Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia.Rudaopole gratuluje serdecznie!

Agnesmagnes i Marta89 a co ma watroba do krwi? Niech nie strasza!
bzdura totalna ze dziecko moze miec zöltyczke! Ja mam A Rh (-) Maz 0 Rh (+) maly Rh (+) i nie mial zadnej zöltaczki i niewyobazam sobie by cos jedno z drugim mialo wspölnego. Takze niesluchajcie wszystkiego co one möwia.
Dostalyscie zastrzyk przeciw konfliktowi chyba w 28 tyg? Ja mialam i zaraz po urodzeniu mialam drugi zastrzyk by w przyszlosci dzieci byly zdrowe.

Mi na zgage pomagaly migdaly!

Gabi powodzenia!

nati rozumiem twoje obawy ale to napinanie to normalne my sie w sumie tez w wc napinamy he..he
z ulewaniem jest nawet lepiej jak sie uleje wtedy mozesz spokojnie polozyc do lözeczka wiedzac ze sie niezaksztusi ja zawsze czekam az mu sie uleje. Pepuszek moze niechcaco naderwalas,musisz uwazac ,trzymaj by bylo tam sucho.
Mnie martwi tez kazda nowa rzecz zauwazona u malego ale chyba taka nasza natura.

Ja dzis bylam z malym w sklepie spal sobie fajnie pözniej bylam z nim na budowie,powietrze mu dobrze chyba robi bo spi jak susel! Pepuszek dzis odpadl dokladnie w 14 dniu.Jutro tez sie dzies wybierzemy trzeba wyprubowac wkoncu bryke.
Dzis chcialam wyrzucic ten czajnik i mikser i tak pomyslalam sprawdze jeszcze raz no i wlanczylam czajnik to korki poszly a mixer o dziwo znöw chodzi!! Ja to sie mam z ta elektryka!!

Odnośnik do komentarza

Vanesa nie no dzisiaj nie byłam bo po cholere :) nic się nie zmienia
lekarz kazał mi się zgłosić do szpitala na dalszy monitoring za 3-5 dni więc jeśli nic się nie będzie działo, ruchy będą w normie to we wtorek wybieram się do szpitala
nie ukrywam że staram się odwlec tą chwilę bo się panicznie boję szpitali i jakoś nie mogę się zmusić...
a u Ciebie coś się rusza?

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Halo mamusie

Piersze gratulacje dla rozpakowanych nowych mam :) chyba nie bedzie mi dane ogladac zdjec waszych pociech bo nie mam fb

A wiec moj babelek byl dzisiaj na wadze i ma juz 4100 g czyli w ciagu 2 tyg pol kg :) uwielbia sie pluskac ale bardzo nie lubi wychodzic z wanny codziennie chodzimy na spacerek wystarczy ze go wsadze do wozka i dziecko w sekundzie spi :) wogole to zmienilismy mleko na z mniejsza iloscia laktozy i kupujemy mu specjalna wode z hipp i maly nie ma kolek :)

Marta a
Super ze pepuszek odpadl :) widze zrobilas wycieczke malemu w ciekawe miejsce na budowe :) my jutro planujemy jakies zakupy pierwsze

Lenson
Jesli chodzi o czyszczenie to ja w dniu porodu jadlam jak szalona w ciagu calego dnia w szpitalu o 14 jadlam wielki obiad o 17 sernik o 18 kolacje o 19.30 pizze i nic mnie nie czyscilo a w czasie porodu wiadomo ze polozne maja takie dziwne rozne widoki codziennie wiec czyszcza i obmywaja caly czas. Zreszta potem to ci w dupie lezy i wogole o tym nie myslisz

Gabi82
A czemu u ciebie bylo cc?

Nati
Moj dziubek jak nie umi zrobic kupki to jest caly czerwony i pcha jak szalony wtedy mu dzwigam nogi albo np sie bardzo wkurza jak nie umi sobie baka puscic wiec nie martw sie i glowa do gory :) z ulewaniem nie mam problemu wiec nie pomoge. U nas ladnie sie beka.

Monika m olusia jak twm ????

