Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Majówka 2014 pozdrawia Styczniówki 2015! Jeśli chcecie dowiedzieć się:
- które spodenki nie uciskają brzuszka, a przy tym nie spadają z pupy,
- które butelki najłatwiej utrzymać w czystości,
- jakie zabawki warto kupić, a które są stratą pieniędzy,
- kiedy trwają najlepsze promocje i wyprzedaże na artykuły dziecięce,
zapraszam na mojego bloga!

http://www.babymanager.pl/

Teraz założyłam fanpage na fb, polub mój profil i wygraj zestaw 4 łyżeczek do rozszerzania diety austriackiej firmy MAM.

https://www.facebook.com/BabyManagerPL

Życzę szybkich porodów i zdrowych maluszków! Buziaki!

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam jakiś czas temu nie fajną sytuację w biedronce. Stałam w kolejce do kasy (właściwie to byłam już przy kasie) a jakaś babka stojąc dalej pyta kilka osób, czy ją przepuszczą, bo ona ma tylko colę i tak dopchała się za mnie. Pyta się mnie, czy ją przepuszczę bo ma tylko colę jednocześnie wpychając się przed mój brzuch, więc bezczelnie rozepchałam się
i odpowiedziałam jej, że ja też mam tylko colę (bo tak miałam) i chyba głupio się jej zrobiło bo zaczęła przepraszać. Ludzie często bywają bezczelni, bo to raczej ja mogłam się spodziewać, że ktoś mnie wpuści a tu całkiem w druga stronę.
Chociaż nie powiem, bo ostatnio jechałam autobusem i pomimo, ze było miejsce obok to dziewczyna szybko wstała, żebym mogła usiąść.

marlenek a co Ty za foteczki robisz co???? Dopiero teraz mówisz? Wrzuć kilka zdjęć, albo stronkę gdzie można je podejrzeć, bo ja z tych ciekawskich jestem :) Sama jakiś czas temu robiłam zdjęcia i dlatego podpytuję, bo zamierzam wrócić do pasji :)))

Madzia całuski dla Ninki :*** Niech szybko rośnie i przestanie się już zapominać z oddychaniem :))) Trzymam za Was kciuki :*

My planujemy wspólny poród. Przy dwóch porodach mąż był i nie wyobrażam sobie jakby teraz miałoby być inaczej. Ja przy nim czuję się bezpieczniej, bo wiem, że jak trzeba to opierdzieli nawet lekarza (tak było podczas pierwszego porodu jak przeciągali decyzję o konieczności cc). Nie chcę rodzić sama, bo zwyczajnie się boję a mąż jest mi najbliższą osobą i nie wyobrażam sobie nikogo innego w tak intymnej dla mnie chwili.

Nowe mamy ja również Was witam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoi99r3z1q.png
http://www.suwaczki.com/tickers/d69cj44jkcbqbxtu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanli5wu02oh6.png

Odnośnik do komentarza

Magnolia83- witam i również gratuluje ciąży!

Ola9219- bardzo współczuje Ci obecnej sytuacji, ten facet to jakiś tyran, jak może Cie tak traktować! Rozumiem, że jesteś w nim zakochana, ale moim zdaniem lepiej zostać sama z dzieckiem, niż żyć na dłuższą mete z takim typem!;/ zupełnie nie jest odpowiedzialny, a kiedy jak nie teraz facet ma szanse się wykazać i sprostać zadaniu bycia dobrym partnerem i przede wszystkim dobrym odpowiedzialnym ojcem. Jak dla mnie taki typ jest już od początku przekreślony, przepraszam za wyrażenie, ale z mojej perspektywy tak to właśnie wygląda.

