Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Vanesa, nie za duze jest zdjecie? zauwazyłam, ze jak fotka jest za duza to nie chce sie dodac.
Gratuluje wizyty. Jak piszecie o tej milosci do dzieciatek, to aż sie wzruszam hihi :)
Ja na krzywą idę w poniedziałek brrrr...

Pateczka, gratulacje !!!! :) Kolejna dziewczynka, no proszę, no prosze :)

Olusia, tak patrzę na te aukcje i chyba i ja sie w koncu zdecyduje na taka poduche. Tania zbytnio nie jest, ale mama mówi, ze mam przestac w końcu sobie wszystkiego żalowac. Chociaz w sumie to ja bym teraz jak najwiecej dla mojej dzidzi chciała a dla siebie na końcu. Póki co śpię z kołdra miedzy nogami i... kotem :D

Gabi, bardzo proszę o przepowiednię, jaką płeć u mnie przewidujesz? :D

Musze sie pochwalić ( chociaż nie mam zdjęcia, nie zdążyłam zrobic :P) tak za mna chodziły pierogi z jagodami, ze po tygodniu w koncu zrobilam i sie zajadalismy dzis z moim G hehe :D

Odnośnik do komentarza

Vanesa super że z córcią jest w porządku. Zdjęcia cudne
haha Lenson chyba będzie dziewczynka. Przed i po Tobie jest dziewczynka. Zgaduję
Przed chwilą wróciliśmy ze spaceru na którym najpierw wypiłam bezalkoholowego mojito po nim spałaszowałam przepysznego loda cytrynowego a na deser pizzę :) Ledwo co doszłam do domu. Brzuszek pełny. Coś od kilku tygodni mam ochotę na kwaśne zwłaszcza na lody cytrynowe i wodę z cytryną

Odnośnik do komentarza

Vanesa super że z córcią jest w porządku. Zdjęcia cudne
haha Lenson chyba będzie dziewczynka. Przed i po Tobie jest dziewczynka. Zgaduję
Przed chwilą wróciliśmy ze spaceru na którym najpierw wypiłam bezalkoholowego mojito po nim spałaszowałam przepysznego loda cytrynowego a na deser pizzę :) Ledwo co doszłam do domu. Brzuszek pełny. Coś od kilku tygodni mam ochotę na kwaśne zwłaszcza na lody cytrynowe i wodę z cytryną

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie:) wczoraj miałam wizyte u endokrynologa,moja dzidzia troche tarczycy mi podbierała i wzrosła,ale dawka została zwiekszona i mam pokazac sie w listopadzie:) dzis mam usg połówkowe:) zobacze moja Niunie hmm mam nadzieje,ze dalej jest dziewczynka:)
Super,ze u Was wszystko w porządku:) widze,ze grono dziewczynek sie powieksza:) miłego dnia wszystkim zycze:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki :)
Pateczka gratulacje odkrycia tej wielkiej niespodzianki jaka się w Tobie kryje :) imię już wybrane?
Vanesa wyniki badań to niewielka anemia – dużo warzyw z żelazem musisz wcinać i będzie dobrze… zdrówka dla Was życzę
Madziara powodzenia na wizycie ;)
Czy wy też tak macie, że jednego dnia maleństwo kopie i szaleje, a drugiego cisza spokój?

Odnośnik do komentarza

Kari tak wczoraj i przedwczoraj kopała cały dzien dzis jest spokojniejsza :) chyba spi jak narazie :)
no niewielka anemia jest ale cukier ponizej normy bo w zasadzie nic słodkiego nie jem bo nie mam parcia na słodkie ale mowiła ze lepiej ponizej normy niz powyzej zobaczymy jak krzywa cukrowa wyjdzie za 2 tyg

Lece do pracy miłego dnia a popołudniu na zakupy wstawiam jeszcze linka wózka który mi sie podoba i bardzo dobra opinie i jest bardzo lekki :)
http://allegro.pl/cam-cortina-x3-tris-evolution-2014-trojkolowy-4kol-i4477879946.html?utm_source=archiwum_allegro&utm_medium=Offers&utm_campaign=Product&utm_term=Dla+Dzieci-11763_W%C3%B3zki-82593_Wielofunkcyjne-82610

