Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

ja też na bieżąco zaznaczam co już mam i widzę... lista zakupów coraz krótsza.... kosmetyki pieluchy na końcu kupię... komoda na ciuszki w tym tygodniu i przemeblowanie i powoli robić kącik dla mojej Królewny... niebawem łóżeczko, materac i pościel ogarnę, wózek to gdzieś w październiku ogarnę i gotowe :)
nie lubię zostawiać na ostatnią chwilę... potem już będę odpoczywać sobie :)

Odnośnik do komentarza

No ja za 2 tyg zamówię już łóżeczko i pościel żeby mieć już z głowy. A później powoli całą resztę. :) Wózek teściowa powiedziała, że kupi w prezencie, hojny gest :) Powoli wszystko kompletuję, żeby w listopadzie czy grudniu nie latać i nie szukać bo nie będzie już raczej siły. :D Tak sobie myślę, że większość z tych kosmetycznych rzeczy można kupić w aptece i rossmanie.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Vanessa piękne beciki.
MoniC koniecznie trzeba kupić te nakładki. Przydadzą się na pewno
Olusssia piękny brzuszek
Lenson ja w poniedziałek za tydzień robię glukozę 75g, mam być o 8. Podpytałam, bo ostatnio ledwo co zdarzyłam na krew, bo kurier już czekał brr i Pani była mało przyjemna. Zadzwonię do przychodni i podpytam się czy mam mieć ze sobą glukozę czy nie
MłodaFasolka nie wiem jeszcze w czym będę prać. Nie zastanawiałam się nad tym
Czytam Was dziewczyny, że już praktycznie macie skompletowane wyprawki. Ja prócz sprezentowanego wózka nic nie mam :(

Odnośnik do komentarza

Gabi82
Nie martw sie ja tez dopiero powoli sobie kupuje i nie mam chyba nawet polowy jedynie pare ciuszkow i lozeczko . Czekamy z mezem az wejdzir do sklepow nowa kolekcja zimowa bo bez sensu kupowac ubranka z krotkim rekawkiem i letnie. A drugie to chce sie ruszac i latac wszedzie do konca ciazy a nie zastygnac w lozku i dopiero potem bedzie problem.
Iza majka i olusia sliczne brzucholki :)

Odnośnik do komentarza

Hej:)

Gabi, Megi ja nawet wózka nie mam hehe:) spokojnie,mamy jeszcze czas:) ja tez czekam na kolekcje zimowa:) damy rade :)

Olussia Iza sliczne brzuszki :)

MoniC te nakładki to dobry pomysł, wpisze je sobie na listę :)

Ja jeszcze nie dostałam skierowania na glukozę, następna wizyta 16.09 to pewnie wtedy dostanę.

Lenson ręce opadają.. Ale nie przejmuj sie :)
Dziewczyny a jak sie idzie prywatnie na ta glukozę to pewnie tez trzeba miec ja ze sobą co? Wiecie cos moze o tym?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Iza majka, olusia piekne te brzusie :)

Gabi, Megi ja tez jeszcze praktycznie nic nie mam, tyle co mi koleżanka nadawała. Kupiłam sama 2 razy body, spodenki, śpiworek i skarpetunie hehe i to by było na tyle, resztę dostałam albo odkupilam od znajomej :)) myśle ze jest jescze czas :)

Co do prania to słyszałam ze płynu lepiej nie, jedynie proszek, ja na początek kupie ten dla dzieci.