Madzia- cieszę się, że z Twoją Niną coraz lepiej, to naprawdę dzielna i silna dziewczynka :)

Marlenek- poród cc w Eskulapie kosztuje 2300 + z tego co mi wiadomo 100 zl na wizyte przedporodową z anestezjologiem i 100 zł z lekarzem ginekologiem wykonującym zabieg, dodatkowo można wykupić opcję z osobą towarzyszącą za 500 zł, w cenie której ta osoba ma zapewnione posiłki i pokój razem z Tobą na czas pobytu. My z tej opcji nie skorzystamy, bo mieszkamy 15 min drogi od kliniki, a poza tym mój mąż i tak będzie musiał pracować, wiec te dwie doby jakoś sama wytrzymam.

Oleńka- trzymam kciuki żeby jutro na wizycie było wszystko ok, na pewno tak będzie. Co do rozstępów i Palmersa, ja dostałam sporo próbek tych balsamów i stosuje się co jakiś czas (na przemian z moimi kosmetykami i oliwką), póki co nowe rozstępy się nie pojawiły, mam nadzieję, że tak już zostanie do konca, ale mam wrażenie że stosując Palmers on fakycznie działa i jest skuteczny, aplikując go na wieczór przed spaniem, rano jeszcze czuje go na skórze, czuje że skóra jest taka elastyczna i nawilżona, taka mega przyjemna w dotyku :)

Anetterainbow- krążkiem się nie przejmuj, ważne żę będzie tam po to żeby pomóc, lekarze wiedzą co robią, zresztą jak sama napisałaś, lekarz sam powiedział, że tragedii nie ma, więc nie ma się co stresować. Dobrze, że są takie różne pomocne metody. I gratuluje prasowania! My jeszcze nie mamy nawet nic wyprane, co ja mówie- w dalszym ciągu kompletujemy wyprawkę, także myślę, że może początkiem grudnia się ostatecznie za to zabiorę :)

Marlesia- ja też często w sklepach spotykam się z bezczelnością ludzi, przecież widzą doskonale, że jestem w ciąży, mnie też nie jest łatwo stać w kolejkach, i też głównie mam jedną, dwie czy trzy rzeczy, staram się robić zakupy na bieżąco, żebym potem nie dźwigać na 3 piętro, ale niektórzy się w ogóle nie przejmują, pchają się, wciskają. W aptece to samo, głównie emeryci, najwięcej się nagadają, ja wole już czasem postać te 10-15 min czasami w długiej kolejce (mimo bólu kręgosłupa) niż się prosić i wysłuchiwać wywodów, że „ciąża to nie choroba”… z taką sytuacją też się kiedyś spotkałam, chociaż jeszcze wtedy ja nie byłam w ciąży, ale usłyszałam doskonale, szkoda mi się zrobiło tej dziewczyny. Polska to dziwny kraj…

http://www.suwaczki.com/tickers/whtlpzcumawzdg3i.png

Odnośnik do komentarza

ola9219
Bardzo Ci współczuję sytuacji, w której się znalazłaś. Niektórzy mężczyźni nie wyrośli jeszcze z zabawek chyba... W każdym razie moim zdaniem nie powinnaś nawet się na niego oglądać. Nie staraj się o niego Broń Boże!!!! Skoro masz gdzie mieszkać, nie jesteś od niego zależna albo masz bliskich, którzy Ci pomogą, nie powinnaś w żadnym wypadku myśleć o przyszłości z tym człowiekiem. Łączy Was dziecko - dziecko, które on chciał usunąć... Załóż sprawę o alimenty i koniec tematu. A tak "na zaś" zbieraj dowody jego okropnego zachowania (smsy itp.) - na wpadek, gdyby kiedyś mu się przypomniało, że jest ojcem.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny!!!

Miałam wczoraj wizytę u mojej ginekolog. Okazało się, że Laura ma bardzo nisko ułożoną główkę. Może to prowadzić do rozwarcia, ale nie musi. Moje pytanie: Czy któraś z Was jest/była w podobnej sytuacji?
Mam się oszczędzać i kolejna wizyta za 2 tygodnie, ale strasznie się niepokoję. Tym bardziej, ze w mojej rodzinie było wiele poronień i porodów przedwczesnych...