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Pateczka Gratuluję córeczki;)
Vanesa wyniki tylko trochę odbiegają wiec nie jest źle oby tak dalej; ) i oczywiście piękne zdjrcia;)
Madziara powodzenia na wizycie;)
KariKari ja mam tak samo czasem praedxiwe szaleństwo a czasem cisza w eterze.
Dziewczyny które są na zwolnieniu mam pytanie do was. W tym miesiącu zus przelał mi pierwsze pieniążki i dostałam na początku miesiąca sle to byla kwota o 400 zł mniejsza niż moja wypłata nie zmartwilam się bo pomyślałam że dostanę jakieś wyrównanie w następnym miesiącu a tu dziś place rachunek za tel a na koncie druga wplata i to nie 400 a 1400 i teraz mi wychodzi że zus za dużo wypłacił. A do urzędu nie mogę się dodzwonić. I może któraś z was miała podobną sytuację?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Czesc
No wlasnie z imieniem będzie problem,umowilismy się z moim kochanym ze dla dziewczynki wymysla on a dla chłopca ja.
Mialam cicha nadzieje,a nawet bylam przekonana ze będzie chlopiec:) a tu psikus:)
Wiec teraz jedynie mogę liczyc,ze wezmie jakas moja sugestie pod uwagę;) Mysle nad imionami takimi jak : Nela lub Lea ale jego zdaniem sa to ,,wymysle" imiona ,wiec czekam na jego propozycje...

https://www.suwaczki.com/tickers/5b098ribpvkjd9gk.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Laski.
http://gazetka.lidl.pl/b52a5dcd-ad64-47df-b5de-93b7b085b564/html5.html#/1

Powyżej link. Od poniedziałku w LIDLU fajne body dla maluszków z długim rękawem - 19,99 zł za dwa. Może skorzystają jeszcze te mamusie, które nie maja pełnej wyprawki. Ja na pewno bo wzory widzę fajne będą.
Często kupuję ciuchy w LIDLU dla starszaka i mają super bawełnę więc tu chyba nie będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,

Troche mnie nie było ale czytałam Was na bieżąco :)

Gratulacje wszystkim które poznały płeć :) widze ze robi sie przewaga dziewczynek :)

Ja wczoraj byłam u lekarza,okazało sie ze te moje bóle to nie jest normalna sprawa tylko skurcze i dostałam luteine,mg i na spadek hemoglobiny zelazo. Mam sie nie przemęczać i jak boli to sie kłaść. Ogólnie sytuacja opanowana ale musze uważać.
Vanessa mi kazał brać 1 tabletkę dziennie ale obawiam sie tez zaparc, widze ze ty co drugi dzien masz brać?

Jutro wesele mojej przyjaciółki chyba ubiore ciazowa sukienke z happy Mum:) a za tydzien wesele drugiej przyjaciółki:) liczę ze bedziedobre jedzonko hehehe :)
W wy juz macie kreacje na swoje wesela?:)

Marysia mi płaci pensje normalnie pracodawca bo tak jest jak jest zatrudnionych wiecej niz 20 osób wiec niestety nie pomogę Ci :(

Sylwunia gratulacje! Parka super!

Ja tak jak niektóre z was wstrzymuje sie z zakupami do września, ale to dlatego ze wtedy tez bedziemy robić pokoik i juz Wszysyko bedzie na swoim miejscu :) wczoraj byłam w dużym sklepie na dzieci i oszalalam!:) maskara ile tego :) jak wpadne w szał zakupowy to ciezko bedzie przestać :)

Patyczka my z mężem zdecydowaliśmy sie na imię Kornelia :) i maz cały czas mowi do brzuszka wlansie Nelka :) bardzo nam sie podoba :) zobaczymy czy ban sie nie odwidzi pod koniec ciazy albo jak zobaczymy mała jak sie urodzi :) ale na razie jest nasza Kornelcia-Nelcia :)

Jaka pogoda u was? U mnie wreszcie chłodno :) mysle jak jutro bedzie na tym weselu oby nie za ciepło :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Cześć! :)

Kurczę.. ale w nocy była u mnie burza... ze 2 godziny nie spałam bo boję się burz, a moja mała chyba tak samo jak mamusia się boi, bo dawała o 3 rano podczas burzy popis swoich umiejętności piłkarskich :D Zastanawia mnie to, że inaczej ją teraz czuję... wyżej mnie kopie i już tak mocno tego nie czuję, chyba dlatego, że już nie obrywam w pęcherz :P też tak macie? Macica podobno unosi mi się z wizyty na wizytę i teraz jest już ok. 1cm nad pępkiem, więc idzie w górę i to może dlatego?

