Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, skoro jestem w 35 i 1 dniu ciąży tzn,że zaczynam 36tc? jak bedzie 35+4 tzn ,że to połowa 36tc -dobrze rozumuje bo się już w tym czasem gubię...

a co sądzicie o pobraniu krwi pępowinowej, ostatnio coś czytam w tym temacie i sama nie wiem...już co myśleć. Z jednej strony warto a z drugiej to bardzo droga opcja, niewielu stac na to tak bez wysiłku ale mamy troszkę odłożonej kaski i cały czas się zastanawiam...chociaz te pieniążki miały być na mebelki do pokoju małego i moje studia podyplomowe, które chyba zacznę od października by dzięki nim utrzymać pracę- więc to tez dla nas ważne, bo potrzebujemy mojej pensji...ach że tez zawsze musi chodzić o kasę...

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:)
Trochę wprowadziłam zamieszania z tą torbą, ale chodziło mi dokładnie o taką mniejszą torbę na rzeczy malutkiej. Bo akuratnie takiej nie posiadam, a nie chciałam pakowac do reklamówki. Wzięłam taką sportową, by i mężulek z niej później skorzystał, lub na jakieś jednodniowe wyjazdy rodzinne:)

Tak to pakuję się do torby podróżnej, a co tam. Trochę duża, ale miałam ją nawet teraz w szpitalu i nikt tam na to nie zwracał uwagi. Zresztą wszystkie dziewczyny wyglądały, jakby wyjeżdżały na urlop:hahaha:

U nas cieplutko i duszno, grzmiało coś ale poszło bokiem. Ja trochę się cieszę z tego słońca, bo kwiaty mi pogniły w donicach na tarasie, no i mogłoby to trochę przeschnąc. A do tego wreszcie Natalka może pochasac w ogrodzie i poszalec na powietrzu, bo w domu to już bida kręcka dostawała:o_no:

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxevcqgfei98xdu.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s20mml6e7tyi4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/39f8egz2mum14a43.png

Odnośnik do komentarza

ronia
Nikula
no właśnie,ceny porażające... to niesprawiedliwe,że finanse dyktują podejmowanie decyzji:( mnie to korci ,ale nie wiem czy zawsze bedzie mnie stac placić za przechywowanie tej krwi.

Nikula zostawisz nam namiar na siebie jakby co na forum prywatnym czy nie bardzo możesz?

oczywiście,że mogę:)
zostawiam komórkę, gg i link do NK :)

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Nikula
ronia
Nikula
no właśnie,ceny porażające... to niesprawiedliwe,że finanse dyktują podejmowanie decyzji:( mnie to korci ,ale nie wiem czy zawsze bedzie mnie stac placić za przechywowanie tej krwi.

Nikula zostawisz nam namiar na siebie jakby co na forum prywatnym czy nie bardzo możesz?

oczywiście,że mogę:)
zostawiam komórkę, gg i link do NK :)
Dziękuje piknie :Oczko:

A co do pytanka ze strony wcześniejszej 35t1d to już zaczęty 36tc :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...