Odnośnik do komentarza

Dobry dzien! U nas dziś kolejny mglisty dzień a mnie czeka wyprawa na cmentarz i ogarnięcie jednego grobu, myślę że pójdzie gładko i się nie zmacham za bardzo. Potem myślę zajrzeć do ciuszka czy przypadkiem jakaś kurtawka by się znalazła, bo dopinam się już tylko w soft shellu do biegania który za ciepły nie jest i już za tydzień może się okazać, że będzie ciężko się dopiąć. Dziś środa więc zaliczyłam też ważenie i jest na plusie 9 kg.. zostało mi do końća tylko max 5 jakie mogę przybrać, czyli jak się nie będę obżerać pączkami i snickersami to powinnam się wyrobić, 0,5kg na tydzień. Ściągnęłam tez tą aplikację, którą polecała Marlenek "Moja ciąża" i tam można fajnie wpisywać wagę i od razu pojawia się komunikat czy prawidłowa czy nie. W Asystencie ciązowym takiej opcji nie ma. Aaa!A popołudniu SR! :)
Linda mam nadziję, że mieszkanie mamie się spodoba i nie bedzie go brała tylko ze względu, żeby Wam dać spokój. Chcociaż dla wszystkich byłoby lepiej, jakbyście mieszkali oddzielnie, Wy z mężem byście odetchnęli a ona znów byłaby bardziej samodzielna i niezależna. A jeszcze jak mówisz że to blisko to ym bardziej super! Daj znać jak tam z furą :)
Oleńka i jak wyniki badań? O której dziś wizyta?
moniqq tyle papierkowych spraw wyzałatwiałaś, jestem pod wrażeniem :) Twój ciążowy mózg nie jest na wakacjach??:D Co to za sprawiedliwość?:) Czy Ty aby nie byłaś na SR?
Marlesia a Ty robiłaś kiedyś sesje brzuszkowe? Bo widziałam jak fotografujesz i Twoje fotki świetne są :)
Leaka ja też jakoś nie wykorzystuję ciąży i nie podchodzę bez kolejki, mimo że są kasy z pierwszeństwem. Zdarzyło mi się przy kasie zapytać jakąś panią lub pana czy mnie przepuszczą, jak miałam tylko 2 rzeczy i z reguły bez problemu. Ale nikt nigdy sam tego nie zaproponował, jeśli sama nie zapytałam.
buniusmonika ja nie mam czegoś takiego, jak Ty, w każdym razie nic mi o tym nie wiadomo. PEwne jest to że musisz na siebie bardzo uważać, dużo leżeć i odpoczywać, żeby nie przyspieszyć akcji. Tak więc wszelkie długie spacery, porządki, czy dźwiganie zakupów odpada. Na pewno będzie wszystko dobrze!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;)
Marti wizyta o 15.20 a badania raczej spoko. Mocz okej, cukier w normie, trochę tylko to żelazo niby w normie ale w dolnej granicy, zobaczymy co gin powie na to, reszta raczej okej. Biorę femibion, dodatkowo żelazo jem dużo produktów zawierających żelazo a i tak szału nima :D

DobraWrozka no mam nadzieję, że Palmers da radę :D ma dużo pozytywnych opinii i każdy mówi że rzeczywiście działa no to kupiłam bo do 30 z kartą Rossnę jest rabat ;p moja koleżanka nie jest w ciąży ale bardzo przytyła i ma pełno rozstępów i też dzisiaj jej idę zakupić Palmers może jej pomoże :D bo normalnie kosztuje tam 30 zł a z kartą 21 no to się opyla :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Martimój mózg jest motywowany tym, że mogę odzyskać 12 tys od miasta :-D więc od lipca załatwiam wszelkie formalności, a że mieszkanie jest tylko namnie, to nikt nie może za mnie tego robić. Ale mam nadzieję, ze dzisiaj już finał i za 30 dni dostane zwrot i będzie na zakupy :-D właśnie wyszłam z badania krwi, teraz pedze do urzędu. A SR mam jak Ty dzisiaj :-) w planach warsztaty z oddechu :-P Miłego dnia dziewczyny !

