Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
madziaas
::):
Dziewczynki w Tesco w nowej ofercie będą w promocji herbatki Bobovita,dwie za 14 zł :)

fajnie może się załapiemy
chociaż moja Olka głównie doi kompoty

Mój herbatke koperkową i morelową
Ta tareczka co kupiłaś jest super,codziennie teraz robie mu jabłuszko (od 2 dni) i wcina ładnie.Już wie jak widzi tarke do czego służy bo czeka i rączkami aż macha:lol:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
ronia
madziaas
::):
Dziewczynki w Tesco w nowej ofercie będą w promocji herbatki Bobovita,dwie za 14 zł :)

fajnie może się załapiemy
chociaż moja Olka głównie doi kompoty

Mój herbatke koperkową i morelową
Ta tareczka co kupiłaś jest super,codziennie teraz robie mu jabłuszko (od 2 dni) i wcina ładnie.Już wie jak widzi tarke do czego służy bo czeka i rączkami aż macha:lol:
mnie sie tareczka do buraczków przydała :)
ciesze sie ze ja kupiłam bo teraz już nie ma

wspaniale że młody tak się cieszy na jej widok
myśli pewnie że będzie dobre szamanko za chwilkę :)

Odnośnik do komentarza

ronia
madziaas
ronia

fajnie może się załapiemy
chociaż moja Olka głównie doi kompoty

Mój herbatke koperkową i morelową
Ta tareczka co kupiłaś jest super,codziennie teraz robie mu jabłuszko (od 2 dni) i wcina ładnie.Już wie jak widzi tarke do czego służy bo czeka i rączkami aż macha:lol:
mnie sie tareczka do buraczków przydała :)
ciesze sie ze ja kupiłam bo teraz już nie ma

wspaniale że młody tak się cieszy na jej widok
myśli pewnie że będzie dobre szamanko za chwilkę :)

Noo::):

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, ja tylko na chwilkę,bo mam jeszcze papiery do powypełniania...

madzias - super foto!!!! i jaki piękny chłopczyk!!!!
buziaki dla Maksia!!!!!!
Kasia, Tosia- jestem z Wami, ja już mam skręt kiszek na samą myśl o powrocie do pracy a mnie to dop we wrześnmiu czeka...do tego czasu to sfiksuję od samego wyobrażania sobie tego!!!!!
a moja Kajka też dziś sama siedziała!!!!! zn pierwszy raz usiadła mi 13 lutego,ale to w bujaczku i miała pasy zapięte,więc ją lekko podtrzymywały, i tak się kolebała na wszystkie strony,a dziś po spacerku ją posadziłam na naszym łóżku w sypialni by się powygłupiać z nią a ona się rozsiadła jak nic i normalnie se gadała do mnie!!!!!myślałam,że pęknę z dumy!!! moja krew! :D za chwilę złapałam aparat i ją posadziłam jeszcze raz i cyknęłam kilka fotek a nawet krótki filmik.szybko to wszystko się działo,bo Kai się siedziało jakieś 20 sekund i mam z 5 zdjęć i na ostatnim to już tylko łydki i piętki w kadrze :D

a tak poza tym to ja W BARDZO PILNEJ SPRAWIE!!!! Mam problem!!!!
Na jutro jestem umówiona na szczepienie Kai przeciw świńskiej grypie. Ten czas tak leci,że szok, myśl,że to za tydzień!!! No i lipa,bo ja nie wiem,czy ją w ogóle szczepić.....jest tyle opinii,naczytałam się w necie i mam schizę...z jednej str chcę, bo ona na tym antybiotyku i z tą nerką to kwalifik się do grupy podwyższonego ryzyka i nie chcę ryzykować, poza tym od września żłobek a ja prac w szkole,więc wszelkim złem nasiąkam :D no i się boję,bo ponoć nie do końca takie pewne te szczepionki...co myślicie???? macie zdanie????DORADŹCIE MI BŁAGAM!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

madziaas
Kaja widze że jesteś,gdzie sie ukrywasz:oczko:

Wasze zdjęcie podziwiałam :D

a poza tym to jeszcze muszę napisać, że moja Kajka reaguje na słowa "buzi! buzi! buzi!" i się cieszy strasznie i łapie mnie za uszy,otwiera szeroko pyszczolka i mi obślinia całą twarz!!!!.....tyle,że jeszcze za bardzo nie odróżnia i dziś się nieźle ubawiłam,bo jej mówiłam "budzik!budzik!budzik!" a ona to samo!!!!! hehehe,ale byłą śmieszna!!!! a do tego jak mówię "gdzie jest tata?" to się odwraca i wykręca i patrzy na drzwi jak go nie ma w pokoju!!!! szok!!!..na mama nie reaguje!:36_2_12:

...i dziś miała dzień "bbbbbb"...od rana z tą miną, którą widziałyście na zdjęciach- kocham ją jak wariatka!!!! jeszcze o 20.00 jak już w łóżeczku leżała, to jeszcze ćwiczyła...ostatecznie umie już "bbbbb baba" " bbbb bu bu":dzidzia:

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

ronia
moja matula miała te grype w listopadzie zeszłego roku
mysle ze w wiekszosci to nagonka mediów panika
ci którzy umieraja to najczęściej powikłania
wg mnie ktoś nieźle natrzepał kasy za te szczepionki

chociaz wiesz mówią strzeżonego Pan Bóg strzeże...

