Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Mamusie! Noc miałam ciężką przez skurcze aż brałam ciepłą kąpiel o 3 i przeszło... ale nie czuje się nie wyspana bo ostatnie dni dużo spałam :) a dziś jest taka piękna pogoda :) ma być 10 stopni :) słoneczko świeci jest okazja żeby naładować baterie :)) wiec wybiorę się dziś na dłuższy spacerek :) Miłego dnia :*

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20949

Odnośnik do komentarza

~teta
gapa-a mam jeszcze takie pytanie:kto płaci za zwolnienie na opieke na żone? ZUS czy pracodawca? i jest to 80% ??

Wszystkie zasiłki opiekuńcze są płatne 80% i jeżeli pracodawca (płatnik składek) zatrudnia więcej niż 20 osób, to on je wypłaca. Jeżeli zaś pracodawca zatrudnia 20 osób lub mniej, wówczas wypłacanie zasiłku leży po stronie ZUS.

Odnośnik do komentarza
Gość Rerenata

Ja juz super, prawie mogę biegać ;) Rana juz właściwie nie boli i podniesc się juz prawie normalnie mogę :)
Magdalen87, nie zazdroszczę. Polecam poród z zaskoczenia, tak jak u mnie ;) Na początku panika, ale jak już byłam w szpitalu to chętnie bym pospala gdyby nie te skurcze ;)

Odnośnik do komentarza

Rerenata pozdrawiamy i gratulujemy pozytywnego nastawienia ;) Buziaczki dla synusia :)
Ja trochę posprzątałam bo dziś przyjdą koleżanki na pogawędki i teraz znów mnie w kroku napiernicza. Z jednej strony fajnie, bo przyda mi się trochę towarzystwa, ale mam nadzieję, że szybko się zmyją :D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza
Gość Blanka15

KamiKamila a ty masz skurcze przepowiadające takie bolesne, że aż Cię w nocy budzą? Ja mam termin blisko Twojego i w ogóle nie czuję żadnych skurczy:( Czuję się doskonale, wręcz lepiej niż w 8 miesiącu, plecy mnie przestały boleć nawet.

Odnośnik do komentarza

Blanka15 - tak mam bolesne skurcze... nie budzą bo nie da się zasnąć... ale są nieregularne i w różnych odstępach po cieplej kąpieli czy prysznicu przechodzą... może Twój organizm nie jest jeszcze gotowy... bo ja mam już szyjkę skróconą na maxa i mój mały jest bardzo nisko... I łożysko mam już III stopnia więc tylko czekamy na skurcze i rozwarcie które chyba się robi bo jest mi niedobrze a tak się dzieje jak coś się dzieje z szyjką macicy (nie u wszystkich ale ja mam mdłości nawet podczas miesiączki ) spokojnie u Ciebie tez się pojawią ale w swoim czasie... każda ciąża jest inna :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20949

Odnośnik do komentarza
Gość Rerenata

Bubs, bawełniane, wielkie i nie wyjściowe są najwygodniejsze! ;)
Czekamy na wizytę pani doktor dzisiaj i na wyniki badań. Jak będzie wszystko dobrze, to może jutro już :D
Blanka15, spokojnie, ja też nie mialam żadnych skurczy, w ogóle nic się nie działo co by mogło wskazywać, że to już :)
Justyska28, jest co świętować :) U nas noc tez spokojna, gdybym go nie budziła na karmienie to by pewnie przespal cała ;) A obudzic go ciężko, śpioch straszny mi się trafił :D

Odnośnik do komentarza

Rerenata-Kochana to ciesz się że śpioszek :) grzeczny i spokojny :) super trzymam kciuki aby wyniki były w porządku :)
Monisia1988- pytałam w Urzędzie stanu cywilnego u mnie to powiedzieli że to od ręki tylko jak ze szpitala wyjdę to załatwię wiec zobaczymy mam nadzieje że wszystko się uda zresztą musi :)
Ja mam dziś wizyte o 11.30 jakoś się trochę boje ... sama nie czemu....

Odnośnik do komentarza
Gość Rerenata

Teta, ja się cieszę, tylko on przez to nie rusza z wagą, a bez tego ani rusz i ze szpitala nie wypuszcza. :/ Ale, po takim toczenie jak mu dzisiaj i przez noc serwuje to chyba nie ma szans, żeby się waga nie podniosła :D
A Ty nic się nie bój, wszystko będzie dobrze i koniecznie daj znać co Ci lekarz powiedział! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...