Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Carolineee

Test ciążowy z sodą - co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niespodzianka

Hejka może ktoś mi powie A jeżeli mało się pieni to jest prawdopodobienstwo ciąży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niuniaa
W dniu 6/6/2016 o 8:22 PM, Gość Ikonka 70678 napisał:

Dziewczyny ja robiłam test z soda nie Pieniny się teraz zrobiłam i się pieni lo od tygodnia ale testy pokazują że ciąży nie ma dodam że się lecze na nadczynność tarczycy czy tabletki mogą mieć wpływ na wynik testu?

Hej 😉 mam 20lat . Spoznia mi sie okres 16dni . Robilam test ciazowy wyszedl negatywnie , a zrobilam wlasnie test z soda i bardzo sie spienila , dodam ze tez choruje na tarczyce 🤪🤪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mooni
21 godzin temu, Gość Niuniaa napisał:

Hej 😉 mam 20lat . Spoznia mi sie okres 16dni . Robilam test ciazowy wyszedl negatywnie , a zrobilam wlasnie test z soda i bardzo sie spienila , dodam ze tez choruje na tarczyce 🤪🤪

Moja siostra ma tarczycę i dni cyklu jej się wahały, test wyszedł jej pozytywny po 3 tygodniach od spodziewanej @. Test z soda niewiem jak zinterpretować, moja szwagierka ma kwaśne pH w ciąży, ja miałam prawie całą ciążę zasadowe, ale miałam infekcje, także mi raczej test z soda by nie wyszedł aż do porodu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiolcia

Dla porównania polałam proszek wodą. Też była piana. Jedne z Was piszą że ma się pienic gdy kobieta jest w ciąży, inne że gdy nie jest. To jak to właściwie jest? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara

Kurczę ja w ciąży nie jestem. Sode mam. Aż sobie zrobię ten test. Eksperymentalnie z ciekawości dla zabawy🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...