Właśnie ja też tak słyszałam,ale ja mam za darmo to szczepienie i to rząd płaci,więc nie sądzę by wywali ileś tam milionów na szczepienia nie będąc pewni,że to konieczne...a jeśli chodzi o powikłania,to właśnie ludzie z obniżonym syst odp mają powikłania,a moja Kaja nie dość,że niemowlę to jeszcze ta nerka i od 5 m-cy na antybiotyku i jak się nie poprawi to będzie na nim dopóki nie zacznie korzyst z nocnika! Ja to się boję,że mogą być jakieś skutki uboczne,co nie zost jeszcze wykryte itp... :(:ehhhhhh::hmm:

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kaja09
hej dziewczyny, ja tylko na chwilkę,bo mam jeszcze papiery do powypełniania...

madzias - super foto!!!! i jaki piękny chłopczyk!!!!
buziaki dla Maksia!!!!!!
Kasia, Tosia- jestem z Wami, ja już mam skręt kiszek na samą myśl o powrocie do pracy a mnie to dop we wrześnmiu czeka...do tego czasu to sfiksuję od samego wyobrażania sobie tego!!!!!
a moja Kajka też dziś sama siedziała!!!!! zn pierwszy raz usiadła mi 13 lutego,ale to w bujaczku i miała pasy zapięte,więc ją lekko podtrzymywały, i tak się kolebała na wszystkie strony,a dziś po spacerku ją posadziłam na naszym łóżku w sypialni by się powygłupiać z nią a ona się rozsiadła jak nic i normalnie se gadała do mnie!!!!!myślałam,że pęknę z dumy!!! moja krew! :D za chwilę złapałam aparat i ją posadziłam jeszcze raz i cyknęłam kilka fotek a nawet krótki filmik.szybko to wszystko się działo,bo Kai się siedziało jakieś 20 sekund i mam z 5 zdjęć i na ostatnim to już tylko łydki i piętki w kadrze :D

a tak poza tym to ja W BARDZO PILNEJ SPRAWIE!!!! Mam problem!!!!
Na jutro jestem umówiona na szczepienie Kai przeciw świńskiej grypie. Ten czas tak leci,że szok, myśl,że to za tydzień!!! No i lipa,bo ja nie wiem,czy ją w ogóle szczepić.....jest tyle opinii,naczytałam się w necie i mam schizę...z jednej str chcę, bo ona na tym antybiotyku i z tą nerką to kwalifik się do grupy podwyższonego ryzyka i nie chcę ryzykować, poza tym od września żłobek a ja prac w szkole,więc wszelkim złem nasiąkam :D no i się boję,bo ponoć nie do końca takie pewne te szczepionki...co myślicie???? macie zdanie????DORADŹCIE MI BŁAGAM!!!!

hej cioteczki :)
Kaja ja tez dostalam na to szczepienie ale tez niewiem co robic.....
Ja bylam dzis zalatwiac zlobek... malo miejsc jedyne co na ta chwile to caly!!!! cwartek, piatek i pon po poludniu... W pracy z tym problemu mi nie robia i tak moglabym pracowac (czwartek i piatek 8 h i pon 4 h) ale ja nie chce go zostawiac na tak dlugo...
A i po urlopie do pracy 23 maja... a nawet chcieliby zeby wczesniej ale.... dziecko wazniejsze.
sorki ze nie nadrabialam ale tyle dni mnie nie bylo ze..... ciezkoby bylo :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6e6ydimiqwypp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/abnzlnkp1dcxwr9b.png

http://www.mamacafe.pl/suwak/12395.png

Odnośnik do komentarza

HELOŁ DZIEWUCHY....

Tosia i Kasia trzymajcie się cieplutko, dacie radę :)
Ja mam podobnie jak Ty Kaja wracam we wrześniu do pracy a już mam stresa ale to pewnie dlatego,że jej nie lubię:(

Z tymi zusami i pitami to ja mam z głowy bo mam od pracodawcy więc rozliczam się normalnie...
Dominik niepostrzeżenie wzbogacił się o 2 ząbki już są na wierzchu czekamy aż urosną, szok:)

Agatha jak będziesz na Mazurach to zapraszam w odwiedzinki:)
www.wirtualnykraj.pl - Ogólnopolski Portal Wycieczek Panoramicznych - wirtualne zwiedzanie Polski

My na wakcje gdzieś w góry chcemy...pewnie w Beskidy, bo z małym w Tatrach za dużo byśmy nie nachodzili, przecież nie zabiorę go na zawrat:)

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Nikula
HELOŁ DZIEWUCHY....

Tosia i Kasia trzymajcie się cieplutko, dacie radę :)
Ja mam podobnie jak Ty Kaja wracam we wrześniu do pracy a już mam stresa ale to pewnie dlatego,że jej nie lubię:(

Z tymi zusami i pitami to ja mam z głowy bo mam od pracodawcy więc rozliczam się normalnie...
Dominik niepostrzeżenie wzbogacił się o 2 ząbki już są na wierzchu czekamy aż urosną, szok:)

Agatha jak będziesz na Mazurach to zapraszam w odwiedzinki:)
www.wirtualnykraj.pl - Ogólnopolski Portal Wycieczek Panoramicznych - wirtualne zwiedzanie Polski

My na wakcje gdzieś w góry chcemy...pewnie w Beskidy, bo z małym w Tatrach za dużo byśmy nie nachodzili, przecież nie zabiorę go na zawrat:)
Gratuluje ząbeczków :brawo:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...