Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kobietki, nie mogłam wczoraj po południu i wieczorkiem wejść na forum, też tak miałyście?

Co do kasowania postów, to mi czasami nie dodaje itp. ale zawsze jak napisze to kopiuję i w razie czego mam :)

Bierze mnie jakieś przeziębienie chyba, strasznie sie czuję od kilku dni, taka zmęczona, a ostatnio zasychają mi usta i katar doszedł... masakra :( Musze spróbować coś pokombinować w domu z syropem z cebuli z cytryną i miodkiem ( wbrew pozorom smaczne...:D ) i sokiem malinowym :) Wyślę męża do sklepu po zaopatrzenie cytrynowo herbatowe i będę działać, żeby mnie ta choróbsko nie rozłożyła całkowicie...

Dziewczyny, co kupujecie do mycia ciała i główki bobaska i do smarowania po kąpieli? Zastanawiam się nad żelem z ziajki i balsamem z hippa, ale sama nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie ja tylko mam problem z postami na forum więc najpierw piszę do worda na bieżąco jak czytam posty by nic nie pominąć a potem kopiuję :)
co do kosmetyków to do kapania kupiłam Oilatum a emulsja po kąpieli do smarowania Emolium... dziś mi właśnie przyszły z Apteki Gemini
poza tym kupiłam Linomag, Sudocrem, Bepanthen, Octanisept i krem do buzi do wyjścia na dworek, plus wiadomo gaziki, patyczki, sól fizjologiczna, sól morska.
Zostanie mi tylko pieluchy i chusteczki
Miałam kupować Pampers Premium care (te białe) ale podobno przeciekają) i lepiej brać Pampers Newborn te zielone... i zgłupiałam... chyba kupię po paczce jednych i drugich i wtedy ocenię...
dziś jedziemy po łóżeczko i wózek - choć pewnie wózek zamówimy bo chcę inną gondolę niż oni mają i inną ramę więc 5 tygodni czekania będzie - byle zdążyć do porodu :)

Odnośnik do komentarza

Hej Mamcie :)
wow, alez tu sie dzialo...
Madlenka ;)przez weekend walczylam z bolem zeba (od poczatku ciazy chodze do dentysty z tym samym zebem, bo nie moze go za bardzo mi zrobic), wiec promieniowalo mi az do ucha i nawet glowa mnie bolala, w wiekszosci czasu lezalam przed tv :/

wczoraj rano byla u mnie polozna, ktora bd przychodzila po porodzie chyba z 8 tygodni , byla 40 min i dwa razy w lazience .. nie wiem chyba inspekcje przeprowadzala:P , pytala gdzie pies spi, no i kto bd go wyprowadzal jak urodza sie blizniaki, pytala jak chce rodzic i takie blabla...

dzis czuje sie lepiej, sa takie dni ze nie wychodze z domu i jestem taka zamulona, a dzis pojezdzialm samochodem i tak fajnie sie poczulam :P

spie dobrze choc czasem ciezko mi zasnac, ostatnio zlapal mnie bol, skurcz taki mnie trzymal ze przez sen krzyczalam, ale wszytsko ok czuje ruchy tak moze cos

co do ubranek ja zamawialam na necie rozne rozmiary, new born, 0-3, 3-6 i mam jeszcze cos podokupowala, ale paczki dopiero dostane w pazdzierniku wiec stracilam rachube il i czego bd miala :/

co do alkoholizmu w rodzinie widzialam, ze byly roznie opinie :/ to ciezki temat, bo alkoholizm to choroba z ktora chory musi walczyc cale zycie:/, w moim domu tez byl ten problem tylko z czasem ojciec wpadal w szal i dzialo sie zle , dzis iestem wdzieczna mojej mamie, ze rozwiodla sie z ojciem i zaoszczedzila nam zycia w takiej powiedzmy szcezrze patologicznej rodzinie ,dostawal szanse, staral sie ale byl za slaby by z tym wygrac, co nie znaczy ze nie mogl byc dobrym tata, mielismy z nim wspanialy kontakt, mama nie zabraniala nam spotkan, on interesowal sie nami, nasza szkola i lekcjami, potrafil nie pic caly rok a potem znikal na jakis czas(odwyk) i tak bylo zawsze, jako male dzieci nie rozumielismy czemu tak sie dzieje, czekalismy az do nas zadzwoni a mama nie wiedziala jakie kity nam wciskac, zebysmy sie nie martwili:/, szczerze mowiac to zaoszczedzila nam tez wstydu, ktory z tym sie wiazal, ile ojcow moich kolezanek lezalo gdzies zaprutych albo szli do domu zaszczani i wszytskie dzieci na podworku widzialy a ta kolezanka bala sie isc do domu, bo wiedziala co ja czekalo, lipa