Nie moge znaleźć kto pisał, ale dzisiaj rano tez mi krew z nosa poleciała, jakoś przyjęłam to spokojnie bo czytałam ze może tak byc :/

Odnośnik do komentarza

wow wy naprawde jestescie juz prawie gotowe :) ja mam kobinezonik dla coreczki a dla synka wlasnie zamowilam w pl na allegro, mam tylko kilka sztuk ubranek dla dziewczynki,ktore wygrzebalam po corce, posciel do lozeczka taka awaryjna, wszystko bd zamawiala na necie 2-3 dni i mi przyniosal i jeszcze sie boje kupowac, butelki z tommee tippee
http://allegro.pl/tommee-tippee-antykolkowy-zestaw-startowy-i4504408928.html http://allegro.pl/tommee-tippee-zestaw-sterylizator-podgrzewacz-dhl-i4489204978.html
a tu taki zolwik http://allegro.pl/cloud-b-lampka-nocna-zolw-podwodny-projektor-7423-i4475017468.html
to bd z pl zamawiala bo taniej wychodzi i kolega mi we wrzesniu przywiezie

fajnie brzuszki ;)

Odnośnik do komentarza

Sylwia
Ja miałam skurcze jakieś 2 tygodnie temu w nocy pare razy aż mi łzy leciały i gryzlam poduszkę ale od tego czasu pije magnez dawkę 240 raz dziennie i przeszło. Wydaje mi sie ze ty musisz zagryźć trochę zeby jednak u ciebie dwa bąbelki pobierają witaminki . Ah i ja jeszcze biorę folio

Monikam Madlenka :) mamy czas wszystko w swoim czasie sobie kupimy przynajmniej nie będzie nam sie nudziło :)

Odnośnik do komentarza

Hej, hej! Witam po weekendzie :)
Wczoraj byliśmy na grillu, super się bawiłam i uzgodniliśmy w kilka osób ze na ten weekend jedziemy sobie do... Krakowa! Mieliśmy jechac nad jeziorko na weekend ale zimno się zrobiło... więc odpuszczamy i jedziemy w polskę :)

Co do glukozy to ja robiłam 75g prywatnie i dostałam glukozę przy pobieraniu krwi, nie kupowałam wcześniej. Nie ma tragedii, warto wziąć cytrynę - ja zapomniałam ale dało się przeżyć :)

Postaram się wstawić dziś zdjęcie brzuszka, ale jak na razie czeka mnie sprzątanie... w weekend sobie odpuściłam bo dobiła mnie jesienna aura i czułam, że ciągle mi zimno! Ale już lepiej, trzeba tylko zaopatrzyć się w ciepłe swetry :)

Jeżeli chodzi o pranie ciuszków dla dziecka to pewnie posłużę się metodą starodawną czyli płatkami mydlanymi :) Ale to jeszcze rozważam, i możliwe, że zdecyduję się na Fairy płyn do prania dla dzieci :) Płukanie w samej wodzie, bez płynu no i oczywiście prasowanie :)

Macie już tyle rzeczy dla maluszków! Ja sie trochę ociągam... brakuje mi sporo rzeczy, obecnie wędruje do mnie łóżeczko z wyposażeniem, we wrześniu kupimy komodę i fotel do karmienia no i zacznę robić zapasy ciuszkowe, pampersowe i kosmetyczne - mam nadzieję, że szybko się z tym uporam!

Śliczne brzuszki dziewczyny! Już takie duże! u mnie tylko mało widać i podobno jak ktoś nie wie, że jestem w ciąży to nie zauważa nawet... ehh :( fakt, że nie chodzę w mega obcisłych bluzkach itd. no ale końcówka 6 miesiąca i lekko powiększony brzuszek ... mogło by zacząć wreszcie coś być widać :D :D

Odnośnik do komentarza

Ja idę w piątek na pierwsza wizytę u nowego lekarza wiec pewnie bede miała usg bo będzie chciała zobaczyć jak sie moj bąbelek rozwija a jutro mam spotkanie z polozna.

Ja juz miałam badanie glukozy i nawet nie wiem ile musiałam wypić ale było bardzo dobre smakowało jak sok z czarnej porzeczki tylko troszke posłodzony i u mnie robią mały test czyli tylko trzeba wypić i za godzinę pobieranie krwi . Byłam o 16 czyli cały dzien jadłam normalnie . Jeśli ten test by wyszedł złe to wtedy dopiero dają skierowanie na ten wielki czyli mierzenie cukru przed potem wypicie potempo godzinie i po 2 i bez jedzenia .

