Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
qlczak
ronia
Dziewczyny sory ale nadrobie jutro dzisiaj mam od metra pracy i jeszcze koniec miesiąca eh... :Padnięty:

jak to? i zostawisz Qlczaka samego? bbbbbbbbbuuuuuuuuuuuu
Q jestem zawalona robotą
nie lubie końca miesiąca musze cały podliczyć do tego paczuchy fuuuj !

zawalona, zawalona, ja brudami jestem zawalona a siedze z Wami :FOCH:

Odnośnik do komentarza

IZAK! Prawdziwa artystka z Ciebie!!!! Cuuuudooo!!!! muszę się zmobilizować i też pomyśleć o czymś takim dla Kai....tymczasem czasu nie mam na nic :(
...w ostatnio podziwiałam prace tej dziewczyny:

agnieszka-scrappassion.blogspot.com

po prawo ma różne opcje, jak wejdziecie na "chrzest" to jest tam kartka Kajki mojej (17.01.2010), którą robiła na zamówenie mojej kuzynki a Kai chrzestnej- śliczna!..i podoba mi się ten album-pamiętnik "dla liwii" i myślę czy nie zamówić Kajce takiego i poprosić by mi zost miejsca puste,bym mogła pododawać coś od siebie, jakieś zdjęcia i opisy i pierwszy loczek i bransoletkę ze szpitala itp...za 5 kart bierze 120pln a za 7 - 160pln. bo tak tworzyć jak Izka to ja nie mam niestety kiedy....i z talentem też by wypadało się jakoś odnaleźć :D a poza tym jak ja teraz bede 5 tyg u mamy a potem 3 miesiące w lesie siedziec to już kompletnie nie będe mieć kiedy to robić, a na piersze urodziny bym chciała mieć...ae Iza pokusiłaś z tą książką....cudne opisy, pięęęęękne!!!!! eh....może u Cebie zamówię? ;)

Q...mój też się nie chce dać wywalić z chaty...aż zaczynam się zastanawiać,czy to tak do końca dobrze,że schudłam...jakby a niego moje 92kg się rzuciło to większe szanse,że bym go zdomu wywaliła a tak to mogę se gadać tylko, jak mi się rozsiądzie w ftelu to mi pozostaje tylko wyjść do kuchni! :36_2_12:

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kaja09

eh....może u Cebie zamówię? ;)

też sie nad tym zastanowiłam, ale nie śmiem pytać, jeszcze by nam Izak z forum uciekła :D

Q...mój też się nie chce dać wywalić z chaty...aż zaczynam się zastanawiać,czy to tak do końca dobrze,że schudłam...jakby a niego moje 92kg się rzuciło to większe szanse,że bym go zdomu wywaliła a tak to mogę se gadać tylko, jak mi się rozsiądzie w ftelu to mi pozostaje tylko wyjść do kuchni! :36_2_12:

ja wychodzę do łazienki- bo kuchnia z pokojem połączona :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Roniu, ale ma przepiękne oczka ta Twoja córunia!!!! Śliczne!!!! No napatrzeć się nie można!!!!...oczywiście zagłosowałam,mimo,że ma być od jutra... :D ...najpierw zagłos a potem doczytałam co napisałaś.....3mam kciuki za robotę,a jak się nie wyrobisz to pomyśl ile byś miała wolnego czasu w tej puszcze....może warto :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kaja09
Roniu, ale ma przepiękne oczka ta Twoja córunia!!!! Śliczne!!!! No napatrzeć się nie można!!!!...oczywiście zagłosowałam,mimo,że ma być od jutra... :D ...najpierw zagłos a potem doczytałam co napisałaś.....3mam kciuki za robotę,a jak się nie wyrobisz to pomyśl ile byś miała wolnego czasu w tej puszcze....może warto :D

:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...