Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Agatha
Witam!
Ale dzisiaj pospałam do 10 najlepiej mi sie śpi jak małż sobie już pójdzie do roboty i mam całe łóżko dla siebie. Duszno strasznie, nie mogę wziąć porządnego wdechu jakaś "nienaoddychana "wystarczająco się czuje.

Anikadn ja też zamawiałam na allegro bodziaki mothercare 7 paki i faktycznie wychodzi dużo taniej i są bardzo dobrej jakości. Ja mam zamiar głównie je stosować bo wydają się byż najwygodniejsze. Najwięcej mam z krótkim rękawem ale jak zajdzie potrzeba to dokupie więcej z długim też.

Wczoraj też zamówiłam jeszcze kilka rzeczy koszule do karmienia i biustonosz. I kilka takich rzeczy jak majtasy i wkładki poporodowe. Nie umiałam tego nigdzie w sklepie znależć.
Jakośc to mają naprawdę super. Używałąm takich przy Natalce i nawet po wielu praniach wyglądały o niebo lepiej niż te w naszym sklepie.

Też pozamawiałam podkłady itp. ale mam je już w domku. A męzuś wczoraj został wysłąny do marketu po kosmetyki dla maluszka, pieluszki itp. U nas jest trochę łątwiej, bo częśc dalej będzie wspólna z Natalką:)
A po za tym nie mieliśmy czasu zapomniec, z czego się korzysta:)

Została nam wanienka i wózek. Ale czekamy na wypłate;/

oooo malutka znów ma czkawkę:) Zawsze jak cos podjem.

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxevcqgfei98xdu.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s20mml6e7tyi4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/39f8egz2mum14a43.png

Odnośnik do komentarza

hello dziewuszki!!!

witaj Agaa!!! Fajnie,że też będziesz miała dziewunię i że do nas się odezwałaś :) trzymaj nóżki mocno razem i bedzie ok :) moja kuzynka urodziła właśnie 19-ego sierpnia zeszłego roku :) może nam się pokryją urodzinki? :) ja mam termin na 15-ego,ale coś nie wydaje mnie się by tyle wysiedziała ta moja fikaczka! kopie i wierci się jak nie wiem!

Cieszę się,że macie wszystkie wyniki jak trzeba i że bobasie tak ładnie rosną!!!! kamień z serca :) Alisss, super chłopak będzie jak marzenie! Ronia, coś czuję,że te nasze Modelki to będą miały problem by sobie faceta w swoim wzroście znaleźć ;)Cieszę się,że serducho jak dzwon :)

Mpearl jak tam na nowym??? Urządzeni?

Tośka! Wracaj! gdzie jesteś????? :(

Pozdrawiam wszystkie mamusie, bo oczywiście miałąm napisać duuużo więcej,ale już się pogubiłam,za dużo stron miałam do nadrobienia i o! a mózg mi się kurczy...i już nie pamiętam...ehhhh..a! któraś pisała,że kupiła sobie torbę do szpitala...można prosić o fotkę???? ja nie mam pojęcia jak ta torba ma wyglądać i jaka duża,a może walizeczka na kółeczkach???? help!
a! i jeszcze jedno...pamiętam,że któraś z naszych Sierpnióweczek pisała z Hiszpanii..która to była? ..bo już się zgubiłam...tak myślałam ostatni oo tych upałach i mi się przypomniała i mi się biduli żal zrobiło, bo skoro ja w Anglii na upały zdycham,to co ma Hiszpania powiedzieć...:o_no:
dzięki Bogu,że pogoda trochę się "popsuła" bo wcz był taki upał,że nie miałam siły oddychać! leżałam jak wielka foka wyrzycona na brzeg oceanu i błagałam o litość-dobicie! tata z bratem polecieli rano a ja zostałam z mieszkaniem jak po trąbie powietrznej..niby pomagali mi na bieżąco w sprzątanku, zmywali, odkurzali itp,ale syf jak nic...a ja się uwaliłam i czekałam aż B wróci z pracy i się tym zajmie! nie miałam siły....zaczęłam zmywa naczynia, zmyłam połowę i ...poszłam ryczeć!!!! normalnie szok! spuszłam i nie mogłam oddychać...dziś już lepiej,ale jak tylko postoję to od razu napina mi się brzuch jak kamień i boli...idę jutro do lekarza poprosić o zwolnienie, nie wysiedzię z dzieciakami w ławce...nie ma opcji...a macierzyńskiego nie chcę zaczynać...bo co jak Mała urodzi się dop na koniec sierpnia????2 miesiące macierzyńskiego już mi zlecą :( mam nadz,że mi da zwolnienie koleś...a dziś postaram sie poukładać troszkę ubranka małej, bo coś z dnia na dzień opadam z sił i boję się,że nie dam rady a zanim się skończy rok szkolny i będzie wolne to ja już na bank nie będę miała siły...ogólnie męczy mnie wszystko i boli wszystko...brzuch mi się napina bardzo mocno, cała puchnę, stopy to jkby mi popękały od spodu albo jakbym wlazła na bosaka w drobne szkło, pocę się,sapię, nie myślę, kości łonowe bolą, nie mogę sie podnieść, ubrać skarpet, obrócić na drugi bok, sikam w nocy po 5 razy, pije co 15 min...zgagi, ulewanie...a! i pobolewa mnie prawa nera...normalnie sie rozpadnę chyba!!!!!!!!!!!! i jak ja mam iść do pracy w szkole????z bandą wrzeszczących dzieciaków??? :(