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

Marti84 właśnie ja się przez całe życie przyzwyczaiłam że czeka się w kolejce i nadal tak mam choć czasem faktycznie powinnam bardziej zwrócić uwagę na to że na przykład źle się czuję bo po kilku minutach w kolejce bez większego ruchu robi mi się słabo a to nie najlepiej mogłoby się skończyć ale zawsze jakoś daję radę, zazwyczaj poprostu o coś się oprę na chwilę i mi trochę lepiej. ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bgu9rxnsef2j6.png

Odnośnik do komentarza

Zaczęłam się zastanawiać nad jakimś materiałem który miałby "udawać" chustę dla Edana bo nie za bardzo będzie komu mnie odebrać ze szpitala czy podrzucić mi wózek. Niestety moi znajomi pokończyli się jak przestało mi odpowiadać wykorzystywanie mnie a na rodzinę to mogę liczyć ale jak oni czegoś chcą ode mnie.
Jak myślicie ? któraś z Was zdecydowała się na chustę ?

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bgu9rxnsef2j6.png

Odnośnik do komentarza

Marlesia, nie, to nie ja tylko mój A.robił, ja byłam pomocnikiem do trzymania blend, oświetlenia i dawania pomysłów :) Nie bardzo mogę te zdjęcia wrzucić bo umowy mamy spisane o prawa wizerunku.. A Ty robiłaś ciążowe sesje? Może możesz pokazać? :)

Dziewczyny, ja jutro idę ZNOWU na glukozę- mam nadzieję, że tym razem też będzie wszystko ok i wysiedzę tam te 2 godziny bo o wypicie tego cukiereczka się raczej nie martwię :) dobry był :)
Madzia, świetnie, że Ninka rośnie. A wiadomo kiedy , tzn za jaki czas podrośnie na tyle i na tyle się wzmocni żeby ją do domku zabrać?

Patrzyłam na te staniki, które wrzuciłyście - fajne ale jak tu rozmiar dobrać tak przez monitor :)
Linda, dawaj autko ! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka to "niezłe" ceny za poród cc.
Ja na szczęście nie mam wyboru, bo u mnie tylko w jednym szpitalu jest porodówka, ale za to warunki są super, bo każdy ma swoją salę, położną i warunki ogólnie pierwsza klasa.
Wiesz co? Nie wydaje mi się, że to tylko w Polsce tacy ludzie się trafiają :), zdarzają się też miłe sytuacje chociaż zawsze mogłoby być ich więcej :)

Marti84 robiłam sesje ciążowe i dzieciaczków :), ale tylko w ramach pasji i szkolenia się :) więc za free. Ja miałam modeli a oni obrobione zdjęcia na płycie :) Teraz mi tego brakuje i po porodzie wezmę się znowu do roboty :)
Daj znać jak po SR

olenka podpytaj lekarza, czy możesz brać 2 leki na raz (fembion i żelazo), bo prawdopodobnie w tym fembionie jest już dawka żelaza. Za duża dawka też nie jest wskazana.

LeaKa ja nie będę miała chusty, ale dlatego, że mam nosidełko po chłopakach :) chusta to fajna rzecz i z tego co widziałam, to można ją stosować na różne sposoby :) więc polecam.

