Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Kari - zgadzam sie w 100% z tym co napisała MłodaFasolka. Teraz chyba przyszedł czas na taki kryzys i obawy. Ja od jakiegoś tygodnia "peniam" czy dam radę podczas porodu i jak bedzie po nim. Boje sie, że bede wykonczona a synek bedzie potrzebowal mojej opieki a ja nie bede miala czasu na regeneracje.

Marysia - fotelik jeszcze nie wybrany :( bedziemy robic drugie podejscie do cabrio fix, ale pojedziemy do sklepu, gdzie pojda z nami do auta i pomoga zamontowac, sprawdza czy pasuje.

Dotarła dziś do mnie paczka z allegro z przewijakiem i czescia kosmetykow itd. druga bedzie do odbioru w gemini w piatek po wizycie :D
zostanie juz tylko laktator, który G się zadeklarował, że mi kupi :D i termometr bezdotykowy, który cały czas nie wiem jaki wziąć.
Po wszystkich świetych będe sie pakować :)

Odnośnik do komentarza

Marysia
Dziękuje ale teraz juz chyba nastał taki czas ze cieżko żebym cały dzień czuła sie super :/ do 11 truskawkami energia a teraz był czas ze cieżko mi oddychać było na siedząca i teraz juz śpiąca jestem itd
Kowalcia
Ja kupilamoprocz lozeczka to komodę w Ikei a miałam wczesniej 2 małe z tej samej serii co ta wieksza wiec tez wstawiłam fotel i narazie tyle :)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Bądźcie spokojne. Jakoś to będzie. Na pewno swoim dzieciom krzywdy nie zrobicie. Najważniejsze aby urodziły się zdrowe i silne.

Ja dziś wysłałam męża po wózek, który wcześniej wpadł mi w oko. Ze względu na mój stan i tak już nie będę łazić po sklepach i testować innych dlatego wybrałam x-landera. Pani ma nam jeszcze sprowadzić nosidełko do niego Maxi Cosi i będzie komplet. Jeszcze tylko wieczorem na spokojnie zrobię zamówienie w Gemini na kosmetyki itd i wyprawka prawie skompletowana

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

asiek25 ja też mam brzuszek napiety prawie cały czas
madziara widocznie cos w tym tygodniu wszyscy gin tak maja ze wszystko na szybko ....

Ja już po wizycie ginekolog kazał zwiekszyć mi dawkę insuliny i obserwować swoj organizm oraz poziom cukru, kolejną wizytę mam już za tydzień i powedział że chce mnie widzieć teraz co tydzień.. zrobił mi USG ale nic konkretnego nie mówił ogólnie mam 31tydzien i 2 dni mała wyglada na starsza ale tez nie wiem jak tam u niej z waga i wielkoscia dokladnie , dzisiaj odbylo sie wszystko na szybko bo mieli jakas awarie systemu ...

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki!
Widze ze chyba kazda z nas ma problemy ze spaniem w nocy bolami zeber itd:(
Ja w dodatku mam chyba codziennie jakies glupie sny,a wstaje gorzej zmeczona niz przed pojsciem spac...
Ja tez dzis dostalam plyte z bebiprogramu:)
Młoda fasolko naprawde masz duzo tych ciuszkow na 56!:)

Gratuluje wszystkim dziewczynom udanych wizyt,i mysle ze tym ktore maja obawy nie musicie sie martwic na zapas,lekarz prowadzacy ciaze ponosi odpowiedzialnosc za was i dziecko wiec tez uwazam ze jesli by cos bylo nie tak to od razu by powiedzial...

Ktoras ostatnio pisala ze Sylwi nie ma,tez dzis o niej pomyslalam ciekawe co u niej?

https://www.suwaczki.com/tickers/5b098ribpvkjd9gk.png

Odnośnik do komentarza

Też jestem ciekawa co u Sylwii :)

Któraś pytała o pessar- to ja mam i mi jeszcze gin nie mówiła, kiedy sciągne, ale 30 mam wizyte to sie zapytam :)

Pateczka- też mam głupie sny, snila mi się dziś moja córeczka, już na świecie ale sen ni jak się miał do niczego :P ogólnie czasami mam sny tak realne i rozbudowane, że aż mnie to przeraża :P

Lenson- my w sumie zrezygnowaliśmy z MaxiCosi po cześci ze względu na cenę i zamówiliśmy do kompletu z tej firmy co wózek i jakość super, jak nawet nie taka sama jak maxi cosi :) Dokupimy bazę jeszcze i będzie super :)