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

Boże,Agniecha,że Ci się jeszcze chce gości przyjmować! podziwiam! mnie męczy gadanie!!!! a Tobie już prawie 37tc zleciał!!!!! Skąd Ty siły bierzesz????? ja to już dętka ja nic...najbardziej mi dokucza,że utyłam i jestem taka ciężka, bo czuję to w każdym stawie i nogach...ledwo mnie utrzymują! lenia to ja mam giganta teraz, i zamiast byc jak najdłużej aktywną,to ja bym LEŻAŁA.....

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kaja, też mam problem z ta torbą, np. spakowałam szlafrok, ale jak byłam na tym oddziale, gdzie mam rodzić, to nie wiem czy na coś się przyda, tak gorąco ( a wielki skubaniec i dużo miejsca zajmuje). Położna powiedziała, że dla dziecka tylko pieluchy i waciki, a znów koleżanka mówi, że bez chusteczek nawilżanych ani rusz, oczywiście wzięłam. NA wszelki wypadek również ubranka w kilku rozmiarach itd. Torba pęka w szwach, a My przecież bedziemy w tym szpitalu jakieś 12 godzin. Gdybym rodziła w Polsce, to chyba WIELKKKKKKKKKKKKA walize musiałabym wziąć...

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

kaja09
Boże,Agniecha,że Ci się jeszcze chce gości przyjmować! podziwiam! mnie męczy gadanie!!!! a Tobie już prawie 37tc zleciał!!!!! Skąd Ty siły bierzesz????? ja to już dętka ja nic...najbardziej mi dokucza,że utyłam i jestem taka ciężka, bo czuję to w każdym stawie i nogach...ledwo mnie utrzymują! lenia to ja mam giganta teraz, i zamiast byc jak najdłużej aktywną,to ja bym LEŻAŁA.....

Mnie też leń dopadł straszny przez tę cholerną pogodę. Torbe do szpitala biorę jedną z tych co mam w domu, dość już wydatków a tak naprawdę co to za różnica byleby się wszystko zmieściło.

Odnośnik do komentarza

Agatha
madziaas
Ja też mam problem z torbą,bo w tą co mam to mi prawie nic nie wejdzie

Ja jeszcze próby nie robiłam, najwyżej wezmę taką duża co na wakacje dłuższe zawsze zabieram, w końcu trzeba spakować trochę tych rzeczy.

Ja chyba też tak zrobie bo przecież nie będe jeszcze torby kupować

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Ja ostatnio zabrałam się za to pakowanie, bo już czuję zbliżającą się godzinę 0 . Agatha, leepiej mieć to zrobione i spać spokojnie( o ile to w ciąży możliwe)

No ja właśnie jakaś bardzo spokojna jestem, aż mnie to przeraża. Ja mam jeszcze trochę czasu w porównaniu z tobą , chciałam się wziać za to miesiąc przed terminem czyli ok 20 lipca.

Odnośnik do komentarza

u mnie właśnie grzmi i błyska się...mam nadzieję,że popada...

Torbę do szpitala mam prawie spakowaną, no i spora jest ...u mnie zapowiada się jeszcze przed porodem pobyt na patologii od 38tc więc najwyżej jakieś rzeczy mąż będzie dowoził np. koszule na wymianę itp
ale dla dzieciaczka i siebie do porodu spakowałam wszystko,raczej mąż nie ma głowy do podkładów poporodowych, wkładek laktacyjnych itp :36_11_13:

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...