Dajcie znać dziewczynki co u lekarza :) ja muszę czekać do 6.11

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoi99r3z1q.png
http://www.suwaczki.com/tickers/d69cj44jkcbqbxtu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanli5wu02oh6.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziołszki, wróciłam juz i nie mam mocy :P obrobiłam ten cmentarz a potem polowanie na kurtawkę, godzina buszowania po ciuszku i udało się. Mam płaszczyk z top shopa za 35 zł z kapturem i miejscem na brzuch :) teraz tylko doprowadzę go do stanu używalności bo wymiętolony trochę jest i wrzucę Wam fotkę :) pogoda za to piękna się zrobiła, oby jak najdłużej. Idę legnąć na kanapę i odetchnąć trochę :)
Leaka fajny bajer ta nosidełko/chusta, pierwszy raz coś takiego widzę, bo do tej pory widziałam tylko takie klasyczne chusty do wiązania, tkane lub elastik i generalnie uważam że to fajna opcja. A brat nie będzie mogl Cie odebrać ze szpitala?
Marlesia to zdecydowanie musisz wrocic do tej pasji :) skoro masz chęć i sprzęt to nic tylko rodzić i działać z fotkami :)
marlenek ja też właśnie nie wiem, jak dobrać ten stanik online. zwłaszcza że co firma to inaczej leży... Kumpela karmiąca doradziła żeby nie brać usztywnianych, bo chociaż biust lepiej leży to sztywny materiał podrażnia sutki, a w miękim jest wygodniej. No i jeszcze powiedziłą ze rozmiar biustu w ciągu dnia zmienia się trzykrotnie, i mięki stanik lepiej się dopasowuje do mobilnego rozmiaru :) a co do glukozy to powodzenia jutro!
Brunetka i Oleńka dajcie znać jak po wizycie.
moniqq aaa, to wcale mnei nie dziwi że mobilizujesz mózgownicę do działania, oby się udało! i pryzjemnych zajęć dzisiaj!:)

Odnośnik do komentarza

marti84cooooo matko, jak bym miała się tak schylac żeby szorowac grób to bym chyba zaczęła rodzic! Umylam tylko kibel i meble w kuchni i normalnie brzuch czuje jakbym miała między nogami.
A co do biustonosza to wlasnie w każdym artykule, na który trafiłam to właśnie było o tym żeby absolutnie miekkiego nie kupować bo za bardzo mięśnie piersi się męczą....

dajcie znać jak po wizytch!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371w6u39ft3.png

Odnośnik do komentarza

Marti- co do tej aplikacji „moja ciąża” fakt- jest bardzo fajna, miałam o niej ostatnio napisać ale zapomniałam. Fajnie się wpisuje tą wagę, i wyskakuje czy jest w normie czy nie;) i wiele innych ciekawych rzeczy. I powodzenia na SR! ;)

Oleńka- z tym Palmersem w Rossmannie faktycznie mega się opłaca! Dzięki za info, jeszcze dziś się po niego wybiorę, akurat też mam ta kartę także czemu by nie skorzystać:)
A co do Twojej koleżanki, to czytałam ostatnio, ze jeśli rozstępy są „świeże” to spokojnie można atakować kremami i balsamami, że są duże szanse, nawet jeśli nie znikną to przynajmniej będą bardzo mało widoczne,także trzeba zaczynać walkę od razu! Palmers na pewno pomoże

Leaka- co do chusty, to ja szczerze powiedziawszy nie jestem do niej przekonana… może bardziej przeraża mnie technika jej wiązania, dużo się naczytałam, ze potrzeba czasu, żeby to ogarnąć, ale tak czy tak, jakoś nie widzę w niej uwiązanego kilkudniowego noworodka… może już dla nieco starszych dzieci. Jakoś ten widok tego „biednego” przytłoczonego i zakneblowanego dzidziusia mnie przeraża ;) ale to tylko moja opinia. Ogólnie wiem, ze chusty są bardzo promowane i chwalone. U nas w Bielsku były organizowane warsztaty wiązania tych chust, koleżanka była, ale mimo tego, wychodząc z warsztatów nadal nie była do nich przekonana. Może lepsze już byłoby nosidło? Są z wkładkami, dzięki którymi można w nich nosić nawet noworodka, ale musiałabyś coś więcej na ich temat poczytać.

