Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy moge dolaczyc? jestem Nowa i rowniez urodze w styczniu. Termin mam na 26 stycznia. Od jutra zaczyna mi sie 28tc :) ciesze sie bardzo. Bede miec dziewczynke :) na imie chcialam dac Apolonia albo Stefania ale ojciec dziecka sie nie zgadza,denerwuje mnie to. On chce jakies ''slaskie'' a ja sie nie zgadzam. Wczesniej bylo w umowie ze on wybiera dla chlopca a ja dla dziewczynki a teraz sie udziela niepotrzebnie. Cala ciaze mnie nie wspiera mimo to probojemy jakos sie dogadac. Ale tu mial gdzies dziecko a udziela sie nie potrzebnie. Co zrobic?

Odnośnik do komentarza

ola9219 Podobną sytuację ja mam z ojcem Edana zero wsparcia praktycznie ale powiedziałam że imię wybrał jego syn i ma się do tego dostosować czy mu się to podoba czy nie ;)
Sama na początku myślałam o jakimś Kamilu czy innym Edziu ale odpaliłam jedną po drugiej listy imion z różnych kultur i własnie to imię sobie wybrało moje dziecko więc ja nie mam zamiaru tego zmieniać i w związku z tym będzie Edan Sedric ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bgu9rxnsef2j6.png

Odnośnik do komentarza

Joasia probowalas mu pomoc, a on jednak wybral alkohol. . . Smutne, ale teraz musisz myslec o dziecku i sobie. Jezeli nie przyjal pomocy, a Ty juz tyle poswiecilas to chyba nie warto, tak jak mowi zrezygnowana tracic pare ladnych lat, stresu, zdrowia. Myslalam, ze to dopiero poczatek jego zalamania. Mial jechac do Ciebie, a poszedl sie napic.... Probuje Toba manipulowac poprzez mowienie o depresji, a to po prostu alkoholizm. Jestes w ciezkiej sytuacji, ale wiem, ze wybierzesz dobra droge dla siebie i dziecka. W zyciu mozna spotkac wiele dobrych ludzi i Ty napewno kogos spotkasz i ulozysz sobie zycie. Za 2, no 3 miesiace spotkasz swego.syna:) Najwieksza milosc. brunetka ja mam co wieczor krwawienia z nosa. Co prawda nie duze, ale sa. W ogole czesto mam zatkany mos:/ U kobiet w ciazy ponoc to normalne. Lepiej oczywiscie skonsultowac to z lekarzem.

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Leaka super brzusio! Dobrze ze z Edanem wszystko ok i rosnie zdrowo, a sytuacja w autobusie.... szkoda gadac. Ale one kidys tez beda w ciazy..... Witaj Ola9219:) Pola bardzo ladnie. Powiedz swojemu, ze umowa to umowa. A jakie niby slaskie imie ma na mysli? Jak moze Cie tak straszyc? Imie mozna zmienic bezplatnie do miesiaca w urzedzie. Ty go postrasz, ze nie wpiszesz go jako ojca;) Linda ja tez zwariuje. Wczoraj znalazlam mikro plamke na wkladce i mam swira. Dobrze, ze w srode wizyta. Zrezygnowana trzymam kciuki, zeby udalo sie z macierzynskim. Wiele przeszlas z tym swoim ex. Wiesz, co przezywa Joasia. Dobrze, ze znalazlas swoja druga polowke i on traktuje Twojego syna jak swojego:) Super ciuszki!

