Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Carolineee

Test ciążowy z sodą - co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elabela

hej dziewczynki!!
jestem przeszczęśliwa!! udało się jestem w ciąży :D:D:D to nasze drugie maleństwo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elabela

Tak koniec maja tak samo jak moja pierwsza corcia;) tak bardzo sie ciesze. Na razie czuje sie dobrze zobaczymy jak bedzie dalej :) Carolineee trzymam kciuki i powodzenia :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tusiplacek

ja zrobiłam test przed chwilą, z proszkiem do pieczenia bo nie miałam sody, i tak się pieniło, że dobrze że miałam kubeczek nad ubikacją bo wszystka piana z niego "wyszła". Tydzień temu robiłam test ciążowy i była 1 kreska, może dziś wyjdą dwie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karopytajna

Dziewczyny czy to sie mocno ma pienic? Ja biore tabletki antykoncepcyjne dodatkowo caly czas mam regularny okres , dodatkowo codziennie troszke krwawie (4 miesiace temu urodzilam dzidzie). Zrobilam dzisiaj test z sody i w zasadzie wyraznie sie nie pienilo, tylko wydawalo dzwiek taki jakby sie mialo spienic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paluuuu

Hej zaintrygowalo mnie to u mnie jest tak ze rano sie pieni a po poludniu juz nie co o tym myslec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewag7777

mi od kilku dni sie pieni rano i wieczorem- owu miałam w zeszłym tygodniu. Jutro testuje- zobaczymy czy jest ciąża.
A siorka zrobieLa test sodowy razem ze mna i jej sie nie pienili ( a w ciąży nie jest 100 %)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paulcia

Moze z tym pienieniem zależy od tego kiedy wykonujecie ten "test" czy rano na czczo czy pod wieczór moze o to chodzi..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pauuu

Ja mam jeszcze 10 dni do @ zobaczymy co i jak tylko ze poprzedni okres mialam bardzo dziwny wyjatkowo obfity i dlugi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewag7777

powiem tak- bzdura
przez ten tydzien to @ robilam kilka razy I sie pienilo zawsze- a ciazy nie bylo (nawet biochemicznej) - zaden najczulszy test tego nie wykryl
wiec niestety - tylko apteczne testy/ beta powiedza czy to ciaza czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ewa a pieniło się porządnie czy zrobiła Ci się tylko niewielka pianka na wierzchu?
Bo mi się pieniło (porządnie i to tak, że piana wyleciała z pojemniczka) tylko kiedy byłam w ciąży

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość moadiom

Jestem dzien przed @ piana wypłynęła z kubeczka ciekawe czy to prawda jak zrobię test dam znać test robiłam z proszku do pieczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od jakiegoś czasu coś podejrzewam ale byłby to cud wielki( 10 lat starania , po drodze sepsa usunięta nerka ) . Właśnie zrobiłam ''test'' z proszkiem do pieczenia Pieniło się :) . Jestem ciekawa co wyjdzie jak pójdę do lekarza , nie chce sobie robić nadziei żeby nie było tragedii jak się okaże że nie. trzymajcie kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kingas

Mi się pieniło.. dziś robiłam test apteczny i tylko jeden wyszedł jakby pozytywny.. jakby bo kreska była prawie niewidoczna ale była.. no i zobaczymy za kilka dni, albo z porannego moczu, bo niestety ten test nie był z porannego ;) oby się udało.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malkwina

Ja dzisiaj robiłam test z proszku do pieczenia i się pieniło po jakiejś godzinie zrobiłam z sody i się nie pieniło. I co o tym sądzicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyś

hej kobietki :-)
Dużo zabawy z tą sodą widzę jest :-D tak czytałam i czytałam co pisałyście , aż się sama wkręciłam i zrobiłam do picu taki teścik z sodą i dosyć fajnie mi się pieniło dzisiaj rano a mam dwa dni do @ zobaczymy, zobaczymy hihi :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emilka_2508

Hejka dziewczeta :) jak was tak poczytalam babska ciekawosc wziela gore no i zrobilam ten test i... pienilo sie :D haha
Nie chce sie nakrecac zeby sie nie rozczarowac ale czekam tez jak na razie na okres i nic. Poczekam jeszcze troche i zrobie za kilka dni test apteczny zobaczymy czy sie sprawdzi :) pozdrawiam was kobitki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stonka

Dziś natknęłam się na to co piszecie. nie wierzę w takie rzeczy,ale pomyślałam...co mi szkodzi. Ciekawe czy moja piana Przyniesie mi dziecko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość EwMi

Ja też się naczytałam, więc zrobiłam iiii.... nie pieniło się :( Nic. Zero nawet pianki na powierzchni. A tyle sie staramy. Witaminy, zdrowa dieta, wykluczenie chemii, coli, kawy, mocnej herbaty, rzuciliśmy palenie, nie pijemy kszty alkoholu, wszystko podporządkowane. Ja już schizy łapię. Wszystkie naokoło zachodzą, a ja czekam nadal... Ale zobaczymy za kilka dni, bo to dopiero kilka dni po owu. Może tym razem się udało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emilka_2508

~EwMi
Ja też się naczytałam, więc zrobiłam iiii.... nie pieniło się :( Nic. Zero nawet pianki na powierzchni. A tyle sie staramy. Witaminy, zdrowa dieta, wykluczenie chemii, coli, kawy, mocnej herbaty, rzuciliśmy palenie, nie pijemy kszty alkoholu, wszystko podporządkowane. Ja już schizy łapię. Wszystkie naokoło zachodzą, a ja czekam nadal... Ale zobaczymy za kilka dni, bo to dopiero kilka dni po owu. Może tym razem się udało...

EwMi nie przejmuj sie tak, im bardziej sie nakrecasz tym nasz mozg robi wieksza blokade. Ja tez z moim P staramy sie o dzidzi od okolo 1,5 roku ale jak na razie nic. Zrobilam badania hormony w porzadku ale i tak musze czekac bo mialam torbiele na jajnikach i mialam miec operacje ale odziwo sie wchlonely prawie juz calkiem wiec zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość EwMi

Łatwo jest powiedzieć "nie nakręcaj się", kiedy czekasz na coś całe życie, a teraz gdy wreszcie warunki pozwalają na to, by w końcu spełnić największe marzenie, to okazuje się, ze wcale nie możesz tego mieć. A wszystkim dookoła nagle spływa to niemal jak woda z wodospadu, wszyscy to dostają, nawet jeśli tego nie chcieli... A Ty stajesz na rzęsach i nic. Przecież to załamać się można... Świat jest tak strasznie niesprawiedliwy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny test z soda na mnie nie dziala nie jestem w ciazy robilam bete <2 wiec definietywnie ciazy brak ale dzisiaj rano zrobilam ten eksperyment i o dziwo pienilo sie jak cholera wiec mit obalony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...