Marlenek- powodzenia na glukozie, na pewno dasz radę, chociaż osobiście nie zazdroszczę… ja też musiałam wysiedzieć dwie godziny i była jakaś masakra… chociaż wtedy wyciągnęłam mężą, bo był na l4 jeszcze po operacji, także razem jakoś było raźniej. Może też kogoś wyciągniesz, żeby czas Ci szybciej przeleciał?

http://www.suwaczki.com/tickers/whtlpzcumawzdg3i.png

Odnośnik do komentarza

DobraWrozkaa , tak, na pewno idę z A.za pierwszym razem 3tygodnie temu też z nim byłam, bo obawiałam się, że zemdleję lub zwymiotuję tak jak inne dziewczyny ale było nawet dobrze, oczywiście poza faktem czekania 2h ale zaopatrzyliśmy się w książki i przeczekaliśmy. Jutro też tak zrobimy.
Marti, wariatko :) , szorowałaś grób, ehhh i cóż Ci tu powiedzieć leż teraz i odpoczywaj :)
Ja chyba też kupię bardziej usztywniany biustonosz bo w tym miękkim to wydaje mi się właśnie, że piersi opadają..

Ja bym chciała taką chustę ale im nie ufam, zawsze mi się wydaje, że się dziecko może wyśliznąć a do tego sztuka jest ją umiejętnie zawiązać..

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

LeeKa a ja jestem za chustowaniem. Moja przyjaciólka w ten sposób nosiła dzidziusia i widzi same plusy. Mogła o wiele wiecej rzecyz w domu ogarnąć. Mały nie plakał..był cały czas obok niej, czuł jej zapach i słyszał serduszko. Ja też chcę kupi chustę :) Myslę że w Twoim przypadku no nie będziesz miała innego wyjścia.. Chyba że można wziąć ze sobą wózek i zostawić gdzieś w magazynku szpitala tak, byś miała go na dzień wyjścia. Możesz popytać :)
Marlesia ja też mam wizytę dopiero 6.11. I będzie to usg 4d! :D także tym bardziej doczekać się nie mogę.
Co do wykorzystywania ciąży to wydaje mi się że to jest ostatni moment kiedy to mamy siłe stać w kolejce czy w autobusię..ale 8 czy początek 9 mc da nam się we znaki tak, że o 180 stopni zmienimy podejście. Mnie Pani w Netto też ostatnio ochrzaniła że stałam w kolejce za 5 robotnikami, którzy to (każdy na oddzielny rachunek) kupowali piwska. :D Hmm..czas zmienić podejście :)
Ja używam Palmersa i jestem chyba zadowolona :) No bo nic mi nowego nie wychodzi, skóra nie jest taka napięta i przepięknie pachnie.. ta promocja w rosmanie-genialna! :)
Buniusmonika, leżakujn sobie, nie stój za dłogo i nie siedż..unikaj w ogóle pozycji pionowej bo grawitacja dodatkowo dziala na Laurkę i może rzeczywiście napierać tak bardzo że będzie to powodowało rozwieranie. Uważaj na siebie po prostu..DOstałaś jakieś leki? Trzymam kciuki, żebyś doczekała do stycznia :)
Oleńka ja już jestem umówiona na wizytę do Medeoru w Łodzi..ale do SR chodzę przy Rydygierze, tak w razie czego. Mam nadzieję że dostanę się do tego pierwszego szpitala..a jeśli nie to mam zamiarw R. wykupić położną. o taki mam plan :)