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny! Jakis czas temu już do Was dołączyłam (jakies 300 stron temu;) nie wiem czy mnie pamietacie czy nie. Często myślałam o tym, żeby się udzielic, wziasc udzial w Waszych dyskusjach, ale jakos zawsze tyle tego pisałyście, ze nie ogarnialam;) wiec po czytaniu po kilka stron na raz, na odpisanie brakowalo mi już sil, albo po prostu musialam zrobic cos innego, co powodowalo moje oderwanie się od komputera- chociaż bardzo wiele tematow, które tutaj poruszacie mnie dotycza, co jest mega poceszajace ale tez fascynujące! Przede wszystkim gratuluje Wam, jesteście naprawde wytrwale i sine, niektóre historie sa smutne i przykre, a ja glupia ta często narzekam… Az mi wstyd naprawde- a Madzia jest dla mnie najlepszym przykładem tej niesamowitej sily i wytrwałości, trzymam kciuki za Ninke, żeby rosla zdrowo i jak najszybciej mogla wrocic z rodzina do domku.
Lewel- brzuszek prześliczny!! Zastanawiam się czasem, czy posiadanie dwoch lokatorow zamiast jednego jest bardzo rozne? Jakie to uczucie zwłaszcza przy ich plasach;)
Marlenek i zabka- jak super, ze macie okazje się poznac na zywo! Może ktoras z Was jest z Bielska-Bialej albo okolic?
Zrezygnowana- ja również dolaczam się do grona trzymających kciuki za Twój macierzyński a także gratuluje wspaniałych zakupowych lupow dla Alanka, mnie takie zakupy zawsze ogromnie ciesza i poprawiaja nastroj;D dzis np. zaglądnęliśmy z mezem do smyka- zachęciła nas nowa gazetka przy wejściu, gdzie dolaczyli kupon zniżkowy -20% za jeden dowolny produkt, także mimo ze jeszcze przed wyplata i nie zamiezalismy w tym miesiącu już niczego kupowac- skusiliśmy się na sliczny, bardzo cieply i przytulny hiszpanski kocyk na który polowaliśmy już od miesiąca;) naprawde polecam, jeśli ktoras jeszcze nie zakupila takiego na chłodniejsze dni;) nasz kosztowal 69 zl ale dzieki tej promocji zaoszczędziliśmy 14 zl
Olenka- spóźnione- ale gratuluje slubu! Wiem, ze tak naprawde nastawiacie się na ten „prawdziwy”, wymarzony za 2 lata (dobrze pamiętam?), ale teraz na spokojnie możecie sobie wszystko organizowac, szybko zleci, a Hania być może będzie trzymala Wasze obraczki przy oltarzu?to będzie na pewno wymarzony dzien :)
Joasia- bardzo mi przykro przez Twoja obecna sytuacje z facetem… chciałabym Cie jakos pocieszyc, ale nie ba rdzo wiem co napisac. Chociaz jak dla mnie, najważniejsze żebys pamiętała- najwazniejsza teraz jestes Ty i Twoje maleństwo! Nie można narażać się na taki ciągły stres, wiec może i lepiej, ze aktualnie unikasz z nim wszelkich kontaktow, to nie jest dziecinne.
Ruda mama- co do stanikow do karmienia, ja bylam u braffiterki jakis miesiąc temu- tez wtedy po raz pierwszy odkrylam wspaniale staniki z fiszbinami, ladne, kobiece, z dodatkiem koronki! Zupełnie cos innego niż do tej pory widziałam w opcji do karmienia, i chciałam od razu zakupic z 2 szt, ale Pani mnie zachęciła do kolejnych odwiedzin w okolicach grudnia, na spokojnie, żebyśmy mogly idealnie dopasowac rozmiar, bo moje piersi mogą sie jeszcze zmienic, także na spokojnie posłuchałam i wlasnie mam zamiar tam powrocic jakos początkiem grudnia;)
Dobra, bo widze ze chyba zbyno się tutaj rozkręciłam:P za co Was z gory bardzo przepraszam!:) tak wiem, cwaniara ze mnie, nie odzywam Si tyle czasu a teraz Wam zaśmiecam forum jakas epopeją, próbując wszystko nadrobic ;P I przepraszam tez, ze nie udalo mi się odnieść do Was wszystkich, od teraz będę starala się udzielac na Bierzaco :)

http://www.suwaczki.com/tickers/whtlpzcumawzdg3i.png

Odnośnik do komentarza

I jeszcze troche w temacie mojego samopoczucia- od jakis 2, moze 3 tygodni mega mola mnie plecy, w zasadzie caly kregoslup (najbardziej miejsce na prawo od prawej lopatki, to jest takie uczucie jakby ktos nieustannie wkrecal mi srubokret w plecy!) czasami jest to nie do wytrzymania :(( tez tak macie? a od paru dni mam problem ze wstaniem, w zasadzie przy kazdej zmianie pozycji, najgorzej z lezacej ale tez z siedzacej, jakby troche patralizowalo mi jedna polowe ciala, bol promienieje od miednicy, do posladka az po udo! ale jak chwile rozchodze to przechodzi... bylam u dobrego ortopedy pare tyg temu, ale jak tylko powiedzialam mu o ciazy, powiedzial ze niestety nie wiele moze mi teraz pomoc, jakby bole sie ustapily po porodzie, zaprasza mnie i wtedy cos pomyslimy... zalamalam sie, bo mam wrazenie z z kazdym dniem jest coraz gorzej, a gdzie tam do stycznia! ;) A wizyte gin z USG mam juz za 2 dni! strasznie sie ciesze, ze znow podgladniemy Sebastaiana :D mam nadzieje ze bedzie wszystko ok :)