Dotarła do nas szafa, może nawet dziś się A podejmie składania :) Zamówiłam wczoraj już łóżeczko, w sumie tego nie planowaliśmy, ale jest! To łóżeczko, które mi się podobało od początku, kolor biały z funkcją kołyski z firmy klupś, do tego pościel beżowo kremowa z 3 serduszkami i jakieś inne pierdółki :P Możecie sobie wpisać na allegro, łóżeczko kołyska klupś i wyskoczy sporo opcji :)

Zrobiłam sobie swoją własną `bezpieczną` listę wyprawkową dla mojej córeczki, na podstawie której chcę kompletować wyprawkę, ale jeszcze przez najbliższe kilka dni pewnie będę coś dopisywać i jak skończę to mogę wam wkleić :)

Co do monitora oddechu to ja mówię stanowcze nie, mała będzie z nami w pokoju przez pierwsze miesiące w nocy, a w dzien postaram się, żeby spała w pokoiku :) Nianię za to chyba zakupię... bo będę w domu się poruszać między parterem, I piętrem i II piętrem- gdzie są sypialnie i myślę, że się to przyda, chociaż pewnie przez pierwsze dni, małą będę zabierać ze sobą np. w gondoli od wózka, żeby mieć ją na oku :)

Gratuluję mamusiom udanych wizyt i poznanych płci! :)
Nasza tabelka jest już bardzo kolorowa!

Vanessa- ja miałam ten sam wynik co ty, ale moja doktor powiedziała, że w ciąży to norma i nic nie dostałam, samo się wyrównało, a teraz jestem w normie najniższej 12 i to prawdopodobnie nie wzrośnie bo dzidzia bardzo dużo pobiera z naszego organizmu i już trochę nie wyrabiamy :)

Zauważyłyście, że robi się coraz zimniej? Kurcze, ja już zaczełam myśleć o kurtkach i cieplejszych ubraniach... no bo w sumie, za kilkanaście dni zaczynać się będzie jesień... eh, szybko czas leci, po jesieni zima i dzidziusie będą z nami :)

Któraś z was pisała o tych warsztatach Mamo to ja- u mnie są 2.10, więc się zapisałam :) Na te drugie w sumie nie mam daleko, jak się sprężę to do wawy 1,5- 2h ale to już będzie większy brzuszek itd... więc się nie zapisywałam bo raczej nie podjadę :(

W jakich sklepach kupujecie najczęsciej rzeczy wyprawkowe? Ja uznałam, że chyba najbardziej opłaca się na wyprzedażach w smyku i w Pepco - gatunkowo pepco nie odbiega za bardzo od rzeczy w smyku :)

Odnośnik do komentarza

PS. Któraś z was kiedyś wklejała taki link do fajnego wózka, gdzieś nawet sobie zapisałam ale mi się usunęło :( Z dużą gondolą i wiem, że można było dobrać w tabelce fotelik z maxi cosi... kurczę, jak któraś z was skojarzy o co mi chodzi to prosiła bym o linka, bo raczej do tamtego się nie dokopię... :P

Odnośnik do komentarza

Przez pierwsze 33 dni zwolnienie płaci pracodawca a dopiero potem idzie z zusu. Jeśli firma ma więcej niż 20 osób to i tak z zusu kasa przechodzi przez firmę. Natomiast jak masz firmę to odrazu kasa leci do Ciebie. Średnia zwolnienia wyliczana jest z ostatnich 12 m-cy skladkowych. Jesli w pierwsze zwolnienia były krótsze to może jakoś dzielą kase? Ja np miałam w pierwszym miesiącu 2 zwolnienia i wszystko było dokładnie podzielone. ..