Odnośnik do komentarza

Vanesa

Co ja widze 4 dni do terminu ?

Jemtruskawki
Kochana nie martw sie przyjdzie kolej na ciebie tez. Ja tez sie wkurzalam nie pisalam plakalam i co nagle sie zaczelo :)

Wogole to tak piszecie o tych objawach skurczach itd
U mnie to bylo calkiem inaczej nie dzialo sie totalnie nic . Az pewnego dnia wstalam z skurczami i to bylo juz to :)

Odnośnik do komentarza

Megii kurde 4 dni a tu dupa skurcze leca w kulki :) nie mam sił juz narzekac dzis cała noc bolał mnie brzuch jak na okres ! wczoraj mnie własnie wyczysciło 3 razy mysaląłm o moze juz cos bedzie si e działo heheh a dalej dupa ...tylko te symptomy porodowe wkurzaja bo strasza a nic sie nie rozkreca hehhe oszaleje chyba jak do terminu nie ruszy nic !!! Fajnie ze mały przybiera i juz wpadłas w trans :) A Ty jak sie czujesz ????? widze ze pełna energi jak krocze boli jeszcze ???

Nuria kurde to jest stres ja tez si boje szpitali naciecia i szycia najbardziej samego porodu nie hehehe
Chyba my takie bidne hehe :) tylko ze u ciebei nic sie nei dziej e totalni a u mnie cos sie dzieje a nie postepuje konkretnie ahhhhh mała ma sie w najlepsze w brzuszku :) skacze napiłce latam i co i nic pewnie sex tez nic nie da hihih czytałam tylko zeby sie nei stresowc bo stres blokuje wydzielanie sie okxytocytyny i tylko si eprzedłuza wszystko wiec Nuria 0 stresu i masuj sutki 15 min dziennie oliwka ja od wczoraj juz to rorobie

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Gratuluję kolejny rozpakowanym. I trzymam kciuki za te które właśnie rodzą:-)
Ja wsiąkłam totalnie w macierzyństwo. Mój baby blues odszedł w siną dal... jestem mega szczęśliwa. Mam spokojne, cudowne i wyrozumiałe dziecko. Karmię piersią. Dziś byliśmy na pierwszej wizycie u pediatry. Hubek ładnie przybiera na wadze. Jest poprostu pięknie... aż momentami za pięknie:-) musimy się tylko zastanowić nad szczepieniami jakie i w jakiej postaci. Muszę się też pochwalić że z dodatkowych 13 kg spadło mi już 8. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i życzę powodzenia :-*

Odnośnik do komentarza

Hej.
Noc nawet przespałam, ale obudziłam się z takim bólem głowy, że siedzę i kwiczę... Łyknęłam Apap może pomoże.
Na 15:00 jadę na ktg mam taką cichutką nadzieję, że coś się zaczyna dziać... Mimo, że objawy takie jak codziennie.

Gabi- GRATULACJE! :*

Iza-Majka- Super, że u Ciebie z samopoczuciem dużo lepiej. :) :*

MartaA- Z tymi sprzętami to można oszaleć, u mnie wczoraj telewizor sam się włączył i wyłączył tak chyba z 3 razy. Aż się wystraszyłam. :) To maluszek na prawdę wyjątkowo spokojny jest. :)

Meggi- I ja chyba właśnie tak bym chciała jak Ty, nagle skurcze i na porodówkę! A nie takie zastanawianie się co będzie dalej...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

nie no ja się nie stresuje narazie za bardzo
cieszę się że mam spokojny weekend przed sobą, wczoraj trochę przygasłam dlatego dzisiaj skończyłam zabiegi pielęgnacyjne przy sobie i muszę jeszcze po dokańczać robienie pudełek i pierniczki dopiec bo poprzednie wszystkie wyszły ;/ więc jest co robić
ale prawdziwego mistrza luzu mam domu :) siła spokoju

monthly_2014_12/grudnioweczki-2014_22145.jpg

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny,
Ja jeszcze w dwupaku. We wtorek byłam u lekarza i okazuje sie ze wszystko pozamykane, w niedziele jestem umówiona na wywoływanie. Zobaczymy czy dotrzymam bo do wczoraj cisza, a od wczoraj skurcze i to coraz mocniejsze, ale nieregularne, wiec zwariować idzie. Jak juz sie robią regularne to co 10 min :/