http://www.suwaczki.com/tickers/whtlpzcumawzdg3i.png

Odnośnik do komentarza

Dobry dzień! U nas kolejny mglisty dzień na Śląsku, ale pewnie się wypogodzi. Nastrój pozytywny, choć przeraża mnie że ten czas tak zasuwa...! Zdecydowanie w listopadzie muszę zakońćzyć już kupowanie tych wszystkich pierdołek, żebym się nie stresowała. Polowanie na wózek nadal trwa...
Joasia86 trzymam kciuki za dobre decyzje. Obyś taką podjęła. Nie mam podobnych doświadczeń abym mogła Ci radzić, ale myślę, że dobrze, żebyś wziełą pod uwagę co piszę Zrezygnowana. Szkoda czasu i nerwów Twoich i synka. Alkoholizm, depresja, długi... zaczynać z takim bagażem nowe życie - nie będziesz szczęsliwa i dziecko to odczuje/ A co do podawania w dokumentach to czym się przejmujesz? Że urzędniczka z nad pączka i kawy spojrzy krzywo na Ciebie?Bo kto inny będzie to wiedział? Miej to w D! Kumpela po rozwodzie musi się urzerać z byłym mężem jak chce córce paszport wyrobić, bez jego zgody się nie obejdzie, a non stop robi problemy, myslała już o pozbawieniu go praw rodzicielskich, bo w niczym nie pomaga a tylko utrudnia. Zastanów się!
Zrezygnowana współczuję Ci przejść :( ale ciesze się, że poznałaś teraz miłość swojego życia i że traktuje Twojego synka jak swojego, to jest cudowne!
buniusmonika moja Nina na początku też miała być Niną labo Laurą :) tak więc imie bardzo mi się podoba :)
Leaka piękny brzuszek i słodki Edanek :) Ślicznie rośniesz! a co do ludzi w busie, to brak słów. Zanim miałam auto i jezdziłam busem do pracy to też jezdziła dziewczyna w ciazy, codziennie. Autobus byl wypchany po brzegi, co dzień Ci sami ludzie o 7.00 do pracy i co dzień ta dziewczyna stała, bo wsiadała na ostatnim przystanku w naszym mieście i nikt dupy nie ruszył... wszyscy mieli tablety, ksiazki na kolanach albo z słuchawkami na uszach spali lub udawali. Ona juz sie przestala rozglądać jak wsiadała bo nikt jej nigdy nie ustępował. KAszana z tymi ludzmi.
Brunetka mi tak jak Lindzie też krwawią dziąsła,a co do krwi z nosa to słyszłam, że to w ciązy normalne, ale lepiej zgłosić lekarzowi.
Rudamama no mi to sama babka powiedziała, że one będą większe jak się wypełnią pokarmem, a ja też mam tak jak Ty 80G teraz i już jest ciasne.. myślisz żeby potem miskę H kupić?
ola9219 witaj na forum! :) mi też podoba się imie Pola ale w skróconej wersji, tzn po prostu Pola a nie Apolonia. A skoro umowa z mężem była to trzeba mu przypomniec zeby teraz problemów nie robił :) a jakie to są typowo śląskie imiona?
ola9219, buniusmonika wpiszcie się w naszej styczniowej tabelce mamusiek na gmailu. Login: styczniowemamy, hasło: skarbystyczen. Można na skróty kliknąć tabelkę w mojej stopce i się zalogować :)
DobraWrozka fajnie , że sobie o nas przypomniałaś :) śliczny brzuszek :) i synuś też - jeszcze z tych dawnych malutkich czasów, kiedy mieścił się w całości na zdjęciu z usg :) z Twoich okolic to chyba najbliżej będzie Daria z Oświęcimia, choć to też nie rzut beretem . Ja niestety też cierpie na bóle w kręgosłupie, zawsze jak wstaję czy z łóżka czy z krzesła to je czuję...:/ ale chyba w ciązy oprócz masazu, basenu i odpoczynku to nic więcej na to nie poradzisz. U nas na szkole rodzenia pokazywali techniki masażu i powiem, że na prawde to pomaga. Może się przyda?