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

Marlesia- to bardzo fajnie, że jest co prawda jeden szpital, ale wiesz że sprawdzony, ma dobre warunki i dobrą opiekę, to jest przecież najważniejsze. U nas są 2 szpitale państwowe oprócz kliniki Eskulap, ale oba są bardzo kiepskie- jeśli chodzi i warunki, opiekę i podejście, zupełnie przeciwne do pojęcia „rodzić po ludzku”, jedyny plus ma jeden z tych szpitali- Wojewódzki, o tyle że ma bardzo dobrze wyposażony oddział patologii ciąży i neonatologii, więc jak tylko jest coś nie tak, mają sprzęty i warunki żeby szybko pomóc. A poza tym to jest jakaś kara i dla wielu nawet trauma, trafić tam na oddział, nie wspominając o porodzie…

Marlesia, Oleńka- ja też biorę femibion 2, wiem że jest tam żelazo, ale we wrześniu na wizycie u mojej gin, po przeanalizowaniu wyników, mimo że tak jak mówie, biorę od początku femibion, jem dużo produktów bogatych w żelazo, w badaniach jego poziom też miałam przy dolnej granicy i moja gin przepisała mi dodatkowo Biofer- o zwiększonej wchłanialności. Także stosuje aż 3x dziennie, cały czas. Jutro na wizycie pewnie znów dostanę skierowanie na badania, także zobaczymy czy coś się w tym kierunku poprawiło. Dodatkowo magnez 2x dziennie. Ufam jej na tyle, że nie boję się że „przeginam”. Także Oleńka pogadaj ze swoim lekarzem, on wie najlepiej jak to rozwiązać :)

Leaka- nooo taka chusta to ja rozumiem! Pierwszy raz widzę coś takiego, w tym bym się nie bała nosić maleństwo :D

Dziewczyny ja też rozmawiałam z tą braffiterką odnośnie staników, mówiła że te z fiszbiną jak najbardziej poleca, lepiej podtrzymują biust, nic nie podrażniają, a dodatkowy + są bardzo kobiece i całkiem seksowne (jak na biustonosze do karmienia). Ja sobie nie wyobrażam kupna tych miękkich, mam bardzo mały biust, obecnie ciutkę mi podrósł, ale w dalszym ciągu mam B, więc nawet jeśli potem będę miała w nich pokarm, tak czy tak nie wyobrażam sobie chodzenia w tym bez podtrzymania i bez fiszbinów. Ale dla dziewczyn z większym biustem, może faktycznie będą wygodniejsze.. trudno mi powiedzieć.
A powiedźcie mi jeszcze, bierzecie pod uwagę zakup urządzenia typu- monitor ruchu (oddechu)?
My po ostatnich warsztatach bezpieczny maluch i po wykładzie z ratownikiem medycznym, który to nam przedstawiał (ale nie namawiał), mamy bardzo mieszane uczucia… ale przyznam, że troche nas wystraszył o tych nagłych bezdechach itp. Chociaż tak jak mówił ten ratownik, takie urządzenia mają liczne wady i są przed wszystkim monitorem ruchu, udowodnił nam ich błędne działanie na Sali. Elektronicznej niani nie kupujemy, bo mieszkamy w mieszkaniu 50m, śmiejemy się że zanim ta niania zareaguje, sami wcześniej usłyszymy płacz dziecka z sypialni;) Ale kwestia tego monitora ruchu ciągle jednak siedzi mi w głowie… co myślicie?
i z góry przepraszam, jeśli ten temat był już tutaj poruszany, czytam regularnie forum, wydaje mi się, że strona po stronie, ale mogłam coś przeoczyć.

http://www.suwaczki.com/tickers/whtlpzcumawzdg3i.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki dzięki za rady, ale ja biorę Femibion z polecenia lekarza od początku ciąży i żelazo też na receptę od tego samego lekarza, tak więc napewno mogę je brać a nawet muszę bo miałam słabe wyniki na początku, teraz jest trochę lepiej ;P biorę raz dziennie Femibion i raz dziennie to żelazo Tardyferon Fol :D odezwę się po wizycie to poodpisuje wam, teraz tak na szybko :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...