GRATULACJE dla wszystkich dzielnych mam. Piekne macie Skarby :)

Odnośnik do komentarza

Gabi gratulacje :)
Martaa, alusia to uspokoiłyście mnie z tą żółtaczką. A u nas w czasie ciąży nie podają zastrzyku tylko po porodzie, bo NFZ oszczędza u nas.
iza-majka fajnie, że wszystko u was dobrze i mały jest grzeczny

Ja wczoraj sprzątałam i wieczorem miałam dość, plecy mnie bolały i brzuch, więc jednak wielkie porządki to nie na 9 miesiąc ciąży.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Hej dziewczynki:-)
Ze mna bylo tak ze dwa dni przed porodem mnie czyscilo i prawie nie jadlam z braku apetytu. Ale nie wiem czy to byl objaw porodu czy po prostu stres.. Natomiast pomijajac bole, skurcze, odchodzacy czop z krwia mialam inny oajaw. Cala ciaze sie pocilam i mialam uderzenia goraca ale przed porodem to na maxa. Jakbym miala z 40 stopni. Mierzylm temperatture i bylam pewną że termometr síe zepsuł. Fale gorąca aż bylam purpurowa i dreszcze...
gabi gratuluuuje :-):-)
fajnie że wasze maluszki przybbierają i że sobie dobrze radzicie.
witus też síe tak spina, steka, prezy, placze...zwlaszcza nad ranem, wtedy albo bierzemy na ręce żeby był w pionie albo nóżki podwijamy i jakoś kupa idzie :-) ale ciężko síe patrży jak on síe męczy.. Ulewa czasami mimo że go odbijam zawsze po karmieniu ale wczoraj przeszedł samego siebie, wszys tko co wypił ulał. Jakieś 120 ml było na pewno.. Ją mialamm calut ka pizame mokra, majtki, pościel, Maly całe body.. A po tym dalej cyca szukał :-D:-D. No i ją też jestem przewrazliwiona na punkcie wszystkiego co zobacze lub uslysze nowego u synka.. Ale chyba wszystkie mamy tak mają :-)
Nuri a też bylam antyszpitalna, ale po porodzie mi síe trochę zmienilo, bo bylam na naprawdę świetnym oddziale jesli chodzi o atmosferę.. Tobie też tego życzę:-)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, jestem ze styczniowego forum, Wy wszystkie tutaj na finiszu albo już po wszystkim, dlatego proszę o pomoc, w zasadzie błahej sprawie, która okropnie zaprząta mi głowę. Czy któraś z Was zakupiła wózek camarelo carmela grafit, z żakardem lub bez. Oczekujemy dziewczynki, nie wiem czy ten kolor nie będzie zbyt ciemny, a w żadnym sklepie nie mogę obejrzeć go na żywo, broszury i net wiadomo- fotoshop Maże aby zobaczyć naturalne zdjęcie tego wózka. Z góry dziękuje i życzę wszystkiego dobrego

Odnośnik do komentarza

Hej :))

Gabi ogromne gratulacje!!! Chwil pełnych szczęścia, dużo zdrówka i miłości !!!! W wolnej chwili napisz jak było:)

Lenson chętnie się zgłaszam do rodzenia, nie wiem tylko co moja Karolcia na to :D

Odebrałam dzisiaj wyniki GBS na szczęście ujemne :) Miałam stracha troche jechać samej bo to 30 km w jedną stronę, ale dałam rade nawet o małe zakupki jeszcze zahaczyłam hehe :) Smarkam ciągle nos to mi chyba odleci ;/ Myślicie, że jakby teraz w trakcie choroby zaczął się poród to po trzymaliby mnie w izolatce? Tak się nad tym zastanawiałam w trasie.

Miłego dnia! U mnie słonecznie ale wietrznie strasznie ;/

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...