Odnośnik do komentarza

LeaKa
Ja od 4. miesiąca używałam balsamu MamaMia Ziaji. Później BioOil i teraz przerzuciłam się na kolagen Silver ColWay. Ten ostatni polecam szczególnie. Póki co mam kilka rozstępów na piersiach. Teraz największy sprawdzian - okres najszybszego wzrostu Malutkiej. Zobaczymy co będzie :)
Zdałam sobie sprawę, że nie mam nawet jednego zdjęcia ciążowego...
Dziewczyny
Nie wiem czy pojawił się tu już wątek uczestniczenia partnera przy porodzie. Jakie macie plany? Ja cały czas się zastanawiam choć mąż chce być na sali porodowej. Wiem jednak, że podjął taką decyzję raczej ze względów praktycznych - moje siostry naopowiadały mu o sytuacjach, gdy kobieta źle jest traktowana przez personel szpitalny pod nieobecność "świadka" porodu... Szczerze powiedziawszy wolałabym być sama - choć nie wiem czy moje podejście się nie zmieni, gdy zacznę się na poważnie bać :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny powiem krótko wysłać chłopa żeby coś załatwił masakra:D Byłam wczoraj oglądać ten wózek ale mój znajomy zapomniał że wózek to też spacerówka i nosidełko:D Przywiózł tylko gondole uśmiałyśmy się z jego żoną jak szalone.Biedny aż mu się głupio zrobiło:D No nic jeżeli chodzi o gondolkę to gondolka duża i wygląda jak nowa oni używali jej tylko przez 3 msc bo ich mała nienawidziła gondoli i wolała jeździć w foteliku. Jeśli chodzi o stelaż to jego stan uważam za dobry nie zapominając o tym że to wózek używany (są ślady zadrapań).
Ogólnie gondola zadbana, wózek jest czarny po środku przechodzi pasek beżowy a na pasku są czerwone koła wizualnie też ładny. Dobrze się prowadzi dość zwrotny, i bardzo miękki (super amortyzacja). Jednak ma też wady ponieważ jest bardzo ciężki z gondolą podobno waży 19 kg i przy moim wzroście(150 w kapeluszu:D) sięga mi chyba pod pachy haha...nie wiem więc jak będę sobie z nim radzić zwłaszcza że mieszkam na 3 piętrze bez windy i bez możliwości zostawienia wózka na dole. W przyszłym tygodniu jestem z nimi umówiona na oglądanie tej spacerówki i fotelika. Muszę się zastanowić bo cena kusząca:D
Moja wyprawa skończyła się tym że zamiast wózka przytachałam ze sobą wór ciuszków. No masakra a już obiecałam sobie że nic nie będę kupować bo już sporo mam a mam jeszcze obiecane po dziecku przyjaciółki. A że jak na razie mam dużo ale chłopięcych ubranek to tych różowych śliczności nie mogłam sobie odmówić:D

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_19128.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_19129.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_19130.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_19131.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

DobraWrozkaa Ja też mam spore problemy z kręgosłupem w zasadzie miałam je już przed ciążą a teraz jest tylko gorzej. Mnie boli w okolicach łopatek i ból schodzi coraz niżej do samego krzyża. Niekiedy budzę się w nocy bo ból nie daje mi spokoju. Usiedzieć ani ustać nie mogę i wiercę się jak chomik w karuzeli. Mam nadzieję że po porodzie przejdzie.
Joasia86 ja uważam tak samo jak dziewczyny. Najważniejsza jesteś ty i twoje dziecko a barana po prostu olej. On chyba Tobą manipuluje bo zawsze gdy dzwonił byłaś na jego zawołanie a on robił z Tobą co chciał. Powiedział kocham i tęsknie a ty ulegałaś wszystkiemu bo kochasz. Dobrze że w końcu zaczełaś walczyć o siebie. Lepiej być czasem samym ale szczęśliwym niż w związku samotnym i nieszczęśliwym. A jeśli chodzi o ojcostwo to niewiem ale jest dużo prawdy w tym że jeżeli się nie dogadacie będzie Ci robił spore problemy. Mi nawet moja koleżanka raptem kilka dni temu mówiła żebym nie dawała dziecku nazwiska ojca bo nie jesteśmy po ślubie bo teraz jest dobrze a jak będzie za kilka lat to nikt nie wie. Ona mi to mówiła bo sama sporo przeżyła teraz walczy właśnie o odebranie praw i o zmianę nazwiska dziecku ale jest trudno i chyba się jej to nie uda.
ola9219 Witaj mamuśko:D Ja tez będe miała Polę:D Z tym że nie Apolonię a po prostu Polę:D

