa wiec zapytaj i siebie czy musisz z US czy nie.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Ale nas wczoraj wzielo na sentymenty :)
Zielona sprobuj zaparzyc w garnku rumianek, niech sie troche pogotuje i pozniej wdychaj ta pare.

Frankowi lepiej w nocy juz nie kaszle. I nie wiem czy isc z nim do lekarza dzisiaj? Jak myslicie? Zeby sprawdzic czy wszystko czyste tzn.oskrzela. Jest sens wloczyc go znowu do chorych dzieci czy lepiej nie jak juz mu lepiej?

Odnośnik do komentarza

Frankamamka, ja bym juz chyba nie szla skoro mu lepiej. Pięknie wczoraj napisalas o tych noworodkowych minkach, piękne uczucie zostać matką.
Pola, przepraszam za pomyłkę! To Twoja ta rezydencja nad wodą, a ja napisałam do Ewelusika :) wybaczcie dziewczyny.
Dobra Wróżko, piękny walnęłaś poemat, Ty to jak coś napiszesz to nie ma...... Mocnych.
Anela, jak u siostry? Wszystko dobrze? Też mam CZASAMI myśli, że gdybym nie miała dzieci to byłabym teraz w innym miejscu na innym etapie życia. Ale dzieci to najwspanialszy dar moim zyciu. Są cudowne, na żadne miliony świata bym ich nie zamieniła.
A co do wzruszeń, to ja najbardziej płacze jak oglądam Porody, moment kiedy dziecko trafia na brzuch mamy, przypominam sobie to uczucie i łzy mi same lecą. A kiedyś nic mnie nie ruszało, naprawdę.
Zielona, trzymaj się, oby w przychodni Ci pomogli.

A u nas szpital ciąg dalszy. Mały po imprezie urodzinowej znowu zaczął gorączkować, tragicznie nie jest, bo nie przekracza 39 stopni, ale bidulek się męczy, nie ma apetytu a i tak juz jak szczypiorek wygląda. Maja nadal z katarem, ale na szczęście nic poważniejszego jej nie lapie. Od trzech dni i nocy jest STRASZNIE marudna, spi jak zająć, ciągle się kręci, jest kiepsko.

Zielona, Attka, Frankamamka, oto basen z kulkami :)

monthly_2016_01/majoweczki-2015_43032.jpg

Odnośnik do komentarza

Zielona ja mam problem z zatokami od zawsze!
Mi pomaga tylko plukanie takim sprzetem.
https://www.google.no/search?q=p%C5%82ukanie+zatok+w+domu&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwji8Nql2cTKAhVj8XIKHb2EDsYQ_AUIBygB#imgrc=HE4Fj395vxXYrM%3A
Ja mam dokladnie taki ale sa roznych firm w roznych cenach.
Ja cierpie srednio co miesiac w okresie jesienno zimowym. I sinupret, ziolowy ale na etanolu. Mysle ze taka ilosc spirytusu nie szkodzi przy kp.
Trzymaj sie!

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...