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
U mnie ciężki weekend u teściów. A na dokłądkę jakbym mało miała roboty przywiozłam 15 kg pomidorów i robię przecież na ziemę i jeszcze sok z czarnego bzu. Ehhh....Całe szczęście że pogoda jak dla mnie zrobiła się w końcu cudowna. słoneczko wiaterek i normalna temperatura.

Lenson pisałaś że jesteś chora-gdzieś mi się obiło o ucho że zwłaszcza do krzywej cukrowej trzeba być zdrowym bo infekcje zaburzają wynik-może powinnaś się poradzić lekarza?
Nie ma opcji żeby prywatnie wymagali przywiezienia swojej glukozy bo w końcu właśnie m.in. za to się płaci.

Jeśli chodzi o pranie dziecięcych rzeczy to zdecydowanie Lovela. Metody moga być różne i środki również ale nie ma wg mnie opcji prania w zwykłych proszkach na początku ponieważ skóra niemowlaków jest zbyt wrażliwa i narażona na podrażnienia. Ale to oczywiście moje prywatne zdanie.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny dawno sie nie odzywalam na grudnioweczkach przenioslam sie na styczen tak jak przedostatnia data z usg czyli6 stycznia dzis wyszlo na 31 grudzien wiec jeszcze wszystko mozliwe i dokladnie nie wiem kiedy bedzie niespodzianka.poszlam dzis na rutynowe spotkanie po20tyg a tu niespodzianka mialam usg w 4d cudowne!dolaczam wam zdjecie buzki mojego wstydziocha:)czytam was na biezaco tylko rzadko sie udzielam wakcje malo czau na wszystko.co do wyprawki ja juz sie zaopatrzylam w lozecvzko wozek i wiekszosc ciuszkow zostaly mi butelki pampersy i kosmetyki no tylko z tym zwe ciuszki z nadzieja na dziewczynke mam w wiekszosci rozowe i sukienki a teraz musze to schowac moze nast razem ;) i kupywac ciuszki dla mojego malego przystojniaka :P pozdrawiam was wszystkie!!

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_14848.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

Odnośnik do komentarza

Zrezygnowana śliczna fotka słodkiego maluszka :) zainspirowałaś mnie, że też u mnie się data może zmienić - niby 5 styczeń ostatnie 2 usg się pokrywały, ale z Om wynika 26 grudnia, potem 31 było... więc się okaże....
Nuria - co do proszków dla dzieciątek to mam identyczne zdanie - znajoma prała w Vizirze (nie wiem skąd taki pomysł wzięła by najgorszy proszek brać, który mnie na przykład uczula) noworodkowi który nabawił się podrażnienia wysypki i ciągle jakieś problemy ze skórą ma... nie ma co ryzykować.... sobie możemy odmówić, ale skóra dziecka jest wyjątkowa
Megi - aż jutro zapytam na badaniach czy dostanę glukozę skoro robię badanie prywatnie czy muszę kupić... bo nawet nie zastanawiałam się nad tym a na następną wizytą pewnie muszę to coś wypić....
ja w czwartek mam i wizytę i usg i to w dodatku 4d więc zobaczę swoją Królewnę i już doczekać się nie mogę.... niech ten czas szybko mija bo chcę ją zobaczyć bo strasznie się stęskniłam za moim Maleństwem :)

Odnośnik do komentarza

śliczne dziewczyny macie brzuszki :)
ja dzisiaj byłam na usg połówkowym i wszystko jest ok. Moje maleństwo znowu się ułożyło niezbyt pomyślnie, ale pan doktor powiedział, ze na 85% będzie dziewczynka :) czyli tak jak czułam. Jutro idę na wizytę do mojego gin to na też będę miała robione usg i mam nadzieję, że będzie już wiadomo na 100%. Mój mąż twierdzi,że nosek ma po mnie.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...