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

buniusmonika ja zdjęć ciążowych mam raptem kilka i w dodatku tak uroczych że sama przed sobą się ich wstydzę:D Ale myślę nad sesją w 8 lub 9 msc. Zobaczymy jak z kasą bo taka sesja ok 300 zł. przynajmniej tam gdzie ja pytałam.
A jeśli chodzi o poród jeśli zdecyduje się na poród sn ( chodź daleka jestem od tego) to nie wyobrażam sobie żeby go przy mnie nie było. My już o tym rozmawialiśmy jakoś dużego entuzjazmu w nim nie widziałam ale obiecał że mnie nie zostawi samej.

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

Daria13 nieźle się obłowiłaś :D tyle ciuszków! i chyba też wiele większych a nie tylko na niemowalaka? Co do wózka to ja mimo że mieszkam na parterze to takiego ciężkiego bym nie brała. Ja chcę z aluminiowym stelażem bo i łatwiej nim wyjeżdżać po krawężnikach itp. a jak jeszcze dorzucisz do tych 19kg bobasa powiedzmy 5kg, zakupy do kosza ze 3kg i pierdoły w torbie 1 kg to już masz 28kg... dużo :) przemyśl temat :) a co do sesji brzuszkowej to ja też bym chciała, może w świątecznym kimacie w grudniu, ale decyzje podejmę wtedy jak zobaczę jak wyglądam, bo jak będę opuchnięta, guba jak beka i nie daj Boże z rozstępami to se daruję uwiecznianie tego stanu :) Kiedyś bodajże Styczniowa_Ania wrzucała linka do sesji od fotografa u którego chce robić zdjęcia w tym klimacie i na prawdę pomysły były świetne :)

Odnośnik do komentarza

Marti84 Tak dokładnie to są ubranka głównie w rozmiarach od 68 do 80 dosłownie kilka szt. na 62. Także wiosna lato i jesień( mam nadzieje)już z głowy:D
A co do wózka masz całkowitą rację 28 kg?? O matko. Moja mama się ze mnie śmieje że tak wydziwiam z tym wózkiem i że za jej czasów to były dwa wózki na całą rodzinę i 7 pokoleń wychowało się na jednym i wszyscy byli zadowoleni:D Znalazłam wózek wagowo idealny. Idealnie lekki M. podniósł go jedną ręką. Stelaż aluminiowy duże pompowane koła niesamowicie zwrotny (można prowadzić jedną ręką), amortyzacja super, Waga stelaż +gondola ok 11 kg. Wizualnie super a gondola kończy mi się w okolicy pępka (także nie wyglądam jak krasnal z dziecięcym wózkiem).Tylko coś za coś i tak gondola mała bo tylko 73 cm, fotelik tylko do 10 kg, i spacerówka też nie jest duża ale jak ma być duża skoro stelaż waży tylko 5 kg? I siedzę i myślę a jak pytam o radę M. to mi mówi bierzemy ten który Ci się bardziej podoba hihi...dyplomata mi się znalazł