Odnośnik do komentarza

Pateczka- ja jakiś czas temu "wywoływałam" sylwie. Mam nadzieje, ze wszystko u niej ok !
Carolineee- my zdecydowalismy sie na maxi cosi ze wzgledu na te testy bezpieczenstwa no i cena u nas jakoś ujdzie, bo dostaliśmy od rodziców G i jego siostry kasę "do wózka" a że wózek już kupiony to bedzie na fotelik i jeszcze zostanie :)

Odnośnik do komentarza

asiek25 nie jest za maly w sam raz powinien tak do 1900 wazyc takze sie niemartw.
Dziewczyny dzieki za wiadomosci na temat bierzmowania to tez zalezy kiedy to bedzie i czy bede mogla z malym jechac.
Co do obaw,kryzysöw i zlego humoru macie racje,chyba nas dopadlo wkoncu to juz koncöwka i boimy sie czy wszystko pöjdzie po naszej mysli czy beda nasze dzieciaczki zdrowe,czy niebedzie zadnych komplikacji czy damy rade itd.. pytan 100!
Lenson ja juz spakowana!
Kari ja mam prawie codziennie wieczorem twardy brzuch i jest 2 razy wiekszy.
madziara musisz jeszcze wytrzymac te 2 tyg ale wazne ze Niunia rosnie zdrowo.

Odnośnik do komentarza

Soqlka super że wróciłas do domu;) oby jeszcze kilka tygodni z maleństwem w brzuszku;)
Aasiek jeśli lekarz nie powiedział że maleństwo jest małe to ha pewno wszystko jest w najlepszym porządku;)
Kari ja czasem też mam zmartwienia czy dam radę ale za parę dni jestem pewna ze wszystko będzie dobrze;)
Kowalcia mam nadzieje że większa dawka insuliny zadziała;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

no Sylwunia się nie odzywa... kurcze tak o niej myślę.... aż sprawdziłam i aż 2 tygodnie się nie odzywała... aż zaczęłam myśleć i sprawdzać co u innych mniej aktywnych dziewczynek...
a więc pilnie proszone odezwać się i dać znak życia następujące mamusie:
Aabalik – 4 dni ciszy
Jem truskawki – 3 dni ciszy
Rudaopole – 3 dni ciszy
Monic - 4 dni ciszy
Mae – 3 dni ciszy
Natia – 2 dni ciszy
Maślak – kiedyś taka aktywna teraz cisza – ostatnio odwiedziła Nas i miała chwilkę by napisać aż tydzień temu

Odnośnik do komentarza

Szczerość to podstawa!

znalezione w internecie ale powiem wam wyobrazam sobie taka sytuacje u mnie:
Ala: mamusiu mamusiu
Ja: co Alicja
Ala: namalowalam obrazek
Ja: tak a jaki pokaz mamusi
obrazek: -cały czarny-
Ja: a co to jest ?? Alu ??
Ala: Mamusiu to świat który mi zasłaniasz
Pekłam ze śmiechu ;-))) dzieci są urocze i nawet nie da sie na nei gniewać ... ostatnio bylismy u siostrzenic i jedna z dziewczynek do mojego R
"wujek wujek a czemu ty masz takie cycki jak ciocia" wryło nas ale zaczelismy sie smiac i trzeba bylo odpowedziec że ciocia ma brzuch jak wujek a wujek zeby cioci nie bylo smutno ma cycki prawie jak ciocia

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_18826.jpg

Odnośnik do komentarza

asiek25 waga jest ok. Tu możesz sobie sprawdzić wymiary maluszka http://www.ciazowy.pl/kalkulator,miary-i-wagi-plodu.html#kalkulatormiary
Kowalcia najważniejsze że z dzieckiem wszystko ok
Pateczka m.in to ja pytałam się o Sylwię, juz z 2 tyg nie odzywała się. Dobre :) Piękny obrazek. Pytania dzieci czasem mogą zaskoczyć dorosłych haha
soqlka leżeć i pachnieć!!!!!!
KariKari ja też sprawdziłam na dniach kiedy to Sylwia się ostatnio odzywała. Strasznie dawno temu to było

Odnośnik do komentarza

Hej:)
A ja wstałam po 9 dzisiaj - jak na mnie to wcześnie :D po czym po 12 strzeliłam sobie drzemkę i po 14 wstałam :D
Właśnie coś przekasilam i sobie Was czytam- dziękuje wszystkim które mi napisały miłe słowa:* już mi lepiej :) to chyba był taki dzień.