madziara1991 moja mama w twoim wieku miala 3 malutkich dzieci i musiala mieszkac u rodzicow, od nich dostala pomoc i wychowala nas, dala sobie rade, taze mysle ze ty rowniez jestes w stanie sobie poradzic, zastanow sie czy chec poprawy jest wystarczajaca i czy lepiej poczekac na porzadne efekty, po za tym stres jaki fundujecie Vanessce jest niedoopisania, ,
Zycze Tobie, Wam jak najlepiej :)

Odnośnik do komentarza

Czesc kochane!za wami nadrobic:)
Wiecie co,jesli chodzi o te kasowanie sie postow to ja np uzwam mozilli,i tamm w tym gornym pasku klikam edycja-cofnij i jak sie skasuje to sie pojawia znowu:)

Jesli chodzi o wozeczek to nasz nie byl w kartonie tylko taka folia jest na niego nalozona i tak sobie stoi u tesciow i czeka na nasza niunie,u nas niestety nie ma za bardzo miejsca.

Co do bólu bioder tez tak mam,tylko boli to biodro na ktorym alurat spie,a w nocy przekrecam sie chyba ze sto razy,jeden bok plecy drugi bok i tak w kólko:)

Sliczne macie brzuszki dziewczyny,a Twoja KAri faktycznie bardzo pokazny w sukience na taki nie wygladal. Jak tak popatrze na wasze to moj mi sie jakis taki maly wydaje hm:)

Ja z kosmetykow kupilam mydelka bambino,oliwke bambino,zel do mycia ciala i do kompieli nivea,sudocrem,linomag, octenisept i nie pamietam czy cos jeszcze,nie wiem czy wszystko sie przyda i czy sie sprawdzi no ale lepiej miec niz nie miec,wszystko sobie przetestuje i bede wiedziala na przyszlosc, jeszcze bede musiala dokupic ten krem na kazda pogode i ta masc do sutkow bo zapomnialam.

I nie pamietam czy jeszcze cos mialam napisac,a udanych wizyt zycze,jak mi sie cos jeszcze przypomni to dopisze:)

https://www.suwaczki.com/tickers/5b098ribpvkjd9gk.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny od rana leje a mnie bolą plecy więc sobie leżymy mały trochę buszuje ale delikatnie,myślę co tu wyczarować na obiad nie mam pomysłu,w piątek wybieram się do fryzjera a w sobotę na imprezę do Katowic wiec miłe spotkanie rodzinne,dziewczyny czuję jak bym codzienne robiła się większa obracanie w łóżku z boku na bok bolą biodra myślę jak to będzie w grudniu chyba trzeba będzie wysięgnik zainstalować na wstawanie z łóżka hahahah,
Co do kompletowania wyprawki na razie zwolniłam tempo muszę popisać co jeszcze brakuje i dokupić na pewno łóżeczko ,pościel wózek kosmetyki sporo jeszcze tego ale rozłożę w czasie a co najważniejsze w kasie.
Pozdrawiam was

Odnośnik do komentarza

Pateczka a jaki ten krem do sutków kupujesz bo ja nie wiem jaki kupić a skoro teraz bolą to potem będzie jeszcze gorzej więc się przyda
Olusia ja też tak miałam jak patrzyłam w lustro to szok - włosy masakrycznie sprany kolor mimo, że się pięknie błyszczą... w czwartek byłam u fryzjera zafarbować, ale dziś już widzę, że dużo się koloru zmyło.... co jest? czyżby pigment się nie trzymał.... do porodu nie farbuję bo szkoda czasu na to...