Odnośnik do komentarza

Rudaopole dziekuje bardzo :) ja tez wole jak jest taka pogoda,przyjemnie chłodniej ale słoneczko delikatnie swieci za chmurkami :)
Macie juz jakies typy na imię dla chlopca?

Zapisałam sie do szkoły rodzenia,zaczynamy 3.09 :) zajęcia sa bezpłatne jesli wybiorę tam u nich polozna środowiskowa :) szkole polecana przez koleżanki wiec mam nadz ze bedzie fajnie :)
A Wy jak tam? Zapisujecie sie ? Rozmawiałam z dr i mowil ze w przypadku pierwszej ciazy to bardzo poleca zapisanie sie do szkoły rodzenia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

KariKari ja np miałam tak ostatnio, aż mnie to zastanowiło. Może za dużo chodzę. Przed wczoraj mocno mnie skopała, buszowała o różnych porach dnia. Wczoraj były pojedyncze kopnięcia. Chyba tak urok Gabrysiek haha Dziś rano kopnęła mnie leciutko parę razy
Vanesa fajny wózek
Marysia ja jeszcze pracuję
Rudaopole fajne łóżko. Właśnie takie chcę, białe, szczebelki z czterech stron + szuflada
Sylwunia gratuluję parki
Madlenka ja chcę iść do szkoły rodzenia, mąż niekoniecznie.
Ja też zapisałam się na warsztaty Mamo to ja do W-wy

Odnośnik do komentarza

Hej. Nie wiem jak Wy ale ja już czuję jesień...

Sylwunia- Gratulacje parki ! :)

Marysia- mi też wypłaca ZUS ale niestety nie miałam takiej sytuacji. Od początku dostaje tyle ile powinnam... :)

Normalnie czytam o tych Waszych kopniaczkach, buszowaniu w brzuszku... A mój maluch chyba jest leniwy jak jego mamusia... Bo tylko czasmi coś tam skubnie albo szturchnie i tyle... No, ale czekam cierpliwie. :)

Gratuluję udanych wizyt! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Madlenko niestety mąż mnie drażni Kazikiem Stefankiem Jurkiem i tego typu staro modne ja stawiam na Tomasz Mateusz Jakub jeszcze w grę wchodzi Stasiu ale ciągle dylemat i jeszcze babcie mają swoje pomysły tylko nie pytaj jakie masakra, wiec na razie synek nie ma imienia mówię do niego skarbie.
Może wy macie jakieś pomysły na inie dla chłopca ????
Oj jak by była dziewczynka nie było by problemu miała być Alicja lub Laura

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt!:)

Co do Warsztatów, to ja mam trochę daleko :( Najbliżej bydgoszcz gdzie mam jakieś 60 km w jedną stronę. Moja siostra mówiła że bardzo poleca, bo można się sporo dowiedzieć ważnych rzeczy, np jak udzielić pierwszej pomocy maluszkowi. I to nie sama teoria tylko dużo ćwiczeń i pokazów. Oprócz tego dostaje się przydatne próbki i gadżety. A szczęściarze mogą wygrać w konkursie wartościowe nagrody

Zmotywowałyście mnie żeby skontaktować się ze szkołą rodzenia :) Dowiedziałam się, że zajęcia ruszają we wrześniu, ale mam dzwonić pod koniec sierpnia się zapisać, bo teraz panie mają urlopy. Straaaasznie miła położna ze mną rozmawiała :) Taka osoba przy porodzie to musi być skarb! Jak się przedstawiła to skojarzyłam z nazwiska, że ma bardzo pozytywną opinię wśród pacjentek. Ostatnio moja kuzynka-przyszła położna miała praktyki w tym szpitalu i opowiadała mi o niej i już po krótkiej rozmowie przez telefon stwierdzam że nie przesadziła z pochwałą.

U mnie też dziś chłodno:) Ale nawet mnie to cieszy :)

Carolinee
Masz rację! No właśnie wczoraj przy okazji pakowania do przeprowadzki robiłam przegląd swojej garderoby i zastanawiałam się w czym będę mogła pochodzić jesienią i wczesną zimą z brzuszkiem, a czego mi brakuje - doszłam do wniosku że muszę jak najprędzej wybrać się na zakupy..

przyjemnych kopniaczków życzę Mamusie :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...