Kari ja tez coraz cześciej myśle o tym jak to bedzie jak nasza kruszynka sie urodzi, jak sobie poradzimy itd. Ale jestem pozytywnie nastawiona i na pewno bedzie dobrze-nie ma inne opcji! :)o to może tez im napisze ze nie doszła przesyłka a co dostałaś? Tylko płytkę sie dostaje?

Asiek25 to jest bardzo dobra waga na ten czas. Lekarz wręcz mi mówił ze idealna. Jak masz wątpliwość to powinnaś pytać swojego gina odrazu jak Ci podaje wtedy nie będziesz sie martwić :)

Sylwusi trochę nie ma,ale pewnie nie ma czasu na forum tak jak ostatnio o tym pisała :) ale jeśli nas czytasz to napisz tylko kilka słów ze jest wszytki oki!!:)

Soqlka trzymaj sie! Lez i wstawaj tylko do łazienki, obiad, picie niech wszystko Ci pod nosek przynoszą i bedzie dobrze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Wezwana - melduję się:) Pozdrawiam Was wszystkie.
czytam Was codziennie ale z pisaniem słabo. Jestem od dwóch dni w domu - zakończyłam pracę. I powiem Wam automatyczny spadek napięcia. Nagle odczuwam ciążę no i ten 8 - miesiąc. Ciężko spać, ciężko wstać. Dziś boli głowa. Jezusicku - normalnie baba w ciąży:) I chyba tęsknię za pracą - a może to jakieś lęki:)
Młody się jeszcze nie przewrócił - i pewnie się nie przewróci - tak czuję. To już 34 tydzień. No ale jakoś się już z tym pogodziłam.
Jutro wyniki i w piątek położna. Lekarz dopiero 04.11.
Korzystam z wolnego i odpoczywam. Szkoda że na zapas się nie da.
Piję codziennie sok z natki pietruszki - pyyyyyyychotka:) ciekawe jak to wyjdzie na wynikach bo nie miałam nawet 10 żelaza a w tabletkach biorę już 3 miesiące.
Dam Wam znać po wynikach.
Piorę i prasuję ciuszki - muszę się zabrać za porządki w pokoju Młodego bo tylko co chwilę tam coś wrzucam i mały bałagan się zrobił.
Pozdrawiam was - odpoczywajcie, dbajcie o siebie.

Odnośnik do komentarza

Madlenka dostałam tylko płytkę i teczkę ale ważne że nie olali i wysłali :)
Ja się tak zmobilizowałam z tymi obawami że popadłam wir czytania…. Muszę skończyć do końca tygodnia czytać w oczekiwaniu na dziecko, potem przeczytam zaklinaczkę dzieci a w międzyczasie zamówię pierwszy rok z życia dziecka.. zamiast się nudzić i głupoty do głowy wkręcać będę się edukować… to mi dodaje optymizmu :)
Młoda Fasolka – jajecznice to i ja bym zjadła… aż zaburczało mi w brzuchu… muszę zjeść coś
Maślak super, że się odezwałaś… i jak czytasz nas regularnie to pisz chociaż jedno zdanie co u Was. Kurcze ten sok z pietruszki kiedyś mi mężusia siostra w galerii handlowej jak byłyśmy wzięła jakiś sok owocowy i ona dodała, żeby świeży bo dla kobiety w ciąży i tamta zaproponowała dodanie pietruszki i dodała… ja wzięłam nieświadoma wypiłam mimo, że było zielone więc tłumaczyłam że to przez kiwi… pychota… a jak wypiłam to zapytałam co tam było… dziś zrobię sobie soczek z pomarańczy.. ale muszę zmobilizować się zrobić te owocowo – warzywne typu Kubuś… obowiązkowo więcej nabiału…
Czekamy na resztę dziewczynek by się odezwały…
Sylwunia może być tak zmęczona i zapracowana przygotowaniami, że nie ma dla nas czasu w końcu bliźniaki będą… więc zapewne wcześniej postanowią poznać ją na żywo :)

Odnośnik do komentarza

Młoda fasolka - to widzę ze mamy podobnie z tym spaniem :D

Kari - ja dokładnie to samo wczoraj wieczorem stwierdziłam! Muszę dokończyć w oczekiwaniu na.. A maz już mi kupił pierwszy rok i będę czytać tez :D dobry mamy plan! Jak zaczniesz czytać zaklinaczke to daj znać czy warto kupić!
Chyba tez zgłoszę ze nie doszła paczka - chodzi o zasady :P mówili ze przesla i nie przesłali.
Ja właśnie zjadłam obiadek gołąbka w sosie pomidorowym z ryżem mniam:) corci smakowało bo fika :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...