Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

hej! dziewczynki! u mnie po wizycie tako... zadowolona nie jestem... mój lekarz jakiś nie zdecydowany nastraszył mnie trochę bo: wiek ciąży 36tyg i 5 dni mała wg, średniej wyniku 36tyg,waga wg Shepard 2730 ale wg Campbell 3038 więc nie wiem na który wyniki patrzeć,lekarz pow że mieści się w dolnej normie :/ no i problem z AFI=5,63 (płyn owodniowy) norma 5-20 a my mamy też dolna granice :( w papierach niby prawidłowy nie kazał sie martwić ale weż sie nie martw :(

Odnośnik do komentarza

Świadoma Mama już w marcu odwiedzi województwo kujawsko-pomorskie. 4 marca pojawimy się w Bydgoszczy w hotelu BRDA przy ul. Dworcowej 94, natomiast dzień później czyli 5 marca spotkamy się w Toruniu w Wyższej Szkole Bankowej przy ul. Dekerta 26.

Zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych Rodziców do uczestnictwa w bezpłatnych konferencjach ze specjalistami oraz warsztatach praktycznych.

W programie spotkań: prelekcje specjalistów, bezpłatne konsultacje indywidualne z ekspertami lokalnymi, warsztaty praktyczne, sesja zdjęciowa oraz losowanie nagród!

Wszystkie szczegółowe informacje na www.SwiadomaMama.pl

monthly_2015_02/marcoweczki-2015_25368.jpg

Odnośnik do komentarza

Teta i tak po porodzie dopiero okaże się ile dzidzia tak naprawdę waży. A podobno pod koniec ciąży zmniejsza się ilość płynu owodniowego(?) Ja myślę, że nie ma się czym stresować. Za dużo analizowania ;) Gdyby lekarz widział ryzyko, to zamknąłby Cię już w szpitalu.

Dziewczyny, jeszcze tylko 7 dni lutego i przed nami MARZEC!!!! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza

Lekarz dał mi skierowanie do szpitala jutro po południu jade.Ale tak bardziej na konsultacje bo ja biorę jeszcze te zastrzyki Clexane i dlatego a ja nie rodze w szpitalu którym on pracuje.I lekarz prowadzący chce żebym tam się dowiedziała kiedy mam odstawić Clexan czy chcą jakieś dodatkowe badania.Z jednej strony też myślę że nie ma czy się martwić bo ten mój lekarz to zawsze chuchał na zimne a z drugiej wiadomo jak to jest już teraz niby końcówka a i tak zawsze jest jakieś ryzyko już się tyle na czytałam o tym małowodziu i wielowodziu ...

Odnośnik do komentarza

mecca- a nie kazał Ci lekarz mierzyć ciśnienie w domu ? ja zawsze jak byłam u swojego lekarza to ciśnie nie też powyżej 140 i kazał mi mierzyć w domu 3 razy dziennie i w domu miałam oki a wczoraj u Niego znów wyższe my sie po prostu stresujemy aby na wizycie było wszystko oki i dlatego te ciśnienie tak skacze

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny fakt waga leci w górę mi już się zaczyna powoli puchnąć nogi to masakra :(mam problem z metabolizmem ehh a małemu trzeba dostarczać ehh jeść i jeść , rozstępów żadnych nie mam tylko denerwują mnie te opuchnięte nogi :(coraz ciężej :(
W środę idę do lekarza ciekawe jak tam mały a u Was jak tam samopoczucie dzisiaj???

http://www.suwaczek.pl/cache/d136501879.png

Odnośnik do komentarza

teta- kazał mu prowadzić dzienniczek z zapisami ciśnienia i praktycznie od samego początku ciąży bo aż od sierpnia mierzę 3 razy dziennie i zawsze jest w normie. Ale ten mój ginekolog strasznie przewrażliwiony i już na ostatniej wizycie zagadywał o tym że chciałby mnie mieć pod kontrolą. A dla mnie to dodatkowy stres niepotrzebny. No ale myślę że mu jutro przegadam a jak nie to asekuracyjnie będzie ze mną mój mąż :D

Co do nóg to też od wczoraj mam popuchnięte i dłonie też, w ogóle czuję się ociężała no ale nie dziwi mnie to skoro już 15 kg na plusie ;O)
A orientujecie się dziewczyny czy waga pod koniec stanu czy rośnie do końca? Bo słyszałam że dwa ostatnie tygodnie już nie powinna wzrastać, ale czy to prawda?

http://www.suwaczek.pl/cache/bb8f719397.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki ja się czuję jak w pierwszych miesiącach ciąży kiedy męczyły mnie mdłości tylko że cięższa o te kilogramy :( jestem tym dzisiaj strasznie zmęczona... a z tą wagą to prawda że przy końcówce już można nie tyć a przed porodem nawet schudnąć 1 kg czy 1,5 kg. Niektóre dzieciaczki przy końcówce też mogą się zatrzymać i juz nie przybierać na wadze :) ja przez te mdłości i brak apetytu to raczej już nie powinnam przytyć bo się wręcz zmusza do jedzenia... Teta daj znać co mi powiedzieli w szpitalu żebyśmy były o Ciebie i maluszka spokojne :) Będzie na pewno wszystko ok :) Buziaczki

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20949

Odnośnik do komentarza
Gość Blanka15

dzięki dziewczyny za odpowiedź, KamiKamila trochę Ci zazdroszczę, że masz już tak wyraźne objawy zbliżającego się porodu;) Ja jutro mam wizyte, zapytam lekarza czy już coś w trawie piszczy.
Paulina93 fakt, przydałoby się już towarzystwo w domu, podczas gdy mężuś i znajomi w pracy:)

Odnośnik do komentarza

KamiKamila-dam znać jak coś sie dowiem ale jade do szpitala kolo 15-tej dopiero.
mejda1- ja bym pojechała tam zbadać muszą to zawsze byś była spokojniejsza!
Ja już też jutra się do czekać nie moge też chce żeby już wszystko było jasne...

Odnośnik do komentarza

Termin z OM mam na 7 marca ale z ostatniego USG na 28 lutego... na ostatniej wizycie moja ginekolog powiedziała ze to może być już w każdej chwili... bo szyjka jest na maxa skrócona i mały jest już nisko... więc tylko czekać na rozwarcie i na decyzję malucha... najprawdopodobniej robi mi się rozwarcie bo jest mi cały czas niedobrze ale dowiem się w środę na wizycie chyba że mnie wcześniej złapie... skurcze są nieregularne...ale mam je często i w dzień i w nocy... wtedy zmieniam pozycję... biorę ciepła kąpiel i jak ustają to jest ok... jestem też w stałym kontakcie z położna i lekarzem wiec konsultuje to wszystko z nimi...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20949

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...