Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Carolineee

Test ciążowy z sodą - co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lodzia

ten test z sody chyba faktycznie jest na płeć :( u mnie niestety znów test negatywny i przyszła@ ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Art Deco

Witajcie!

Od wczoraj spóźnia mi się okres. Dziś, przypadkiem trafiłam na ten wątek, który mocno mnie zaintrygował. Postanowiłam wypróbować ten "test ciążowy". Zamiast sody, użyłam często wspominanego proszku do pieczenia. Jedna łyżeczka i...proszę! Piany na pół kubka! Mam nadzieję, że ten cały "test" to zabobony...Najgorsze jest to, że na @ się nie zapowiada, a jest szansa ciąży. Od dłuższego czasu chcę mieć dziecko, ale nie akurat teraz, kiedy mam poważne kłopoty ze zdrowiem, na dodatek neurologiczne! Pozostaje zrobić test apteczny...

P.S. - Jeśli, którejś Pani w ciąży, ten test wyszedł "pozytywny", to proszę o podzielenie się tą informacja! Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Art Deco

Test jednak nie jest autentyczny, przynajmniej w moim przypadku, gdyż dzisiaj rano dostałam @ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie :) natrafiłam dzisiaj na ten wątek i bardzo mnie to wszystko zaciekawiło :) przeczytałam co którąś stronę i widze że różnie to bywa z tym testem :D
Jestem w 9 tyg ciaży i z ciekawości zrobiłam ten test :) nic się nie pieniło więc sie nie sprawdziło u mnie jako test ciążowy :) chyba że sprawdzi się jako test na płeć :)

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yqqmzo8a3w10y.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pepa

Z ciekawosci tez zrobilam z sodą i mocz tylko delikatnie sie spienil po górze . Ale to dopiero 4 dzień po owulacji wiec poczekam jeszcze na test z apteki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Avvanturnica
Fasolka ja zaczynam 10 tc i kurcze tez dziś z ciekawości zrobiłam. ZERO piany. Wiec mam nadzieje ze na płeć wyszło na dziewczynkę <3:d
<br />
Zobaczymy czy sie sprawdzi :) chociaz slyszalam ze jako test na plec dziala od 12tyg. I moze go wtedy powtorze jak nie zapomne hehe zobaczymy czy znow nic sie nie bedzie pienilo

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yqqmzo8a3w10y.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basiaa86

Witam. Trafiłam na ten wątek z ciekawości, bo mój mąż opowiadał mi dziś jak takie "domowe testy" robi się u nich w Bangladeszu, więc zaczęłam szukać, czy u nas też takie sposoby znajdę.
Skoro tyle zabawy było z tą sodą to podzielę się z wami tymi azjatyckimi sposobami. :)
1. Biała pasta do zębów wymieszana z moczem po 2-3 minutach, jeżeli jest ciąża, ma zmienić kolor na niebieski.
2. Ocet vinegar 2 łyżeczki wymieszać z taką samą ilością moczu, też ma na ciążę zmienić kolor na niebieski.
3 Do moczu wsypać cukier i wymieszać, podobno w moczu ciężarnej się nie rozpuści.
Nie mam pojęcia ile w tym prawdy, bo nie próbowałam, ale taka ciekawostka ze świata :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basiaa86

Zapomniałam dodać, że z założenia takie "testy" mają być robione z pierwszego porannego moczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Charlottee

Z tą sodą to bzdura ;) dwa dni temu nic mi sie nie pienilo, a dzis test ciazowy pokazal mi dwie kreseczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Luska12

To bzdura bo proszek do pieczenia i soda będą się pienily nawet w wodzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosiabo

Hej dziewczyny :) tak mnie zaciekawił ten test z sodą że aż zrobiłam ale sody nie miałam wiec spróbowałam na proszku do pieczenia i tak sie pieniło że aż piana wylatywała z kubka hehe. Jestem w drugim cyklu starań mam bardzo nieregularny @ no i biorę dodatkowo tabletki dla kobiet planujących ciążę(prenalen). Tescik z proszkiem zrobiłam w 17 dniu cyklu(dziś) no i dodam że bardzo mam drażliwe sutki gdzie zawsze do tej pory takie objawy były tylko przed@ i bolały całe piersi a teraz tylko sutki. Dodam że robiłam 5 testów owu w trakcie ostatniej @( w trakcie bo mam bardzo nie regularny okres i cieżko mi wyliczyć dni płodne więc postanowiłam zrobić testy w @) no i wszystkie pozytywne - z kazdym dniem kreska testowa bardziej ciemnała. Ponieważ jestem w 17 dniu cyklu poczekam jeszcze z testem ciażowym bo chyba troche za wcześnie.
Co myslicie kobietki ?...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosiabo

Swoją drogą ciekawe czy w wodzie będzie się pieniło hehe próbowała któraś ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosiabo

Dobra sprawdziłam z tą wodą z ciekawości no i tak samo się pieni tylko trochę wolniej piana podnosiła sie do góry, woda zimna z kranu. eee tam to jednak zwykły mit, ale fajna zabawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość emyla

Hej jestem trzeci dzień po współżyciu . zrobiłam test z sodą i sie spienił . jeśli soda prawde Ci powie to jak myślicie mogę być w ciąży ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monikq83

Gosiabo trzeba nasusiac a nie wody nalac :-)
Ja jestem 5dni po spdziewanej @ i mi sie pieni,jutro ide do apteki i wrazie czego zarejstruje sie u gina :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ZOSIA93

Dziewczyny z mężem staramy się o dzidziusia. I natrafiłam na ten test z sodą. Ja zrobiłam go na proszku do pieczenia i pieniło się jak cholerka... Jutro idę po test do apteki. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agagaga85

Zosia93 i jak test??

Ni sie test z soda na płeć sprawdzil w 17 tygodbiu rano zrobiony! Nic sie nie pieniło... Wizyta byla popołudniu i okazało sie bedzie córka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jolcia71

Dziewczyny ja sobie też sprawdzę. Nie jestem już młoda ale czekam na termin do endo mam dopiero w kwietniu ale okres spóźnia mi się już 2 tygodnie a normalny test wyszedł negatywnie. Może za mało jeszcze hormonu ciąży że tylko jedna kreska ale spróbować nie zaszkodzi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...