Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Carolineee

Test ciążowy z sodą - co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lenia

W którym momencie ma się pienic, bo mi na początku tak a później piana opada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kwiatuszek3

Hej dziewczyny przeczytałam o tym ze mozna sprawdzic czy jest sie w ciazy za pomoca sody i sprawidzilam tak z ciekawosci i powiem wam ze sie pieniało teraz tylko trzeba kupic test i sprawdzic i dam wam znac czy w moim przypatku sie udał test z soda. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ikonka 70678

Dziewczyny ja robiłam test z soda nie Pieniny się teraz zrobiłam i się pieni lo od tygodnia ale testy pokazują że ciąży nie ma dodam że się lecze na nadczynność tarczycy czy tabletki mogą mieć wpływ na wynik testu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hei dziewczyny hmm test ciazowy z soda sprawdziłam działa podeszłam do tematu sceptycznie ale jestem kobietą i to musiałam sprawdzić pierwszy test ciazowy wyszedł negatywnie 3 dni później tęsknię z soda pieni się oz góra szła piana to do apteki po 2 test pozytywny chyba coś w tym jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agatas

właśnie zrobilam test z proszkiem do pieczenia i tak sie pienil ze az prawie wyleciala piana.
Miesiac temu robilam test z apteki i nic nie wyszlo wiec chyba musze kupic test jutro i zobacze czy sie potwierdzi.
Jestem troszke podlamana bo ciąża nie planowana. Objawów innych nie mam okres mialam w miare normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adre

nidorzeczność. proszek do pieczenia pieni sie nawet przy wodzie. a mocz z czego się sklada???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eliza1234

No niestety, u mnie się to nie sprawdzilo,staramy się z mężem od 4 lat o dzidzie, wpadlam na ten wątek przypadkiem i zrobilam ten test wczoraj mocz się pienil zrobilam dzisiaj test apteczny wyszedł negatywny, wiec ja obalam mit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula1611

Ja robiłam dzisiaj test. Okres spóźnia mi się 7 dni. Test apteczny negatywny. A test z soda wyszedł tak że się pienilo nawet sporo. Nie wiem co myśleć na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agawdwdwd

wcale nie jest to prawda nasypcie proszku do pieczenia badz sode do wody tez sie pieni i to bardzo mocno lepiej isc do ginekologa jesli chcecie miec stu procentowa pewnosc pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nieufna

agawdwdwd wiem tez ze i ginekolog moż być ślepy nie widzieć płodu a nawet juz kształtowana istotka ja miałam od stycznia krwawienia plamienia faszerował mnie lekami torbiele na jajniku były ta mówiłpo kilku miesiacach bez skutecznej terapi nie brałam leków bo miałam dość tego w końcu zatrzymał mnie się okres nadal widział torbiele na jajniku nie miałam żadnych objawów wymiotów mdłości omdleń itp cały czas torbiel na jajniku inny nawet nie badajac mnie wypisał lek na wywołanie miesiączki wiec wróciłam do tamtego cały czas torbiele na jajniku musiałam jechać 120 km bo w pobliższym szpitalu usłyszałam dosłownie słowo w słowo zacytuje
"pani przypadek jest błachy i na taki przypadek nie ma miejsca" dodam że powiedział tak bo część oddziału była remontowana i selekcjonowano kogo przyjąć kogo nie by dowiedzieć się że będę matką i to praktycznie pod koniec piątego miesiąca gdyby nie to ze nalegałam na skierowanie na badania to bym do porodu była w niewiedzy bo i brzucha nie miałam nawet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magee

:) test ciazowy jak najbardziej dziala.. tylko, to zupelnie na odwrot:) siusiamy do pojemnika wsypujemy sode i jak sie NIE pieni tylko wytraca sie osad i osadza na gorze to oznacza ciaze, jesli natomiast zareaguje i spieni sie to ciazy brak:D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kroliczek111

Wiecie co miesiaczka spóźnia mi się 3 dni zrobiłam ten test z soda i sie pienilo dziś zrobiłam test ciążowy niby wyszedł negatywny ale po przerobieniu zdjęcia wyszła czerwona kropka krótki pasek na górze tam gdzie POWINNO być kreska druga co o tym myśleć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niewierze

KOBIETY!!!! SODA ZAWSZE SIĘ BĘDZIE PIENILA JAK NA NIĄ NASIKACIE. Ciężko wierzyć że jeszcze ktoś wierzy w takie bujdy. Polaczki cybulaczki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosc2

Ja sobie zrobiłam i się pienilo (z soda) a test z apteki negatywny. Miesiączka spozniala mi się 5 dni ale niestety dostałam :( w trakcie miesiączki soda też się pieni :/ Nie wiem co mam myslec o tym pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mama Majeczki

Zrobiłam test z soda i się lekko pienila zaraz po tym zrobiła. Normalny test ciążowy i wyszła jedna kreska raczej się nie sprawdza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia1990

Ja zrobiłam z proszkiem do pieczenia i się pieniło, dzień później zrobiłam z sodą i się nie pieniło tylko zrobiłam na odwrót siuśki wlałam do sody ale to chyba nie ma znaczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Missia

Robiłam test z sodą i owszem pienilo się ze nie wiem tylko co najlepsze ze mam pierwszy dzień miesiączki . Więc jak mam rozumiem to pienienie się sody może nie u każdej z nas ten test się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kkkkkkkkkkk

Co myślicie , robiłam 5 testów ciążowych w różnych odstępach, każde wyszły negatywne a soda mi sie delikatnie pieni tylko na powierzchni i tylko z porannego moczu a potem nie ale raczej innych objawów ciąży nie mam no może oprócz tego ze mi czasem niedobrze ale jeżeli to by była ciąża to 14 tydzień i wtedy już mdłości mijają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pata

Witam ja robiłam 2 razy. pare dni temu zrobiłam i sie nie pienilo ,minęło pare dni i znowu zrobiłam ten test, wsypałem i łyżeczkę sody do kubeczka z moczem i odrazu piana poszła a za 2 dni powinnam dostać okres. A wiec ???czekam dalej za odpowiedzią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pata

Witam pisałam juz wcześniej ze zrobiłam test i piana była i to mocna, lecz niestety nie ma to nic wspólnego z ciąża( może zachodzi jakas reakcja) bo po dwóch dniach dostałam okres. Obalam ten mit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xyzm

Dziewczyny, mamy 2017 a Wy dalej wierzycie w takie bujdy???? Serio??? W sodzie czy w proszku do pieczenia zachodzi reakcja w połączeniu z moczem, dlatego się pieni!!!! Jak dużo się pije i mocz jest rozcieńczony reakcja ta będzie słabsza... A wy sikacie i wierzycie że Wam pokaże że w ciąży jesteście.

No litości hahahhahahha!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xyzm

A do wykonania poprawnych badan są testy ciążowe plus beta hcg. To tak, jakby któraś nie wiedziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kobitki też przetestowalam właśnie ten test i zamieniło się wczoraj odebrałam wynik hcg w krwi i wyszedł 2.84 do miesiączka powinnam dostać w niedzielę.Zobaczymy dam znać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...