Odnośnik do komentarza

Mi w ciąży farba dziwnie siada na włosach i też się szybko zmywa, ale nie ma tragedii. Zobaczę jak będą wyglądać pod koniec listopada, ale raczej nie planuje na razie poprawiania koloru, ewentualnie lekkie cięcie :)

Aż mnie ręce świerzbią jak piszecie o wyprawkach. Ja mam tyle rzeczy do posegregowania i do kupienia. Niestety nie mogę tego teraz powyjmować bo w październiku remont sypialni i salonu, kasa nie puszcza, a i tak nie miałabym tego gdzie układać :/

Zrobiłam dziś zdjęcie brzuszka:)

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_17049.jpg

[http://s3.suwaczek.com/201501051556.png

Odnośnik do komentarza

Weszłyście na temacik farbowania. Ja farbowałam włosy na początku II trymestru i farba chwyciła ładnie, i szczerze to nawet odrostu dużego nie mam... Ale znowu farbować włosy mam zamiar dopiero za parę dobrych miesięcy. Ewentualnie je znowu przytnę. Bo rosną jak głupie i i jak głupie wypadają garściami. :(

A co do wózka my nasz zamówimy dopiero w grudniu. Wybrany już mamy, a nie miałabym gdzie go teraz upchnąć. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Co do bólu bioder to odczuwam go już kilka tygodni. Staram się spać tylko na bokach i jak pośpię dłużej na jednym to cała noga mi drętwieje, dlatego czasami pozwalam sobie pospać na plecach.

Jeśli chodzi o malowanie włosów to ostatnio malowałam w lipcu i wyglądam jak zakapior. Nie było kiedy tego zrobić bo potem szpital, a teraz staram się jak najmniej wychodzić. Jutro wizyta jeśli będzie wszystko ok z szyjką to umówię się w końcu do fryzjera.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

Progosia ale malusi brzusio :) ile waży twoje maleństwo? I który to tydzień?
Iza-majka – ty też malusi brzusio jak na 31 tydzień :) ale za to bardzo zgrabniutki :)
Co do farbowania to sama spróbuje kupić dobra farbę w hurtowni i sama pomaluję jakąś delikatną… nie będę się wkurzać, że płaciłam kupe kasy a efekt tygodniowy
111magda – ty jak zakapior a ja ni to czekolada, ni to rudy…. jakby ktoś mi na głowę narobił – inny odrost inne końce…. Tragedia….

Odnośnik do komentarza

Tak przepisał mi lekarz żelazo i tabletki dopochwowe na infekcje... mam nadzieje,ze szybko i jedno i drugie mi zniknie...
olusssia7 No szkoda,ze bez usg bo jestem bardzo ciekawa jak wyglada moja Niunka. Ostatnie usg miałam 14.08 wiec juz pewnie sporo jej sie urosło:)
Mam nadzieje,ze predzej czy pozniej jakies efekty beda. Poki co odpoczywam u rodziców:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Ale macie malusie brzusie ;p mój wydaje się być ogromny przy waszych. Mnie też często bolą biodra a ostatnio jak dłużej posiedzę to prawy boczek mnie boli, takie uczucie jakby napierał na talerz biodrowy i uciskał :( Mam nadzieję, że to nic złego;/ Ogólnie z prawej strony pępka czuję czasami takie ukłucia jakby, takie punktowe i w tym miejscu brzuch jest twardy nie wiem czy to moja dzisiaj tam coś wciska czy się wypina. Bo nie czuję tego na całym brzuchu tylko tak punktowo, a wizyta dopiero w następny czwartek :(
Poniżej nasza księżniczka ;):)

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_17056.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

mimi88
Cudowna dziewczynka!:)

madziara
Ahaa to pewnie powinny wyniki szybko wrócić do normy:) Jedz dużo zieleniny typu szpinak, brokuły, fasolka szparagowa, natka pietruszki - w ciąży to bardzo dobre źródło żelaza:)

Carolinee
A co z tym niepokojącym śluzem? Zniknął już? Ja pytałam siostrę o te paski co od niej dostałam. to są paski lakmusowe dostępne w aptece dosyć tanio. A na allegro znalazłam tylko to: http://allegro.pl/test-clearblue-wyciek-plynu-owodniowy-wody-plodowe-i4631218259.html

Ja też farbuję lorealem , ale Feria preference bo z tej serii jest duży wybór brązów:) Właśnie się umawiałam z kumpelą fryzjerką na farbowanie na początek października. I chciałabym obciąć moje sianko:/ Ale wstrzymam się do porodu i wtedy jakieś konkretne cięcie żeby zregenerować włosy po ciąży.