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

dzień doberek!
ola92witaj
daria podziwiam i z jednej strony zazdroszczę ja bym się nie odważyła na sesję. Jestem ogromna i wszędzie pełno celulitu mam:/ choć te zdjęcia z sesji boskie są.
dobrawróżka witaj mnie też nie było długo długo;) nie mam aż takiego problemu z bólem kręgosłupa jak Ty ale też wiem co to znaczy..mnie boli tylko w okolicy miednicy prawa część, najgorzej jest jak wstaję z łóżka łzy w oczach przez kilka pierwszych kroków, ale jak się rozchodzę jest ok do następnej dłuższej posiadówki. U mnie to już 3 ciąża i pierwsze takie problemy więc i tak jestem szczęściarą:)
leaka jakiś czas temu miałam podobną sytuację jadąc autobusem, wracałam z dwójką dzieciaków ze szkoły córki to tylko 3 przystanki ale miałam 2 latka w wózku i 7 latkę przy sobie plus mega duży brzuszek i jeszcze bilet musiałam skasować, tłok że ledwo się wcisneliśmy..ludzie patrzyli na mnie jakbym coś komuś miała ukraść każdy delikatnie się odsuwał, tylko jeden młody chłopak widząc jak próbuję podejść skasować bilet zaproponował pomoc..po tych 10 min w autobusie zdecydowałam nie jeździć więcej kom. miejską wolę już spacer. Straszna znieczulica teraz panuje
marti mój mąż nie chciał ani za pierwszym ani za drugim razem i teraz też nie chce..na początku było mi z tym źle bo pierwszy poród to mega stres ból, a w państwowych szpitalach położnym wydaje się że mogą wszystko. Mnie na dzień dobry opie.., że jej w nocygłowę zawracam,a dopiero 3 cm rozwarcia mam.. urodziłam po 16godz męki,ale obiecałam sobie że nigdy więcej nie będę tam rodzić. Ale wracając do tematu jak już zaczęłam rodzić kobieta przebiła mi worek owodniowy i ten zapach ta woda i wszystkie inne rzeczy wypadające ze mnie ohyda. Strasznie krzyczałam jak mi ją wypychali na siłę jestem pewna,że mój mąż by nie wytrzymał tego psychicznie choć może byłoby inaczej gdyby był ze mną..

Czy Wy też macie mega apetyty? Ja mogłabym jeść cały czas tragedia ciĄgle jestem głodna do 6 mca przytyłam tylko 4,5kg a na dzień dzisiejszy to już 11.
i w dodatku jakaś roztargniona jestem odwiozłam dziś małą do szkoły pełna energii wróciłam do domu i co ściągając buty przewróciłam się, na szczęście na kolana, ale zgrabnością to już nie grzeszę.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg8iikdx4m7f7w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp8l27649v.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jen61jnwn.png

Odnośnik do komentarza

martusia2222 Ja mam wielką nadzieję że na takiej sesji zrobią mnie na Top Model:D
O matko straszny miałaś poród znieczulica to w tych szpitalach panuje dla nich to kolejne zadanie do wykonania w czasie ich 8h pracy i tyle. Z człowiekiem się wg nie liczą też słyszałam o takich skarajnych przypadkach. Że położne z fochem pomagają przy porodzie a kobiety które rodzą traktują jak zwykłe dzi**i i że skoro chciały to mają za swoje. Ja dlatego tak bardzo upieram się przy prywatnej klinice bo tam inaczej do wszystkiego podchodzą. Nie rozumiem jak wg można wypchać na siłę dziecko z matki
to sie chyba nazywa Chwyt Kristellera ostatnio w uwadze był podobny temat.

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

Daria no nie, na gondole 73cm tez bym się nie zdecydowała, ja chce 85, ale ewentualnie 80 tez akceptuje :-) ciezki wybór z tym wózkiem ale musisz dobrać tak zeby bylo Ci wygodnie bo jednak na rynku jest tego sporo. Ja juz pisalam wcześniej ze ja myślę o Coletto Marcello, bo jest lekki, zwrotny i ma gondole 85. Marlenek twz wybrala lekki model z duza gondola ale teraz nie pamiętam nazwy. Musisz poszukac swojego idealu :-)
Martusia2222to nie fajne mialas doświadczenia z tym pierwszym porodem, rzeczywiście :-( jakas jedzowata polozna Ci się trafila. I tez mysle ze jesli maz nie czuje się na silach to nie ma co go zmuszac. Różne historie się slyszalo, min. Znajoma na siłę wziela ojca dziecka do porodu i przezyl taka traume ze przestal WOGOLE z nią uprawiać seks i związek się skonczyl. Wiem ze to juz skrajnosc ale historia prawdziwa.

Odnośnik do komentarza

Daria13

Ja akurat mam znajomą, która sama mi zaproponowała sesję za o wiele mniejszą kwotę, ale jakoś nie mam nawet pomysłu - na strój, otoczenie (właśnie po to, bym nie ukrywała zdjęć przed samą sobą :). Może właśnie jakoś w listopadzie wpadnę na jakieś rozwiązanie.
Jeśli chodzi o poród z mężem w tle to widzę, że mamy podobnie - brak entuzjazmu i poświęcenie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...