Ładne brzuszki dziewczyny:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Ja sie zaczytałam w nowym numerze M jak Mama, a Wy tu szalejjecie z wpisami :)
Zadzwonili do mnie ze sklepu ze nasz Wozek jest do odebrania! Aaaaale sie Ciesze :D niestety ja nie moge po niego jechac ze względu na moja szyjkę wiec pewnie jutro maz pojedzie :D nasz rozpakujemy bo mamy miejsce :)

Zabralam sie za kupowanie i wybieranie rzeczy do wyprawki ale super uczucie :)

Sylwunia dobrze ze sie idezwalas :) współczuje bólu zęba! Dobrze ze juz Ci lepiej! Ja nie wychodze z domu przez moja szyjkę i leze większość Czasu :( ale tak o mnie wszyscy dbają ze jest ok :) Co ta polozna tak sprawdzała to łazienkę? :P

Kari,Pateczka wy juz kupiłaś wszystkie kosmetyki? Ja wlansie tak mysle czy nie poczekać a powiedzcie maja normalnie długa datę ważności prawda?

Ja włosów nie farbuje juz od kilku lat i ciesze sie z tego.

Progosia, Iza majka brzusie fajne i zgrabne! Rzeczywiście dosyć małe ale sliczne :) !!

Mimi sliczna księżniczka! Ja takie usg mam z tygodni wcześniej, na następne 3d/4d idziemy w 30 tyg i juz sie jie moge doczekać az zobacze swoją księżniczkę :D

Marta98,Progosia,MlodaFasolka,Aleksandra,111magda,mimi dziekuje za odpowiedz w sprawie bolących bioder :D miło ze odp na moje pytania dzięki :*

Zmykam dalej czytać gazetkę :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Madlenka – ja kupowałam kosmetyki i zwracałam uwagę na datę przydatności by spokojnie wystarczyło i by w trakcie używania nic się nie zepsuło. Robiąc jedno zamówienie wiadomo lepiej więcej produktów kupić niż kilka razy i płacić za każdym razem za przesyłkę, bo wiadomo nie ominie Nas to.
Ja czuję się cała obolała jakbym zakwasy miała łącznie z bolącym tyłkiem…. Z biodrami faktycznie jak leżę na boku czuję dziwnie ciężar…. Ale niestety na to nic nie poradzimy….
Miłego dnia mamusie…
Ja dziś zaczynam planować zorganizowanie sobie biura w domu bo moje przejście na zwolnienie zbliża się wielkimi krokami…. Tak więc, oficjalnie w domku, ale jak coś będzie trzeba to w domku popracuję…

Odnośnik do komentarza

Madlenka a zeby tylko lazienke, chciala do drugiej toalety potem isc ale powiedzialam ze moze z tej samej skorzystac, o psa mnie wypytywala a dokladnie gdzie spi:P dobrze ze taka budke mam malutka to jej wskazalam, no i kto bd chodzil z psem (slepa maty do sikania nie zauwazyla) tazke chyba miala ochote mieszkanie zwiedzic bo do sypialni zajrzala i pytala czyje zdjecia wisza, ale chyba nie powinnam jej oprowadzac nie wiem:/

Mimi coreczka slodziutka :)
Progosia, Iza-Majka OMG!! jakie zgrabne brzuszki

Ja nie farbuje od kiedy zaszlam w ciaze :/ i tak mi nic nie pomoze :P mi tez wypadaja a po porodzie bd gorzej (u mnie tak bylo wczesniej) wiec wole troche poczekac az wroca do normy mam w planie zrobic blond i skrocic wlosy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...